Снимков материал от полицейският произвол над Атака.

Всичко с политическа насоченост.

Re: Снимков материал от полицейският произвол над Атака.

Покажи връзката към това мнениеот Bobby_gBG » 9.12.2008г. в 23:04ч.

kinder написа:Малко му е било на Митито и като го даваха като се показва по тв ,въобще не беше насинен и да има очевадни белези.
Що за наглост и арогантност, при положение че снимковия материал от раните му е в същата тази тема...
Изображение
Кърджали и Разград, или новото турско робство . . . За турците и циганите в България
Alpha TV - гледай безплатно онлайн
Мюсюлманите, които искат да живеят според законите на ислямския шариат нямат място тук. НЕ ОСНОВНОТО НАСЕЛЕНИЕ, А ИМИГРАНТИТЕ СА ТЕЗИ, КОИТО ТРЯБВА ДА СЕ АДАПТИРАТ. Или го приемате, или се махате. Ние говорим БЪЛГАРСКИ, а не турски, сръбски, гръцки, руски, или който и да било друг език. Затова, ако искате да станете част от нашето общество, учете езика!
Повечето от българите са православни християни! Това не е някакъв християнски, десен политически напън, а факт! Такива сме от над 1000 години, и със сигурност е уместно да го демонстрираме по стените на нашите училища, и имаме правото да бием нашите камбани на нашите празници. Ако Бог ви обижда, тогава предлагам да обмислите някоя друга част на света за свой нов дом, защото Бог е част от нашата култура.
Аватар
Bobby_gBG

Съобщения: 8309
Години: 37
Регистриран: 1.10.2004г. в 14:29ч.
Град: Uber - Jugend Kamp.

Покажи връзката към това мнениеот Nik16 » 9.12.2008г. в 23:52ч.

bobby_GBG написа:Да ве отиваш ти да пазиш митинг на политическа сила, и няма да знаеш кои са лидерите и?
Да бе да... За всеки непредубеден е очевадно че тези куки са знаели много добре кой е Димитър Стоянов, също какъв е статута му, и че нямат право да го бутнат, освен ако не направи някакво много тежко престъпление.

Още повече очевидците потвърдиха че той се е легитимирал абсолютно ясно! Всеки нормален полицай най-късно тогава ще осъзнае че там не се бута. И за десерт дори и през ум не би му минало дори да го удари, камо ли да му насинява цялото тяло!

Миро ти си арогантен именно защото в омразата си към Атака си готов да изкараш този толкова очеваден полицейски произвол, и политически вандализъм спрямо опозицията като нещо нормално, и предизвикано от Д.Стоянов!

Явно не си наясно с много неща. За да бъде отведен от полицията Димитър Стоянов е прекалил многократно нормалното поведение на нормален човек. В момента полицията не би закачила "обикновен" човек а какво да говорим за депутат, който се лигитимира и всичко това на публичо място и заснето от 1000 човека. Не мислите,че полицаите са толкова глупави нали? Стоянов е бил отведен от мястото на събитието принудително, което не става с магическа пръчка. Още повече, че точно тези хора от атака нарочно са предизвикали този цирк, точно с тази цел. Да се говори, обсъжда и шуми около тях. Лошото е, че от цялата тази свинщина ще пострадат полицаите, които са си гледали работата. атака с фалшивите си свидетели отново победи а на военните съдилища не им трябват доказателства - шериата ряпа да яде. понякога ми идва да хвана едно дърво и...
Аватар
Nik16

Съобщения: 222
Регистриран: 24.09.2008г. в 19:47ч.

Покажи връзката към това мнениеот Bobby_gBG » 10.12.2008г. в 08:13ч.

Nik16 написа:Явно не си наясно с много неща. За да бъде отведен от полицията Димитър Стоянов е прекалил многократно нормалното поведение на нормален човек.
Не не е така.
Полицията беше пратена там със ясната задача да направи провокация, за която естествено знаеха само една малка част от полицаите, останалите бяха там просто за бройката.
На тях предварително им беше казано да приберат и набият Димитър Стоянов, и свидетелите в съда прекалено ясно потвърдиха че той не е бил нарушил реда по никакъв начин, легитимирал се е и въпреки това е бил прибран и бит.

Това са очевидните факти, които всички мразещи Атака никога няма да признаят, и винаги ще подкрепят крещящото нарушаване на закона, политическата цензура, и полицейския произвол щом са насочени към Атака.
Но виж ще пищят като заклани ако нещо подобно се случи с тях, техните близки, или партийните им лидери.

И полицаите които са били използвани като политическа милиция си заслужават наказанието. Точно от такива изроди трябва да се отърве МВР за да си възвърне уважението на гражданите.
Изображение
Кърджали и Разград, или новото турско робство . . . За турците и циганите в България
Мюсюлманите, които искат да живеят според законите на ислямския шариат нямат място тук. НЕ ОСНОВНОТО НАСЕЛЕНИЕ, А ИМИГРАНТИТЕ СА ТЕЗИ, КОИТО ТРЯБВА ДА СЕ АДАПТИРАТ. Или го приемате, или се махате. Ние говорим БЪЛГАРСКИ, а не турски, сръбски, гръцки, руски, или който и да било друг език. Затова, ако искате да станете част от нашето общество, учете езика!
Повечето от българите са православни християни! Това не е някакъв християнски, десен политически напън, а факт! Такива сме от над 1000 години, и със сигурност е уместно да го демонстрираме по стените на нашите училища, и имаме правото да бием нашите камбани на нашите празници. Ако Бог ви обижда, тогава предлагам да обмислите някоя друга част на света за свой нов дом, защото Бог е част от нашата култура.
Аватар
Bobby_gBG

