Опасна стока?

Всякакви въпроси, проблеми и дискусии свързани с хардуера.

Опасна стока?

Покажи връзката към това мнениеот avtojambaza » 30.12.2008г. в 19:50ч.

Става въпрос за Web camera. До сега съм срещал две камери от този вид Изображение и една подобна(с кръгла форма). Та и трите "камери" освен за микрофон(имат вграден) и за лампа, за друго нищо не ставаха. Кръглата беше Hama другите две безизвестни :) Някой друг да има мнение по въпроса( изключваме задкомпютърното устройство!)?
Аватар
avtojambaza

Съобщения: 143
Регистриран: 12.11.2007г. в 12:41ч.

Re: Опасна стока?

Покажи връзката към това мнениеот . » 30.12.2008г. в 19:56ч.

Е, няма как и "задкомпютърното" ( дето е задклавиатурно де ) устройство да се изключи, тъй като... кой ще пише в темата тогава ?
Изображение
Аватар
.

Съобщения: 7135
Регистриран: 2.04.2004г. в 20:13ч.
ТВ: Sony Bravia с CAM (Conax)

Покажи връзката към това мнениеот avtojambaza » 30.12.2008г. в 20:06ч.

Имам предвид, че проблема не може да е в предкомютърно/надклавиатурно/заклавиатурно/задкомпютърно устройство :) Проблема не е в майстора/оператора/avtojambaza. :D
Аватар
avtojambaza

Съобщения: 143
Регистриран: 12.11.2007г. в 12:41ч.

Покажи връзката към това мнениеот SHNH » 22.11.2009г. в 20:47ч.

Аз съм срещал поне 4-5 такива лъскави камерки добре изглеждат и не са имали проблеми поне не са ми се оплаквали от тях.Иначе най добре без камера ;)

SHNH

Съобщения: 3
Регистриран: 22.11.2009г. в 19:34ч.

Покажи връзката към това мнениеот KevsSs91 » 22.11.2009г. в 21:28ч.

Тези са имитация.Оригиналният модел е на SONY (ако не се лъжа).
Изображение
Аватар
KevsSs91

Съобщения: 38
Регистриран: 7.09.2009г. в 23:07ч.
В момента: Занимавам се с глупости

Покажи връзката към това мнениеот root » 23.11.2009г. в 02:04ч.

KevsSs91 написа:Тези са имитация.Оригиналният модел е на SONY (ако не се лъжа).

Уви се лъжеш...
mobilio - професионални мобилни приложения
Аватар
root
Елитен потребител
Елитен потребител

Съобщения: 2642
Регистриран: 25.07.2004г. в 23:04ч.
Град: 1d10tl@nd

Покажи връзката към това мнениеот maxelllll » 21.02.2011г. в 11:58ч.

Имам абсолютно същия боклук (само,че от кръглите) с 6 диода (които впрочем не могат да се изключат!) Докато бях на ХП или Виста всичко беше що горе добре след като изтръгнах диодите,но когато смених на Уин7 излезе,че няма драйвър за него :huh: .На кутията дори няма производител или уебсайт пише само "PC Camera" и това е! Диска с драйверите с от големите и за мое голямо учудване е от уникалните познати боклуци "PRINCO"
Това са най-лошо изхарчените ми 20лв.Ако бях дал още 5лв повече можех да си взема чисто нова A4 TECH! Повяврайте ни и не си копувайте тези "камери" :hi:
Изображение
Аватар
maxelllll
! Trade with Caution !
! Trade with Caution !

Съобщения: 10
Години: 27
Регистриран: 31.01.2010г. в 10:56ч.

Покажи връзката към това мнениеот fidel_castro » 21.02.2011г. в 22:07ч.

Камерите от този вид си работят без проблеми! Имат си драйвери за ХР, които безпроблемно се слагат и на 7ца! Това че вие не можете да ги подкарате не означава че са опасни или че са боклуци!
Аватар
fidel_castro

Съобщения: 619
Години: 44
Регистриран: 23.07.2006г. в 15:49ч.
Град: Сиера Маестра

Покажи връзката към това мнениеот maxelllll » 22.02.2011г. в 14:28ч.

fidel_castro написа:Камерите от този вид си работят без проблеми! Имат си драйвери за ХР, които безпроблемно се слагат и на 7ца! Това че вие не можете да ги подкарате не означава че са опасни или че са боклуци!

