Как всъщност работи системата за онлайн съпорт?

Всички теми, свързани пряко с интернет услугите, които предлага фирмата. Допълнителна информация на корпоративната и клиентската страница.

Как всъщност работи системата за онлайн съпорт?

Покажи връзката към това мнениеот Alcatraz » 3.07.2017г. в 13:41ч.

Опитвам се да съобщя за проблем с интернета - от снощи няма такъв. Не става, не мога да се класирам. Първо ме заливат с информация 2 дами, говорещи една през друга, а когато най-сетне стигна до "изчакването", се оказва, че съм № 8 в редицата. След малко мърдам напред и съм вече № 7. Стоя дълго на тази позиция и миг преди да затворя телефона ставам 6-ти. Еха, викам си, още 1/2 час и ще се класирам. Наивност човешка... Пак ставам № 8, не знам как, после се връщам в Топ 7, отново на ръба на търпението се издигам до 6-тото място... и оставам там до безкрайност.
Защо?
Аватар
Alcatraz

Съобщения: 130
Регистриран: 25.02.2015г. в 12:28ч.

Re: Как всъщност работи системата за онлайн съпорт?

Покажи връзката към това мнениеот . » 3.07.2017г. в 20:14ч.

Не знам защо. Навярно защото човек си мисли, че тел. поддръжка е „приоритетна“ и по-бърза от чата (Skype + интегрирания в Потребителския панел, долу вдясно).
Изображение
Аватар
.

Съобщения: 7135
Регистриран: 2.04.2004г. в 20:13ч.
ТВ: Sony Bravia с CAM (Conax)

Покажи връзката към това мнениеот Alcatraz » 4.07.2017г. в 06:57ч.

Чатът долу вдясно е само за тия, дето смятат, че по този начин (с писане) ще стане по-бързо - нищо подобно, пробвал съм го не 1 или 2 пъти, включително и в последния случай - глас в пустиня, т.е. писане в пустиня.
Услугите са на ниво, не го отричам, но когато ги има. Още нямаме интернет, може би днес, може би утре. Плащам си редовно, нямам нито един пропуск или закъснение. Ако съм неизряден, ще трябва да плащам горница. а на мен кой ми възстановява пропуснатите ползи от липсата на свързаност?
Аватар
Alcatraz

Покажи връзката към това мнениеот toshiba63 » 4.07.2017г. в 07:26ч.

Alcatraz написа:Чатът долу вдясно е само за тия, дето смятат, че по този начин (с писане) ще стане по-бързо - нищо подобно, пробвал съм го не 1 или 2 пъти, включително и в последния случай - глас в пустиня, т.е. писане в пустиня.
Услугите са на ниво, не го отричам, но когато ги има. Още нямаме интернет, може би днес, може би утре. Плащам си редовно, нямам нито един пропуск или закъснение. Ако съм неизряден, ще трябва да плащам горница. а на мен кой ми възстановява пропуснатите ползи от липсата на свързаност?

Не се отчайвай !!! И с мен беше същото !!! Още ги чакам да пуснат нета !!! Нямам от неделя 23.00 часа !!!!

toshiba63

Съобщения: 46
Регистриран: 9.02.2016г. в 19:44ч.

Покажи връзката към това мнениеот Alcatraz » 4.07.2017г. в 09:13ч.

Не само, че не се отчайвам, тъкмо напротив - преди малко ми обещаха, че ако не днес, то утре или след 2 дни всичко ще е ОК, в краен случай - след 3-4 или 5. Дано само да не завали пак, че отново ще се объркат нещата...
Аватар
Alcatraz

Покажи връзката към това мнениеот Binqta » 8.07.2017г. в 14:55ч.

Какво да кажа...в Гемания 02 са още по-зле...ту има...ту няма. Ако има авария или както в моя случай, вдигаха скоростите на нета, уж, техника бил объркал окабеляването на таблото близо до нас и нямах 1 седмица интернет...и чаках. Никой не ти дава компенсация дори и най-изрядния клиент да си...Факт. А домашният ми интернет в България е 70+30 ама на куково лято...
Аватар
Binqta

Съобщения: 36
Регистриран: 7.01.2017г. в 00:01ч.
ТВ: Samsung32h6400

Покажи връзката към това мнениеот happy_flower » 11.11.2017г. в 17:29ч.

И при други оператори е така. Отнема доста време.

happy_flower

Съобщения: 5
Регистриран: 11.11.2017г. в 17:26ч.

Покажи връзката към това мнениеот TheNet » 29.01.2018г. в 23:28ч.

TheNet

Съобщения: 47
Регистриран: 1.12.2017г. в 09:39ч.

Назад към Интернет

Активни потребители

Потребители разглеждащи този подфорум: 0 регистрирани и 2 госта