АТАКА” – лице на заем

Всичко с политическа насоченост.

Re: АТАКА” – лице на заем

Покажи връзката към това мнениеот root » 18.11.2011г. в 12:45ч.

Димитър Стоянов поискал оставката на Сидеров?

Искането е постъпило в понеделник на заседание на парламентарната група на "Атака", съобщи в. „Монитор“, като се позова на участници в срещата.

Основна тема е било представянето на партията на изборите. Сред атакистите надделяло мнението, че получените пет пъти по-малко гласове за президент и общински съветници в сравнение с предишните избори са плачевен резултат. Именно тогава Димитър Стоянов заявил, че Волен Сидеров трябва да поеме отговорност за слабото представяне и поискал оставката му.

http://dnes.dir.bg/news/ostavka-volen-siderov-ataka-dimitar-stojanov-9944905?nt=9

:worthy: :worthy: :worthy:
mobilio - професионални мобилни приложения
Аватар
root
Елитен потребител
Елитен потребител

Съобщения: 2642
Регистриран: 25.07.2004г. в 23:04ч.
Град: 1d10tl@nd

Покажи връзката към това мнениеот Bobby_gBG » 18.11.2011г. в 12:57ч.

Сложна работа това с оставката на Сидеров, при положение че в България всички партии са лидерски, с изключение на БСП и СДС...
Всичко останало винаги е разчитало на 1 човек, и този човек като се осере заминава цялата партия...
За съжаление в Атака нещата почват вече да вървят по този път, и заради непоследователните, и в някои моменти - откровено тъпи действия през последните 2 години, въпреки невероятния си старт през 2005, тази прекрасна идея с абсолютно вярни, правилни и нужни цели върви към провал...

Остава само това което успяхме да променив в нагласите и сърцата на хората през тези 6 години... Да не се оставят чак-толкова много да бъдат тъпкани като роби, ами да излизат, и ако не с друго, поне с гласа си да не допуснат отново да ги яхнат същите разбойници...

Ма като искат - да сменят, да си преценяват в София.
Внучката на Льо Пен го смени във Франция, и нещата за тяхната партия определено тръгнаха на по-добре.
Предпочитах Волен сам да смени начина на действие, ама ако се продължи по същия начин като през последните 2 години, през 2013 я се влезе в парламента, я не...
Изображение
Кърджали и Разград, или новото турско робство . . . За турците и циганите в България
Alpha TV - гледай безплатно онлайн
Мюсюлманите, които искат да живеят според законите на ислямския шариат нямат място тук. НЕ ОСНОВНОТО НАСЕЛЕНИЕ, А ИМИГРАНТИТЕ СА ТЕЗИ, КОИТО ТРЯБВА ДА СЕ АДАПТИРАТ. Или го приемате, или се махате. Ние говорим БЪЛГАРСКИ, а не турски, сръбски, гръцки, руски, или който и да било друг език. Затова, ако искате да станете част от нашето общество, учете езика!
Повечето от българите са православни християни! Това не е някакъв християнски, десен политически напън, а факт! Такива сме от над 1000 години, и със сигурност е уместно да го демонстрираме по стените на нашите училища, и имаме правото да бием нашите камбани на нашите празници. Ако Бог ви обижда, тогава предлагам да обмислите някоя друга част на света за свой нов дом, защото Бог е част от нашата култура.
Аватар
Bobby_gBG

Съобщения: 8309
Години: 37
Регистриран: 1.10.2004г. в 14:29ч.
Град: Uber - Jugend Kamp.

Покажи връзката към това мнениеот root » 18.11.2011г. в 15:42ч.

Чета че нямало дим без огън...

Тая Цвета Георгиева, дето напусна онзи ден, е братовчедка на Капка.
Това е отмъщение на Капка, задето Волен тръгна с бившата на мамин Митко - Деница Гаджева.

Волене, не ти е виновен Бойко ... Сам си виновен, защото Атака е семейна партия. Понеже се хвана с Деница Гаджева и затова ти започнаха проблемите ... Жена ти и доведеният ти син, както и цялата им рода вече ти скочиха. Тук Бойко няма нищо общо, ще се намеси по някое време да прилъже загубения Митко Стоянов, че ще го вкара в Герб.

А между другото родословието на Капка е доста съмнително... дали Димитърчо не е с богозибрана кръвчица?! :) те почти всички богоизбрани са психари и жадни за власт...

http://dnes.dir.bg/news_comments.php?id=9944905

Боби - време е да напуснеш потъващия Титаник...
Аватар
root
Елитен потребител
Елитен потребител

Покажи връзката към това мнениеот Bobby_gBG » 18.11.2011г. в 16:54ч.

Мнем, още има потенциал, така че за момента нямам намерение да се спасявам.
Най-малкото все още не виждам някой друг дето да заслужава да се гласува за него.
Изображение
Кърджали и Разград, или новото турско робство . . . За турците и циганите в България
Мюсюлманите, които искат да живеят според законите на ислямския шариат нямат място тук. НЕ ОСНОВНОТО НАСЕЛЕНИЕ, А ИМИГРАНТИТЕ СА ТЕЗИ, КОИТО ТРЯБВА ДА СЕ АДАПТИРАТ. Или го приемате, или се махате. Ние говорим БЪЛГАРСКИ, а не турски, сръбски, гръцки, руски, или който и да било друг език. Затова, ако искате да станете част от нашето общество, учете езика!
Повечето от българите са православни християни! Това не е някакъв християнски, десен политически напън, а факт! Такива сме от над 1000 години, и със сигурност е уместно да го демонстрираме по стените на нашите училища, и имаме правото да бием нашите камбани на нашите празници. Ако Бог ви обижда, тогава предлагам да обмислите някоя друга част на света за свой нов дом, защото Бог е част от нашата култура.
Аватар
Bobby_gBG

Покажи връзката към това мнениеот Miro20 » 18.11.2011г. в 22:05ч.

