Problem s gledane na video

Не можете да се оправите с дадена програма? Незнаете как работи? Искате повече информация? Споделете и ще се опитаме да ви помогнем.

Problem s gledane na video

Покажи връзката към това мнениеот tihomircho » 9.06.2009г. в 17:33ч.

Zdraveite! Ot nqkolko dni ne moga dori da si pusna 1 fim da izgledam :crybaby: Ne znam kak,no KMplayer,puk i BS su6to,ne mogat da otvorqt filma ,koito zarejdam .Polzvam Vista Ultimate 64bit i sum slojil posledniq vista codec package. A nqkoi filmi puk gi otvarq,drugi -ne.Moje i da e ne6to prosto,no az ne se se6tam kakvo. I mnogo dosadno... 6te sum blagodaren,ako nqkoi moje da mi kaje kak da se spravq :)

Писането на кирилица е задължително!

tihomircho

Съобщения: 1
Регистриран: 9.06.2009г. в 15:48ч.

Re: Problem s gledane na video

Покажи връзката към това мнениеот Allwynd » 9.06.2009г. в 19:08ч.

какво точно става? маркираш файла, избираш с каква прогама да се отвори, програмата се отваря, но не зарежда съдържанието на файла?
виста интилигентна операционна, но все пак е доста недодялано направена и изобщо не съм доволен от нея, но ще се опитам да ти помогна, както и други хора, но дай повече информация, качи снимка и ако обичаш пиши на кирилица, инак си в разрез с правилата

аз също съм много доволен от the kmplayer, само че под ХР, и нямам проблеми с нищо

може би инсталацията ти е остаряла и си лепнал нещо, операционната е затлачила... не мога да преценя какво е без повече инфо

какъв е формата на файла, който искаш да възпроизведеш .avi .xvid ?
файла на харда ли е или на диск?
Аватар
Allwynd

Съобщения: 627
Регистриран: 16.02.2009г. в 00:13ч.

Назад към Програми - проблеми и дискусии

Активни потребители

Потребители разглеждащи този подфорум: 0 регистрирани и 3 госта