R.I.P. Michael Jackson

Попадналите сте на интересна новина? Искате да я споделите и обсъдите? Тук е мястото.

Освен стандартните правила за постване във форума, в подфорум “Новини” има и някои малки изисквания:

1. Задължително позоваване на източника на новината независимо кой е той (съгласно 4.5 от Правилата на форума). Уважавайте труда на Вашите колеги;
    2. Прилагайте снимка. Това е по-скоро препоръчително отколкото задължително. Ако в новината няма такава - потърсете в Google нещо по въпроса. Ако пишете за iPhone, потърсете някаква снимка на ябълката на Apple например. Една новина изглежда много по-добре, когато има снимка;
    3. Поствайте новини, за които мислите, че биха предизвикали интерес. С времето почвате да “усещате” коя новина е такава. Никой няма да коментира новина, в която се съобщава за залавянето на някой алжирски бандит например или повишаване на цената на картофите в Китай;
    4. Не поствайте “жълти” новини, клюки, слухове и такива тип “чух го в банята, ама бях с насапунисани очи”. Проверявайте си източниците! Драскачите по вестниците имат навика да пишат гръмки заглавия, които нямат нищо общо с действителността. Това се прави с цел продажбата на броя им. Ние тук няма да продаваме или купуваме нищо, така че ще пускаме само качественото;
    5. Оформете новината. Направете, така че не всяко изречение да е на нов ред и я подредете, така че да изглежда нормално.

R.I.P. Michael Jackson

Покажи връзката към това мнениеот Stone » 26.06.2009г. в 01:45ч.

Кралят ни напусна, но ни остави музикалното си царство. Поклон!

Изображение

http://www.youtube.com/watch?v=jBxlomAHfSc
"Повечето хора по-скоро биха умрели, отколкото да помислят; всъщност, те го правят." - Б. Ръсел
Аватар
Stone
Елитен потребител
Елитен потребител

Съобщения: 843
Регистриран: 1.12.2003г. в 01:55ч.
Град: Русе

Re: R.I.P. Michael Jackson

Покажи връзката към това мнениеот hitmanub40 » 26.06.2009г. в 08:16ч.

Почивай в мир, Майкъл! Ти ще останеш завинаги в нашите сърца!
ASROCK Z77 EXTREME4
Intel Core I5-3350P 3.1GHz Freezer i30
Palit GeForce GTX 660 2GB
SU CM SILENT PRO M 600W
2X4G DDR3@2400 GEIL EVO CORSA
SD SX900 256GB SATA3

PlayStation 3 Phat 60GB (Upgraded to 320GB) Rogero CFW 4.30
Xbox 360 20GB Jasper iXtreme lt+ 3.0 RGH
Nintendo Wii + DC2 Pro + Homebrew Channel
PlayStation Vita 3G 16GB
Nintendo WiiU
Изображение
Аватар
hitmanub40
Елитен потребител
Елитен потребител

Съобщения: 1363
Регистриран: 18.03.2008г. в 15:09ч.

Покажи връзката към това мнениеот JpTo » 26.06.2009г. в 08:20ч.

hitmanub40 написа:Почивай в мир, Майкъл! Ти ще останеш завинаги в нашите сърца!

Yeah! :(

p.s. suck up!
Аватар
JpTo
LaMeR
LaMeR

Съобщения: 568
Години: 28
Регистриран: 17.08.2005г. в 13:52ч.
Град: ore wa fukyuu ninja desu

Покажи връзката към това мнениеот Bobby_gBG » 26.06.2009г. в 08:37ч.

