Дискусии относно Internet Explorer 8.

Не можете да се оправите с дадена програма? Незнаете как работи? Искате повече информация? Споделете и ще се опитаме да ви помогнем.

Дискусии относно Internet Explorer 8.

Покажи връзката към това мнениеот Allwynd » 13.04.2009г. в 17:37ч.

интересно ми е да чуя мнения относно internet explorer 8, по-добър ли е от предшествениците си 7 и 6? по-надежден ли е?
аз имам 6 и го ползвам само извънредно, както и за да гледам филми от фрисървърите, но дали ще е удачно да го ъпгрейдна до 8?
харесвам на 6 и по-старите, че използват прозореца на explorer, а от 7 нагоре си отваря собствено, което го прави много неудобно, защото докато си ровиш и з c:\windows\system32\ папката може да ти щукне нещо и да решиш да го потърсиш, и при 6 просто пишеш адреса на сайта и си там след секудни докато от 7 + не е така...
та това ми е въпроса, добър ли е 8, по-добър ли е от 7 и от 6 и струва ли си да се ъпгрейдва до него?
Аватар
Allwynd

Съобщения: 627
Регистриран: 16.02.2009г. в 00:13ч.

Re: браузър

Покажи връзката към това мнениеот . » 13.04.2009г. в 17:46ч.

Бе добър си е. Тея, дето са ЗАКОРАВЕЛИ с него и не искат да го сменят, желателно е "са си го сложат". Има бъг някакъв, че ДОРИ и да дадеш Compatibility на някои сайтове да са като IE7, то пак не излизат/действат правилно. Примерно 11.48 - менюто.

П.С.: Кофти заглавие на темата...
Изображение
Аватар
.

Съобщения: 7135
Регистриран: 2.04.2004г. в 20:13ч.
ТВ: Sony Bravia с CAM (Conax)

Re: браузър

Покажи връзката към това мнениеот Allwynd » 13.04.2009г. в 19:54ч.

мерси за отговора, ще помисля как да процердирам

смени ми заглавието с "по-подходящо"
Аватар
Allwynd

Съобщения: 627
Регистриран: 16.02.2009г. в 00:13ч.

Re: Дискусии относно Internet Explorer 8.

Покажи връзката към това мнениеот welder » 3.06.2009г. в 11:55ч.

Снощи инсталирах IE 8 на слаба машина - 900 MHz, 384 RAM и т. н. Оказа се, че работи доста по-пъргаво и товари доста по-малко от IE 7, Chrome и особено от Firefox. Kъм момента не съм забелязъл да визуализира нещо некоректно. Версията е 8.0.6001.18702.

*От Chrome съм тотално разочарован - изключително нестабилна работа и чести crash-ове! Най-стабилен е Mozilla Firefox, но е и най-тежък. Въпреки това смятам, че за съвременен бърз компютър е най-подходящ именно той.
Изображение
Аватар
welder

Съобщения: 56
Регистриран: 18.08.2008г. в 10:45ч.

Re: Дискусии относно Internet Explorer 8.

Покажи връзката към това мнениеот . » 3.06.2009г. в 14:11ч.

За Mozilla Firefox не ми говори за най-съвременен компютър и БЪРЗ, че трябвало именно него :laugh:. Трябва да внимава човек какви мадони си слага, да не пълни с десетки отметки Bookmarks и най-вече Plugins повечето, ако не и всички да са ИЗКЛЮЧЕНИ, щото именно те товарят, ама яката. После вече е поносимо, е, да, не ти излиза някоя flash страница, ама винаги имаш 2-ри, 3-ти... 4-ТИ браузър под ръка :whistle:.
Изображение
Аватар
.

Съобщения: 7135
Регистриран: 2.04.2004г. в 20:13ч.
ТВ: Sony Bravia с CAM (Conax)

Назад към Програми - проблеми и дискусии

Активни потребители

Потребители разглеждащи този подфорум: 0 регистрирани и 1 гост