Политически вицове.

Вицове, карикатури, смешни истории, форумни игри и с две думи - празни приказки за разпускане и наслада.

Политически вицове.

Покажи връзката към това мнениеот . » 25.05.2009г. в 21:14ч.

На политзанятие в бившия СССР лекторът патетично заявява:
- Другари, през последните 30 години градихме социализма. В следващите 30 години ще изградим за нашите деца комунизма!
Глас от залата:
- Браво! Така им се пада на тези хулигани!

Попитали Асан:
- Асане, виждаш ли разлика между комунизма и демокрацията?
- Да, разбира се бате, как да не я виждам! При социализъма работиш - купуваш си телевизор, работиш - купуваш си килим, работиш - купуваш автомобил, работиш - купуваш къща.При демокрацията работиш, работиш - продаваш си телевизора, работиш - продаваш килима, работиш - продаваш автомобила, работиш - продаваш къщата.

Кой е най-краткият политически виц?
Комунистите си отиват.
А най-дългият?
Един по един.

За Нова Година Тодор Живков обикаля затворите на България и поздравява затворниците:
- За много години, за много години!

:haha:
Изображение
Аватар
.

Съобщения: 7135
Регистриран: 2.04.2004г. в 20:13ч.
ТВ: Sony Bravia с CAM (Conax)

Re: Политически вицове.

Покажи връзката към това мнениеот ivapenkova » 24.12.2010г. в 14:33ч.

- За да се купи апартамент в София, трябва да се работи 100-120 години,
- Ето, виждаш ли, правителстото се грижи, за да живеем, колкото се може повече!

- Какво е “икономическа реформа” в България?
- Представи си, че са ти свалили якето, дали са ти в замяна фланелка и ти казват: “Честито палто!”

Демокрацията ни донесе светлината в края на тунела.
Мамка му и тунел… изобщо няма край!

Мечтата на българското правителство:
В едно прекрасно утро да изчезне народа, а да остане само бюджета.

ivapenkova

Съобщения: 5
Регистриран: 24.12.2010г. в 14:12ч.

Покажи връзката към това мнениеот 5q » 11.02.2011г. в 11:07ч.

Роместос (определение от не-речник) - Препарат на етническа основа, който почиства идеално цветни, черни, дори и ръждясали метали. Без остатък отстранява всякакви социални, парични, материални и други помощи и блага, понякога и без съгласието на собствениците им. Действа благоприятно на повечето бактерии. Размножава се бурно и повсеместно, доста често със помощта на правителството. Благодарение на слабостта си към кебапчета и петолевки, Роместосът е податлив на външни политически влияния, затова играе важна роля в политическия живот на страната, която обитава. Изпитва непоносимост към органите на реда и доста често се опитва да ги изчисти от лицето на земята. Препаратът може да бъде намерен във почти всички крайни квартали, като понякога той сам намира нищо не подозиращите си клиенти. Основен враг на Роместоса се явява джедаят Дарт Сидериус.

Внимание! Не допускайте препарата до персоналните си компютри, защото започва да рови из Recycle bin-a!
Думите, които казваме с очи, могат да се чуят с ръце
Аватар
5q

Съобщения: 79
Регистриран: 24.10.2004г. в 18:27ч.

Покажи връзката към това мнениеот Bobby_gBG » 1.04.2011г. в 15:53ч.

Защо кокошката пресякла пътя?
01.04.2011, 12:03 (обновена 01.04.2011, 12:29) Webcafe

Един въпрос вълнува американците от около 160 години - той вече има отговор, но мислителите продължават да разсъждават върху него и до днес.

Популярният въпрос-закачка "Защо кокошката пресякла пътя?" се е появил през 1847 г. в едно месечно списание в Ню Йорк. Официалният отговор е: "За да отиде до другата страна", но вариации и възможности за отговори - стотици.