:cry3: Велик музикант. Жалко за глупостите които направи в личния си живот, та да стигне до тук. :rip:
http://news.ibox.bg/news/id_1785865143
Изображение
Кърджали и Разград, или новото турско робство . . . За турците и циганите в България
Alpha TV - гледай безплатно онлайн
Мюсюлманите, които искат да живеят според законите на ислямския шариат нямат място тук. НЕ ОСНОВНОТО НАСЕЛЕНИЕ, А ИМИГРАНТИТЕ СА ТЕЗИ, КОИТО ТРЯБВА ДА СЕ АДАПТИРАТ. Или го приемате, или се махате. Ние говорим БЪЛГАРСКИ, а не турски, сръбски, гръцки, руски, или който и да било друг език. Затова, ако искате да станете част от нашето общество, учете езика!
Повечето от българите са православни християни! Това не е някакъв християнски, десен политически напън, а факт! Такива сме от над 1000 години, и със сигурност е уместно да го демонстрираме по стените на нашите училища, и имаме правото да бием нашите камбани на нашите празници. Ако Бог ви обижда, тогава предлагам да обмислите някоя друга част на света за свой нов дом, защото Бог е част от нашата култура.
Аватар
Bobby_gBG

Съобщения: 8309
Години: 37
Регистриран: 1.10.2004г. в 14:29ч.
Град: Uber - Jugend Kamp.

Покажи връзката към това мнениеот veso012 » 26.06.2009г. в 08:51ч.

Жалко за Майкъл...беше гениален.

Направи ми впечатление новината, излъчена по един новинарски канал тази сутрин(няма да споменавам името му, но е достатъчно сериозен):

"...засега не е потвърдено със сигурност, че тялото е на Майкъл Джексън.
...парамедиците са потвърдили само, че са били извикани на адреса, на който
е живеел, и са намерили...." и т.н.

Американците да не са решили да изфабрикуват някоя нова легенда за феновете в стил "Елвис Пресли"? "Кралят не е мъртъв-той е инсценирал всичко и сега си живее някъде на спокойствие с променена самоличност"...
Още повече, че е предстояло грандиозно турне до м. март догодина.
Изображение
Аватар
veso012

Съобщения: 15
Години: 47
Регистриран: 22.06.2009г. в 20:53ч.
Град: Търговище

Покажи връзката към това мнениеот Allwynd » 26.06.2009г. в 11:08ч.

кво ви пука дали е умрял, дали се е оттеглил, това са глупости, всеки някога умира, за всеки ли ще има тема?
Аватар
Allwynd

Съобщения: 627
Регистриран: 16.02.2009г. в 00:13ч.

Покажи връзката към това мнениеот hitmanub40 » 26.06.2009г. в 11:14ч.

кво ви пука дали е умрял, дали се е оттеглил, това са глупости, всеки някога умира, за всеки ли ще има тема?

Майкъл Джексън беше провъзгласен за Крал на поп-музиката и е сигурно в челната десятка на най-известните и обичани хора на планетата. Зад гърба си остави невиждано творчество, което нито един музикален идол на планетата не би и мечтал да постигне. Изпя песни, които трогваха и докосваха сърцата на хората и всички знаеха, че е вечното дете на земята, което искаше да спаси света с музика... и донякъде успя. Зачитай творчеството на хората, които са постигнали толкова много и поне от знак за уважение, не коментирай толкова злобно. Ето затова Майкъл заслужава почит пред паметта му, защото той не беше обикновен човек.
ASROCK Z77 EXTREME4
SU CM SILENT PRO M 600W
SD SX900 256GB SATA3

PlayStation Vita 3G 16GB
Nintendo WiiU
Изображение
Аватар
hitmanub40
Елитен потребител
Елитен потребител

Покажи връзката към това мнениеот veso012 » 26.06.2009г. в 11:26ч.

_SainT_SinneR_ написа:кво ви пука дали е умрял, дали се е оттеглил, това са глупости, всеки някога умира, за всеки ли ще има тема?

Да не ти е напекло слънцето главичката бе, пиленце?

Първо : Както виждаш, няма тема за всеки, а дори и да беше така, това най-вероятно не би трябвало да е твоя грижа, а на тези, които са я създали.

Второ : Като не ти харесва дадена тема-защо лазиш там? Не е задължително да се подпишеш навсякъде. Никой няма да ти се разсърди, ако просто подминеш.

Трето : Хората писали тук са отдали почит на един гениален певец, и дори и такива като мен(аз не съм му фен) трябва да признаят това. Има хора, за които смъртта му е голяма загуба, и най-малкото е неуместно да се изказваш по този начин за чувствата им.

