Снимков материал от полицейският произвол над Атака.

Всичко с политическа насоченост.

Re: Снимков материал от полицейският произвол над Атака.

Покажи връзката към това мнениеот kinder » 19.11.2008г. в 19:57ч.

bobby_GBG написа:Да ве знаем, тези от Атака са тъпи малоумни фанатизирани фашозоиди, не трябва да се търси логика в действията им, тъй като е всеизвестно че такава просто няма.

Затова е напълно ясно че Д.Стоянов не се е легитимирал като евродепутат като са започнали да го прибират куките, тъй като както вече казахме от Атакист логични действия не може да се очакват, всичките сме зли и тъпи. Или пък може и друго - заради сензацията нарочно не се е легитимирал, за да може да го приберат, да го набият, и да стане "новината" :haha:

Като се има в предвид как сами си намирате поводи да сте в центърът на внимание ,аз не се учудвам ,че целта на мамин Мите е била точно такава която си написал.Айде сега виж този клип от вашата ръководителка на Атака Варна документирано ,и сама си признава кого е УХАПАЛА и какво му е станало с ухапване от нея и после ми кажи ,че е лъжа всичко това.Еми чуй и само как се изказва и колко е елементарна ,тази същата е ваше лице. :haha: Интересно ми е ако бях ти го преразказала това нейно държание без сниманото ,щеше ли да повярваш или пак е лъжа ,интрига Боби
история
http://www.de-zorata.de/forum/index.php ... 748.0.html
Изход от сложната ситуация..от тук>>>
http://maps.google.com/maps/ms?hl=en&ie ... 1251640508
Изображение
Аватар
kinder

Съобщения: 3980
Регистриран: 16.07.2007г. в 21:13ч.

Покажи връзката към това мнениеот Bobby_gBG » 19.11.2008г. в 20:13ч.

kinder написа:Айде сега виж този клип от вашата ръководителка на Атака Варна документирано ,и сама си признава кого е УХАПАЛА и какво му е станало с ухапване от нея и после ми кажи ,че е лъжа всичко това.Еми чуй и само как се изказва и колко е елементарна ,тази същата е ваше лице. :haha: Интересно ми е ако бях ти го преразказала това нейно държание без сниманото ,щеше ли да повярваш или пак е лъжа ,интрига Боби
ХахАХАХАхАХААХАХхаАХАХАХАхАХААХАХАхААХАХАХхАхАхАхАхААХаХАХАХ :D
5 минути не мога да спра да се смея танчеее, направо ме размаза! Ти си някакъв невероятен уникум :happy2: Няма друга такава като тебе, да пише толкова много колосални глупости, и то глупост след глупости, ама от тъпо по-тъпа.

Най трагичното е че ти си повярвала на казаното в това клипче, и дори за секунда не си се замислила в пълната липса на логика в думите на говорещата. (както казах такива безпринципни немислещи и предубедени хора не очакват логика в действията и думите на хората от Атака, за вас явно всички ние сме малоумници)
И накрая със всичката си тъпотия идваш и го пускаш тук, че искаш и мнение от мен по въпроса. :haha:

ХАХАхАХААХахАХАХАхААХаХАХАХахАхААХАХАХаХ. Просто е нечовешко. И след това някои нагли демагози ме питат защо съм груб с танчето - е как няма да съм груб, как няма да и се смея, как няма да и повтарям постоянно че пише колосални глупости - просто с такъв човек като нея друго не мога да направя :happy:

Та сега по същество - понеже съм сигурен че няма да се осъзнаеш, и няма по никакъв начин да осмислиш казаното от мен в ироничен (у "груб") стил ще го кажа и в прав текст. Готова ли си?

Това клипче не е със лидерката на Атака - Варна, а е някакво младо момиче, което явно иронизира изказванията и, и най-точното определение на клипчето е "пародия".
За сведение - ето ти снимка на истинската Цвета Георгиева - лидерката на Атака - Варна.
Изображение

Просто не знам по какъв груб начин вече да те квалифицирам, защото грубост вече не е достатъчна, а за да те охарактеризирам напълно след всички подобни изцепки трябва да премина към това което е забранено от правилата - обидите.

Просто не знам що за човек би бил толкова зле че да пусне нещо подобно тук :haha:
Не знам просто не се ли усещаш колко си жалка и смешна! Не се ли замисляш колко много се излагаш и пред форумците, и сигурно и пред сина си! Едва ли в този форум е останал и един човек, четяш понякога в политика, който да изпитва каквото и да било уважение към теб, или да смята каквото и да било написано от теб за достоверно!
Изображение
Кърджали и Разград, или новото турско робство . . . За турците и циганите в България
Alpha TV - гледай безплатно онлайн
Мюсюлманите, които искат да живеят според законите на ислямския шариат нямат място тук. НЕ ОСНОВНОТО НАСЕЛЕНИЕ, А ИМИГРАНТИТЕ СА ТЕЗИ, КОИТО ТРЯБВА ДА СЕ АДАПТИРАТ. Или го приемате, или се махате. Ние говорим БЪЛГАРСКИ, а не турски, сръбски, гръцки, руски, или който и да било друг език. Затова, ако искате да станете част от нашето общество, учете езика!
Повечето от българите са православни християни! Това не е някакъв християнски, десен политически напън, а факт! Такива сме от над 1000 години, и със сигурност е уместно да го демонстрираме по стените на нашите училища, и имаме правото да бием нашите камбани на нашите празници. Ако Бог ви обижда, тогава предлагам да обмислите някоя друга част на света за свой нов дом, защото Бог е част от нашата култура.
Аватар
Bobby_gBG

Съобщения: 8309
Години: 38
Регистриран: 1.10.2004г. в 14:29ч.
Град: Uber - Jugend Kamp.

Покажи връзката към това мнениеот kinder » 19.11.2008г. в 20:43ч.

Ха ха ами естествено ,че това не е братчетката на Капка а поставено лице и естествено умишлено ти го пуснах за да видя как ще реагираш ,дали това е вярно с охапването от нейна страна на охранител Боби и ти се върза.Що не коментира държанието и на братчетката а?
Ето историята която бе публикувана навсякъде
Няма такова чудо! Лидерката на „Атака“ във Варна ухапа охранител
Лидерката на „Атака“ във Варна Цвета Георгиева бе арестувана поради хулиганство, съобщи БГНЕС в града.

Днес следобед, между 15,30 часа и 16,00 часа, Цвета Георгиева, заедно със свой приятел, съдържател на заведение, в което се събират членовете и симпатизантите на „Атака“, се разхождали в Морската градина с четири кучета.

Животните били пуснати да се разхождат свободно по алеята. Майка с малко дете, която се уплашила, че то ще бъде ухапано от кучетата, се развикала и впоследствие избухнал скандал.