всеки друг е в пъти по добър от мижитурката - мишок и национален предател с имената волен сидеров
както и неговата фирма ЕТ "атака" , която както знаем е запазена ТЪРГОВСКА марка :)
така че не знам "какво виждаш" очевидно мирогледа ти е доста стеснен / това отдавна е доказано/ - но от атака по-пропаднал проект на дпс няма.
и това е доказано от още едно време, когато ви надуших какви сте мижитурки и тъпи кариеристи.

съжалявам те, че се оказах прав.
Остава само това което успяхме да променив в нагласите и сърцата на хората през тези 6 години...

и тук бъркаш
сещаш ли се от кога ти говоря че съм В ПЪТИ по голям националист от теб и твоите гейски приятелчета ? :)
забравил си , но ще ти припомням.
щото и сега се доказва това.
и ще те поправя - не сте вие които 6 г. сте "променили в сърцата" бла бла бла ...
откакто ви усетиха хората като мижитурки и проект на дпс, от тогава и "рекламата" и пи-ара ви увяхна.
само детска градина можете да излъжете.
та.. национализма дори е във възход бобец, но както те поправих това НЕ Е БЛАГОДАРЕНИЕ НА , а е ВЪПРЕКИ участието на проекта на дс и дпс - атака.
сори лузър, националистите продължаваме напред, ти си стой с дпс и бсп.
не забравяй съвета ми - към кого да отидеш. имаш потенциал, и то голям.
но се ориентирай към бсп . там са твоите корени в промития стриктно изпълняващ, НЕсамостоятелен мозък.
там само такива събират. :)
Код за потвърждение: Избери целия код
Нова парола:
Паролата трябва да бъде между 12 и 100 символа.

идиотизъм - бива ли да се ограничава паролата до 100 символа ?????
Аватар
Miro20

Съобщения: 6095
Регистриран: 8.11.2003г. в 16:28ч.
В момента: в момента е*ъ . що ?
* = д

Покажи връзката към това мнениеот root » 21.11.2011г. в 02:34ч.

Димитър Стоянов е изключен от "Атака"

Димитър Стоянов обяви изключването си от "Атака" за незаконно

Евродепутатът Димитър Стоянов определи за БТА като незаконно и противоуставно решението за изключването му от "Атака".

Аз съм избран за член на Централния сбор на "Атака" от конгреса на партията - Националния сбор, и това е единственият орган, който може да ме освободи от позицията на заместник-председател и да ме изключи, посочи Стоянов и уточни, че именно този форум решава въпросите за членството на хората от централното ръководство като председател и заместник-председатели.

Така че аз все още съм заместник-председател на "Атака" и имам право да участвам в заседанието на Националния сбор на партията, каза Димитър Стоянов. Той заяви намерението си да се включи в заседанието на конгреса на "Атака" и декларира, че там отново ще поиска оставката на лидера на партията Волен Сидеров.

http://forum.vestnikataka.bg/index.php/topic,28197.0.html

щото самите "членове" сега се ослушват приведени .... и чакат някой да им каже "правилната посока".

:crazy: :crazy: :crazy:

Партийния член - към рода Монкети или рода Капулети е верен?
Аватар
root
Елитен потребител
Елитен потребител

Покажи връзката към това мнениеот Miro20 » 21.11.2011г. в 10:32ч.

щото самите "членове" сега се ослушват приведени .... и чакат някой да им каже "правилната посока".

ей , тва е моя реплика :)
много ги дразня там :) :) :)

иначе няма как да не се съглася със синковеца :
Преди две години след парламентарните избори доста хора искаха оставката на Сергей Станишев. Какво излиза - бившите комунисти са по-демократични от партията, оглавена от първия редактор на вестник "Демокрация".

отдавна съм го казвал това и аз че там е като на конгрес на бкп :)
- всички единодушни на 99,9% , а отцепниците са еднозначно и еднолично отлюспени и наритани от "вожда".
:)
смешници.
жалкото е че толкова много хора подлъгаха, и още има /особенно възрастни/ хора, които бълнуват по инерция "волен волен" :)

пс
пък на бобецо неслучайно му споменах - да ходи при бсп.
там ще просперира много по добре със комсомолското си комунистическо мислене, наследено с дълга практика в атака, и което е по-важно , вече ще има много по големи шансове за топло местенце на общински съветник :)
Нова парола:

Аватар
Miro20

* = д

Покажи връзката към това мнениеот root » 21.11.2011г. в 11:44ч.

Гаджева хвърля оставка, за да защити Сидеров

Без да назовава името на Капка Сидерова, Деница Гаджева доразвива тезата на лидера на „Атака“ Волен Сидеров. „Видяла съм абсолютно всичките предателства на членове на парламентарната група и в 40-то и 41-то Народно събрание. Разбрах едно - предателство се прави заради пари или от ламтежа за власт. В конкретния случай предателството се прави не от ламтеж за пари, то се прави от ламтеж за власт. Вие знаете много добре, че имаше един човек, който искаше да играе ролята на сив кардинал в тази партия. Искаше да дърпа конците, да назначава хора, да уволнява хора, да си играе със съдбите на тези хора“, заявява тя.

