Проблем с DVD ROM Дискове

Приятно прекарване на свободното време.

Проблем с DVD ROM Дискове

Покажи връзката към това мнениеот gogosolun » 6.01.2015г. в 20:31ч.

Здравейте, както виждате в заглавието на темата имам проблем с вкарването на DVD ROM дискове в компютара си. Тоест когато вкарам някой такъв се чува звокът който си се чува но веднага започва да намалява и звукът спира...и така нищо не зарежда на компа....аз съм на toshiba-satellite-p50-118 .Моля помогнете защото днеска си купиж Battlefield 4 от Пулсар и я пускам и става този проблем. Пробвах я на компа на баща ми и там върви. Пробвах на моя компютър други 2 игри: Assassin's Creed 2 и Tomb Raider Anniversary. Първата игра направи същият проблем като Battlefield ,но втората си се стартира...Моля ви помогнете! Благодаря предварително. :innocent:

gogosolun

Съобщения: 1
Регистриран: 6.01.2015г. в 20:15ч.

Re: Проблем с DVD ROM Дискове

Покажи връзката към това мнениеот . » 7.01.2015г. в 00:12ч.

Това, което си закупил, е Laptop, а не компютър (PC, настолна машина). Игрите винаги са били оптимизирани за PC, съответво всякакви извратении и изчанчени неща тип играта до Notebook/Laptop/Netbook/Tablet/Phablet и прочие са негарантирани.

Играта се сваля и инсталиран през EA Origin Client-а, където се вкарва ключът за нея, и НЕ трябва и НЕ не необходим DVD диска дори. Дигитално сваляне през EA сървъра през Origin-а готова, инсталирана и Up-to-Date. Дисковете при игрите практически от 2006-7г. са безсмислени, тъй като най-важното нещо е ключа.
Изображение
Аватар
.

Съобщения: 7135
Регистриран: 2.04.2004г. в 20:13ч.
ТВ: Sony Bravia с CAM (Conax)

Назад към Игри

Активни потребители

Потребители разглеждащи този подфорум: AhrefsBot и 3 госта