По това време покрай спорещите минали охранители от фирма "Дага полис", които имат договор с общината за охрана на Морската градина.

Те се опитали да предотвратят по-тежък развой на спора, а Цвета Георгиева поискала от тях да се легитимират.

След като видяла, че един от охранителите има турско име, тя скочила и го ухапала по врата.

По същото време наблизо имало и полицаи от Второ РПУ, които се намесили и задържали лидерката на „Атака“.

Установено е, че Цвета Георгиева няма документи за самоличност. Тя е задържана за 24 часа за снемане на обяснения. Съставен й е акт за липса на документи.

Приятелят й също е задържан за нарушаване на обществения ред и също му е съставен акт.

В момента текат разпити на очевидци на случая. Охранителят е отишъл в болница, за да си извади медицинско свидетелство. Образувано е досъдебно производство. Работата по случая продължава.
http://www.dnes.bg/article.php?id=32746

Приказки и чудо на чудесата от устата на обласна координаторка на Атака цитиръм ги има ги в линка който съм дала:
Ти си турчин. Ще те изкормя" - крещи истерично жена срещу млад униформен мъж. След това го захапва до кръв за лявата ръка. Екшънът се разиграва пред очите на десетки варненци, които разхождат в хубавото време децата си в Морската градина. "Ти не се бъркай, джудже такова!" - крещи жената към друг, по-възрастен гард от охранителна фирма "Дага полис". Тя изтръгва мобилния му телефон от ръцете и го мята на земята. "Аз съм острието на "Атака" - представя се вилнеещата дама на пристигналите по сигнал полицаи от II РПУ Варна. В града се мълви, че е назначена по роднинска линия заедно с братовчедката на Волен - Евгения Александрова.
http://paper.standartnews.com/bg/articl ... cle=177888

Изображение
Брех, знаех че атакистите са жувотни, ама чак толкова не съм предполагала...
история
Изображение
Аватар
kinder

Покажи връзката към това мнениеот Bobby_gBG » 19.11.2008г. в 21:00ч.

kinder написа:Ха ха ами естествено ,че това не е братчетката на Капка а поставено лице и естествено умишлено ти го пуснах за да видя как ще реагираш ,дали това е вярно с охапването от нейна страна на охранител Боби и ти се върза.Що не коментира държанието и на братчетката а?
Сигурен съм че едно 10 годишно дете не би могло да измисли по-добро оправдание за невежеството си!
А един зрял и пълнолетен човек със сигурност би имал доблестта да си признае грешката, да се извини, и да се замисли не е ли започнал да прави прекалено много грешки, и да пише прекалено много глупости, но явно ти не си такъв човек!
Нека да го пусна наново това, та всички да видят що за идиотско обяснение даваш за невежеството си!

Чудно ми е не те ли е срам да се излагаш по подобен начин? Поне малко уважение към себе си нямаш ли? Толкова ли си заслепена от омразата си към Атака, че не ти пука за начина по който се излагаш?

А за това как турчина я преби защото е лидер на Атака, и как го пуснаха да си замине безпроблемно, няма даже да говоря(достатъчно циклихме тази гавра с законите на страната ни когато се случи навремето).
Изображение
Кърджали и Разград, или новото турско робство . . . За турците и циганите в България
Мюсюлманите, които искат да живеят според законите на ислямския шариат нямат място тук. НЕ ОСНОВНОТО НАСЕЛЕНИЕ, А ИМИГРАНТИТЕ СА ТЕЗИ, КОИТО ТРЯБВА ДА СЕ АДАПТИРАТ. Или го приемате, или се махате. Ние говорим БЪЛГАРСКИ, а не турски, сръбски, гръцки, руски, или който и да било друг език. Затова, ако искате да станете част от нашето общество, учете езика!
Повечето от българите са православни християни! Това не е някакъв християнски, десен политически напън, а факт! Такива сме от над 1000 години, и със сигурност е уместно да го демонстрираме по стените на нашите училища, и имаме правото да бием нашите камбани на нашите празници. Ако Бог ви обижда, тогава предлагам да обмислите някоя друга част на света за свой нов дом, защото Бог е част от нашата култура.
Аватар
Bobby_gBG

Покажи връзката към това мнениеот kinder » 19.11.2008г. в 21:12ч.

bobby_GBG написа:
kinder написа:Ха ха ами естествено ,че това не е братчетката на Капка а поставено лице и естествено умишлено ти го пуснах за да видя как ще реагираш ,дали това е вярно с охапването от нейна страна на охранител Боби и ти се върза.Що не коментира държанието и на братчетката а?
Сигурен съм че едно 10 годишно дете не би могло да измисли по-добро оправдание за невежеството си!
А един зрял и пълнолетен човек със сигурност би имал доблестта да си признае грешката, да се извини, и да се замисли не е ли започнал да прави прекалено много грешки, и да пише прекалено много глупости, но явно ти не си такъв човек!
Нека да го пусна наново това, та всички да видят що за идиотско обяснение даваш за невежеството си!

Чудно ми е не те ли е срам да се излагаш по подобен начин? Поне малко уважение към себе си нямаш ли? Толкова ли си заслепена от омразата си към Атака, че не ти пука за начина по който се излагаш?

А за това как турчина я преби защото е лидер на Атака, и как го пуснаха да си замине безпроблемно, няма даже да говоря(достатъчно циклихме тази гавра с законите на страната ни когато се случи навремето).

Въобще не се притеснявам Боби защото исках с това да покажа как един заслепен Атакис може да реагира на една манипулация умишлено пусната от моя страна не с истинската хапачка Цвета ,тъй като ти досега с поставени от мене и Миро снимки и постове които бяха с 1:1 лица твърдеше ,че са манипулация и лъжа.Показвах с това ,че ти с истинска новина и новина с поставено лице в ролята на областната ,за тебе всичко което се спомене за Атака е злоба.Е пак нищо съществено не каза кой и дава право на това животно да хапе хората Боби?
история
Изображение
Аватар
kinder

Покажи връзката към това мнениеот Jack_Bauer » 19.11.2008г. в 21:22ч.

bobby_GBG написа:1. Като ти заповядат полицаите да скочиш от 20-тия етаж на някоя сграда ще го изпълниш ли?
2. Ако полицията ти каже "задължението ми е да те изхвърля през прозореца на 20 тия етаж" няма ли да и пречиш?
3. Очевадно е че действията на полицията са незаконни. Има разрешен протест заедно с разрешен маршрут, подписани от кмета на общината. Ако полицията има възражения, следва да ги предаде на лидерите на протеста в писмен вид (и да - имаме достатъчно видео доказателства как В.Сидеров вика към куките "кой командва" "защо ни спирате" и т.н. ).
Естествено това щеше да бъде така в "белите" държави, където целта на милиционерите не е провокиране на конфликт, ами възможно най-мирното протичане на протеста.
4. Къде го видя това.
5. Очевадно е че евродепутат, притежаващ имунитет, и легитимирал се пред политическите милиционери е задържан незаконно. Или имаш някакви законови извадки доказващи противното?