Комиците обичат да интерпретират отговора според различни световни личности. И понеже България бъка от личности, повечето от които са на световно ниво, реших, че няма как да не се допитаме до родните герои за тяхното мнение върху този сложен екзистенциален въпрос:

Защо кокошката пресякла пътя?

Бойко Борисов: Ако е пресякла на зелено, правителството я е възпитало. Ако е пресякла на червено, е виновна тройната коалиция.

Цветан Цветанов: Веднага след пресичането си тя беше заловена като част от операция "Пилетата". Все още не се знае мотивът зад решението й да пресече улицата, но колегите от МВР работят вече по две следи.

Волен Сидеров: За да премине турската граница като изменница и да участва в акт, насочен срещу българската народна кухня, наречен "дюнер с кокоше месо".

Симеон Дянков: За да харчи излишни пари.

Сергей Станишев: За да се качи на Бузлуджа.

Яне Янев: Защото е избягала от партията ми.

Георги Първанов: За да я застрелям, пардон, погледам.

Искра Фидосова: За да скочи във фурната ми.

Юлиян Вучков: За да отиде при другите кокошки и всички заедно да разхайтят днешната българска младеж.

Митьо Пищова: За да яде кибапчета, кифтета и да се гмурка в жакузита-макузита.

Мартин Карбовски: За да мине от единия мръсен, лайнян и разбит тротоар на другия мръсен, лайнян и разбит тротоар.

Васа Ганчева: За да направи постен шоу спектакъл със Стефан Данаилов, наречен "Кокошки канят".

Ники Кънчев: Добър въпрос, поздравявам сценаристите.
;)
Та и аз в тоя дух, да кажа че на Бойко Борисов не ми харесва репликата! Много постна! И да дам акъл, как трябва да е:
"Кокошката пресече пътя, защото това е пръвото правителство от двайсет години, което осугирява на кокошките пътища за пресичане! Пък до края на мандата, ще построим още седем магистрали! А ако беше Тройната коалиция, нямаше нито път да има, нито кокошка! Само шменти-капели!
Изображение
Кърджали и Разград, или новото турско робство . . . За турците и циганите в България
Alpha TV - гледай безплатно онлайн
Мюсюлманите, които искат да живеят според законите на ислямския шариат нямат място тук. НЕ ОСНОВНОТО НАСЕЛЕНИЕ, А ИМИГРАНТИТЕ СА ТЕЗИ, КОИТО ТРЯБВА ДА СЕ АДАПТИРАТ. Или го приемате, или се махате. Ние говорим БЪЛГАРСКИ, а не турски, сръбски, гръцки, руски, или който и да било друг език. Затова, ако искате да станете част от нашето общество, учете езика!
Повечето от българите са православни християни! Това не е някакъв християнски, десен политически напън, а факт! Такива сме от над 1000 години, и със сигурност е уместно да го демонстрираме по стените на нашите училища, и имаме правото да бием нашите камбани на нашите празници. Ако Бог ви обижда, тогава предлагам да обмислите някоя друга част на света за свой нов дом, защото Бог е част от нашата култура.
Аватар
Bobby_gBG

Съобщения: 8309
Години: 37
Регистриран: 1.10.2004г. в 14:29ч.
Град: Uber - Jugend Kamp.

Покажи връзката към това мнениеот . » 1.04.2011г. в 20:11ч.

Изображение
Изображение
Аватар
.

Съобщения: 7135
Регистриран: 2.04.2004г. в 20:13ч.
ТВ: Sony Bravia с CAM (Conax)

Покажи връзката към това мнениеот Bobby_gBG » 1.04.2011г. в 21:00ч.

