Обсъждане на проблемите, нови канали и защо сме недоволни!

Всички теми, свързани пряко с NetWorx-TV и DTV услугите, които предлага фирмата.

Изображение

Обсъждане на проблемите, нови канали и защо сме недоволни!

Покажи връзката към това мнениеот sonaki » 26.11.2016г. в 17:28ч.

Да живее цензурата!
PS. Като добавяте нови канали вземете им сложете такса та да разберете какви бози пускате като никой не иска да се абонира за тях, а не да спирате HBO.
Не сте първия нито последния оператор, че по този начин да си правите каквото искате и да не слушате хората и да триете само мнения като не Ви изнася. И да ги триете мнението ми за вас няма да можете да го промените!

На IPTV като се замени iConcerts HD и MTV Live HD с HiT Music [SD] чалгарщината? Колко струват едините канали, а колко другия? Тея канали дето ги пускате струват жълти стотинки пред Diema и HBO пакета и не оправдава задъжането на цената.

Виждате, че клиентите Ви не са съгласни с мисленето Ви и политиката и решението е триене на мнение и всичко е ОК според вас. Само за 1 година на толкова много простотии са нагледах и вече съжалявам честно, че си пуснах телевизия от вас. Това е истината и да я изтриете или не пак ще е това!

Като не давате да изказваме свободно мнение направо го изтрийте тоя форум? Или това е защото бъдещите Ви клиенти винаги ще отворят форума да видят какво е мнението на актуалните Ви клиенти и като видят тези коментари ще Ви подминат и ще отидат при кокуренцията?

Очаквам такса за канали като Yaban TV, Alfa TV, Kanal 3, чалга каналите, Networx Info, Православния канал и подобни в пакет наречен например "Най-тъпите канали" да видим дали ще има желаещи да се абонират.

Заглавието на темата дава възможност за размисли и страсти от всякакъв характер свързани с телевизията предоставена от Networx-BG евентуално без цензура от тяхна страна защото не било по темата.
Изображение

User: sonaki_sh
Аватар
sonaki

Съобщения: 94
Години: 23
Регистриран: 24.05.2014г. в 01:01ч.
Град: Шумен
ТВ: Toshiba 32HL933G (MAG 255) - IPTV 1400+ Channels /
Toshiba 32L4333 (MAG 256) - IPTV 1400+ Channels

Re: Обсъждане на проблемите, нови канали и защо сме недоволни!

Покажи връзката към това мнениеот sakaliev » 26.11.2016г. в 17:49ч.

Другата тема чак я заключиха да видим тук какво ще стане.Бях написал,че Нетуоркс са тръгнали по стъпките на Делтата.И те навремето се мислиха че са недостижими и каквато и глупост да направят хората ще се редят като овце пред касите им.Не ми е ясно от кое налага цензура в това мое мнение.Или за Нетуоркс трябва да се говори като за умрелите-или добро или нищо.
Аватар
sakaliev

Съобщения: 42
Регистриран: 12.06.2010г. в 14:30ч.
Град: Русе,кв.Родина
ТВ: Toshiba Regza 40XV733G CAM Conax

Покажи връзката към това мнениеот Svetlin » 26.11.2016г. в 18:01ч.

Тук ако не се карате, не мисля да я бутам.
Аватар
Svetlin
Поддръжка
Поддръжка

Съобщения: 522
Регистриран: 27.03.2006г. в 12:30ч.

Покажи връзката към това мнениеот dindan » 26.11.2016г. в 18:04ч.

Svetlin написа:Тук ако не се карате, не мисля да я бутам. Недоволни винаги ще има, особено с тази промяна на ХБО. Ако можеше да се угоди на всички - щяхме да сме го направили.

Там е работата,че на никого не угаждате!
Хванал се човек за патката и си помислил,че лети
Аватар
dindan

Съобщения: 283
Регистриран: 21.04.2010г. в 18:56ч.
ТВ: Philips 43PUS6401/12

Покажи връзката към това мнениеот sakaliev » 26.11.2016г. в 18:15ч.

