Дискусии относно: TeleWorx.

Всички теми, свързани пряко с VoIP и TeleWorx услугите, които предлага фирмата.

Re:

Покажи връзката към това мнениеот deian » 31.05.2008г. в 15:07ч.

deian
Елитен потребител
Елитен потребител

Съобщения: 2543
Регистриран: 12.03.2004г. в 14:48ч.
ТВ: Panasonic с CAM (Griffin) / NETA HD 8650

Re:

Покажи връзката към това мнениеот KitKatChunky » 31.05.2008г. в 15:11ч.

stylius написа:
Изображение
RumbleRace Основи си отбор, купи си коли, тунинговай ги и се състезавай, ако ти стиска...
Аватар
KitKatChunky

Съобщения: 512
Регистриран: 11.09.2006г. в 15:02ч.

Re:

Покажи връзката към това мнениеот stylius » 31.05.2008г. в 15:12ч.

KitKatChunky написа:
stylius написа:
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
stylius

Съобщения: 853
Регистриран: 10.02.2006г. в 12:09ч.

Re:

Покажи връзката към това мнениеот KitKatChunky » 31.05.2008г. в 15:17ч.

deian написа:
Изображение
RumbleRace Основи си отбор, купи си коли, тунинговай ги и се състезавай, ако ти стиска...
Аватар
KitKatChunky

Re: Дискусии относно: TeleWorx.

Покажи връзката към това мнениеот deian » 31.05.2008г. в 15:30ч.

Ами логично е с таксата разговорите да са с 2-3 ст по-евтини.
Но при таксата се залага на друго - на някой може да му трябва телефон само за входящи - 5 лв за 45 дни си е идеално. Или има хора, които говорят изключително малко. Ако плати 10 лв за пакет, може и да не ги изговори или да ги изговори насила. А ако е платил 5 лв такса, може да изговори 2 лв и да мине със 7 лв за 45 дни.
Представи си офертата само за входящи:
5 лв - 45 дни при Плюс.
10 лв - 30 дни при Пакет.
Т.е. при Плюс можеш да караш 3 месеца с 10 лв, а при Пакет 3 месеца са ти 30 лв :hmmm:
От клиентска гледна точка най-добре би било да плащаш само каквото изговориш, но ако се опиташ да вържеш сметката на фирмата, не винаги излиза.

deian
Елитен потребител
Елитен потребител

Покажи връзката към това мнениеот Zico » 31.05.2008г. в 15:37ч.

Поставям въпроса така:
При Mtel например като нямаше тарифата relax и като нямаше безплатни минути какво получаваше срещу месечната си такса: нищо. Сега имаш включени безплатни минути като просто такава им е тарифата.
При teleworx+ нямаш нищо включено към пакета, така че просто това е офертата: ако те устройва си ползваш, ако не те устройва - не ползваш. Аз като потребител бих ползвал предплатената услуга, но ако бях клиент - фирма по-скоро щях да се спра на teleworx+ като си пусна голям кредитен лимит. Просто тази услуга е с по-голяма гъвкавост.
Мисля, че с това изчерпваме темата защо няма включени безплатни минути или други преференции към пакета teleworx+! Така е решило ръководството на фирмата, така е пуснало услугата. Ти нямаш на какво отгоре да търсиш сметка защо? Като потребител имаш два избора: харесва ти услугата и я ползваш. Не те устройва - не я ползваш. Това е! Не мисля, че има какво повече да обсъждаме относно това.
Sell the kids for food
Weather changes moods
Spring is here again
Reproductive glands...
Аватар
Zico

Съобщения: 209
Регистриран: 28.12.2003г. в 18:07ч.
Град: Ruse - 4arodeika

Re:

Покажи връзката към това мнениеот some_spirit » 31.05.2008г. в 15:44ч.

[img][/img]
Аватар
some_spirit
Banned
Banned

Съобщения: 375
Регистриран: 16.11.2004г. в 22:31ч.