Правомощията и задълженията на полицейските служители са конкретно определени в съответните закони и правилници. Освен правомощия всички служители носят и съответната отговорност за прилагането или неприлагането им и е несериозно да се твърди, че някой може да прави каквото си иска. Никой гражданин няма правомощия сам , на място и на момента да определя действията на когото и да е като законни или не. Разлика между българските полицейски служби и тези в "белите" държави отдавна няма! Виж за политиците не зная дали е така.
Не е ли възможно в България да има хора, пък били те и полицаи, които да не познават определен евродепутат по физиономия? Лично аз не познавам нито един, и не само евро, а и обикновен депутат. Ако ми се случи да засека някой в нарушение със 100% сигурност ще си изпълня задълженията.
И последно - Да не би Атака да има намерение да ни прекръсти на милиция, ако дойде на власт? Ако е така, да си пускам рапорта навреме щото такъв срам ще ми дойде в повечко!
А за фатмашките команди от политик към полицай е възможно да съм се объркал. Най вероятно съм гледал някакви провокативни извънземни новинарски емисии
Аватар
Jack_Bauer

Съобщения: 45
Години: 56
Регистриран: 29.10.2008г. в 13:11ч.
Град: Sofia

Покажи връзката към това мнениеот Bobby_gBG » 19.11.2008г. в 21:25ч.

Jack_Bauer написа:Разлика между българските полицейски служби и тези в "белите" държави отдавна няма!
Тези върви да ги обясняваш на Румен Петков, щото той не мисли така, и си ползва полицията като милиционерите от миналото - за заглушаване на опозицията, за тормоз и за рекет.
Изображение
Аватар
Bobby_gBG

Покажи връзката към това мнениеот Miro20 » 19.11.2008г. в 21:40ч.

bobby_GBG написа:
Jack_Bauer написа:Разлика между българските полицейски служби и тези в "белите" държави отдавна няма!
Тези върви да ги обясняваш на Румен Петков, щото той не мисли така, и си ползва полицията като милиционерите от миналото - за заглушаване на опозицията, за тормоз и за рекет.

мисля това не е вярно.
всъщност , отговора е мн прост - нека джак бауер да ти отговори - какви заповеди е получавал , и дали те са законосъобразни или политически.
дали той е получавал ПОЛИТИЧЕСКИ поръчки .. в смисъл - да свърши нещо по различно само заради това че еди кой си е от еди коя си паритя.
съмнявам се.
всичко друго е СПЕКУЛАЦИИ !
тиражирани от бобеца
Код за потвърждение: Избери целия код
Нова парола:
Паролата трябва да бъде между 12 и 100 символа.

идиотизъм - бива ли да се ограничава паролата до 100 символа ?????
Аватар
Miro20

Съобщения: 6095
Регистриран: 8.11.2003г. в 16:28ч.
В момента: в момента е*ъ . що ?
* = д

Покажи връзката към това мнениеот Jack_Bauer » 20.11.2008г. в 10:06ч.

Miro20 написа:... - нека джак бауер да ти отговори - какви заповеди е получавал , и дали те са законосъобразни или политически.
...

Miro20, мисля че не е не необходимо да отговарям точно във вашия форум. Всеки, който се интересува може да посети полицейския форум от линка в подписа ми, да се регистрира там и предполагам, че много хора ще отговорят на въпросите или темите които постави там. Аз мога да дам само моята гледна точка, но тя се ограничава в рамките на личния ми опит и спецификата на работата ми.
Аватар
Jack_Bauer

Покажи връзката към това мнениеот Miro20 » 20.11.2008г. в 10:33ч.

е да.. никой не те кара задължително да отговаряш, но нищо не пречи да си кажеш мнението. и то при желание.
иначе съм питал някои неща във вашия форум, но не излиза много конкретна информация.
и общо взето няма значение къде ще пита човек в кой форум, този вашия не е някакъв официално обвързан с министерството, следователно е със статут както и тук.
всъщност май споменах вече че от там прочетох ваше мнение (не помня на кого) че никой не отива с особенно желание на митинг на атака, тъй като рискува както кариера, така и прехраната на семейството си .
докато лумпените (независимо от коя партия) обикновенно ги пускат веднага, а за депутатите.. да не говорим..
никаква отговорност НИКОГА не са НОСИЛИ , и НИКАКВИ последствия не е имало НИКОГА за тях ОТ КАКВИТО И ДА Е СКАНДАЛИ !
(последното изречение е мое лично мнение, но си е ФАКТ )

пп
иначе и по горното е мн интересно за дискутиране - кога и как се ползва полицията за тормоз и РЕКЕТ ???
интересно би било да чуем конкретни случки
Нова парола:

Аватар
Miro20

* = д

Покажи връзката към това мнениеот Jack_Bauer » 20.11.2008г. в 12:31ч.

Miro20 написа:е да.. никой не те кара задължително да отговаряш, но нищо не пречи да си кажеш мнението. и то при желание.
иначе съм питал някои неща във вашия форум, но не излиза много конкретна информация.
....

Наивно е да се мисли, че ако има някакви "политически заповеди" те ще бъдат под формата на преки разпореждания по служба, а пък е напълно невъзможно те да бъдат към непосредствените изпълнители. Напълно сигурно е, че няма такива, защото никой от политическото ръководство в което и да е министерство не е чак такъв глупак! Друг е въпроса как ще бъдат изтълкувани някои меко казано "полицейски издънки" особено при обществено интересни събития, като митингите на Атака. Ако в конкретния случай разстановките бяха направени прецизно и бяха подбрани точните подразделения, тази тема изобщо нямаше да я има.
Лично на мен не ми пука, кои точно политици ще извеждам от блокирания парламент. За мен те са някакви уплашени хора, които трябва да бъдат изведени в безопасност, въпреки, че наоколо има 20 хил души които са им много ядосани. От професионална гледна точка успехът се заключава в избягването на каквито и да е сблъсъци и липсата на каквито и да е пострадали.
Аватар
Jack_Bauer

Покажи връзката към това мнениеот Bobby_gBG » 20.11.2008г. в 12:44ч.

Jack_Bauer написа:Наивно е да се мисли, че ако има някакви "политически заповеди" те ще бъдат под формата на преки разпореждания по служба, а пък е напълно невъзможно те да бъдат към непосредствените изпълнители. Напълно сигурно е, че няма такива, защото никой от политическото ръководство в което и да е министерство не е чак такъв глупак! Друг е въпроса как ще бъдат изтълкувани някои меко казано "полицейски издънки" особено при обществено интересни събития, като митингите на Атака. Ако в конкретния случай разстановките бяха направени прецизно и бяха подбрани точните подразделения, тази тема изобщо нямаше да я има.