Svetlin написа:Тук ако не се карате, не мисля да я бутам. Недоволни винаги ще има, особено с тази промяна на ХБО. Ако можеше да се угоди на всички - щяхме да сме го направили.

А може ли да обясните какво налага тази промяна?
Аватар
sakaliev

Покажи връзката към това мнениеот talera » 26.11.2016г. в 18:39ч.

Аз съм абонат на телевизията още от самото начало,когато беше само аналогова.Много хора съм агитирал да се "преместят" при Networx - колеги,съседи,възрастни хора,всички приятели и цялата рода.На повечето от тях и до ден днешен ходя да им редя каналите и прочие.Струва ми се,че след промените ще ме търсят за да ме напсуват.Малко сме хората,дето пишем в този форум,недоволството е масово и оператора скоро ще го усети!
Аватар
talera

Съобщения: 514
Регистриран: 26.12.2010г. в 22:35ч.

Покажи връзката към това мнениеот vhr » 26.11.2016г. в 19:09ч.

Svetlin

имате грешки които ги допускат масово компаниите в България...

-ние сме клиенти от нас ВИЕ изкарвате пари липсата на обратна връзка от ВАС към НАС поражда само недоволство
ние не сме зависими от ВАС но ВИЕ сте зависими от НАС не знам как така не можете да го проумеете това

NG Wild HD го чакаме 6-7 месеца и никой нищо не можеше да каже... водели се преговори
махате канали когато поискате без да кажете защо
нямате списък с каналите които предлагате (а според закона сте длъжни да имате)

с преместването на HBO в отделен пакет вие спестявате поне 2-3лв от абонат
новия пакет само с HBO вероятно ще е 4-5лв + 2-3лв за Cinemax
въпроса сега с преговорите с HBO ще е дали вие ще разкриете реалните си абонати и дали ще гарантирате някакъв минимум клиенти
за да ви предложат HBО по ниска цена

и в цялата си неразбория и надлъгване между вас и телевизиите ние абонатите страдане
а негативите в този случай ги понасяте вие защото НИЕ плащаме на ВАС

за мен лично няма значение не си заслужава да се ядосвам с вас
работете си по този начин аз при появата на по качествена услуга се махам

между другото миналата седмица се публикува изследване на пазара в България и там водеща не бе цената

vhr

Съобщения: 159
Регистриран: 10.02.2015г. в 21:04ч.

Покажи връзката към това мнениеот dindan » 26.11.2016г. в 20:01ч.

Не ми прави безсмислени сравнения между войо която е се предлага само в интернет и телевизия която се пуска по кабел,смешен си Светлин ли си тъмен ли си не ми е ясно.
Я ми обясни защо повечето HD канали които рекламираш ги няма като картина?
И аз само дебна за някоя по добра оферта от конкурентите и изчезвам
Хванал се човек за патката и си помислил,че лети
Аватар
dindan

Съобщения: 283
Регистриран: 21.04.2010г. в 18:56ч.
ТВ: Philips 43PUS6401/12

Покажи връзката към това мнениеот Svetlin » 26.11.2016г. в 20:04ч.

Благодаря на dindan... осъзнах защо тук да пиша е безсмислена кауза. Успех на всички!
Аватар
Svetlin
Поддръжка
Поддръжка

Покажи връзката към това мнениеот tottenham » 26.11.2016г. в 20:30ч.

Светлине човек като те чете за какви минимални печалби работите живи да ви оплаче. Направо се просълзих от умиление как бачкате почти за без пари .Ти май ни смяташ за по-наивни от деца. Я кажи като сте толкова изрядни и спазвате всички изисквания по твоите думи, защо кабелите ви висят още между блоковете и по дърветата вместо да са вкарани подземно като при нормалните оператори и както е по закон. Защо раздавате некачествени рутери и приемници за ТВ .Защо нямаме списък с каналите в договорите си. Сигурно причината е минималната печалба.

tottenham

Съобщения: 186
Регистриран: 13.08.2013г. в 22:50ч.