Да не говорим, че в подобна тема изрази и правопис от рода на "кво ви пука..." са неуместни-тях можеш да си ги запазиш за квартала(или селото). В тема, започваща с "R.I.P."(ако въобще знаеш какво означава), това е недопустима подигравка!
Изображение
Аватар
veso012

Покажи връзката към това мнениеот ministara » 26.06.2009г. в 11:58ч.

Никога не ме е кефел тоя човек. Особено с ония педофилски скандали, в които може замесен. Но все пак, да почива в мир
точка 657 алинея 554654 подалинея 435435435
АМАН ОТ КОМПЛЕКСАРЩИНА! Като имаш да кажеш нещо, кажи го, чучулиго!
с уважение, Д.
Аватар
ministara

Съобщения: 515
Регистриран: 16.07.2005г. в 15:50ч.
В момента: Чуди се за какво е тази глупава графа

Покажи връзката към това мнениеот kremm » 26.06.2009г. в 16:07ч.

Дано почива в мир
:rip: :wavecry:
Който не умее да мълчи, не умее и да говори! - Сенека
Аватар
kremm

Съобщения: 161
Регистриран: 1.10.2007г. в 01:12ч.

Покажи връзката към това мнениеот Allwynd » 26.06.2009г. в 17:36ч.

veso012 написа:
_SainT_SinneR_ написа:кво ви пука дали е умрял, дали се е оттеглил, това са глупости, всеки някога умира, за всеки ли ще има тема?

Да не ти е напекло слънцето главичката бе, пиленце?

Първо : Както виждаш, няма тема за всеки, а дори и да беше така, това най-вероятно не би трябвало да е твоя грижа, а на тези, които са я създали.

Второ : Като не ти харесва дадена тема-защо лазиш там? Не е задължително да се подпишеш навсякъде. Никой няма да ти се разсърди, ако просто подминеш.

Трето : Хората писали тук са отдали почит на един гениален певец, и дори и такива като мен(аз не съм му фен) трябва да признаят това. Има хора, за които смъртта му е голяма загуба, и най-малкото е неуместно да се изказваш по този начин за чувствата им.

Да не говорим, че в подобна тема изрази и правопис от рода на "кво ви пука..." са неуместни-тях можеш да си ги запазиш за квартала(или селото). В тема, започваща с "R.I.P."(ако въобще знаеш какво означава), това е недопустима подигравка!

хаххах много ме радваш ти, не знам откъде се появи, но вече ми изкърти мивката в банята...
да знам, че значи Rest In Piece... не е полезно да подценяваш, хора, за които даже не си и чувал
идеята ми е, че всеки умира, наистина, на всеки се отдава почит, но все пак е безсмислено, но да не отварям философски въпроси.. само мъничко

будизмът проповядва прераждане след 40 дни, това ще рече, че няма защо да се тъжи по мъртвеца
християнството проповядва, че душата на мъртвеца напуска тялото и отива в задгробен живот, който ще е добър или лош в зависимост от делата и постъпките през живота на тази душа в земното й тяло
за мюсюлманството не знам

аз съм и атеист и не вярвам в нито една от тея глупости, наречени религии, за мене за един човек се тъжи докато е жив - дали е добре, как е.. след като умре, той е заминал и няма връщане назад, досега няма регистриран случай кенеди да се е върнал и да е поел властта, нищо че мирише от километри на мърша и плътта му леко липсва на места :haha:

това е моето разбиране за нещата, може би съм подходил грешно да се врежа толкова директно, но и ти не постъпваш по-правилно - изведнъж поникнал сред гъбите и вече познава психиката на всеки от форума.. давам ти поне една година да узрееш и тогава да ме оценяваш, засега си трай
Последна промяна Bobby_gBG на 26.06.2009г. в 18:23ч., променена общо 1 път
Причина: офтопик!
Аватар
Allwynd

Покажи връзката към това мнениеот veso012 » 26.06.2009г. в 17:53ч.

