правя (консултирам) Дипломни работи за РУ

Образования, училища, университети, ученици, студенти, преподаватели, система... енциклопедии, произведения, автори, съчинения, есета, доклади, реферати, научна дейност и други.

правя (консултирам) Дипломни работи за РУ

Покажи връзката към това мнениеот jujiano » 8.10.2009г. в 13:06ч.

Консултирам дипломанти (от заданието до защитата) при изработката на Дипломни работи и Дипломни проекти за бакалаври и магистри от факултетите: МТФ, АИТ, Транспортен факултет, Бизнес и мениджмънт.
-Изработвам презентации и табла за дипломната защита;
-Изработвам диаграми, блок схеми, графики за дипломните проекти;
-Изработвам технически чертежи 2D (AutoCad) и 3D (SolidWorks).
-Разработвам проекти по машинни елементи.
-Разработвам конструктивна и технологична документация за машиностроенето и всичко свързано с него.
За контакти и консултации: инж.Димитров juji@operamail.com 0885105682

jujiano

Съобщения: 2
Регистриран: 8.10.2009г. в 13:02ч.

Re: правя (консултирам) Дипломни работи за РУ

Покажи връзката към това мнениеот bathko » 6.01.2010г. в 16:10ч.

Какво ще кажете за една по магистърски курс "Управление на качеството" за 20ти януари!?

bathko

Съобщения: 1
Регистриран: 6.01.2010г. в 13:46ч.

Re: правя (консултирам) Дипломни работи за РУ

Покажи връзката към това мнениеот jujiano » 7.01.2010г. в 09:28ч.

Ще кажа само че мога да я направя по принцип - отговарям за система по качестото по ISO9000, имам стандарта версия 2000 и 2008, сертифициран вътрешен одитор съм, с материята съм на "ти" ... от това повече здраве му кажи. Но за подробности .. писал съм телефон (0885 105682) и имейл .. и знаеш надявам се че цената за изрботка на "нещо" зависи от срока. Но за подробности ми звънни, работа по телефон и по форуми не се свършва а само се започва, обади ми се за да се видим и уточним подробностите.

jujiano

Съобщения: 2
Регистриран: 8.10.2009г. в 13:02ч.

Назад към Образование и наука

Активни потребители

Потребители разглеждащи този подфорум: 0 регистрирани и 1 гост