Real Mp3

Заявки за музика. Преди да попитате проверете дали в AllMusic са излизали изобщо, а след това и в Google за евентуален download. Не можете да намерите дадена MP3-ка? Пробвайте така: ?intitle:index.of? mp3 <име_на_песента> в търсачката.

Real Mp3

Покажи връзката към това мнениеот Yaskata » 3.08.2010г. в 18:20ч.

Ами, въпросчето е следното, каква е точно разликата м/у оригиналното Mp3 и конвертираното ?
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
Yaskata

Съобщения: 286
Регистриран: 19.05.2010г. в 14:21ч.

Re: Real Mp3

Покажи връзката към това мнениеот Yaskata » 6.08.2010г. в 18:50ч.

:blush:
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
Yaskata

Покажи връзката към това мнениеот LiMuBai » 6.08.2010г. в 19:27ч.

Така зададен въпроса е безсмислен.
уточни какво имаш предвид под "конвертирано" мп3
конвертирано в какво?
и какво разбираш под "оригинално" , защото всяко мп3 си е конвертирано по принцип.
Животът е това, което се случва, докато ние си правим планове.
Аватар
LiMuBai

Съобщения: 950
Регистриран: 12.04.2004г. в 09:53ч.
Град: Русе

Покажи връзката към това мнениеот Marvin » 6.08.2010г. в 20:52ч.

Конвертираното не беше ли за смаляване на големината на файла(в случая .mp3)? Аз поне така знам, може и да греша.

Marvin

Съобщения: 431
Регистриран: 10.07.2008г. в 13:10ч.

Покажи връзката към това мнениеот Yaskata » 7.08.2010г. в 16:22ч.

Не бе не ме разбирате. Взимаме една песен която е с клип, да кажем формат Аvi. и я конвертираме в Mp3. Така по този начин няма клип запазва се само звука и т.н. Обаче, когато я сложа на телефона си който чете Mp3 не може да разпознае формата, а като намерих песента в Mp3 формат от интернет си тръгна. Питам каква е точно разликата, че телефона ми не може да чете конвертирани Mp3, а само реални.
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
Yaskata

Покажи връзката към това мнениеот LiMuBai » 7.08.2010г. в 17:08ч.

Yaskata написа:Не бе не ме разбирате. Взимаме една песен която е с клип, да кажем формат Аvi. и я конвертираме в Mp3. Така по този начин няма клип запазва се само звука и т.н. Обаче, когато я сложа на телефона си който чете Mp3 не може да разпознае формата, а като намерих песента в Mp3 формат от интернет си тръгна. Питам каква е точно разликата, че телефона ми не може да чете конвертирани Mp3, а само реални.

Ми тъй обясни де, да те разберем :)
кофти конвертираща програма си ползвал като си преобразувал от avi
опитай с друга, шъ се опрай.
Животът е това, което се случва, докато ние си правим планове.
Аватар
LiMuBai

Съобщения: 950
Регистриран: 12.04.2004г. в 09:53ч.
Град: Русе

Покажи връзката към това мнениеот Marvin » 7.08.2010г. в 17:10ч.

Yaskata написа:Не бе не ме разбирате. Взимаме една песен която е с клип, да кажем формат Аvi. и я конвертираме в Mp3. Така по този начин няма клип запазва се само звука и т.н. Обаче, когато я сложа на телефона си който чете Mp3 не може да разпознае формата, а като намерих песента в Mp3 формат от интернет си тръгна. Питам каква е точно разликата, че телефона ми не може да чете конвертирани Mp3, а само реални.

Може би не правиш нещо както трябва. Аз също съм така и да ти кажа нямам проблеми. Свалям си песните от youtube и после ги слагам на телефона, защото са с по-високо качество. Ако искаш пробвай така.
Намерих антивирусната за която ти говорих, искаш ли я още? Знам, че мина бая време но да питам.

Marvin

Съобщения: 431
Регистриран: 10.07.2008г. в 13:10ч.

Назад към RQ: Музика

Активни потребители

Потребители разглеждащи този подфорум: 0 регистрирани и 1 гост