_SainT_SinneR_ написа:.....
това е моето разбиране за нещата, може би съм подходил грешно да се врежа толкова директно, но и ти не постъпваш по-правилно - изведнъж поникнал сред гъбите и вече познава психиката на всеки от форума.. давам ти поне една година да узрееш и тогава да ме оценяваш, засега си трай

Щом е само мивката в банята-добре си :badgrin:
Никога не съм твърдял, че познавам(а и не е нужно) психиката на всеки от форума.
Това пък е моето мненние и ти не си човека, които ще ми казва дали да си трая! Доколкото забелязах-форума не е частен и всеки може да напише ЛИЧНОТО си мнение.
А по въпроса кой кога е "поникнал"-без коментар.
Няма смисъл от заяждане на дребно-изказал си мнение, аз-своето и това е. :beer3:
Ако някой не го хваща сън заради това-негов проблем.
Изображение
Аватар
veso012

Покажи връзката към това мнениеот kremm » 27.06.2009г. в 00:18ч.

:offtopic:
veso012 написа: Доколкото забелязах-форума не е частен и всеки може да напише ЛИЧНОТО си мнение.

Явно не си гледал добре ... аз с всеки изминал ден се убеждавам че е , или поне става частен ...Съжалявам че трябва и аз да спамя тук ...
Майкъл наистина е Питър Пан на поп-музиката - така и нямаше шанс да порасне :cry3:
Който не умее да мълчи, не умее и да говори! - Сенека
Аватар
kremm

Съобщения: 161
Регистриран: 1.10.2007г. в 01:12ч.

Покажи връзката към това мнениеот iFo » 27.06.2009г. в 11:11ч.

kremm написа:Майкъл наистина е Питър Пан на поп-музиката - така и нямаше шанс да порасне :cry3:

И за тва все с деца се занимаваше...
UNITED, KIDS, WIFE
IN THAT ORDER

iFo

Съобщения: 1476
Години: 27
Регистриран: 13.11.2004г. в 20:39ч.

Покажи връзката към това мнениеот Miro20 » 28.06.2009г. в 18:11ч.

за последното денонощие били изкупени невиждани количества от албумите му и цялостното му творчество.
дори били изчерпани.
обема надхвърлил това което е продадено сумарно за 11 години...
Код за потвърждение: Избери целия код
Нова парола:
Паролата трябва да бъде между 12 и 100 символа.

идиотизъм - бива ли да се ограничава паролата до 100 символа ?????
Аватар
Miro20

Съобщения: 6095
Регистриран: 8.11.2003г. в 16:28ч.
В момента: в момента е*ъ . що ?
* = д

Покажи връзката към това мнениеот Allwynd » 28.06.2009г. в 22:17ч.

а пък аз нищо не си хупих, нито си дръпнах, само гледах клипа на песента му Bad, щото Werid Al Yankovic беше направил пародия - Fat, и аз от много време търсих оригинала.. аве от майкито не знам много, ама Billy Jeans радва
Аватар
Allwynd

Покажи връзката към това мнениеот hitmanub40 » 29.06.2009г. в 14:56ч.

Обвинител на Джако призна, че е излъгал

След неочакваната смърт на Майкъл Джексън, Джордън Чандлър, момчето, което през 1993 г. заведе дело за сексуално насилие срещу звездата, призна, че тогава е излъгал. Навремето той обвини Джако, че го е изнасилил и даде подробно описание какви гаври си е правил с него певецът. Заведеното дело беше прекратено след като извън съда адвокатите на Майкъл се договориха със семейството на момчето да им платят 22 млн. долара. Въпреки че до скандални разкрития да не се стигна, именно заради делото Краля на попа е започнал да взима лекарства, към които в последствие се е пристрастил.