„Единствената причина за скандала в партията е, че хора от централата, близки до тази личност, са били освободени от постовете им. Така беше ограничено влиянието на въпросната личност. Няма да споменавам имена, вие всички се сещате за кого става въпрос“, казва още Деница Гаджева.

http://novini.dir.bg/news.php?id=9963038

Все едно слушам "За Родину За Сталину" и като един съвременен Александър Морозов с тялото си закрива амбразурата и помага на вожда да оцелее.
Аватар
root
Елитен потребител
Елитен потребител

Покажи връзката към това мнениеот Bobby_gBG » 21.11.2011г. в 12:36ч.

Мирко ти си жалка мижитурка момче. И рута и той, ама в по-малка степен, той си е основно трол.
Ти Мире не си никакъв националист, ти си боклук и трол. Ти не защитаваш никаква теза, ти само обругаваш опитите на другите да направят нещо, и никога нищо не ти харесва, но за сметка на това никога не казваш какво според тебе е правилното действие.

Аз знам че ако Волен Сидеров напусне Атака, партията така или иначе ще изчезне. Все едно ББ да напусне ГЕРБ, Иван Костов - ДСБ или Симеон - НДСВ. Последната вече изчезна, а някоя от другите загуби ли си лидера - чака я същата съдба.
А ако Атака продължи в същия дух като сега без промяна на държанието - пак върви към измиране.
Ако Волен доброволно се оттегли на заден план, (дето хич не го виждам как ще стане, нито виждам кой ще го замести), но продължи да участва в партийния живот, партията може и да преживее, но не е особено сигурно.

А в последния случай - ако Волен остане председател (което и ще се случи) трябва да направи това което искам от много време - още след първата година трябваше да спре безусловната подкрепа в парламента, и да си гласува по съвест, а не винаги за ГЕРБ, и да остави подкрепа само за правителството - там ББ да си прави каквото иска.
А в парламента да се действа на принципа "градивна критика" - подкрепа на добрите предложения, предлагане на корекции за това което не ни харесва, и ако не ни одобрят корекциите - гласуване против това което не ни харесва... Не да е вечно безпринципно гласуване против, дори за правилни неща, или вечно "за" както беше над година, дори и за най-голямата глупост.

Това е нещото което трябва да се случи за да оцелее партията. А и за да има смисъл от нея. Ако продължава с кресливата вечно "против" и нищо конструктивно политика както през последните няколко месеца, файда от нея-никаква. Това е начин да се започне кампания, да се привлекат хора, но след това трябва и да докажеш че можеш да постигнеш това за което заявяваш че се бориш, трябва и здрава работа, най-вече законодателна, а не само булевардни прояви.

Като видях първоначалната подкрепа за ГЕРБ имах някакви надежди, не толкова че ГЕРБ ще ни подкрепи, колкото че от Атака ще се свърши работа, ще се дадат смислени предложения и законопроекти, които или ще помогнат на държавата ако се приемат, или като ГЕРБ отхвърли ще може да покажем че те не работят за България, като отхвърлят абсолютно смислени и приложими предложения, ами просто си изпълняват заповедите отвън, независимо дали те са добри за България или не.

Но за съжаление не се случи това, вместо това Атака преминава от едната крайност в другата - от тотално послушание, дето почти 2 години в медиите излизаше единствено как Атака подкрепя всичко внесено от ГЕРБ, и след това, като се видя че нито едно наше предложение не се приема - да мине в другата крайност на тотално гласуване против ГЕРБ независимо дали се предлага нещо добро или не, за да се стигне до абсурда да се подпише заедно с БСП и ДПС под искането за касиране на избори за президент - защо? За да спечели Калфата ли?

Въпреки че в момента се вижда че настъплението от страна на Д.Стоянов е главно заради личен мотив - раздялата между Волен и Капка, то истинската причина заради която трябва да има разбор на изборите, и да се чуят и критичните мнения е че не може да се продължава като досега. Само че начина по който тръгна Стоянов показва че той не иска смислени промени. Ако искаше нещо смислено, трябваше да почне гласно, звучно и открито да настоява за смяна на политиката, а не на председателя.

Тъй като знам че вие двамата сте малоумни фанатици, и не можете да комуникирате с някой опонент по цивилизован начин, въобще няма и да си правя труда нито да чета, нито да отговарям на цинизмите, обидите, хапливите нападки и иронично-агресивните коментарчета които съм сигурен че ще продължите да пишете. Няма как да се спори с вас като с нормални хора.

Атака има 2 години за да влезе в релси, аз ще дам своя принос и ще натискам отвътре за действия в правилната посока. А ако нищо не се оправи - еми жалко, явно ще останем без заслужаващи внимание националистически партии в страната, и ще имаме 3 националистически партии с по 2-3% дето ще са извън парламента + едни национално-консервативни клоуни от РЗС, дето и те ще са с останалите - извън парламента с 2-3%.
Изображение
Аватар
Bobby_gBG

Покажи връзката към това мнениеот Miro20 » 21.11.2011г. в 20:49ч.

Bobby_gBG написа:Мирко ти си жалка мижитурка момче. И рута и той, ама в по-малка степен, той си е основно трол.
Ти Мире не си никакъв националист, ти си боклук и трол.