Re:

Покажи връзката към това мнениеот deian » 31.05.2008г. в 15:48ч.

deian
Елитен потребител
Елитен потребител

Покажи връзката към това мнениеот KitKatChunky » 31.05.2008г. в 15:55ч.

Zico написа:Поставям въпроса така:
При Mtel например като нямаше тарифата relax и като нямаше безплатни минути какво получаваше срещу месечната си такса: нищо.

Кой е този абонаментен план на Mtel, който е имал месечна такса, а насреща съм получавал НИЩО. Аз не се сещам за такъв абонаментен план. В най-лошия случай цените на разговорите са били по-ниски от тези на priMa. Така че май не си прав.
Изображение
Аватар
KitKatChunky

Покажи връзката към това мнениеот Zico » 31.05.2008г. в 16:00ч.

Поне според моята логика, след като не е написано, че включва някакви безплатни минути или бонуси, това означава, че не включва нищо. Но все пак ще отбележим където трябва, че таксата не включва безплатни минути.
Sell the kids for food
Weather changes moods
Spring is here again
Reproductive glands...
Аватар
Zico

Re:

Покажи връзката към това мнениеот KitKatChunky » 31.05.2008г. в 16:05ч.

Zico написа:
Изображение
Аватар
KitKatChunky

Покажи връзката към това мнениеот stylius » 31.05.2008г. в 16:17ч.

Добре шефе, ще направим както казваш.
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
stylius

Покажи връзката към това мнениеот Zico » 31.05.2008г. в 16:23ч.

KitKatChunky написа:
Zico написа:Поне според моята логика, след като не е написано, че включва някакви безплатни минути или бонуси, това означава, че не включва нищо. Но все пак ще отбележим където трябва, че таксата не включва безплатни минути.

Отбележете и защо единия план има такса, а другия няма, при положение че цените на разговорите са еднакви.

Мисля, че обясних в по-горния си пост за какво би могъл да използваш двата тарифни плана.
Нямаме намерение да оставяме у клиентите си чувството, че са олигофрени. Мисля, че повечето са хора, достатъчно разумни да си преценят защо биха ползвали даден тарифен план.
Освен това не е практика телекомуникационните оператори да дават обяснение защо са изготвили даден абонаментен (или предплатен) план. Нетуоркс също не прави изключение от това.
Sell the kids for food
Weather changes moods
Spring is here again
Reproductive glands...
Аватар
Zico

Re:

Покажи връзката към това мнениеот dincho » 31.05.2008г. в 16:31ч.

Аватар
dincho

Съобщения: 9
Регистриран: 3.03.2008г. в 04:39ч.

Покажи връзката към това мнениеот ficeto » 31.05.2008г. в 19:58ч.

момчето явно много се е зарибило да се заяжда за тези 5 лева.... бахти флуда....
5лв = безплатни разговори в телеуоркс + входящи + шанс за фирмата да си върне някой ден парите за инвестираната техника

кажи ми кой оператор ти дава това без месечна такса? или пък Глобул и Мтел ти дават безплатни разговори в мрежата си? да вземем може би да си вдигнем цените на разговорите на предплатените пакети че да има смисъл за кретените? да си пуска БТК и да се кефи там....
Изображение
Аватар
ficeto

Съобщения: 30
Регистриран: 20.12.2007г. в 00:53ч.

Покажи връзката към това мнениеот some_spirit » 31.05.2008г. в 20:13ч.

абе аз като се сблъскам с такива оферти обикновено почвам да питам това как е при вас и те ми отговарят веднага това което примерно пише на листовката или във сайта им, аз пак им повтарям въпроса си и ги питам по-конкретно е се в крайна сметка от тези 5 лева ще ми важат ли за платени минути ........ и се отговаря че всъщност те били само такса и майкината му майкина ..............

не ми се прави копи и пейст на обяснението ви за Плюс пакета че то си е цяла лудница
[img][/img]
Аватар
some_spirit
Banned
Banned

Съобщения: 375
Регистриран: 16.11.2004г. в 22:31ч.