Наскоро, може би заради разкаяние, Чандлър решил да признае истината на всички: „Никога не съм искал да лъжа и по този начин да унищожа Майкъл Джексън, но баща ми ме накара. Сега вече не мога да кажа на Майкъл, колко много съжалявам и се надявам да ми прости.“

Бащата, Евън Чандлър, дори е бил записан на касета да казва: „Ако всичко мине успешно, много ще забогатея. Няма начин да изгубя, а и това ще го унищожи завинаги.“ Под влиянието на баща си, Джордън разказва ужасяващи неща първо пред психиатър, а в последствие и пред полицията. „Сега за първи път не мога да си позволя да лъжа. Майкъл Джексън не ми е направил нищо, всичко това бяха лъжи на баща ми, който по всякакъв начин искаше да се измъкне от бедността“, разкрило още момчето.

http://www.bliasak.bg/news/p3_2629_0.html
ASROCK Z77 EXTREME4
SU CM SILENT PRO M 600W
SD SX900 256GB SATA3

PlayStation Vita 3G 16GB
Nintendo WiiU
Изображение
Аватар
hitmanub40
Елитен потребител
Елитен потребител

Покажи връзката към това мнениеот Bobby_gBG » 29.06.2009г. в 15:29ч.

И аз тъкмо това щях да пиша, даже и от английски източници.

http://www.google.bg/search?hl=bg&clien ... 0%B5&meta=

Ето за пореден път доказателството как нагло и безогледно се лъже заради пари, слава или каквото и да било друго, и се съсипват човешки съдби. И също се показва колко е лесно да се пусне слуха че някой е педофил, пък после върви доказвай че нямаш сестра.

Аз лично никога не повярвах че това нещо е възможно. Достатъчно е човек да види детското държание на Майкъл за да знае че всичко което правеше е заради неизживяното си детство, и само с добри и нормални намерения към децата!
И заради лакомията на един боклук всичко това беше унищожено! :angry:
Изображение
Кърджали и Разград, или новото турско робство . . . За турците и циганите в България
Мюсюлманите, които искат да живеят според законите на ислямския шариат нямат място тук. НЕ ОСНОВНОТО НАСЕЛЕНИЕ, А ИМИГРАНТИТЕ СА ТЕЗИ, КОИТО ТРЯБВА ДА СЕ АДАПТИРАТ. Или го приемате, или се махате. Ние говорим БЪЛГАРСКИ, а не турски, сръбски, гръцки, руски, или който и да било друг език. Затова, ако искате да станете част от нашето общество, учете езика!
Повечето от българите са православни християни! Това не е някакъв християнски, десен политически напън, а факт! Такива сме от над 1000 години, и със сигурност е уместно да го демонстрираме по стените на нашите училища, и имаме правото да бием нашите камбани на нашите празници. Ако Бог ви обижда, тогава предлагам да обмислите някоя друга част на света за свой нов дом, защото Бог е част от нашата култура.
Аватар
Bobby_gBG

Покажи връзката към това мнениеот SmokeMe » 30.06.2009г. в 15:11ч.

ministara написа:ВНИМАНИЕ! Ето за какви поустове, получаваш предупреждение в нашия "форум"
http://77.78.0.62:8000/absurd ВНИМАНИЕ! Простосмъртният потребител няма правото да прави забележка на обожествените модератори!

ЗАМИСЛИ СЕ, ПРЕДИ ДА ЯДЕШ!!!

абсолютно те подкрепям! тоя хитмен е супер гнида, изтри ми акаунт с 2 терабайта ъплоуд в тракера, щото не му допадам?!@@@$№? после нещо се случи и с другия ми акаунт и от известно време в тракера не влизам, не възнамерявам и да почна някога отново. Схерифа да не ти прави впечетление, всички ни дразни но пък все трябва да има някой който да поема всички подигравки и всички да му се смеят. Сега вече са двама. :haha: :haha: :haha: :haha:

Относно темата, майкъл няма равен. Гледайте филмчето за него мисля от нешънъл джиографик продуцирано.

П.С. Потребителят е предупреден за използването на вулгарни изрази и агресивно отношение към член на екипа! Offtopic!
гнида - вулгарен израз ? агресивно отношение ?
ето за това си говорим.
Последна промяна hitmanub40 на 30.06.2009г. в 15:14ч., променена общо 1 път
Причина: Потребителят е предупреден за използването на вулгарни изрази и агресивно отношение към член на екипа! Offtopic!
Smoke with me or fuck out of here
Аватар
SmokeMe

Съобщения: 40
Регистриран: 12.10.2008г. в 22:12ч.