1во. Ако нямаш такава не разсъждавай без да знаеш
2ро. За тези камери е писано не в един или 2 форума,че не стават под Уиндолс7
3то. Ако случайно има драйвери вместо да пишеш абсолютно безсмислен пост може да ги предоставиш за да кажем ние дали стават или не
П.П. Не го приемай за заяждане.Не обичам хората да говорят без да знаят истината. ;)
Изображение
Аватар
maxelllll
! Trade with Caution !
! Trade with Caution !

Покажи връзката към това мнениеот fidel_castro » 24.02.2011г. в 23:51ч.

1во. Имам такава
2ро. Не ме интересува в колко форума пише че не стават за Уиндоус 7, аз на надписи не вярвам, пример - на центъра има една сграда, на нея пише жени, но като влезеш - клозет...
3то. Случайно има драйвери, и вместо да пишеш ти безмислени постове, можеше да си напънеш мозъка за да си я инсталираш
ПП Не го приемай като заяждане, хардуерните услуги ги върша срещу заплащане.
Аватар
fidel_castro

Покажи връзката към това мнениеот maxelllll » 25.02.2011г. в 16:43ч.

fidel_castro написа:1во. Имам такава
2ро. Не ме интересува в колко форума пише че не стават за Уиндоус 7, аз на надписи не вярвам, пример - на центъра има една сграда, на нея пише жени, но като влезеш - клозет...
3то. Случайно има драйвери, и вместо да пишеш ти безмислени постове, можеше да си напънеш мозъка за да си я инсталираш

Добре ... нека да не се заяждаме.Да се хванем на бас ;) казваш цена на "хардуерната услуга" и идваш в дома.Инсталираш си твоите неща и ако стане плащам,ако не стане ти ми даваш тези пари (за баса) :mml:
Изображение
Аватар
maxelllll
! Trade with Caution !
! Trade with Caution !

Покажи връзката към това мнениеот fidel_castro » 25.02.2011г. в 21:36ч.

maxelllll написа:
fidel_castro написа:1во. Имам такава

Добре ... нека да не се заяждаме.Да се хванем на бас ;) казваш цена на "хардуерната услуга" и идваш в дома.Инсталираш си твоите неща и ако стане плащам,ако не стане ти ми даваш тези пари (за баса) :mml:

Не искаш ли ти да дойдеш в сервиза и да си донесеш камерата, а аз да ти покажа че работи под Уиндоус7 и да си платиш по ценоразпис! По евтино ще ти излезе!!!

ПП Резултата ще го публикуваме тук във форума, за да разберат всички какво е станало!
ППП Като ми разгледаш потребителя ще разбереш къде и как да ме намериш, по ми е удобно да дойдеш следобед, след 14 часа че сме размятали повечето компютри и ще свърша по-бързо с тебе!
Аватар
fidel_castro

Покажи връзката към това мнениеот Fxaa » 28.02.2011г. в 15:34ч.

Не искаш ли ти да дойдеш в сервиза и да си донесеш камерата, а аз да ти покажа че работи под Уиндоус7 и да си платиш по ценоразпис! По евтино ще ти излезе!!!

ПП Резултата ще го публикуваме тук във форума, за да разберат всички какво е станало!
ППП Като ми разгледаш потребителя ще разбереш къде и как да ме намериш, по ми е удобно да дойдеш следобед, след 14 часа че сме размятали повечето компютри и ще свърша по-бързо с тебе!

И аз имам подобен проблем с моята камера.Може ли да ми кажеш каква е цената по ценоразпис?

Fxaa
! Trade with Caution !
! Trade with Caution !

Съобщения: 1
Регистриран: 8.02.2010г. в 22:11ч.

Покажи връзката към това мнениеот fidel_castro » 28.02.2011г. в 16:06ч.

Fxaa написа:

И аз имам подобен проблем с моята камера.Може ли да ми кажеш каква е цената по ценоразпис?

20 лв
Аватар
fidel_castro

Назад към Общи хардуерни въпроси

Активни потребители

Потребители разглеждащи този подфорум: 0 регистрирани и 1 гост