Лично на мен не ми пука, кои точно политици ще извеждам от блокирания парламент. За мен те са някакви уплашени хора, които трябва да бъдат изведени в безопасност, въпреки, че наоколо има 20 хил души които са им много ядосани. От професионална гледна точка успехът се заключава в избягването на каквито и да е сблъсъци и липсата на каквито и да е пострадали.
Именно. На всеки редови полицай основната му цел е избягването на излишните сблъсъци, и изпълняване на мисията.
Само че като отгоре дойдат устните заповеди "направи това и това", и след това по веригата надолу стигат до самите изпълнители, които обикновено са една малка част, останалите полицаи са там просто за подкрепление, защото след като почне конфликта те ще си действат така както им повелява закона.

От снимките от митинга на Атака е очевадно че полицаите не бяха дошли там за да поддържат обществения ред, ами за да се сдърпат с протестиращите от Атака. И че ръководителите бяха организирали всичко така че да има възможно най-голям шанс за противопоставяне, и за случване на "инцидент".

И така вместо полиция се получава така че си имаме политическа милиция, в която използват редовия полицай, който в общия случай не е наясно какво става, за разправа с опозицията.
Изображение
Аватар
Bobby_gBG

Покажи връзката към това мнениеот Jack_Bauer » 20.11.2008г. в 12:51ч.

bobby_GBG написа:...
Само че като отгоре дойдат устните заповеди "направи това и това", и след това по веригата надолу стигат до самите изпълнители, които обикновено са една малка част, ...
...
И така вместо полиция се получава така че си имаме политическа милиция, в която използват редовия полицай, който в общия случай не е наясно какво става, за разправа с опозицията.

Не става така, просто е практически невъзможно! И е твърде сложно дори за героя на Мел Гибсън от "Теория на Конспирацията"!
Аватар
Jack_Bauer

Покажи връзката към това мнениеот kinder » 20.11.2008г. в 13:17ч.

Jack_Bauer написа:
bobby_GBG написа:...
Само че като отгоре дойдат устните заповеди "направи това и това", и след това по веригата надолу стигат до самите изпълнители, които обикновено са една малка част, ...
...

Не става така, просто е практически невъзможно! И е твърде сложно дори за героя на Мел Гибсън от "Теория на Конспирацията"!

Случая с Чората ,не е ли показателно как 5 мата полицаи го отнесоха.В предоставените материали съществуват данни, че на национално съвещание на МВР на 28 октомври 2005 г. министърът на вътрешните работи и главният секретар на министерството са дали разпореждания, които са подтикнали към необосновано полицейско насилие, довело до резултат - смъртта на Ангел Димитров, пише в особеното мнение на депутата Атанас Атанасов. Комисията е излязла с решение ,че ръководни служители в МВР с действия и бездействия, и с дадени разпореждания са довели до полицейското насилие на 10 ноември в Благоевград.
http://www.mediapool.bg/show/?storyid=113859
история
Изображение
Аватар
kinder

Покажи връзката към това мнениеот Miro20 » 20.11.2008г. в 21:05ч.

...от митинга на Атака е очевадно че полицаите не бяха дошли там за да поддържат обществения ред, ами за да се сдърпат с протестиращите от Атака. И че ръководителите бяха организирали всичко така че да има възможно най-голям шанс за противопоставяне, и за случване на "инцидент"....

абсолютно спекулативни изводи.
това което ти обясни джак бауер съвсем точно, е че полицията отива там както да брани митингуващите (като гей-паради, и заклещени политици от парламент примерно) , така и да брани обществения ред и страничните хора от безредици на развилняли се митингуващи.

доста наивно е да се правят изводи че полицията са я изкарали точно за да се дракат с атакисти :blink: :blink: :doh: :doh:
както и за маршрутите - ми на вашия митинг който бе на площада пред църквата в Сф.... хората ви подсигуриха отиване и безпрепятствено провеждане на митинга ви.
обаче естествено , не може то тей да се казва ще минете от тук , не от там. :) "те ш'ми кажат от де да мина.. айде бе.. "
истината е че провокациите винаги са били от страната на атакистите.
и всичките инциденти си правя личен извод че са провокирани от вас, а не от служителите, дошли да ви озаптят.
сещам се и за очевидци в коментарите под новините, даже снимки имаше , как хората казват кой всъщност и как е провокирал.

а и нека наистина отново се видят снимките - няколко младежи разговарят с полицаите, направили кордон.
а за "побоя" над д.стоянов.. и леките му синини и смучки... вече съм си казвал мнението.
не всичко ми звучи логично.
и за добавка е хубаво да се види и клипа с вожда, който арогантно "разговаря" (умишлено слагам кавички) със невъзмутими служители, които очевидно им е писнало от поредния театър... очевидно е че са се нагледали и наслушали на такива и невъзмутимо си вършат работата. за което ги адмирирам.

и пак ще кажа - как да има респект от полицията, като "отгоре" дават точно обратен пример ! ?
отделно знаем отношението на всеки тийн към полицията - винаги арогантно и агресивно.

пп
а за чората.. еми ако се сещате имаше доста ефектно оповестена акция "респект" , където се обещаваше безкомпромисни действия срещу разни бандюги и мутри...
е.. след този случай нещо вече никой не говори за тази акция "респект".
и като гледам какво споделят тук там полицаите.. вече никой няма да посмее да се навира и да рискува кариера и служба, заради ей такива провали.
щото веднага някой ще си извади медицинско за синини и смучки , получени може би и от скачане, блъскане и викане по капаците на колите... :)
Нова парола:

Аватар
Miro20

* = д

Покажи връзката към това мнениеот Jack_Bauer » 21.11.2008г. в 11:55ч.

kinder написа:[
Случая с Чората ,не е ли показателно как 5 мата полицаи го отнесоха.В предоставените материали съществуват данни, че на национално съвещание на МВР на 28 октомври 2005 г. министърът на вътрешните работи и главният секретар на министерството са дали разпореждания, които са подтикнали към необосновано полицейско насилие....

Безспорно е така, но този случай е доста по-различен от
...полицейският произвол над Атака.
, както пише в заглавието на темата.
За съжаление не е единствения случай, в който "редовия състав го отнася" и за още по-голямо съжаление няма никакво значение от коя точно партия е сгафилото политическо ръководство. Просто всички ще постъпят по този начин - ще прехвърлят вината на конкретни служители от изпълнителския състав. Всъщност това не в българска запазена марка - който иска нека се поинтересува от случая "Родни Кинг" в Лос Анджелис през 1993 г. И там го отнесоха обикновените полицаи, защото последствията бяха много сериозни, но истинските виновници са ... обичайните заподозрени - тяхното политическо ръководство.