Покажи връзката към това мнениеот Bobby_gBG » 30.06.2009г. в 15:35ч.

Гнида си е откровена обида, и аз да бях и аз щях да ти сложа предупреждение.
Изображение
Аватар
Bobby_gBG

Покажи връзката към това мнениеот ministara » 30.06.2009г. в 15:59ч.

Всъщност действиета на този модератор, в повечето случаи са неадекватни. Събирам си снимков материал, и разни запеметени странички, и много скоро ще пратя официално оплакване към Мастъра за случващото се. Не може, защото се ядосвам на Боби, че ме нарича пасивен гей, да получавам аз предупреждение, нали? :)
с уважение, Д.
Аватар
ministara

Покажи връзката към това мнениеот kinder » 30.06.2009г. в 15:59ч.

Изображение
Michael Jackson: We Are The World USA Africa
http://www.youtube.com/watch?v=2B89lh358jQ
Michael Jackson - You Are Not Alone
http://www.youtube.com/watch?v=fC3XPSYX ... r_embedded
Michael Jackson Give Into Me
http://www.youtube.com/watch?v=tXRL3Yyn ... r_embedded
Изображение
michael jackson - billie jean
http://www.youtube.com/watch?v=C-blEgMy ... r_embedded
история
http://www.de-zorata.de/forum/index.php ... 748.0.html
Изход от сложната ситуация..от тук>>>
http://maps.google.com/maps/ms?hl=en&ie ... 1251640508
Изображение
Аватар
kinder

Съобщения: 3980
Регистриран: 16.07.2007г. в 21:13ч.

Покажи връзката към това мнениеот Bobby_gBG » 30.06.2009г. в 16:19ч.

Дидо, къде точно си видял да те наричам пасивен гей? :huh:
Негласуването е просто е да не правиш нищо, и да оставиш на някой друг да те оправи.
Еми щеш-не щеш описанието е точно същото като една пасивна поза от Кама Сутра. Факт.
Изображение
Аватар
Bobby_gBG

Покажи връзката към това мнениеот ministara » 30.06.2009г. в 16:39ч.

Да, и аз ти се ядосвам за това, и получавам предупреждение със съдържание- Агресивно отношение към член на екипа?! Не смяташ ли, че е малко неадекватно? Малко неедностранно така. Всъщност, защо го наричате екип? Екип отдавна няма. И точно ти Боби, трябваше да покажеш малко ш*бано достойнство, и да напуснеш този екип, но не, ти си остана, и застана в как беше? Пасивна поза кама сутра. Нали? Сега и ти нищо не правиш, седиш си на поста, и ти го на*укват. Замисли се за това, после ми се бъркай в моя живот, и какво правя с гласа си, става ли? Честно ти казвам, изключително много съжалявам, че на времето предложих да те приемем в Цензура. Ти си позор за тази група. НО имайки напредвид, че в момента единствените модератори, от някогашния екип са ТКЗС-Русе, Мастъра, а в Цензура- Ти Радо и Craig като последнитните двама седят просто за цвят, защото Шерифа не може да остави сега група Цензура напълно самичка, но от друга страна, не може и да те добави към Глобалните, защото не иск ада имаш толкова права, та имайки предвид тези факти, надали ти си най-големият проблем на този форум. Проблемът на този форум е, че преди време е бил създаден от ПОТРЕБИТЕЛИТЕ, сега гледаме как начело на форума е застанал, един човек, който няма място тук. И каквото и да ми говорите, това в момента си е жива проба диктаторски режим. Колкото и да плюехте системата преди време, потребителите си бяха доволни. А сега, истинските потребители отдавна ги няма. И то заради хора като hitmanum40, като теб Боби и т.н. Да не изреждам, всички си знаем. Това си е моето мнение. Адекватна намеса за този поуст, би била изместването на него в нова тема, където да се обсъди, какво става подяволите? Въпреки, че най-вероятно ще си получа поредното предупреждене, за това видиш ли, дръзнал съм да кажа лично мнение. Аман от простотия, тя ще убие България! (Вучков)
с уважение, Д.
Аватар
ministara

Покажи връзката към това мнениеот kinder » 30.06.2009г. в 17:55ч.