:) нали съм ти казвал бре - от теб никога не мога да се обидя. защото съм ти свикнал - почнеш ли с обидите и псувните - значи си паднал достатъчно ниско , и мога само да ти гледам сеира :)
в случая си настъпан червей и се мяташ безсилно в слюнката си :)
знам че не ти е приятно че всичките неща и признаци за които съм споменавал от години за партията ти и вожда, се оказаха верни.
рано или късно това щеше да излезе като цирей на г.з :)
и ето ... - освен изборния погром , ами и самите членове почнахте да се усещате как са всъщност нещата в ЕТ "атака" .
е не всички де.. има още заблудени лумпени или такива които стоят заради облаги и политическа /или общинска/ кариера.
ти ми миришеш на такъв.. ама нейсе... дадох ти приятелски съвет къде да се насочиш за "топло местенце". - бсп и си ти ! :)
не забелязваш ли че най мълчаливи и пасивни в търканията , партиите , с които никога не си пречите са бсп и дпс. ?
като оставим фалшивите крясъци по мегафоните и се съсредоточим на фактическите неща, истината е много по друга.
това сме го писали ехеее от преди коло време.. и си е факт :)
станишката някога да е гъкнал нещо лошо за вожда ? - не.
доган ? - не.
на него му изпълнявате по-трудните поръчки , като извоюване на отделен турски канал, /което си бе абсолютно поругаване на подписката/
умишлено ескалиране пред джамията , за да могат да ревнат мюсюлманите за нов център /и на които се извинихте на колене/ и т.н...
партийните конгреси , и отлюспвания, за които и преди съм осмивал , и за които синковеца ЧАК СЕГА се сети че са по - недемократични и от конгрес на бсп ... ?
м.тракия , луфтханзи и др изцепки да не споменавам....
неизпълнението на нито една точка от програмата , също .. лизането и обръщането не на 180' , а като пумпал с герб и др.. - също няма да споменавам...
и т.н.

и да, аз съм в пъти по голям националист, а това че съм надушил фалша на мижитурката - вожд, и се оказах прав /и не само аз/ си е обективна, постоянно доказваща се /и сега/ истина.
сори.
но национализма, както ти повтарям , не е благодарение на атака, а ВЪПРЕКИ нея, която съсипа и опозори този термин .
атака се доказа като всичко друго , но не и като отговорна сериозна партия, а вожда - като плямпало и подлога.
/неслучайно е най - неодобряван политик в статистиките/

Тъй като знам че вие двамата сте малоумни фанатици, и не можете да комуникирате с някой опонент по цивилизован начин, въобще няма и да си правя труда нито да чета, нито да отговарям на цинизмите, обидите, хапливите нападки и иронично-агресивните коментарчета които съм сигурен че ще продължите да пишете. Няма как да се спори с вас като с нормални хора.

забравяш малката подробност, че аз винаги употребявам нормален език /малко хаплив/ като нормален човек :) както и другите.
единствения клоун, платен партиец, спамер ФАНАТИК и трол , си се доказал само ти.
друг не виждам. :)
Последна промяна Miro20 на 21.11.2011г. в 20:54ч., променена общо 1 път
Нова парола:

Аватар
Miro20

* = д

Покажи връзката към това мнениеот root » 21.11.2011г. в 20:52ч.

Bobby_gBG написа:Атака има 2 години за да влезе в релси, аз ще дам своя принос и ще натискам отвътре за действия в правилната посока.

Пред теб има 2 варианта - ако много натискаш отвътре да последваш Митето Капкин, ако си усърден в навежданията в правилната посока току-виж лидера ви вземе и тебе да осивнови.

Всъщност Боби - трябва да признаеш нещо. Лидера ви с "успешните" си действия напълно компрометира националистическата идея. Сега като кажеш "аз съм националист" и първата асоциация която хората правят е с хахо, Тракия, Луфтханза, речите, нацистките поздрави, архонтските истории и т.н. Така че можеш успешно да поздравиш Лидера си за усърдната (и успешна) работа!
Аватар
root
Елитен потребител
Елитен потребител

Покажи връзката към това мнениеот Miro20 » 21.11.2011г. в 20:57ч.

Лидера ви с "успешните" си действия напълно компрометира националистическата идея. Сега като кажеш "аз съм националист" и първата асоциация която хората правят е с хахо, Тракия, Луфтханза, речите, нацистките поздрави, архонтските истории и т.н. Така че можеш успешно да поздравиш Лидера си за усърдната (и успешна) работа!

именно !
да го оставим вожда и бобеца да се гърчат, те са ясни , днес ги има, утре ги няма, но глобално погледнато именно това е най големия проблем.
благодарение на тях тази дума стана .... да не казвам какво .... :thumbsdown:
Нова парола:

Аватар
Miro20

* = д

Покажи връзката към това мнениеот root » 21.11.2011г. в 21:55ч.

Сидеров махна Капка от партийния вестник

Политико-семейната драма в „Атака" продължава. След като по-рано Деница Гаджева подаде оставка от партийното ръководство, стана ясно и че Капка Сидерова вече не е главен редактор на партийния вестник.

http://news.ibox.bg/news/id_1341209035

Сега как ще научаваме откъде изгрява слънцето без официоза?

:blush: :blush: :blush:

Боби - може ли се обадиш на Патрона и да му кажеш там където си вади хляба да не си вади оная работа, че глей кво стана.
Аватар
root
Елитен потребител
Елитен потребител

Покажи връзката към това мнениеот Miro20 » 21.11.2011г. в 22:45ч.

root написа:Сега как ще научаваме откъде изгрява слънцето без официоза?