Сетих се за още нещо. Един малък
Чл. 6.
(2) Всички граждани са равни пред закона. Не се допускат никакви ограничения на правата или привилегии, основани на раса, народност, етническа принадлежност, пол, произход, религия, образование, убеждения, политическа принадлежност, лично и обществено положение или имуществено състояние.

Лесно е да се открие документа, от който е цитатът!
Аватар
Jack_Bauer

Покажи връзката към това мнениеот kinder » 21.11.2008г. в 13:46ч.

Jack_Bauer написа:
kinder написа:[
Случая с Чората ,не е ли показателно как 5 мата полицаи го отнесоха.В предоставените материали съществуват данни, че на национално съвещание на МВР на 28 октомври 2005 г. министърът на вътрешните работи и главният секретар на министерството са дали разпореждания, които са подтикнали към необосновано полицейско насилие....

Безспорно е така, но този случай е доста по-различен от
...полицейският произвол над Атака.
, както пише в заглавието на темата.
За съжаление не е единствения случай, в който "редовия състав го отнася" и за още по-голямо съжаление няма никакво значение от коя точно партия е сгафилото политическо ръководство. Просто всички ще постъпят по този начин - ще прехвърлят вината на конкретни служители от изпълнителския състав. Всъщност това не в българска запазена марка - който иска нека се поинтересува от случая "Родни Кинг" в Лос Анджелис през 1993 г. И там го отнесоха обикновените полицаи, защото последствията бяха много сериозни, но истинските виновници са ... обичайните заподозрени - тяхното политическо ръководство.

Сетих се за още нещо. Един малък
Чл. 6.
(2) Всички граждани са равни пред закона. Не се допускат никакви ограничения на правата или привилегии, основани на раса, народност, етническа принадлежност, пол, произход, религия, образование, убеждения, политическа принадлежност, лично и обществено положение или имуществено състояние.

Лесно е да се открие документа, от който е цитатът!

Джак цитираш Конституцията .Този член ,а и други от нея винаги съм ги поствала във форуми където се пускат теми от Атакистите с цел омраза към другите етноси,било то за строене на джамии/сега е много актуална тази тема ,особенно по предстоящото и строене в София/било за партията ДПС и др.такива.Това е извън темата като отговор на твоят пост,а иначе все се чудя защо само Атака от партиите предизвиква такива конфликти с цел да провокира органите на властта и после не те, а полицаите го отнасят.Крайно време е да се спазват законите и ако нарушиш същите да го отнасяш без значение дали си депутат,член или обикновен гражданин.Законите са за това за да се спазват. :)
история
Изображение
Аватар
kinder

Покажи връзката към това мнениеот Bobby_gBG » 2.12.2008г. в 20:40ч.

Шестима свидетели потвърдиха, че ченгетата са били Димитър Стоянов
http://www.vestnikataka.com/?module=dis ... ormat=html
Униформените скачаха върху нас в полицейските джипове, разказаха потърпевшите пред съдията

Шестима свидетели вчера потвърдиха пред Софийски районен съд (СРС), че на 30 юли т.г. полицаите от Първи сектор, Четвърта група на Специализираното подразделение за охрана към Столична дирекция "Полиция" под ръководството на Ивайло Александров са пребили без причина евродепутата от АТАКА Димитър Стоянов и още петима младежи, симпатизиращи на националистите. Мутрите в униформа бяха уличени на заседание на 14-ти състав на СРС, с председател съдия Върбан Върбанов, на което се гледаше делото, заведено за хулиганство срещу двама от пострадалите симпатизанти на АТАКА - Любомир Линков и Ивайло Минов.
Полицейският произвол се случи на 30 юли около 17 ч. пред сградата на Художествената академия в центъра на София, малко преди митинга на Народния парламент на АТАКА, който трябваше да започне пред президентството.
В съдебната зала да изслушат показанията на свидетелите дойдоха Волен Сидеров, евродепутатът Десислав Чуколов и народните представители от родния парламент Митко Димитров и Борислав Ноев.
Пред съда Крум Маноилов, Павел Генчев, Христина Бобева, Васил Радулов, Минка Харалазова и Апостол Матев заявиха, че хората на АТАКА не са дали никакъв повод на ченгетата за побоя и последвалия арест.
"Понеже бях в заведението "Планет клуб", който е точно до мястото на побоя, видях много добре как Димитър Стоянов се появи и с високо вдигната ръка показа картата си на евродепутат. После попита кой е шеф на полицаите и поиска да узнае какви са причините за ареста на младежите на АТАКА", посочи пред магистратите Крум Маноилов. По думите му обаче в този момент ченге от групата извикало: "Приберете го тоя", след което евродепутатът бил вкаран в полицейски джип с шутове.
Крум Маноилов бе категоричен, че набедените за хулигани Ивайло Минов и Любомир Линков не са блъскали полицаи. "Но видях униформени да бият Димитър Стоянов", отсече свидетелят на побоя.
16-годишният Павел Генчев от Габрово заяви, че при ареста полицаите са отказали да се легитимират и направо започнали да блъскат симпатизантите на АТАКА.
"В полицейския джип униформените скачаха върху Любомир Линков и Ивайло Минов", поясни младият патриот.
Непълнолетната Христина Бобева пък поясни, че нито един от групата на АТАКА не е създавал проблеми. "Димитър Стоянов се легитимира, че е евродепутат, но въпреки това полицаите го ритаха", посочи момичето.
Тя припомни как в ареста на Пето РПУ, където по-късно бяха отведени арестуваните симпатизанти на АТАКА, при разпита са я съблякли чисто гола. "Полицейският шеф, който ме разпитва пък попита на колко съм. Отговорих - на 15 години. "О, значи ставаш", разказа пред съда пострадалата.
Друга свидетелка - Милка Харизанова пък бе категорична, че единствената причина за ареста са знамената и отличителните знаци, които симпатизантите са носели. "Толкова арогантно поведение не съм виждала досега. Бях по-скоро обидена, отколкото уплашена. Нима това е българската полиция", се обърна към съда привърженичката на АТАКА.
Следващото заседание на делото е насрочено за 16 януари 2009 г. от 10 ч.
Изображение
Аватар
Bobby_gBG

Покажи връзката към това мнениеот kinder » 2.12.2008г. в 20:52ч.

bobby_GBG написа:
Шестима свидетели потвърдиха, че ченгетата са били Димитър Стоянов
http://www.vestnikataka.com/?module=dis ... ormat=html
Униформените скачаха върху нас в полицейските джипове, разказаха потърпевшите пред съдията