12 фена на Джако се самоубили, след като разбрали за смъртта му
Дата : 30 Юни 2009 г. 17:16
Дванадесет почитатели на Майкъл Джексън са се самоубили след новината за смъртта на своя кумир, предаде радио "Ехото на Москва". Това съобщи ръководителят на най-големия фен-клуб на Джексън, Гари Тейлър.

Той изрази опасения, че още по-сериозна депресия ще обхване почитателите на певеца след неговото погребение. В този момент те ще разберат, че Джексън няма да се завърне повече.

До момента не е определяна дата за погребение на Джексън, допълва радиото
http://world.actualno.com/news_248495.html
...........................................................
Това е не нормално и колкото да го боготворят все пак не трябва да се стига до крайности.И още една новина а тя е ,че сестрата на Майкъл -Джанет го замества на сцената в Лондон
Изображение
Джанет Джексън може да пее на някои от концертите в Лондон, които трябваше да отбележат голямото завръщане на брат й Майкъл Джексън на музикалната сцена, пише в. "Сън".

След смъртта на Краля на попа организаторите от компанията AEG са изправени пред реалната опасност да загубят голяма сума пари и търсят различни решения за излизане от ситуацията. Един от обсъжданите варианти е Джанет Джексън да пее вместо брат си.

Източник, запознат с идеята, твърди, че от AEG са се свързали и с Джаки, Тито, Марлон и Джърмейн - братята на Майкъл от "Джексън файв" - с предложение да пеят като поддържаща група.

От компанията обмислят и вариант на сцената да се появи дигитален Майкъл Джексън, съобщава в. "Труд".

"По този начин феновете ще имат усещането, че идолът им е там и ще могат да почетат музиката му и паметта му", казва източникът.

Същевременно близък приятел на Майкъл Джексън е разкрил, че певецът е взел решение за концертите и заради децата си - за да могат те за пръв път да го видят как пее на живо.

"Той искаше трите му деца да разберат какво татко прави най-добре", казва Марк Лестър, който е кръстник на Принс Майкъл, Парис и Принс Майкъл втори.
http://www.slava.bg/news/13996.html
история
Изображение
Аватар
kinder

Покажи връзката към това мнениеот kinder » 3.07.2009г. в 09:18ч.

Ексклузивно: Последната репетиция на Майкъл Джексън

http://vbox7.com/play:0995dc98&r=emb
http://edition.cnn.com/video/#/video/sh ... earsal.cnn
Видеокадри от изпълнението на песента They Don't Care About Us бяха разпространени тази нощ от фирмата организатор "Ей И Джи лайв".По средата на откъса прозвучават мотив от класическата сюита от Модест Мусоргски "Картини от една изложба" и думи на Мартин Лутър Кинг от прочутата му реч от 1963 г. I Have a Dream.
Междувременно стана известно, че поклонението пред тленните останки на Майкъл Джаксън е насрочено за 7 юли, вторник, в 10 ч. сутринта местно време (20 ч. българско) в залата "Стейпълс сентър" в Лос Анджелис, където играят шампионите от НБА "Ел Ей лейкърс".
Самата траурната служба ще бъде предавана пряко на голям екран в близкия до залата "Нокиа тиътър", съобщават американските медии.

Отпадна идеята тялото да бъде изложено за последно сбогом в "Невърленд", което е кръстено на остров Небивала земя от детската класика "Питър Пан".

Гробът на Елвис например е в "Грейсланд",

където Кралят на рока е живял дълги години. Имението днес е музей и в средата на август там се стичат хиляди негови почитатели, за да отбележат годишнината от смъртта му.

Вратите на "Невърленд" междувременно бяха отворени за камерите на Ен Би Си и предаването "Тудей" (Днес).

