Как да привлечем повече пари?

Образования, училища, университети, ученици, студенти, преподаватели, система... енциклопедии, произведения, автори, съчинения, есета, доклади, реферати, научна дейност и други.

Как да привлечем повече пари?

Покажи връзката към това мнениеот M37_Unseen » 9.08.2013г. в 17:55ч.

Когато въпросът опре до законите на привличането,
повечето хора искат да се научат как да привлекат
повече пари.После те се чудят как да привлекат любов,
щастие и всичко останало.Но парите обикновено са първото,
което хората искат да привлекат.

Как вие привличате парите?
http://m37.biz/

М37 е лидер сред компаниите в сферата на Личностното Развитие.Ще ти помогнем да станеш този, който искаш да бъдеш.
Аватар
M37_Unseen

Съобщения: 6
Години: 50
Регистриран: 6.08.2013г. в 09:36ч.

Re: Как да привлечем повече пари?

Покажи връзката към това мнениеот Leonardo76 » 10.08.2013г. в 10:02ч.

Заслужаваш ли ги или не ги заслужаваш тези пари е въпроса.Пълно е с професори, които се издържат със заплата от 700лв, а тогава как аз да си мисля, че заслужавам пари, щом тези хора ги нямат???

Leonardo76

Регистриран: 6.08.2013г. в 09:45ч.

Покажи връзката към това мнениеот M37_Unseen » 10.08.2013г. в 12:29ч.

Leonardo76 написа:Заслужаваш ли ги или не ги заслужаваш тези пари е въпроса.Пълно е с професори, които се издържат със заплата от 700лв, а тогава как аз да си мисля, че заслужавам пари, щом тези хора ги нямат???

Повечето хора отблъскват парите, защото те си мислят, че не ги заслужават.Един ефективен начин да се преборите с това е да имате голяма и благородна цел, която за да осъществите ви трябват пари.Например, нуждаете се от пари, за да дадете най-доброто образование на децата си или да помогнете на хора в беда.Не е трудно да си постави човек такава цел, защото всеки миг някой в България се нуждае от помощ.Тази висша цел ще ви помогне да привличате парите и скоро ще осъзнаете, че когато сте богати, сте и по-добри, защото имате възможност да помогнете да своите роднини, приятели и на всеки, който пожелаете.

М37 е лидер сред компаниите в сферата на Личностното Развитие.Ще ти помогнем да станеш този, който искаш да бъдеш.
Аватар
M37_Unseen

Покажи връзката към това мнениеот Leonardo76 » 13.08.2013г. в 09:07ч.

Това е добър похват, ако успееш да си го набиеш дълбоко в главата, че да го приемаш за истина.Но нещо по-лесно, ако споделиш ще е по-добре, защото това е трудно за изпълнение.

Leonardo76

Регистриран: 6.08.2013г. в 09:45ч.

Покажи връзката към това мнениеот M37_Unseen » 24.08.2013г. в 17:16ч.

В никакъв случай не е трудно.Въпроса на време и практика е.Ето друг съвет, все пак:Трябва да си създадате ясно определена картина за това, което искате.Най-важното е да бъдете конкретни с цифри, дати, срокове.Така дори, когато не мислите за тях, вашето подсъзнание го прави и ви води към целта.Парите са залегнали във вашето подсъзнание като нещо негативно.Например:
а)Парите са лошо нещо
б)Парите носят проблеми
в)Парите правят хората егоистични
г)Да искаш повече пари е алчност
д)Богатите хора са сноби

Ако имате едно или повече от тези вярвания, залегнали във вашето подсъзнание, как тогава ще привлечете пари?Истината е, че това просто няма как да стане.Премахнете тези неверни схващания от ума си и ги заместете с конкретни цели.Например:ще имам 20 000лева точно след 1 година на същата дата.

Аватар
M37_Unseen

Покажи връзката към това мнениеот LiMuBai » 24.08.2013г. в 18:51ч.

