Смяна на автостъкла?

За хората с моторно масло под ноктите...

Смяна на автостъкла?

Покажи връзката към това мнениеот SisyIv » 15.02.2016г. в 16:13ч.

Здравейте! Не знам дали тук е правилното място, но пиша с молба за съвет по конкретен проблем. Един камион, движещ се пред мен, ми хвърли камъче, което удари по предното стъкло и го спука от дясната страна. Пукнатината е доста голяма и определено се вижда. След три седмици мъжът ми се прибира от чужбина и искам до тогава да съм го сменила. Моля ви да ми препоръчате читав сервиз, който да се справи навреме. Близо до нас има сервиз на Pilkington и се чудех дали да не го пробвам. Някой от вас ползвал ли е услугите им? Иначе съм чувала добри отзиви за сервизите на "Кобра". Ще се радвам да прочета мнения по темата от патили си. Предварително благодаря :)

SisyIv

Съобщения: 1
Регистриран: 15.02.2016г. в 16:12ч.
ТВ: lg 42la660v

Re: Смяна на автостъкла?

Покажи връзката към това мнениеот TheCharmedOne » 18.09.2017г. в 11:36ч.

При мен се случи нещо подобно. От един тир изхвърча някакво парче метал и ми се наложи да сменям задна лява машинка за стъкло, която ми препоръчаха да взема от https://www.xparts.bg/mashinka-staklo-zadna-lyava. Веднага поръчах онлайн и дойде за 1 ден като накарах приятел да я смени, защото не успях сам. До ден днешен всичко си работи без никакви проблеми.

TheCharmedOne

Съобщения: 10
Регистриран: 25.08.2017г. в 16:16ч.

Re: Смяна на автостъкла?

Покажи връзката към това мнениеот ppbig » 2.11.2017г. в 13:36ч.

Мисля, че кобра се справят добре и цените са им доста на ниво....

Пътна помощ
Важното е да не ти пука :)
Транспортни услуги- Хамалски, транспортни услуги и пренос на мебели и обзавеждане
Репатрак -Пътна помощ и репатрак услуги в София и страната
Автодиагностика - Оглед на кола преди покупка както и пълна диагностика на място

ppbig

Съобщения: 5
Години: 44
Регистриран: 2.11.2017г. в 13:28ч.
Град: София
ТВ: sofi th 26
В момента: Ремонтирам компютри

Назад към Автомобили

Активни потребители

Потребители разглеждащи този подфорум: 0 регистрирани и 2 госта