Оплакване!

Всички теми, свързани пряко с интернет услугите, които предлага фирмата. Допълнителна информация на корпоративната и клиентската страница.

Оплакване!

Покажи връзката към това мнениеот vzlatev » 20.01.2017г. в 09:49ч.

Така...наложи ми се спра интернета на акаунта на баба ми...и влязох в истински филм.

Та спирам си го юли на каса Проектантска при Плачкова и ме се доплака...

Оказа се, че момичето не вкарва в системата молбата ми за временно спиране и в август ми звънят за задължения, които вече са неплатени...казвам така и така при Плачкова си спрях нета...и те след малко ми звънят да ми се извинят и да кажат, че всичко е наред и няма нужда да минавам на каса...и аз съм спокоен:)

Януари обаче звънят отново и ми казват ами имате нови задължения...викам си е не....минавам на каса и какво да видя имам 80лв...

Плачкова вече я няма...и новото момиче казва ами нямате документ за спиране...палтете си!....викам си е не...

Та въпроса ми е, ако случайно някой от шефовете чете тук смята ли такова разиграване за нормално...от опит знам, че текучеството не е добър показател, а в Нетворкс за жалост виждам точно това...

Оказа се, че и договорът ми е продължен до края на тази година, което ме озадачи още повече...пълна каша...узера е zlateva27
Аватар
vzlatev

Съобщения: 230
Регистриран: 30.12.2005г. в 14:52ч.
Град: Център-2
ТВ: Toshiba Regza 40SL733

Re: Оплакване!

Покажи връзката към това мнениеот Svetlin » 20.01.2017г. в 10:45ч.

Здравейте,
Ще направим проверка по случая и ще се свържем с Вас. Можете ли да ми изпратите телефон за връзка на ЛС за да можем да се свържем по-лесно с Вас в случай че този в акаунта (**********51) не е актуален?
Аватар
Svetlin
Поддръжка
Поддръжка

Съобщения: 522
Регистриран: 27.03.2006г. в 12:30ч.

Re: Оплакване!

Покажи връзката към това мнениеот vzlatev » 20.01.2017г. в 11:06ч.

актуален е.
Аватар
vzlatev

Съобщения: 230
Регистриран: 30.12.2005г. в 14:52ч.
Град: Център-2
ТВ: Toshiba Regza 40SL733

Назад към Интернет

Активни потребители

Потребители разглеждащи този подфорум: 0 регистрирани и 3 госта