Очаква ли се понижение на цените на телефонията?

Всички теми, свързани пряко с VoIP и TeleWorx услугите, които предлага фирмата.

Очаква ли се понижение на цените на телефонията?

Покажи връзката към това мнениеот KitKatChunky » 16.11.2008г. в 12:00ч.

Искам да запитам дали е планувано някакво понижение на цените за телефония или пък премахване на самите месечни такси, или ще си останат височки още дълго време? Питам за да знам накъде да се насоча, дали към Нетуоркс или към Вивател примерно.
Изображение
RumbleRace Основи си отбор, купи си коли, тунинговай ги и се състезавай, ако ти стиска...
Аватар
KitKatChunky

Съобщения: 512
Регистриран: 11.09.2006г. в 15:02ч.

Re: Очаква ли се понижение на цените на телефонията?

Покажи връзката към това мнениеот . » 16.11.2008г. в 16:36ч.

Хъх, какво понижение. То понижение на някакви цени не се сещам да е имало някога. Световна икономическа криза има, тези месеци и България ще засегне по с кофите, ти понижение... :doh:.
Изображение
Аватар
.

Съобщения: 7135
Регистриран: 2.04.2004г. в 20:13ч.
ТВ: Sony Bravia с CAM (Conax)

Покажи връзката към това мнениеот KitKatChunky » 16.11.2008г. в 16:43ч.

Въпросът ми е сериозен. И доста цени падат, бензинът пада, техниката пада.
Изображение
RumbleRace Основи си отбор, купи си коли, тунинговай ги и се състезавай, ако ти стиска...
Аватар
KitKatChunky

Покажи връзката към това мнениеот . » 16.11.2008г. в 16:56ч.

Техниката, о, да... До преди месец-два PC компонентите струваха цени, които си бяха високи, но сега като се замислиш са смешни, като видиш колко МНОГО са се дигнали. $ също. Който и да е, който работи в компютърна фирма или сервиз да питаш, ще ти каже, че сега е най-"изгодно" да купуваш :whistle:. При тел'визорите същата работа.
Изображение
Аватар
.

Покажи връзката към това мнениеот KitKatChunky » 16.11.2008г. в 19:16ч.

¦•••SHERIFA•••¦ написа:Техниката, о, да... До преди месец-два PC компонентите струваха цени, които си бяха високи, но сега като се замислиш са смешни, като видиш колко МНОГО са се дигнали. $ също. Който и да е, който работи в компютърна фирма или сервиз да питаш, ще ти каже, че сега е най-"изгодно" да купуваш :whistle:. При тел'визорите същата работа.

Аз попитах дали ще се понижават цените на телефонията, не съм те карал да ми разсъждаваш. Относно компютрите, цените им постоянно ще падат, нагоре надали ще тръгнат независимо колко лева ще стане долара. Вече с една заплата спокойно можеш да си купиш конфигурация, а преди трябваше да събираш.
Изображение
Аватар
KitKatChunky

Покажи връзката към това мнениеот . » 16.11.2008г. в 20:07ч.

С една заплата... зависи каква. Ако е 1000 - да, спокойно можеш. Да, цените постоянно ще падат на компютрите, въпросът е - надолу или нагоре ще "падат" :).

За пример - видеокартата ми за 2 месеца "падна" с 60 лв. нагоре обаче :). Или пък дъното - с 80 лева "падна", пак нагоре :P. Другите компоненти и те им "паднаха" цените :D.

Отиваш в METRO и искаш да си вземеш компютър за игри, филми, музика, ... 300-400 лв. Супер оферта, че и с монитор. Връщаш си у вас, обаче Tomb Raider: Underworld играта не ти тръгва нещо, а пък си си взел супер мощен компютър, All-in-One, при това преди чАсове ! Чисто нов ! Е, как да тръгне, като препоръчителната видеокарта за тази игра е 9800GTX, а тя струва малко над 400 ( колкото струва цялото PC ) :haha:.
Изображение
Аватар
.

Покажи връзката към това мнениеот KitKatChunky » 16.11.2008г. в 21:14ч.

¦•••SHERIFA•••¦ написа:С една заплата... зависи каква. Ако е 1000 - да, спокойно можеш. Да, цените постоянно ще падат на компютрите, въпросът е - надолу или нагоре ще "падат" :).

За пример - видеокартата ми за 2 месеца "падна" с 60 лв. нагоре обаче :). Или пък дъното - с 80 лева "падна", пак нагоре :P. Другите компоненти и те им "паднаха" цените :D.

Отиваш в METRO и искаш да си вземеш компютър за игри, филми, музика, ... 300-400 лв. Супер оферта, че и с монитор. Връщаш си у вас, обаче Tomb Raider: Underworld играта не ти тръгва нещо, а пък си си взел супер мощен компютър, All-in-One, при това преди чАсове ! Чисто нов ! Е, как да тръгне, като препоръчителната видеокарта за тази игра е 9800GTX, а тя струва малко над 400 ( колкото струва цялото PC ) :haha:.

С една заплата малко над минималната можеш да си купиш конфигурацийка. Точно Tomb Rider не знам дали ще ти тръгне, но е факт че за 300-350 лева в днешно време можеш да си купиш чисто нов компютър било то и от МЕТРО с DVD записвчака, която до скоро беше екстра. Защото преди две години не можеше да си купиш никакъв компютър с 300 или с 400 лева. Така че няма какво да викаш на черното бяло. Ами я се сети TFT мониторите преди 2 години колко струваха и как сега за 300 лева си купуваш 19 инчов от магазина.

Та цените на телефонията в NetWorx очаква ли се да паднат или да махнат месечните такси, срещу които на практика нищо не получавам.
Изображение
Аватар
KitKatChunky

Покажи връзката към това мнениеот stylius » 17.11.2008г. в 11:04ч.

За пореден път ти отговарям на този безмислен въпрос. Цените на Teleworx не са високи, напротив, ниски са в сравнение с останалите доставчици на стационарна телефония. Това, че на тебе ти идват нагорно и искаш да минеш по-тънко, като накараш доствчика да свали цените, ми няма да стане толкова лесно. Освен това поне няколко пъти си ми задавал този въпрос на ЛС, незнам аз ли не обяснявам добре, или помниш само по някоя и друга седмица.

Ако някога ще има някаква промяна на цените в която и да е от услугите, то ще бъде обявено както тук във форума, така и на 11.4, а също и с флаери по касите. Спокойно, няма да изпуснеш "далаверата", ако се появи такава. Но да си просиш е вече малко грозно.
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
stylius

Съобщения: 853
Регистриран: 10.02.2006г. в 12:09ч.

Назад към Телефония

Активни потребители

Потребители разглеждащи този подфорум: 0 регистрирани и 1 гост