Re:

Покажи връзката към това мнениеот KitKatChunky » 31.05.2008г. в 21:10ч.

ficeto написа:
Изображение
Аватар
KitKatChunky

Покажи връзката към това мнениеот ficeto » 31.05.2008г. в 23:48ч.

KitKatChunky написа:Баце, за кой път да обесня, че тези 5 лв не са развни на безплатни разговори в TeleWorx + входящи, по простата причина, че и при другият план, който е без месечна такса също ги има тези привилегии.
Всеки един от трите ни мобилни оператора ти дава номер за входящи без месечна такса, дори и еднократна такса включване няма. Купуваш си предплатена карта и си имаш номер абсолютно безплатно. Освен това и трите ни мобилни оператора имат абонаментни планове с 5 лева месечна такса и 100 включени минути в мрежата.

КАТО НЕ ТИ ИЗНАСЯ -> ХОДИ В БТК И СПРИ ДА ФЛУДИШ ТАЗИ ТЕМА !!! За 5 лв ти дават не 100 а UNLIMITED минути !!! И на пакет пак са така!!! Не сме ти виновни че мобилните не ти дават неограничени минути!!! 5лв ТАКСА ЩЕ ИМА и ти не си някой на който дължим обяснение защо е така....

GET A FUCKING LIFE
Изображение
Аватар
ficeto

Покажи връзката към това мнениеот KitKatChunky » 1.06.2008г. в 09:54ч.

ficeto написа:
KitKatChunky написа:Баце, за кой път да обесня, че тези 5 лв не са развни на безплатни разговори в TeleWorx + входящи, по простата причина, че и при другият план, който е без месечна такса също ги има тези привилегии.
Всеки един от трите ни мобилни оператора ти дава номер за входящи без месечна такса, дори и еднократна такса включване няма. Купуваш си предплатена карта и си имаш номер абсолютно безплатно. Освен това и трите ни мобилни оператора имат абонаментни планове с 5 лева месечна такса и 100 включени минути в мрежата.

КАТО НЕ ТИ ИЗНАСЯ -> ХОДИ В БТК И СПРИ ДА ФЛУДИШ ТАЗИ ТЕМА !!! За 5 лв ти дават не 100 а UNLIMITED минути !!! И на пакет пак са така!!! Не сме ти виновни че мобилните не ти дават неограничени минути!!! 5лв ТАКСА ЩЕ ИМА и ти не си някой на който дължим обяснение защо е така....

GET A FUCKING LIFE

Точно там е работата, че за 5 лева не ми дават абсолютно НИЩО, защото тези UNLIMITED минути ще си ги получа и с другия абонаментен план, където няма месечна такса. Защото при единия план за 10 лева мога да си изговоря 10 лева, а при другия за 10 лева на месец мога да изговоря само половината, защото другата половина отива на вятъра. А и точно към момента 100 минути в мрежата на Mtel или GloBul или БТК са доста повече от неограничените минути в мрежата на TeleWorx по простата причина, че ти 100 минути в мрежата на TeleWorx нямаш с кого да ги изговориш. Нямам нищо против TeleWorx, даже може да им стана абонат, предлагат ниски цени на разговорите, обаче не съм съгласен едните да дават 5 лева на вятъра всеки месец, за да получат нещо, което ще получат и другите, които нямат месечна такса.
Изображение
Аватар
KitKatChunky

Покажи връзката към това мнениеот stylius » 1.06.2008г. в 12:23ч.

Колко пъти да ти казваме, като не ти изнася, не ги плащай тея пари. Няма да ти се дава обяснение.
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
stylius

Покажи връзката към това мнениеот pufinio » 24.02.2009г. в 21:08ч.