Покажи връзката към това мнениеот vhr » 27.11.2016г. в 01:21ч.

Svetlin

не е нужно да се държиш като премиера в оставка... а именно ББПП...
днес се изказа "Не мога да разбера протестния вот срещу ГЕРБ"

и ти така не можеш да разбереш защо има недоволство срещу networx...
то няма как да няма недоволство след като не знаем утре кои канали ще махнете
а договора е 2г....

така че вместо да се сърдите помислете какво давате
защото пак ти казвам НИЕ ви даваме парите и ВИЕ не сте единствените

да може и недоволните да сме малко
но нали знаеш като се почне отлича трудно се връща... ако не вярваш направи справка с БСК и близо
реално от които вие взехте не малко абонати

vhr

Покажи връзката към това мнениеот gogo_mon » 27.11.2016г. в 01:32ч.

Какво става с IPTV добавихте Animal Planet HD на цофровата а при IPTV не,до кога ще првите разлика относно каналите при IPTV и DVB-C ? Има и други канали но специално Анимал Планет HD е гледан и хубав канал,който заслужава да се гледа и на ITV на Networx BG.

gogo_mon

Съобщения: 284
Регистриран: 7.04.2013г. в 17:14ч.
Град: Монтана ж-к Младост 1
ТВ: IPTV

Покажи връзката към това мнениеот CBET » 27.11.2016г. в 12:51ч.

Изображение

Без коментар!
Аватар
CBET

Съобщения: 67
Години: 42
Регистриран: 15.11.2009г. в 10:43ч.
Град: Русе
ТВ: PANASONIC TX-55AS650E

Покажи връзката към това мнениеот Иван Тачев » 27.11.2016г. в 17:21ч.

CBET написа:Изображение

Без коментар!

Хубавите работи стават бавно!Много бързате!
Аватар
Иван Тачев

Съобщения: 222
Години: 61
Регистриран: 24.03.2013г. в 15:14ч.
Град: Разград, ж.к. Орел
ТВ: Panasonic Viera TX-L47E5 с CAM (Griffin)и Panasonic TX-32LE7P с NETA HD 8600

Покажи връзката към това мнениеот bstorm » 28.11.2016г. в 09:40ч.

"ПРОМОЦИЯТА" 1+1+1+1- 29,99лв. + Diema extra- 4.99лв. + HBO 4.99лв. = 39,97лв. Всичко това при подписването на договора влизаше в пакета на цена 29,99лв. За 3 месеца цената се вдига с 10лв, ЗАЩО? Ще ми обяснява Svetlin, че колегите му се били объркали и не знаели, че Diema extra върви безплатно, та то това беше обявено в сайта им. От това не съм доволен аз и смятам, че е с право.

bstorm

Съобщения: 44
Регистриран: 24.08.2013г. в 11:28ч.
Град: Троян

Покажи връзката към това мнениеот deian » 28.11.2016г. в 10:43ч.

На networx.bg (директно в главната страница долу) има обявени новите пакети.

deian
Елитен потребител
Елитен потребител

Съобщения: 2566
Регистриран: 12.03.2004г. в 14:48ч.
ТВ: Panasonic с CAM (Griffin) / NETA HD 8650

Покажи връзката към това мнениеот bstorm » 28.11.2016г. в 11:23ч.

За IPtv нищо не пише.

bstorm

Съобщения: 44
Регистриран: 24.08.2013г. в 11:28ч.
Град: Троян

Покажи връзката към това мнениеот Alcatraz » 28.11.2016г. в 16:04ч.

deian написа:На networx.bg (директно в главната страница долу) има обявени новите пакети.