ти пък.. пак не си разбрал.. просто вожда всичко сам ще прави :) като многоръка шива... сам ще списва вестника, листовките, и сам ще ги хвърля от самолет.. /чувам ще цани луфтханза с пребоядисани кръстове/ после сам ще ходи по шумкаците, по мандрите... и т.н..
щото няма да остане кого да отлюспва ,и категорично,последователно и принципно да изключва :haha:

пп
за съжаление капка няма как да изнася пикантни подробности за малката буба на вожда... просто... вече всички са я виждали.... :haha:

във вестникатака се изпонапиха от мъка и само повтарят .. дееее'баааа .... мааа му деееее'ба ... и твойта даееее'бааааааа... и мама му и синковеца и тати му ... неговата даееее...баааа
http://forum.vestnikataka.bg/index.php/ ... 97.60.html :haha:
Нова парола:

Аватар
Miro20

* = д

Покажи връзката към това мнениеот root » 21.11.2011г. в 23:29ч.

БАЩАТА НА КАПКА: ВОЛЕН СИДЕРОВ СЪСИПА ДЪЩЕРЯ МИ!

“Волен Сидеров съсипа дъщеря ми”. Това казва в интервю за вестник “България днес” Георги Ибришимов, който е баща на Капка Сидерова, съпруга на лидера на “Атака” Волен Сидеров.

Георги Ибришимов съобщава още, че в момента дъщеря му живее сама в неговия апартамент в центъра на София. Той потвърждава факта, че Волен Сидеров я уволнил от поста главен редактор на вестник “Атака”. “Той маха всеки, който се изпречи на пътя му или по някакъв начин върви срещу него. Тя обаче няма как да бъде отстранена като общински съветник в София, защото е избрана мажоритарно”, казва още бащата на капка Сидерова.

http://www.blitz.bg/news/article/122952

и култовия коментар...

Стар козел, а да ти припомня ли как уволняваше хора, несъгласни с безобразията на все още зет ти Волен, как самодоволно се съгласяваше с него, как кадруваше по телефона и поиска да ти пиша обяснения за десет страници клевети, които един русенски олигофрен ти беше изпратил...Тогава поиска от мен да доказвам, че нямам сестра и че въпреки че нямам, тя не е курва...А колко стойностни хора изрита от Атака, само защото не ти се подмазваха и имаха достойнство?
ХАРЕСВА МИ ГЛЕДКАТА НА ТРУПОВЕ ПО РЕКАТА НА ЖИВОТА, ЛОШОТО Е ЧЕ ОТДАВНА СА ВМИРИСАНИ, ХУБАВОТО - ЧЕ СТАВАТ ВСЕ ПОВЕЧЕ...

Прав си човече! Тоя същият дърт комунист кадруваше в Атака като национален координатор,сега бил той горкият разбрал как са нещата..баси смешниците.Да се разпадат по-бързо и веднъж завинаги да се приключва с тая позорна страница за българският национализъм.

:djudjeta: :djudjeta: :djudjeta:
Аватар
root
Елитен потребител
Елитен потребител

Покажи връзката към това мнениеот Miro20 » 21.11.2011г. в 23:52ч.

хах :) че кой пък от русе ше пише там.. верно че тоя с ник "авитохол" съм го дразнил доста.. със същите истини , както и бобеца е беснял тука....
но пък с тоя ибришимов не съм си писал никога . значи е някой познат русенски виден член на атака ? :)
кой ли е подкокоросвал ? интересно :)

иначе.. всичко тва си е продължение на турската сапунка. :)
накрая май всеки ще преспи с всеки .. и волен ше се ожени за синковеца си .
ще им кумуват двойка - капка гаджева. :haha:
Нова парола:

Аватар
Miro20

* = д

Покажи връзката към това мнениеот hitmanub40 » 22.11.2011г. в 12:35ч.

Ае тая Деничка по ли е хубава от Капка? Според мен Капка е нещо като MILF, докато другата малко крокодил мяза?
ASROCK Z77 EXTREME4
Intel Core I5-3350P 3.1GHz Freezer i30
Palit GeForce GTX 660 2GB
SU CM SILENT PRO M 600W
2X4G DDR3@2400 GEIL EVO CORSA
SD SX900 256GB SATA3

PlayStation 3 Phat 60GB (Upgraded to 320GB) Rogero CFW 4.30
Xbox 360 20GB Jasper iXtreme lt+ 3.0 RGH
Nintendo Wii + DC2 Pro + Homebrew Channel
PlayStation Vita 3G 16GB
Nintendo WiiU
Изображение
Аватар
hitmanub40
Елитен потребител
Елитен потребител

Съобщения: 1363
Регистриран: 18.03.2008г. в 15:09ч.

Покажи връзката към това мнениеот root » 22.11.2011г. в 18:18ч.

Абе то там стана бетер от турски сериал. Какво ли ще е в новия епизод?

А Хактивиста къде остана... май си събира сълзите в капачка от ракия...
Аватар
root
Елитен потребител
Елитен потребител

Покажи връзката към това мнениеот dool » 22.11.2011г. в 21:13ч.

когато са замесени жени - краят е непредвидим :)
Аватар
dool

Съобщения: 14
Регистриран: 1.10.2011г. в 19:17ч.

Покажи връзката към това мнениеот root » 23.11.2011г. в 16:01ч.

