WinRar

Заявки за всякакъв софтуер. Преди да попитате проверете дали в Kaldata, SoftVisia, IT Light и Download е излезнала най-нова версия на програмата, която търсите, за да я дръпнете.

WinRar

Покажи връзката към това мнениеот reaper_msv » 20.12.2008г. в 13:43ч.

Хора имам един фаил, която по-принцип трябва да отворя с winrar,но като го пусна ми иска парола.има ли някакаф начин да разбия тая парола или няква друга програма която няма да ми я иска.мерси предварително :hi:

reaper_msv

Съобщения: 44
Регистриран: 5.08.2007г. в 19:39ч.

! ¦•••SHERIFA•••¦'s Support !

Покажи връзката към това мнениеот . » 20.12.2008г. в 14:44ч.

• Да разбиреш паролата - може би, за няколко годинки и в зависимост от сложността на password-а;
  • Да отвориш файла, който с една програма ( WinRAR ) ти иска парола, а с друга ( WinZIP, WinACE, PowerArchiver, IZArc, 7-Zip, ... ) не ти иска парола -> :doh: :slap:.
Там, откъдето си го дръпнал този файл, би трябвало да попиташ каква е и паролата. Ако е wаrеz-нещо ала-бала, би трябвало да си я пише.
Изображение
Аватар
.

Съобщения: 7135
Регистриран: 2.04.2004г. в 20:13ч.
ТВ: Sony Bravia с CAM (Conax)

Re: WinRar

Покажи връзката към това мнениеот Miro20 » 20.12.2008г. в 17:53ч.

може би ще се изненадате, но целта на паролите не е да бъдат разбивани, а да пазят съдържанието , нали :)
а тези от сайтовете наистина обикновенно слагат в анонсирането на софт-а и паролата .
Код за потвърждение: Избери целия код
Нова парола:
Паролата трябва да бъде между 12 и 100 символа.

идиотизъм - бива ли да се ограничава паролата до 100 символа ?????
Аватар
Miro20

Съобщения: 6095
Регистриран: 8.11.2003г. в 16:28ч.
В момента: в момента е*ъ . що ?
* = д

Re: WinRar

Покажи връзката към това мнениеот Buttertoast » 20.12.2008г. в 23:48ч.

това с паролата е само защото при архивирането е настроена парола, порови се там, откъдето си го издърпал за парола(в някои случаи е адреса на сайта)

Buttertoast

Съобщения: 118
Регистриран: 3.12.2008г. в 21:04ч.

Назад към RQ: Софтуер

Активни потребители

Потребители разглеждащи този подфорум: 0 регистрирани и 1 гост