Има ги, така е. Остава някой да ги обясни...
Питане:
Ultra - като гледам останалите, само Ultra ми върши работа, затова и пренебрегвам останалите.
70 Mbps Net + Premium TV[/b] - сега съм на 50 мегабита, т.е. увеличават ми ги (?), но не виждам какво ще рече Premium TV.

HBO + Cinemax - това е ясно, ще се плаща горница

Diema Extra - това поне не е ново, знаем си го.

Wi-Fi * - това какво е?

+30 Mbit/s - откъде се пръкнаха тия +30 мегабита и какво представляват - добавят се към 70-те или нещо друго?

Параметри и условия
кликни тук - като кликна се отваря обща за всички пакети листовка с общите условия, т.е. нищо по темата/питането

34.98 - казано иначе, таксата ми се вдига с 50% без да знам защо.
лв. / месец

Настоящият ми договор е до юни 2017 г, на него ли оставам с цена, всички досегашни канали и 50 мегабита или ще трябва да преподписвам - някой отговорен ще обясни ли за какво става дума?
Аватар
Alcatraz

Съобщения: 135
Регистриран: 25.02.2015г. в 12:28ч.

Покажи връзката към това мнениеот toshiba63 » 28.11.2016г. в 16:49ч.

Alcatraz написа:
deian написа:На networx.bg (директно в главната страница долу) има обявени новите пакети.

Има ги, така е. Остава някой да ги обясни...
Питане:
Ultra - като гледам останалите, само Ultra ми върши работа, затова и пренебрегвам останалите.
70 Mbps Net + Premium TV[/b] - сега съм на 50 мегабита, т.е. увеличават ми ги (?), но не виждам какво ще рече Premium TV.

HBO + Cinemax - това е ясно, ще се плаща горница

Diema Extra - това поне не е ново, знаем си го.

Wi-Fi * - това какво е?

+30 Mbit/s - откъде се пръкнаха тия +30 мегабита и какво представляват - добавят се към 70-те или нещо друго?

Параметри и условия прав си !!!да излезе някой и да ги обясни тия пакети !!!кой пакет кои канали включва !!!не общи приказки !!!който има договор трябва ли да преподписва с новите пакети от 1 януари ?
кликни тук - като кликна се отваря обща за всички пакети листовка с общите условия, т.е. нищо по темата/питането

34.98 - казано иначе, таксата ми се вдига с 50% без да знам защо.
лв. / месец

Настоящият ми договор е до юни 2017 г, на него ли оставам с цена, всички досегашни канали и 50 мегабита или ще трябва да преподписвам - някой отговорен ще обясни ли за какво става дума?

toshiba63

Съобщения: 48
Регистриран: 9.02.2016г. в 19:44ч.
Град: силистра
ТВ: samsung

Покажи връзката към това мнениеот toshiba63 » 28.11.2016г. в 16:51ч.

да излезе някой и да ги обясни тия пакети !!!кой пакет кои канали включва !!!не общи приказки !!!който има договор трябва ли да преподписва с новите пакети от 1 януари ?

toshiba63

Съобщения: 48
Регистриран: 9.02.2016г. в 19:44ч.
Град: силистра
ТВ: samsung

Покажи връзката към това мнениеот Svetlin » 28.11.2016г. в 17:24ч.

Alcatraz:
WIFI - Това е парола за достъп до www.networx.bg мрежата. Можеш да си използваш акаунта там където има покритие през страничката която се зарежда, когато закачиш на наша клетка. Има и мобилно приложение.
+ 30Мбит - увеличава ти скоростта с 30Мбит. Така например пакет за 20лв интернет ще стане с малко по-висока скорост от този на 25лв.
Договори не се очаква да предпописвате, просто избирате план и го използвате според сегашните си отстъпки за лоялен клиент. Ако някой желае винаги може да подпише срочен договор в случай, че така ще има по-висока отстъпка.
Аватар
Svetlin
Поддръжка
Поддръжка

Покажи връзката към това мнениеот vhr » 28.11.2016г. в 20:57ч.