Бивши атакисти тръгват заедно с Яне Янев

Нова парламентарна група в Народното събрание е на път да се роди - група на РЗС. News.bg научи, че заради разривът в „Атака", все повече съпартийци на Волен Сидеров обмисляли дали да не се обединят с консерваторите в парламента.

Потвърждение за този слух стана и днешното предложение на РЗС за мораториум върху добива и проучването на шистов газ. Под него подпис са положили напусналите Сидеров депутати Валентин Николов, Кирил Гумнеров, Стоян Иванов.

http://news.ibox.bg/news/id_2089708306

:worthy: :worthy: :worthy:

Новия Вожд (r) (tm) излиза на хоризонта. Време е мишоците да сменят потъващия цирк.
Аватар
root
Елитен потребител
Елитен потребител

Покажи връзката към това мнениеот root » 24.11.2011г. в 21:38ч.

Изборите минаха и платените матросовци изчезнаха...

В момента партийната повеля е да се брани честа на ЕТ-то на всяка цена.

http://www.webcafe.bg/id_1661178408 "Жените на Лидера"
http://www.webcafe.bg/id_693295956 "Мекият Сидеров"
Аватар
root
Елитен потребител
Елитен потребител

Покажи връзката към това мнениеот Bobby_gBG » 24.11.2011г. в 23:24ч.

Всъщност просто предпочитам да споря с интелигентен, възпитан и компетентен човек като Krasimir Hristozov. Не е много трудно да се забележи гигантската разлика в нивото с него и вас.
Вие сте долни жалки тролове, с които просто няма нужда да се занимава човек.

А и ако не си забелязал с него спорим на съвсем друга тема, нямаща нищо общо с Атака. От която всички некомпетентни нещастници като вас двамата се чупиха, тъй като нямате нито възпитанието, нито мозъчния капацитет за да участвате в подобен спор - в който се ползват аргументи и доводи, а не хули, нападки и обиди.
Изображение
Аватар
Bobby_gBG

Покажи връзката към това мнениеот Miro20 » 25.11.2011г. в 10:14ч.

с него спорим на съвсем друга тема, нямаща нищо общо с Атака.

а ! ето къде било разковничето :)
ма разбира се, всеки разговор е приятен или интелигентен, докато не се засегне тема "атака".
тогава всички стават.. тролове, демагози , некомпетентни нещастници , без мозък, и т.н. и т.н...
подобен спор - в който се ползват аргументи и доводи, а не хули, нападки и обиди.

бобец, единствените хули ги споменах по-горе, мога и още да ти цитирам.. и това са думи на... а ! ма те само твои бре ?!?!?!?
ах каква изненада - най големия трол хулещ и псуващ тук си само ти . :) :)

пс
интересно , бобец, абе досега не съм ти чул мненийцето - ти с кого си ? с вожда или със синковеца и архонта ????
или си трайкаш да видиш накъде ше духа ветреца ? :haha:
споко.. ако хванеш вожда за шлифера в подходящ момент, може да се издигнеш до него дори.
проблема е че в някоя поредна негова душевна криза, можеш да се събудиш изритан . :haha:
демокрация, няма как... :)

Изборите минаха и платените матросовци изчезнаха...

В момента партийната повеля е да се брани честа на ЕТ-то на всяка цена.

така е с всички мишоци :)
иначе най сетне ма изтриха от форуматака :) крайно време беше.
и което е пак интересното - не е проблем бан-а , там през ден трият по една камара "неудобни", дори леко усъмненили се в "линията на партията" , а проблема е че за разлика от други баннати "тролчета" , тях им седят постовете и простащините, докато моите са изтрити стриктно и педантично.
с това се повтарям и за преди когато ме бяха изтрили /сега е 2-ри път/ , когато ги бях питал за паметниците , националните празници и т.н... къде е атака по еди какви си въпроси и т.н... разбира се, без грам псувни илинещо такова... тук по назад някъде съм споменавал тази случка...
и както и тогава - изтриха постовете.
и се получи комична ситуация - седят си псувни някакви на гаменчета , offtopics и т.н. , а съществените неща ги няма.
което е огромен комплимент за мен :) когато липсват отговори на очевидни излагации и простотия от атака - единствения аргумент е .. триене.
Нова парола:

Аватар
Miro20

* = д

Покажи връзката към това мнениеот root » 25.11.2011г. в 16:39ч.

Проблемът в “Атака” не е от кризата на средната възраст

Много добре си спомням с какво Волен възникна в политиката. В последните месеци преди 10 ноември 1989 г. радио “Свободна Европа” излъчи една негова дълга статия на тема “Правова държава ли е България”. Тогава работех в БТА и я прочетох в един от служебните бюлетини.

Статията бе интересна и съдържаше дълбоки моменти, но според мен някой му бе помогнал да я напише. Или я беше заимствал отнякъде, без да цитира. Това е моят извод като опитен редактор, който инстинктивно усеща бащинството на текстовете.

Както и да е, в онази статия се развиваше тезата, че една конституционна монархия може да е много “по-правова”, отколкото социалистическата република. Това бе прелюдия към монархизма, към който Волен се присъедини за кратко през 2001 година, преди да го задраскат от листата на НДСВ. Междувременно обаче той премина през антисемитизма и теориите за световните конспирации срещу народите и България в частност. Забелязвах огромно сходство между неговите текстове и руските “почвеници”, които се изявяваха в “Молодая гвардия”.