Условия за ползване на Teleworx

Ако не сте клиенти на Networx-BG

Към настоящия момент услугата TeleWorx е достъпна само за абонати на Networx-BG (абонати на интернет-услуги). Очаквайте скоро допълнителни промоции за потребители, които нe са Networx-BG абонати.

Очакват ли се скоро промоции относно Teleworx за потребители ,които не са абонати на интернет и също така немогат да се възползват от промоцията ''Трета Възраст''?
Лично аз съм сигурен ,че много хора ще се възползват от услугата. :thumbsup:
На народа му писна от скъпите такси на БТК :thumbsdown:
13.80 такса ми се струва изнудване на бедния народ.
Подкрепям с две ръце Teleworx за това ,че тексата е сравнително ниска (5 лв.) ,а и може с предплащане (като ваучерите за мобилните оператори)
Да се надяваме скоро да може да се става клиент на Teleworx без значение абоант ли си на интернет от Networx или не ;););) :meeting: :innocent:

pufinio

Съобщения: 84
Регистриран: 4.06.2008г. в 22:05ч.

Покажи връзката към това мнениеот ficeto » 24.02.2009г. в 21:37ч.

Ами и на мене би ми се харесало обаче има един основен проблем.
Много малко се печели от телефония!
за да си пуснеш телефон трябва да ти се даде устройство и да се пусне кабел.
до тук вече сме надхвърлили 100лв инвестиция.
ако обаче се каже че може ако се закупи от клиента устройството и кабела, много малко биха вложили 100лв да се махнат от БТК ;)
Мисля че това ги спира, но може и да греша.
Изображение
Аватар
ficeto

Покажи връзката към това мнениеот VID » 19.10.2009г. в 13:36ч.

Вече Глобул предлагат 4.90+30 или 50 минути в зависимост от договора(1 или 2 години+телефонен апарат) и без такса за включване.

VID

Съобщения: 3
Регистриран: 8.07.2007г. в 21:49ч.

Покажи връзката към това мнениеот egorig » 9.05.2010г. в 21:31ч.

Интересното е, че никъде в сайта не сте написали тарифирането на минута. Повечето фирми процедират така : до една минута разговор се тарифира като една минута. След тази една минута се тарифира на стотинка. Тоест :

20 секунден разговор = 60 секунден разговор (Мтел, Глобул, Виваком). Всичко си е нормално. Така е навсякъде, обаче
62 секунден разговор при Мтел Глобул и Виваком се тарифира като 62 секунди, докато Нетуоркс го тарифира като 90 секунден. Тоест след изтичането на 60-те секунди, те тарифират на 30 секунди (закръглят на 30 секунди). Това го разбрах едва днес. Никъде го няма написано по рекламните им сайтове, флайери и т.н.

Поне да бяхте го отразили това в www.networx-bg.com

ПС : Да не говорим, че позлвам предплатена карта на Виваком , където разговор до 30 секунди се тарифира като 30 секунден. След това на секунда.

Надявам се на отговор от ТКЗС-Русе относно въпросната политика - дали е правилно това, че никъде не е уведомено. А Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО, поне така правят професионалните фирми като Мтел, Глобул и Виваком. АМАН !!!!!!!
http://www.a-pfg.com - Всичко за "А" Професионална Футболна Група.
Новини, Класиране, Играчи, Кръгове, Сезони, Отбори, Градове, Стадиони, Мачове

egorig

Съобщения: 86
Регистриран: 1.07.2008г. в 21:56ч.
Град: Възраждане
ТВ: Samsung UE-55F6670 с CAM (Griffin)

Покажи връзката към това мнениеот dindan » 9.07.2016г. в 16:25ч.

какво става с телефонията?
И ако вече не се предлага защо има раздел във форума?
Хванал се човек за патката и си помислил,че лети
Аватар
dindan

Съобщения: 250
Регистриран: 21.04.2010г. в 18:56ч.
ТВ: Philips 43PUS6401/12

Предишна

Назад към Телефония

Активни потребители

Потребители разглеждащи този подфорум: 0 регистрирани и 2 госта