Дрън Дрън...та Пляс! :pepsi:
Животът е това, което се случва, докато ние си правим планове.
Аватар
LiMuBai

Съобщения: 950
Регистриран: 12.04.2004г. в 09:53ч.
Град: Русе

Покажи връзката към това мнениеот Marvin » 24.08.2013г. в 18:52ч.

Това е доста трудно, особено в такива времена. Вярно е, че повечето хора се оправдават с изрази като "Няма работа", "Няма пари", но има случаи в които наистина е така. Например един 25-26 годишен човек който се налага да работи тук, в Русе и живее под наем(било то, заради идването от някое близко село, без да се обижда никой, или поради факта, че иска да е самостоятелен) и работи за 300 лв. Ами тя квартирата му е само 200 лв. а да не се отваря тема за ежемесечни сметки, храна и на последно място нещата от които всеки човек има нужда(дрехи, малко развлечение и недай си боже ако се разболее). В този случай поставянето на каквито и да е цели става доста трудно, да не кажа невъзможно, защото всички пари които успяваш да заделиш заминават когато се отвори нещо за поправяне или нещо по-сериозно. В такъв момент поред мен има два случая:

1. Махаш се от града и да търсиш по-добра работа и по-добър начин на живот. В този случай хората избират заминаването в по-големите градове като София, Варна и Бургас с надеждата, че там ще намерят спокойствието си откъм нещата които ги мъчат всеки ден. Но тук е грешката, защото именно в тези градове заплащането е по-високо, но и стандарта на живот е по-висок което до някаква степен изравнява всичко.

2. Заминаване извън България. Тук се събират пари известно време и се маха човека от тук, с надеждата, че ще си намери късмета другаде. В последно време(поне аз това виждам) хората се отправят към Германия, защото за момента мисля, че тя беше с най-доброто икономическо състояние. Имам приятел който замина за Норвегия преди 2 месеца и получава сериозна сума, но тя е за нас, защото заплатата му е 12 000 лв. на месец. При нас това звучи адски много, защото 70% от хората работят за тези пари 2 години, но там пък стандарта на живот е много висок(за сравнение една кутия цигари е 25 лв.). Като човек който е бил в САЩ една година мога да кажа, че извън България е по-добре, но ако вече човек има работна оферта и знае, че ще работи това което са му казали и ще изкарва парите които са му казали за да може да си прецени ситуацията.
Тогава според мен може да се говори за таргети и цели относно събиране на пари и влагането им в дадено нещо.
Това разбира се е моето мнение :)

Marvin

Съобщения: 431
Регистриран: 10.07.2008г. в 13:10ч.

Покажи връзката към това мнениеот playa » 14.11.2013г. в 14:04ч.

Аз вярвам в това, имаше един филм по този въпрос. Ставаше дума за законите на привличането, но не мога да се сетя как се казваше филма. Познавам кадърни хора, които работят по много, но така и не се виждат с пари. Според тях никога няма да имат, каквото и да правят - и нямат наистина. А други приятели, вярват, че парите ще дойдат при тях рано или късно и наистина се случва.

playa

Съобщения: 4
Регистриран: 13.11.2013г. в 15:49ч.

Покажи връзката към това мнениеот lina » 17.03.2014г. в 10:18ч.

Пейте тази мантра:
http://www.youtube.com/watch?v=furVdevnaTI
:clap: :clapping:
Аватар
lina

Съобщения: 10
Регистриран: 14.03.2014г. в 08:23ч.

Покажи връзката към това мнениеот TheNet » 4.12.2017г. в 15:32ч.

:D Страхотна мантра :D
Има ли полза от нея?

TheNet

Съобщения: 10
Регистриран: 1.12.2017г. в 09:39ч.

Назад към Образование и наука

Активни потребители

Потребители разглеждащи този подфорум: 0 регистрирани и 1 гост