Руските източници бяха очевидни, понякога ни в клин ни в ръкав авторът се отплесваше в някои неизвестни у нас детайли от съветската история, която иначе му бе напълно чужда.

В това няма нищо лошо, всеки журналист чете и заимства. Аз също. По-скоро проблемът е в това, че руските източници са твърде постни.

Монархизъм, антикомунизъм, антисемитизъм, антидоганизъм, противоциганизъм - Волен мина през всяко възможно “анти”, но намери широка аудитория едва тогава, когато започна да говори и пише против приватизацията на естествените монополи, заменките и грабежа на олигархията.

Той усети, че тук е ударил златната жилка.

http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=1125647

Матросовци! Юруш да браните честта на фамилията!
Аватар
root
Елитен потребител
Елитен потребител

Покажи връзката към това мнениеот root » 25.11.2011г. в 17:56ч.

КАЛИНКА НАПУСНА "АТАКА"

Най - атрактивната депутатка от “Атака” Калина Крумова напуска групата и ще стане независима.
Днес тя е подала заявление в деловодството на Народното събрание. Пред колегите си, като мотив посочила, че се е уморила от скандалите в “Атака”. Но казала, че няма да говори нищо лошо за лидера Волен Сидеров и доскорошните си колеги, нито ще вади кирливи ризи, както правят по телевизиите бившите националисти.

Не е ясно дали хубавицата ще се оттегли и от партията. Вероятно в понеделник депутатката ще внесе в деловодството заявлението си за напускане на групата.Самата Крумова не вдига мобилния си телефон.

Междувременно от “Атака” изпратиха до медиите обръщение, в което се заявява, че групата не се цепи. То е подписано от 13 от общо 15-те депутати-националисти. Подписи под него не са сложили Крумова и Борислав Стоянов, за който се говори, че също ще става независим депутат. Стоянов също не бе открит по телефона.

http://www.blitz.bg/news/article/123260

:hi: :hi: :hi:

13 ОСТАВАТ ПРИ ВОЛЕН, КАЛИНА КРУМОВА ПРЕД НАПУСКАНЕ

Партия "Атака" пусна до медиите декларация, в която тринадесет депутати от общо 15 от парламентарната й група заявяват официално, че нямат намерение да напускат нито групата, нито партията.
В декларацията се казва, че юристите на "Атака" вече работели по клеветническите въпроси за харчове, субсидии, апартаменти, пури, запалки, химикалки, разпространявани от журналисти.

Декларацията не са подписали само Калина Крумова и Борислав Стоянов. В началото на седмицата двамата отрекоха, че имат намерение да напускат групата на "Атака". Борислав Стоянов тогава заяви, че не смята да излиза от групата, но продължава да поддържа искането си за оставка на лидера на партията Волен Сидеров.

Фактът, че имената на Крумова и Стоянов не са сред 13-имата, обаче е красноречиво доказателство, че двамата няма да бъдат повече част от парламентарната група на "Атака".

http://www.blitz.bg/news/article/123251

Матросовци къде сте???

:crazy: :crazy: :crazy:
Аватар
root
Елитен потребител
Елитен потребител

Покажи връзката към това мнениеот Bobby_gBG » 25.11.2011г. в 18:53ч.

Всъщност с Limubai например съм спорил културно на тема Атака, само че за разлика от вас той не е психопат, също така е принципен и обективен човек, който не може да нарече черното бяло.
Изображение
Аватар
Bobby_gBG

Покажи връзката към това мнениеот Miro20 » 25.11.2011г. в 19:11ч.

Bobby_gBG написа:Всъщност с Limubai например съм спорил културно на тема Атака, само че за разлика от вас той не е психопат, също така е принципен и обективен човек, който не може да нарече черното бяло.

какво наричаш "културно" ??? партийните ти комсомолски предизборни речи/спам ли ?

далеч съм от мисълта да ти броя кога с кого си дискутирал, просто всеки , както и аз виждам че в почти всеки пост присъства някаква обида , граничеща с псувня, или обикновен просташки език за "нещастниците" , троловете и т.н.
аз отдавна умишлено не употребявам такива, или най много да цитирам теб, да ти гледаме сеира :)

и все обещаваш "да не се занимаваш с нас" ... ми хайде де. .не се занимавай. коментирай темата, не "нас". :)
трудно ти е нали ? щото когато нямаш грам аргументи и си осмян на 100% /доказано не само от мен/ в глупостите ти , наистина .. само обидите ти остават.
последно с кого си ? с вожда или "отцепниците предатели" ??? :)
или още се ослушваш като мишок къде е "правилното и изгодното .
Нова парола:

Аватар
Miro20

* = д

Покажи връзката към това мнениеот Miro20 » 7.12.2011г. в 21:29ч.

кво да видя във медията на месията, "органа" на истината, словото Му.... - форумвестникатака .
не се стърпях просто :
http://forum.vestnikataka.bg/index.php/ ... #msg617992
3 % не е фактор.
Фактор е. И християнската религия е тръгнала от един човек и неговите 12 ученика, но днес последователите и са над 2 000 000 000 по света. Така и Атака е новата религия на България и всички българи ще застанат зад нея и зад Волен Сидеров. Аналогията е пълна. И новият спасител е налице, и новата религия е налице, и новите фарисеи са налице - на Позитано 20, и новите римляни са налице - новите ни задокеански братя, и дори новият Пилат Понтийски е налице и се намира в американското посолство, дори успя да заплаши Волен, че ще го унищожи, и дванадесетте ученика са налице - толкова останаха верните на Волен в НС, макар, че е възможно и между тях да се крие някой нов Юда. Остава да изберем Атака на власт, за да бъдат изгонени фарисеите от храма на българската демокрация - Народното събрание. Аз твърдо вярвам, че това ще стане, както вярвам, че след малко клакьорите на новите фарисеи-комуноиди ще се опитат да ме разпънат на кръст с тяхните известни на всички щампи и клишета:"Ти си луд.", "Ти си болен", "Защо не си пиеш хапчетата" и т.н. Това са техните аргументи.