Шестима свидетели вчера потвърдиха пред Софийски районен съд (СРС), че на 30 юли т.г. полицаите от Първи сектор, Четвърта група на Специализираното подразделение за охрана към Столична дирекция "Полиция" под ръководството на Ивайло Александров са пребили без причина евродепутата от АТАКА Димитър Стоянов и още петима младежи, симпатизиращи на националистите. Мутрите в униформа бяха уличени на заседание на 14-ти състав на СРС, с председател съдия Върбан Върбанов, на което се гледаше делото, заведено за хулиганство срещу двама от пострадалите симпатизанти на АТАКА - Любомир Линков и Ивайло Минов.
Полицейският произвол се случи на 30 юли около 17 ч. пред сградата на Художествената академия в центъра на София, малко преди митинга на Народния парламент на АТАКА, който трябваше да започне пред президентството.
В съдебната зала да изслушат показанията на свидетелите дойдоха Волен Сидеров, евродепутатът Десислав Чуколов и народните представители от родния парламент Митко Димитров и Борислав Ноев.
Пред съда Крум Маноилов, Павел Генчев, Христина Бобева, Васил Радулов, Минка Харалазова и Апостол Матев заявиха, че хората на АТАКА не са дали никакъв повод на ченгетата за побоя и последвалия арест.
"Понеже бях в заведението "Планет клуб", който е точно до мястото на побоя, видях много добре как Димитър Стоянов се появи и с високо вдигната ръка показа картата си на евродепутат. После попита кой е шеф на полицаите и поиска да узнае какви са причините за ареста на младежите на АТАКА", посочи пред магистратите Крум Маноилов. По думите му обаче в този момент ченге от групата извикало: "Приберете го тоя", след което евродепутатът бил вкаран в полицейски джип с шутове.
Крум Маноилов бе категоричен, че набедените за хулигани Ивайло Минов и Любомир Линков не са блъскали полицаи. "Но видях униформени да бият Димитър Стоянов", отсече свидетелят на побоя.
16-годишният Павел Генчев от Габрово заяви, че при ареста полицаите са отказали да се легитимират и направо започнали да блъскат симпатизантите на АТАКА.
"В полицейския джип униформените скачаха върху Любомир Линков и Ивайло Минов", поясни младият патриот.
Непълнолетната Христина Бобева пък поясни, че нито един от групата на АТАКА не е създавал проблеми. "Димитър Стоянов се легитимира, че е евродепутат, но въпреки това полицаите го ритаха", посочи момичето.
Тя припомни как в ареста на Пето РПУ, където по-късно бяха отведени арестуваните симпатизанти на АТАКА, при разпита са я съблякли чисто гола. "Полицейският шеф, който ме разпитва пък попита на колко съм. Отговорих - на 15 години. "О, значи ставаш", разказа пред съда пострадалата.
Друга свидетелка - Милка Харизанова пък бе категорична, че единствената причина за ареста са знамената и отличителните знаци, които симпатизантите са носели. "Толкова арогантно поведение не съм виждала досега. Бях по-скоро обидена, отколкото уплашена. Нима това е българската полиция", се обърна към съда привърженичката на АТАКА.
Следващото заседание на делото е насрочено за 16 януари 2009 г. от 10 ч.

Е даде да .Нали ЕС иска действия и осъдени и защо да не обвиним част от органите на полицията за това?Как ще обвиним евродепутат за нещо ?О не може мамин Мите е с
имунитет . :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:Я като са всички толкова сигурни в показанията включително и Митето да се подложат на Детекторът за да се види кой казва истината и кой не?
И това инфо Боби защо го няма на друго място ,а само във фирменият ви в-к Атака?
история
Изображение
Аватар
kinder

Покажи връзката към това мнениеот Miro20 » 2.12.2008г. в 21:56ч.

там е разликата... на много други места хората в шапки са споделяли че си е живо наказание да те пратят на митинг на атака.
- винаги служителя (пратен не по своя воля, а изпълняващ функции за опазване на реда, хранещ семейство и градящ някаква кариера ) ще е виновен, срещу измислени и нагласени групово "показания" на свидетели :)
за тези свидетели нокога не е имало и няма да има наказания и отговорности, да не говорим за самите депутати, докато за униформения.. живота му е съсипан. отделно , че на него му е ЗАБРАНЕНО да говори във медии, докато за политическите лумпени , всички медии са отворени, и свободни за манипулиране на общественото мнение.

та.. на кантара поставено - кой колко и какво рискува в тези ситуации ? м ?
Нова парола:

Аватар
Miro20

* = д

Покажи връзката към това мнениеот Miro20 » 9.12.2008г. в 21:12ч.

попаднах на интересен цитат в полицейския форум , който напоследък е доста актуален , във връзка с протестите им.
който цитат се покрива донякъде с поста ми по - горе

Колеги, мисля, че един от най-крещящите проблеми е да подкрепим колегите си, които са обвинени несправедливо в побой над евродепутата Димитър Стоянов, който на последния митинг на "Атака" удари униформен офицер и бе задържан.
ЗАЩО КОГАТО СИ СВЪРШИМ РАБОТАТА НИ СЪДЯТ КАТО ПРЕСТЪПНИЦИ??? КОГА НЯКОЙ ЩЕ НИ ЗАЩИТАВА???
Надявам се в събота и на 'мъжките дами' в това министерство да им дойде мъжествеността и да се появят и те на нашия скромен протест....

вероятно е служител , или поне мисля е запознат с нещата.
Нова парола:

Аватар
Miro20

* = д

Покажи връзката към това мнениеот Nik16 » 9.12.2008г. в 21:25ч.

Written by Весела Петкова
Tuesday, 09 December 2008
На мутрите в униформа им се видя скъпа наложената гаранция от 400 лв.