и къде може да видим тези 200 канала кои са?

договора ми изтича Януари...

-това промо временно ли е?
-ако преподпишеш цената на промото за целия период от договора ли важи?

vhr

Покажи връзката към това мнениеот kvazimodo » 28.11.2016г. в 21:59ч.

Лицето на Networx, което отговаря тук или е некомпетентен или ни прави на ташаци ...
Хората, на които договорите (едно или две-годишни) още не са изтекли, ще останат ли при същите условия при които са подписани???!!!
Толкова ли е трудно да се разбере?!
След като има коректно подписан договор за определен срок и цена, възможно ли е условията да се променят преди изтичането му?
Май ще ходим да се съдим.

Добре, че нямам такъв проблем.
В противен случай щях да ги съдя до дупка.

kvazimodo

Съобщения: 11
Регистриран: 29.06.2014г. в 14:35ч.

Покажи връзката към това мнениеот kvazimodo » 28.11.2016г. в 22:24ч.

Какво означава и какви канали включва Premium TV???
Де го туй нещо, дет прилича на ...
Premium TV?
Ето информацията в сайта:

Изображение

Изображение

Те, това е. Друго нема.

kvazimodo

Съобщения: 11
Регистриран: 29.06.2014г. в 14:35ч.

Покажи връзката към това мнениеот Alcatraz » 29.11.2016г. в 09:18ч.

Svetlin написа:Alcatraz:
WIFI - Това е парола за достъп до http://www.networx.bg мрежата. Можеш да си използваш акаунта там където има покритие през страничката която се зарежда, когато закачиш на наша клетка. Има и мобилно приложение.
+ 30Мбит - увеличава ти скоростта с 30Мбит. Така например пакет за 20лв интернет ще стане с малко по-висока скорост от този на 25лв.
Договори не се очаква да предпописвате, просто избирате план и го използвате според сегашните си отстъпки за лоялен клиент. Ако някой желае винаги може да подпише срочен договор в случай, че така ще има по-висока отстъпка.

Искрено благодаря за отговора, Svetlin!
Само дето той не ми върши особена работа, защото не е пълен.

1. Тия 30 мегабита, добавени към 70-те, които би следвало да получавам (сега са 50 по договор), са ми излишни, освен ако не резнете (извинявам се за израза) основната скорост от първия ред. Всеки договор с интернет доставчик включва понятието "скорост до Х мегабита".
Тук държа да заявя най-отговорно - за 4 години интернетът ми надали е спирал и 4 пъти, та нямам никакви основания да се жалвам от неговата скорост и стабилност!
Ама да ме карате да плащам горница?

2. За WI-FI - подозирах, че това ще е обяснението. Тази екстра за някои вероятно е много важна и нужна - ОК, със здраве да си я ползват и плащат, ама на мен не ми трябва, даже хич.
Причини:
- служебния ми интернет е безжичен/жичен (по избор) с много висока скорост.
- 12 лв ми е месечната такса към мобилен оператор, включваща неограничени минути към когото и да било в страната, 500 минути към ЕС, САЩ и Канада (след които плащам 0,10 лв/мин) и 6 ГБ мобилен интернет на висока скорост.
- имам рутер в колата със 7 ГБ мобилен интернет на висока скорост, като и бавната е достатъчно бърза за нуждите ми - струва ми 8 лв/мес.
Къде да приложа Wi-Fi-то на Networх, което, съдейки от картинката начело на сайта, трябва да плащам?

Накратко: мога ли да премина към план Ultra без Wi-Fi и допълнителната скорост?
Аватар
Alcatraz

Съобщения: 135
Регистриран: 25.02.2015г. в 12:28ч.

Покажи връзката към това мнениеот sakaliev » 29.11.2016г. в 11:21ч.

sakaliev написа:

А може ли да обясните какво налага тази промяна?