:D :clap: :worthy: :worthy: :drunk: :doh: :doh: :crazy: :crazy:
бобец, кво пушите там :crazy: в атака на събрания... добро е.... :innocent: :innocent: :haha:

а може би ще канонизираме вожда ?
Това са дърти, 120-годишни комуноидни лъжи, дърти, колкото е дърта мафиотската им партия Баба Яга, последните имена на която са БСП и ГЕРБ. Разбира се, че БСП и ДПС за комуноиди и те, подобно на Атака оспорват резултатите на другия клан на мафията - ГЕРБ. Впрочем, комуноидите започнаха да подражават и на много други неща на Атака, тъй както и Рим на времето приема християнството за официална религия в крайна сметка, въпреки гоненията на християните. Така и идеите на Атака ще се наложат в крайна сметка, въпреки гоненията на Волен и Атака. Това ще стане, дори и Волен да не го доживее, както своя предшественик. Дано да го доживее - България и всички ние само ще спечелим от това.

ааалелуяяяя :worthy: :worthy:

някои комплексарски пратии са решили да живеят в свой изолиран "собствен свят" :) :) :) :)
в което няма нищо лошо , но и което е по интересно - СЛЕД като те сами си сраха в гащите . ! :haha:

не, аз не ги обвинявам че са такива.. мен просто ме е СРАМ че имам такива сънародници, лъже-патриоти, които и на децата им стана ясно че са на принципа "крадеца вика дръжте крадеца" и .. "кой ми сра в гащите".... които са продукт на червена и турско синя пропаганда, което нарекох за по кратко "проект атака".
проекта се провали, но платените клакьори неистово продължават да се гърчат.
Нова парола:

Аватар
Miro20

* = д

Покажи връзката към това мнениеот Miro20 » 16.12.2011г. в 22:09ч.

нови циркове от вожда :
http://www.dnes.bg/politika/2011/12/16/ ... nie.146687
http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=825136

и това по повод инцидента пред джамията.
не знам какво реве вожда за атакистите си , като официално партията /и той/ категорично си измиха ръцете със СВОИТЕ си хора.

"по делата ще ги познаете"
а делата и официалните документи говорят нещо съвсем различно от цирковете които бълва от плювалника си .
припомням :
http://www.vestnikataka.bg/archive.php? ... wsID=97914.
пресцентърът на ПП АТАКА изпрати следното съобщение до медиите: "След вътрешно разследване по повод случилото се пред софийската джамия на 20 май 2011 г. ръководството на партията излезе с решение да уволни от партийната централа лицата Ивайло Минов и Мартин Мартинов. Беше установено, че на тази дата на митинга на АТАКА те са извършили самоволни действия в противоречие на нарежданията на ръководството. С хулиганското си поведение двамата са допринесли за създаване на провокационна ситуация от недоброжелателни на партия АТАКА фактори.

т.е. виновниците според вожда и пп атака, видно от по горе, са двамата /вече уволнени/ атакисти, които обърсаха пешкира, и с които атака си изми ръцете за инцидента пред джамията.
това ПРЯКО означава че всичките атакисти /и симпатизанти/ и протестиращи от митинга-протест, са заклеймени като самоволни хулигани , действали в разрез със "ръководството" !
да не говорим че и "ръководството" бе отишло там, и пряко ръководеше какво да става, ама айде... сега ни лук яли ни лук мирисали....
както и излязоха наяве някои доказателства че на скинарите и по-афектирани атакисти, им се е плащало директно и пряко от същото това ръководство.
/май по 100 лв/ ?

на фона на това, какво крещи вожда в парламента, няма никакво значение.....
мижитурка от класа.... :doh:
Нова парола:

Аватар
Miro20

* = д

Покажи връзката към това мнениеот Miro20 » 21.12.2011г. в 21:15ч.

дали несъстоялата се врачка, ясновидец и прочее.. булшитс.. под името ... капка , ще гушне милионите на вожда ?

“Доколкото знам семейните им спестявания се съхраняват по сметки на тези фирми. Според слуховете става дума за милиони евро. Говори се, че парите са преведени там по времето, когато двамата се обичаха и крояха планове за пенсиониране в чужбина”, обяснява близък до Капка.

Скандалните офшорки се прочуха след като стана ясно, че са заробили повечето депутати от “Атака” с договори за поръчителство от по 150 000 евро. Според сертификатите за актуално състояние, издадени на 23 март 2011 г. от нотариус на Сейшелските острови, петте офшорки са регистрирани на една и съща дата – 26 май 2009 г. или месец и половина преди изборите. Две седмица след това в централата на “атака” са подписани и договорите за поръчителство от кандидат-депутатите. Офшорните фирми имат един и същ адрес – “Шам пент тонг плаца”103.
:clapping:
Нова парола:

Аватар
Miro20

* = д

ПредишнаСледваща

Назад към Политика

Активни потребители

Потребители разглеждащи този подфорум: 0 регистрирани и 2 госта