Мутрите в униформа, които на 30 юли в центъра на София пребиха без причина евродепутата на АТАКА Димитър Стоянов, са обжалвали обвиненията за гаврата пред Военно-апелативна прокуратура, но магистратите са ги отрязали. За това съобщи вчера адвокатът на националиста Ралица Петкова. Основен довод на ченгетата да обжалват обвиненията по делото, заведено от Димитър Стоянов, била "високата" парична гаранция, която им е била наложена миналата седмица като мярка за неотклонение - 400 лв. Тогава четиримата бяха привлечени като обвиняеми по няколко престъпления, сред които нанасяне на телесни повреди при условията на съучастие, причинени на лице с международна защита, какъвто е евродепутатът на АТАКА, превишаване на правомощия от страна на полицаите и противозаконно лишаване от свобода.
Ченгетата Ивайло Александров, началник на специализираната група за охрана към СДП, Емануил Емануилов, Васил Михайлов и Петър Георгиев посочили още в мотивите за този иск, че при привличането им като обвиняеми от Софийска военна окръжна прокуратура не са им били предоставени всички доказателства по делото.
"Законът обаче е категоричен, че това не е необходимо", отсече защитникът на патриота.
По думите на Ралица Петкова, прокурорът от Софийска военна окръжна прокуратура Елин Алексов е съобщил на биячите в униформа, че преди предявяването на делото ще им бъде предоставена възможност да се запознаят с всички събрани до момента доказателства.
"Полицаите се жалват пред Военно-апелативна прокуратура, че нашите свидетели на престъплението бяха разпитани пред съдия, докато техните - не. Но събраните и в двата случая доказателства са валидни пред съда, така че и това оплакване справедливо е счетено за неоснователно от прокурор Красимир Колев", уточни адвокат Петкова.
Тя бе категорична, че полицаите, които са станали свидетели на побоя над Димитър Стоянов, но не са участвали в него, също вече са разпитани.
"Очаквам до месец на четиримата полицаи да им бъде официално връчен обвинителният акт, след което делото да влезе в съда", посочи защитникът на евродепутата на АТАКА. По думите й обаче работа на съда е да определи датата на делото съобразно своята ангажираност.
http://www.ataka-plovdiv.com/

А сега ми кажете кога полицаите ще си изпълнят задълженията, след като при опит да се справят с тотално нарушаване на обществения ред по възможно най-безболезнения начин са съдени за няколко престъпления? Аз ще ви кажа -никога.
Последна промяна Nik16 на 9.12.2008г. в 21:33ч., променена общо 1 път
Аватар
Nik16

Съобщения: 222
Регистриран: 24.09.2008г. в 19:47ч.

Покажи връзката към това мнениеот Miro20 » 9.12.2008г. в 21:32ч.

Мутрите в униформа, които........
.........
Полицаите се жалват пред Военно-апелативна прокуратура, че нашите свидетели на престъплението бяха разпитани пред съдия, докато техните - не.
........

след това начало ... трябва ли да четем цялото ? аз не бих.

пп
всъщност.. всичко си е по сценарий :) в крак с партийната линия . единствено атака е толкова "на нож" срещу униформените (което винаги съм казвал е мноооого странно, след като имат толкова много симпатизанти между тях.)
и тъй като протестите и сегашните актуални събития скандализират и "клатят" управляващите, в прав текст отново бих казал че от атака доста услужливо се подлагат на правителството.
А сега ми кажете кога полицаите ще си изпълнят задълженията, след като при опит да се справят с тотално нарушаване на обществения ред по възможно най-безболезнения начин са съдени за няколко престъпления? Аз ще ви кажа -никога.

така е.
Нова парола:

Аватар
Miro20

* = д

Покажи връзката към това мнениеот kinder » 9.12.2008г. в 21:45ч.

Nik16 написа:Written by Весела Петкова
Tuesday, 09 December 2008

Мутрите в униформа, които на 30 юли в центъра на София пребиха без причина евродепутата на АТАКА Димитър Стоянов, са обжалвали обвиненията за гаврата пред Военно-апелативна прокуратура, но магистратите са ги отрязали. За това съобщи вчера адвокатът на националиста Ралица Петкова. Основен довод на ченгетата да обжалват обвиненията по делото, заведено от Димитър Стоянов, била "високата" парична гаранция, която им е била наложена миналата седмица като мярка за неотклонение - 400 лв. Тогава четиримата бяха привлечени като обвиняеми по няколко престъпления, сред които нанасяне на телесни повреди при условията на съучастие, причинени на лице с международна защита, какъвто е евродепутатът на АТАКА, превишаване на правомощия от страна на полицаите и противозаконно лишаване от свобода.
Ченгетата Ивайло Александров, началник на специализираната група за охрана към СДП, Емануил Емануилов, Васил Михайлов и Петър Георгиев посочили още в мотивите за този иск, че при привличането им като обвиняеми от Софийска военна окръжна прокуратура не са им били предоставени всички доказателства по делото.
"Законът обаче е категоричен, че това не е необходимо", отсече защитникът на патриота.
По думите на Ралица Петкова, прокурорът от Софийска военна окръжна прокуратура Елин Алексов е съобщил на биячите в униформа, че преди предявяването на делото ще им бъде предоставена възможност да се запознаят с всички събрани до момента доказателства.
"Полицаите се жалват пред Военно-апелативна прокуратура, че нашите свидетели на престъплението бяха разпитани пред съдия, докато техните - не. Но събраните и в двата случая доказателства са валидни пред съда, така че и това оплакване справедливо е счетено за неоснователно от прокурор Красимир Колев", уточни адвокат Петкова.
Тя бе категорична, че полицаите, които са станали свидетели на побоя над Димитър Стоянов, но не са участвали в него, също вече са разпитани.
"Очаквам до месец на четиримата полицаи да им бъде официално връчен обвинителният акт, след което делото да влезе в съда", посочи защитникът на евродепутата на АТАКА. По думите й обаче работа на съда е да определи датата на делото съобразно своята ангажираност.

Еми ето още едно доказателство от статията как се мери с двоен аршин.Лично си мисля ,че след като не се спазва общественият ред без значение от кой органите на власта въобще не трябва да се съобразяват и ако има някакво бързо производство ,тези нарушители веднага пред дежурен съдия и прокурор да се спретне едно наказателно поизводство,тъй като ето какво става излизат виновни полицаите.
история
Изображение
Аватар
kinder

Покажи връзката към това мнениеот Bobby_gBG » 9.12.2008г. в 22:20ч.

Идва ти евродепутат, показва си картата удостоверяваща го като такъв, и не прави нищо друго освен да попита защо полицията прибира хора в ареста.
Трябва да си много нагъл и тъп, или да знаеш че някой отгоре ще ти плати глобата и ще те покрие, за да го арестуваш, че и да го биеш. Това не са полицаите които си вършат работата, тези които са го арестували и били без причина са гадовете, заради които думата "полицай" в доста случаи значи нещо мръсно.

Няма друг такъв прецедент в историята на ЕС, и той е показателен за това какво е отношението и уважението на комунистите от тройната коалиция към самия ЕС.
Изображение
Аватар
Bobby_gBG

Покажи връзката към това мнениеот Miro20 » 9.12.2008г. в 22:25ч.

ма разбира се :) ти си бил там и знаеш как е било , нали ?
е аз не съм толкова арогантен и с капаци за да вземам страна :)
по същата причина и се вглеждам във всички мнения, и най вече в липсата или ограничаването на една от страните.
политиците могат да си говорят всякакви глупости и да спекулират до небесата. това е ясно, и никога не са имали отговорност за това.
това е ФАКТ.
дори и тук да погледнем - още от заглавието темата е спекулативно и пристрастно поставена .
а дали е полицейски произвол ?
или е произвол на политици, в случая произвол на атака над полицаите със режисиран скандал ?