Точно комунягите нямат право да говорят за лъжи и съответните къси мандати...
Изображение
Кърджали и Разград, или новото турско робство . . . За турците и циганите в България
Alpha TV - гледай безплатно онлайн
Мюсюлманите, които искат да живеят според законите на ислямския шариат нямат място тук. НЕ ОСНОВНОТО НАСЕЛЕНИЕ, А ИМИГРАНТИТЕ СА ТЕЗИ, КОИТО ТРЯБВА ДА СЕ АДАПТИРАТ. Или го приемате, или се махате. Ние говорим БЪЛГАРСКИ, а не турски, сръбски, гръцки, руски, или който и да било друг език. Затова, ако искате да станете част от нашето общество, учете езика!
Повечето от българите са православни християни! Това не е някакъв християнски, десен политически напън, а факт! Такива сме от над 1000 години, и със сигурност е уместно да го демонстрираме по стените на нашите училища, и имаме правото да бием нашите камбани на нашите празници. Ако Бог ви обижда, тогава предлагам да обмислите някоя друга част на света за свой нов дом, защото Бог е част от нашата култура.
Аватар
Bobby_gBG

Съобщения: 8309
Години: 37
Регистриран: 1.10.2004г. в 14:29ч.
Град: Uber - Jugend Kamp.

Покажи връзката към това мнениеот Miro20 » 6.04.2011г. в 20:12ч.

доста свеж напоследък виц

попаднали обама, путин и ББ на остров с канибали.
и им казали - в тая телефонна кабина с комари има само един мъжки . който го намери - ще се спаси.
накратко ... двамата се провалили, останал ББ
влиза и почти веднага излиза, хванал мъжкия.
- брей! как така ? как го позна ?
- ми влязох, казах - аз съм бойко борисов, и един ми отговори - боли ме х*я кой си ....
Код за потвърждение: Избери целия код
Нова парола:
Паролата трябва да бъде между 12 и 100 символа.

идиотизъм - бива ли да се ограничава паролата до 100 символа ?????
Аватар
Miro20

Съобщения: 6095
Регистриран: 8.11.2003г. в 16:28ч.
В момента: в момента е*ъ . що ?
* = д

Покажи връзката към това мнениеот dool » 1.10.2011г. в 19:33ч.

Кандидат-депутат се обажда на жена си след изборите:
- Можеш да ме поздравиш, избраха ме!
- Не може да бъде, да не ме лъжеш?
- За какво да лъжа вече - нали ти казвам, вече ме избраха!
Аватар
dool

Съобщения: 14
Регистриран: 1.10.2011г. в 19:17ч.

Покажи връзката към това мнениеот stylish_i » 17.04.2018г. в 11:27ч.

Русия предупреди Тръмп, че ако продължава да се държи така, ще признае, че е руски агент!
Litigation Bulgaria,гражданска отговорност,транспорт на вино,ceasuri
Последна промяна stylish_i на 1.05.2018г. в 08:36ч., променена общо 1 път

stylish_i

Съобщения: 85
Регистриран: 1.12.2017г. в 12:05ч.

Покажи връзката към това мнениеот milka » 27.04.2018г. в 14:05ч.

За протестиращите
Един организатор на друг организатор:
- И аз организирах протестен митинг
- Как ?
- С призив по Интернет „Да се съберем и ние глупаците за да протестираме“
- Сигурно никой не дойде ?
- Препълниха площада
- Как така ?!
- Дойдоха да видят кои са глупаците !
Аватар
milka

Съобщения: 17
Регистриран: 6.10.2017г. в 22:10ч.
ТВ: Philips 22PFS4022/12

Покажи връзката към това мнениеот stylish_i » 20.06.2018г. в 13:41ч.

За протестиращите
Един организатор на друг организатор:
- И аз организирах протестен митинг
- Как ?
- С призив по Интернет „Да се съберем и ние глупаците за да протестираме“
- Сигурно никой не дойде ?
- Препълниха площада
- Как така ?!
- Дойдоха да видят кои са глупаците !
италиански сирена,custom software development,брандиране на автомобили,кола под наем

stylish_i

Съобщения: 85
Регистриран: 1.12.2017г. в 12:05ч.

Назад към Смях и забавление

Активни потребители

Потребители разглеждащи този подфорум: 0 регистрирани и 3 госта