bet or bwin

Това е мястото за всички теми, несвързани с останалите форуми.

Re: bet or bwin

Покажи връзката към това мнениеот root » 3.05.2010г. в 00:41ч.

Blackout21 написа:Хора , зарибил съм се да цъкам в такива сайтове за залагане.Но се чудя в кой по-точно да го направя.Затова пускам тази тема да ви питам къде уж има най-много далавера bet365,bwin, sportingbet или други подобни.Естествено става дума за пари и няма как да е далаверско ама да питам тези които са играли да споделят къде е най-добре.Мерси предварително :hi:

:B

Далавера нема никъде. Играиш - печелиш, ни играиш - ни печелиш.
Ама и отбора ти трябва да играе за да направиш кинтите. Инак губиш.
На сигурни игри коефициентите клонят към 1. Все едно Манчестер Юнайтед срещу Дунав Русе.
Примерно такава среща би била нещо като 1.01, 9.99, 20.00 (примерно).

Т.е. на всеки долар/евро ако Мангалчестър бият получаваш 1.01, при равенство 9.99 и при победа биваш позлатен.

Фирмите обаче не са прости и си имат статистика щот тези коефициенти не са константни ами се и променят. Т.е. сега може да си заложил при за победа при коефициент 2.22, а след 5 минути да стане 3.33 или 1.11 (примерно).

Понякога има премахване на срещи от сайтове - предимно такива със съмнители залози. При което ти връщат парите.

В случай че не си разбрал - ДАЛАВЕРА НЯМА. Просто едни пари ти излитат от твоя джоб и отиват на др. място. Дали ще са малко или много зависи от теб. Понякога обаче едни пари влизат, но как/кога/колко не зависи от теб. Може и нищо да не влезе...
mobilio - професионални мобилни приложения
Аватар
root
Елитен потребител
Елитен потребител

Съобщения: 2642
Регистриран: 25.07.2004г. в 23:04ч.
Град: 1d10tl@nd

Покажи връзката към това мнениеот Just_Iskren » 7.05.2010г. в 13:04ч.

Мога да изкажа мнение относно sportingbet , понеже често залагам там. Транзакциите стават бързо и до сега не съм имал проблеми с невзети пари или бъгове при залаганията. Има и интересни турнири по табла, които са за убиване на времето , а ако си много добър защо не и печалба :) В Спортингбет минималния депозит е 5 евра , като самия депозит може да бъде направен директно от банковата сметка без посредник. Изплащането на печалба също става по банкова сметка като срока е 3-4 работни дни.
Аватар
Just_Iskren

Съобщения: 286
Регистриран: 16.04.2006г. в 16:56ч.

Покажи връзката към това мнениеот sportingbet » 27.02.2018г. в 11:40ч.

Спортингбет не е това което беше преди 7-8 години, но ето ви линк за достъп SPORTINGBET

sportingbet

Съобщения: 3
Регистриран: 27.02.2018г. в 11:36ч.

Покажи връзката към това мнениеот TheIsco » 2.03.2018г. в 15:02ч.

ефбет

TheIsco

Съобщения: 5
Регистриран: 2.03.2018г. в 14:45ч.

Покажи връзката към това мнениеот SweetSissy » 2.06.2018г. в 18:39ч.

И аз сякаш съм за ефбета

SweetSissy

Съобщения: 5
Регистриран: 2.06.2018г. в 18:21ч.

Назад към Общи дискусии

Активни потребители

Потребители разглеждащи този подфорум: 0 регистрирани и 3 госта