Водещият Мат Лауер излъчи оттам разговор с един от батковците на Майкъл - първо официално интервю с член от семейството след кончината на звездата.

53-годишният Джърмейн Джаксън, който преди седмица оповести официално новината за смъртта, едва сдържаше сълзите си при спомена как видял брат си бездиханен в болницата - и дори призна, че би искал да е на негово място, информира БГНЕС.
"Нищо не може да се сравни с това. Ние загубихме нашия брат, нашия лечител. Светът скърби, ние скърбим, феновете скърбят, невероятно е", споделя той и добавя:

"Майкъл е подарък от Аллах и Той го прибра при себе си. Светът не го оцени. Светът го обичаше, но някои хора и индустрии не го ценяха. През целия си земен път той правеше добрини на всички.
Виждаше доброто в хората, които бяха смятани за лоши, но искаше да промени нещата.

Изпрати послания чрез песните, текстовете, действията си, посещенията си в болници, в сиропиталища, опитвайки се да излекува болните от рак деца и да им донесе просветление."

Джърмейн, който е мюсюлманин от две десетилетия насам, заявява, че би дал всичко да е на мястото на по-малкия си брат, за да му даде възможност да продължи своята "добра" работа на земята.Той призова медиите да престанат да спекулират относно причините за внезапната смърт на брат му. Според него твърденията, че Джако е злоупотребявал с лекарства, вредят много на скърбящото му семейство.

Майкъл не е бил пристрастен към медикаменти, убеден е баткото, който е пял с него в семейната група "Джаксън файв" още в края на 60-те.

Ако е било така, Джако никога не би преминал успешно медицинските прегледи за установяване на физическото му състояние преди планираните 50 концерта в Лондон това лято, смята той.

Джърмейн, който също на сцената от дете, признава, че е наясно как стресът от шоубизнеса може да накара човек да потърси утеха в различни субстанции. Щял обаче да бъде съсипан, ако слуховете, че брат му е злоупотребявал с медикаменти, се потвърдят
http://www.vesti.bg/?tid=40&oid=2270351
история
Изображение
Аватар
kinder

Покажи връзката към това мнениеот Nefertiti » 5.07.2009г. в 15:19ч.

Светът загуби един от великите си музиканти, но неговата музика ще живее вечно.
Той е легенда и ще остане в историята на човечеството!!!! :worthy:
Изображение
Ако Те Бива в Нещо, Не Го Прави Безплатно
Аватар
Nefertiti

Съобщения: 6
Регистриран: 2.06.2009г. в 12:21ч.

Покажи връзката към това мнениеот cicaaa » 6.07.2009г. в 22:38ч.

Баси,ама поне като умра и аз, ще видя Фреди Меркюри, Кърт Кобейн и вече и Майкал . и мн други :cry3:

Още много различни стоки ,които продавам!
http://ttt666.prodavalnik.com/
Аватар
cicaaa
Spammer
Spammer

Съобщения: 2873
Регистриран: 2.12.2005г. в 01:52ч.

Покажи връзката към това мнениеот hitmanub40 » 7.07.2009г. в 08:11ч.

Днес е погребението. Да се простим с Краля на поп-музиката и да поклоним глави в знак на почит.

Изображение
ASROCK Z77 EXTREME4
SU CM SILENT PRO M 600W
SD SX900 256GB SATA3

PlayStation Vita 3G 16GB
Nintendo WiiU
Изображение
Аватар
hitmanub40
Елитен потребител
Елитен потребител

Покажи връзката към това мнениеот rosqnci » 22.09.2009г. в 21:22ч.

Всички фенове на Майкъл,които са от Варна или могат да дойдат до Варна за един ден,да знаят,че на 28 октомври,преди да започне филма за Майкъл,ще се съберем,за да танцуваме и да пеем негови песни.. за повече инфо ми пишете !
Аватар
rosqnci

Съобщения: 1
Регистриран: 22.09.2009г. в 21:15ч.

Назад към Новини

Активни потребители

Потребители разглеждащи този подфорум: Tweetmeme [Bot] и 4 госта