докато в случая ми е интересна другата позиция, тази която по закон няма право на коментар или вземане на отношение.
и ако пише по форуми и медии носи отговорност.
затова и дадох по-горе цитат, без да уточнявам от кого е.. въпреки че едва ли е голяма трудност да се намери къде е писано.. :)
и понеже е първи подобен цитат, който се появява впубличното пространство, не бх искал да се подминава без внимание, а нещо повече - да се коментира по същество.
прилича ми на искрен човек , който знае как са били нещата със този уж "побой" над синковеца на вожда.
Последна промяна Miro20 на 9.12.2008г. в 22:38ч., променена общо 2 пъти
Нова парола:

Аватар
Miro20

* = д

Покажи връзката към това мнениеот kinder » 9.12.2008г. в 22:34ч.

bobby_GBG написа:Идва ти евродепутат, показва си картата удостоверяваща го като такъв, и не прави нищо друго освен да попита защо полицията прибира хора в ареста.
Трябва да си много нагъл и тъп, или да знаеш че някой отгоре ще ти плати глобата и ще те покрие, за да го арестуваш, че и да го биеш. Това не са полицаите които си вършат работата, тези които са го арестували и били без причина са гадовете, заради които думата "полицай" в доста случаи значи нещо мръсно.

Няма друг такъв прецедент в историята на ЕС, и той е показателен за това какво е отношението и уважението на комунистите от тройната коалиция към самия ЕС.

Вярваш ли си на постът Боби ?Видите ли въпреки депутатската карта те го опухали? :haha: Аман от вашите лъжи.Правите си изцепките и после като видите дебелия почвате да хвърляте вината на органите на властта.За кво са му на Димитър Стоянов чак пък и 3-ма адвокати да го представляват.Нали е невинен бре?Още повече ,че и той е учил недоучил правист и като такъв много добре е знаел ,след като е злоупотребил как ще се измъкне и ще натопи пак казвам органите .А и какво правят тези малолетни по на 15-16г на митингът ви?И кой ти дава право както ти и Болен да обиждате полицаите с това
Това не са полицаите които си вършат работата, тези които са го арестували и били без причина са гадовете, заради които думата "полицай" в доста случаи значи нещо мръсно
?Бре ,че не съм един мъж знаеш ли кви гадове ще видите ти и всички лекета ,всички които се държат така арогантно срещу полицаите.Я се опитайте в Америка така да правите и да ги обиждате ,знаеш ли кога ще допуснат това ?Точно никога ем бой ще дете, ем в зандана гъзът ви ще съдерат. :haha: :haha: :haha: :haha:
история
Изображение
Аватар
kinder

Покажи връзката към това мнениеот Bobby_gBG » 9.12.2008г. в 22:38ч.

Да ве отиваш ти да пазиш митинг на политическа сила, и няма да знаеш кои са лидерите и?
Да бе да... За всеки непредубеден е очевадно че тези куки са знаели много добре кой е Димитър Стоянов, също какъв е статута му, и че нямат право да го бутнат, освен ако не направи някакво много тежко престъпление.

Още повече очевидците потвърдиха че той се е легитимирал абсолютно ясно! Всеки нормален полицай най-късно тогава ще осъзнае че там не се бута. И за десерт дори и през ум не би му минало дори да го удари, камо ли да му насинява цялото тяло!

Миро ти си арогантен именно защото в омразата си към Атака си готов да изкараш този толкова очеваден полицейски произвол, и политически вандализъм спрямо опозицията като нещо нормално, и предизвикано от Д.Стоянов!
Изображение
Аватар
Bobby_gBG

Покажи връзката към това мнениеот Miro20 » 9.12.2008г. в 22:44ч.

Миро ти си арогантен именно защото в омразата си към Атака си готов да изкараш този толкова очеваден полицейски произвол, и политически вандализъм спрямо опозицията като нещо нормално, и предизвикано от Д.Стоянов!

защо трябва да мразя някого ???? още по малко пък политическа партия ????
аз осмивам нередните неща, които са спрямо моя мироглед. това че този мироглед не съвпада с твоя, еми това не ти дава право да ме обиждаш.
аз правя ли го ????
- не.
толкова ли ми е крив мирогледа че акцентирам и искам позиция и на "другата" страна в скандала ?

или че попитах да не би да си бил свидетел че да определяш еднозначно с такива епитети и да вземаш толкова крайна позиция, защитавайки партийката си ????
ау колко съм лош, търсейки обективност.

само ще си позволя малък коментар на твоята позиция - излагаш се с такъв ПРЕДВАРИТЕЛНО нагласен пристрастен мироглед и верноподанничество.
аз поне имам навика да се съмнявам... и се гордея с това.
но.. тези твои комплекси .. наистина, не са наш проблем.

пп
в духа напоследните събития... отново си в грешка за "опозицията".
атака не е опозиция.
с поредната подкрепа на правителството и по последния скандал с "мълчаливия пушещ протест" на полицаите и осъждането им от атака , вие доказахте за пореден път че сте всичко друго , но не и опозиция.
това са фактите бобец.
съжалявам.
Нова парола:

Аватар
Miro20

* = д

Покажи връзката към това мнениеот kinder » 9.12.2008г. в 22:51ч.

bobby_GBG написа:Да ве отиваш ти да пазиш митинг на политическа сила, и няма да знаеш кои са лидерите и?
Да бе да... За всеки непредубеден е очевадно че тези куки са знаели много добре кой е Димитър Стоянов, също какъв е статута му, и че нямат право да го бутнат, освен ако не направи някакво много тежко престъпление.

Още повече очевидците потвърдиха че той се е легитимирал абсолютно ясно! Всеки нормален полицай най-късно тогава ще осъзнае че там не се бута. И за десерт дори и през ум не би му минало дори да го удари, камо ли да му насинява цялото тяло!

Ей Боби знаеш ли ,че точно с този статут било на евродепутат било на депутат същите се чувстват недосегаеми и доста често злоупотребват с това.След като служиш на народът и той те е избрал ще бъдеш като същият.Кви са тези привилегии на статути и имунитети?Малко му е било на Митито и като го даваха като се показва по тв ,въобще не беше насинен и да има очевадни белези.Да не би след това да се е ступал в някой дискотека под въздействието на нещо и на база на това да е извадил прословутото заключение от съдебният лекар.Същото се питам защо не се публикува след като доста потребители в други ф-ми а дори и във вашият партийния го коментираха за да видят хората за кво иде реч.И колко сте жалки като размахвате някакви карти и се криете зад тях :haha: :haha: видите ли аз съм еди кой си.Смешници! :) :) :)
история
Изображение
Аватар
kinder

ПредишнаСледваща

Назад към Политика

Активни потребители