Пак питам:кое налага изваждането на HBO в отделен пакет и защо трябва да се доплаща за него?
Аватар
sakaliev

Покажи връзката към това мнениеот CBET » 29.11.2016г. в 13:19ч.

Преди 3-4 години мина една подобна вълна сред трите национални телекома. Полека, лека в рамките на една година увеличаваха цените на пакетите с мобилни услуги, които предлагаха като добавяха към тях екстри, които никой не ползваше и никой не се вълнуваше от тях. Обаче хората плащаха средно по 35-40 лева месечен абонамент. Миналата година и начачалото на тази "балона се спука". Масово хора сменяха оператора си при подновяване на договорите, като най-много народ избяга от червеният оператор, а най-много нови клиенти спечелиха оранжевите (официална статистика, който иска може да я намери). Средната цена на месечният абонамент, на който се подписваха договорите (двугодишни) беше 15-20 лв./месец, в който има обикновено от 2000 до ∞ минути за разговори към всички с 2 до 10 ГБ трафик на данни, което е повече от достатъчно за една много голяма част от потребителите. Т.е. пазара се регулира и "големите маркетолози", които измисляха "Премиум пакети" от типа "200 минути, 500 МБ, 100 смс-а, усмивка от Лили Иванова, music call с песен от репертоара на Веско Маринов, + 20% отстъпка в реномирана веригата закусвални, свирка, балонче и т.н." за 40 лв./месечно - изчезнаха!!!

Явно сега и в Нетуоркс, някой е прочел някъде нещо и е решил да експериментира с гореописаната схема, но с рязко повишаване на цените и добавяне на нефункционални екстри към пакетите. Ваденето на HBO в отделна екстра смятам е ясно на всички за какво е ... Потребителите трябва да бъдат "изтръскани" допълнително.

Основните въпроси, на които едва ли ще има отговори са:
1. Защо при положение че съм доволен от качеството на предлаганата от вас услуга "достъп до интернет със скорост до 50МБ/с" трябва да минавам на варианта "достъп до интернет със скорост до 70МБ/с", която естествено е на по-висока цена, но на мен тази допълнителна скорост не ми е нужна!?
2. Защо ми е екстра +30 МБ/с, след като и тези 70МБ/с, за които ме карате да ви плащам не мога да ги уплътня?
3. Какъв е списъкът с канали, които се включват в пакетите МИНИ, СТАНДАРТ, ПРЕМИУМ и каква неустойка се предвижда при неговата промяна или невъзможност да се доставят някои от описаните в списъка канали, за които потребителя си е заплатил?
4. До кога ще се експериментира за сметка на потребителя? (То не бяха промяна на подредбата на каналите, то не бяха пускане и спиране на канали в HD качество, като се натъртва на потребителя, че това видиш ли било екстра. 21 век сме ако не сте забелязали! Все по малко са хората, които гледат телевизия на апарати с електронно лъчева тръба!)

Ако не си оправите цените и не предложите адекватни за нуждите на клиентите си услуги, като си оправим сметките януари - ви сменям! Първо на единият и ако съм доволен от новият си доставчик на услуги (а смятам, че нямам причина да не съм) и на вторият адрес.
Аватар
CBET

Съобщения: 67
Години: 42
Регистриран: 15.11.2009г. в 10:43ч.
Град: Русе
ТВ: PANASONIC TX-55AS650E

Покажи връзката към това мнениеот Иван Тачев » 29.11.2016г. в 14:35ч.

Svetlin написа:Alcatraz:
WIFI - Това е парола за достъп до http://www.networx.bg мрежата. Можеш да си използваш акаунта там където има покритие през страничката която се зарежда, когато закачиш на наша клетка. Има и мобилно приложение.

Аз ноември месец си поднових договора за 2 години и сега какво правим?Ще се съдим или ще спазите договора който съм подписал с включени HBO + Cinemax??
Последна промяна Иван Тачев на 29.11.2016г. в 14:42ч., променена общо 1 път
Аватар
Иван Тачев

ТВ: Panasonic Viera TX-L47E5 с CAM (Griffin)и Panasonic TX-32LE7P с NETA HD 8600

Покажи връзката към това мнениеот deian » 29.11.2016г. в 14:42ч.

Само да попитам нещо и ако може да не ми се нахвърляте, а да говорим културно.
Какъв точно е проблемът?
Досега ПРЕМИУМ пакет беше = всички канали + HBO, но БЕЗ Diema Extra.
Отсега нататък ПРЕМИУМ пакет = всички канали без HBO и без Diema Extra.
Цената на Интернет + Премиум пакета остава 25 лв, както преди.
Премиум + Диема Екстра беше 30 лв (цената се определя от Диема). И сега, пакетът с Диема Екстра е обявен на 29.99 лв. Няма промяна.
Реално безжичния достъп или +30 Mbit/s идват като БОНУС за заявилите едно от двете: HBO / Diema Extra.
Кое толкова ви дразни? Че досега получавахме HBO безплатно и вече го спират? Да, сигурно е дразнещо да ти вземат нещо, но това нещо по принцип е платено и всеки знае, че сме го получавали като бонус.
Реално НЯМА увеличение на цената. Има спиране на безплатното HBO. Като не сме плащали за него, за какво намаляне на таксата говорите?

За услугата 1+1+1+1 наистина си е гаф на фирмата и там смятам, че трябва да обезщетят абонатите.

ПП: също така не разбирам защо си подновявате срочни договири към Networx? След като изтече първоначалния договор, отстъпките продължават да действат и той се превръща в безсрочен на същата цена.
Иван Тачев, би ли обяснил защо си поднови договора? Какво ти дава това?

deian
Елитен потребител
Елитен потребител

Съобщения: 2566
Регистриран: 12.03.2004г. в 14:48ч.
ТВ: Panasonic с CAM (Griffin) / NETA HD 8650

Покажи връзката към това мнениеот Иван Тачев » 29.11.2016г. в 14:53ч.

deian написа:Само да попитам нещо и ако може да не ми се нахвърляте, а да говорим културно.
Какъв точно е проблемът?
Досега ПРЕМИУМ пакет беше = всички канали + HBO, но БЕЗ Diema Extra.
Отсега нататък ПРЕМИУМ пакет = всички канали без HBO и без Diema Extra.
Цената на Интернет + Премиум пакета остава 25 лв, както преди.
Премиум + Диема Екстра беше 30 лв (цената се определя от Диема). И сега, пакетът с Диема Екстра е обявен на 29.99 лв. Няма промяна.
Реално безжичния достъп или +30 Mbit/s идват като БОНУС за заявилите едно от двете: HBO / Diema Extra.
Кое толкова ви дразни? Че досега получавахме HBO безплатно и вече го спират? Да, сигурно е дразнещо да ти вземат нещо, но това нещо по принцип е платено и всеки знае, че сме го получавали като бонус.
Реално НЯМА увеличение на цената. Има спиране на безплатното HBO. Като не сме плащали за него, за какво намаляне на таксата говорите?

За услугата 1+1+1+1 наистина си е гаф на фирмата и там смятам, че трябва да обезщетят абонатите.

ПП: също така не разбирам защо си подновявате срочни договири към Networx? След като изтече първоначалния договор, отстъпките продължават да действат и той се превръща в безсрочен на същата цена.
Иван Тачев, би ли обяснил защо си поднови договора? Какво ти дава това?

Защото съм доволен от тях,в сравнение с другите оператори,минал съм през Близу и Виваком!Те са най добри за момента,но ако не ми признаят договора ще се замисля и то много сериозно!!
Аватар
Иван Тачев

Следваща

Назад към Телевизия

Активни потребители

Потребители разглеждащи този подфорум: va83 и 6 госта