Покажи връзката към това мнениеот kinder » 10.12.2008г. в 08:39ч.

bobby_GBG написа:
Nik16 написа:Явно не си наясно с много неща. За да бъде отведен от полицията Димитър Стоянов е прекалил многократно нормалното поведение на нормален човек.
Не не е така.
Полицията беше пратена там със ясната задача да направи провокация, за която естествено знаеха само една малка част от полицаите, останалите бяха там просто за бройката.
На тях предварително им беше казано да приберат и набият Димитър Стоянов, и свидетелите в съда прекалено ясно потвърдиха че той не е бил нарушил реда по никакъв начин, легитимирал се е и въпреки това е бил прибран и бит.

Това са очевидните факти, които всички мразещи Атака никога няма да признаят, и винаги ще подкрепят крещящото нарушаване на закона, политическата цензура, и полицейския произвол щом са насочени към Атака.
Но виж ще пищят като заклани ако нещо подобно се случи с тях, техните близки, или партийните им лидери.

И полицаите които са били използвани като политическа милиция си заслужават наказанието. Точно от такива изроди трябва да се отърве МВР за да си възвърне уважението на гражданите.

Боби ти да не би да си бил очевадец ,че така ми пишеш?Въобще не е вярно,че предварително има уговорка да приберат Стоянов.ДА ти припомня ли преди да го приберат мамин Мити как налиташе на един полицай и след това е ударил един от офицерите след което е бил задържан. Ей това е истината защо се е стигнало до задържането му и в последствие с най -голяма наглост евродепутатът е отишъл извадил си е медицинско/койето е много лесно да се извади като бецалеш/и е подал жалба във ВП.Крайно време е да спрете с вашата манипулация ,защото ставате смешни.И бъди сигурен ,че догодина същият и оня другия псевдоархон няма да са евродепутати тъй като особено от Митето са дигнали ръце в Брюксел.Май забравяш и там как се опитва да се изцепва, но номерата му не минават .Има изпратено писмо тук от тях с остра критика ,да се вземат мерки за държанието му и последно предупреждение.
история
http://www.de-zorata.de/forum/index.php ... 748.0.html
Изход от сложната ситуация..от тук>>>
http://maps.google.com/maps/ms?hl=en&ie ... 1251640508
Изображение
Аватар
kinder

Съобщения: 3980
Регистриран: 16.07.2007г. в 21:13ч.

Покажи връзката към това мнениеот Miro20 » 10.12.2008г. в 08:57ч.

споко, киндер :) това му е работата. наистина се забавлявам да чета подобни помпозни изказвания, взети като от митинг на партизани. :)
а не ме притесняват по една проста причина, че никой (поне от тук четящите и участващи) отдавна не вярват на тези исмислици, или
най малкото се замислят каква всъщност е истината за сценариите и постановките на атака(КОЕТО Е ПО ТЕМАТА).
просто това си беше поредната такава. примери много.

но си права и за друго - наистина се излагаме пред европа с подобни евродепутати., които нямат нито образованието, нито уважението в обществото, нито са постигнали нещо за това уважение... това в случая е ФАКТ.
факт който НИКОЙ не може да отрече за въпросния дпеутат.
- парашутист, който от вчерашен студент (дори не знам завършили висше ?) , без нито един ден стаж или адвокатска практика, известен с поръчковите и провокативни изказвания.. еми няма как да стане..
тъй като е част от темата, бих искал да знам с какво друго е известен и заслужил да стане евродепутат , и с какво защитава уважението на този пост, на който е парашутистки сложен (по точно издигнат) ?
ако някой ми приведе нещо с което заслужава да бъде уважаван и ценен този "кадър" , ще си върна думите обратно :)
ТЪЙ КАТО НА СНИМКИТЕ Е ЕВРОДЕПУТАТА ОТ АТАКА, КОЕТО Е ПО ТЕМАТА , а не offtopic
Последна промяна Miro20 на 10.12.2008г. в 10:29ч., променена общо 1 път
Код за потвърждение: Избери целия код
Нова парола:
Паролата трябва да бъде между 12 и 100 символа.

идиотизъм - бива ли да се ограничава паролата до 100 символа ?????
Аватар
Miro20

Съобщения: 6095
Регистриран: 8.11.2003г. в 16:28ч.
В момента: в момента е*ъ . що ?
* = д

Покажи връзката към това мнениеот Bobby_gBG » 10.12.2008г. в 10:10ч.

Що за нагли изказвания точно от хора като вас, за които Д.Стоянов е виновен по подразбиране, и полицаите сте напълно сигурни че не са направили нищо нередно, ами само атакистите са си виновни.

Наистина ли сте очаквали да реагирам по друг начин на подобни ваши тенденциозни изказваниая?

ПП: Ако не сте разбрали да ви обясня - ако искате нормална дискусия, заемайте нормална позиция. В момента в който изкажете мнение в едната крайност, особено когато нямате никакво основание да го правите, аз винаги ще изкажа мнение в другата крайност.
Ако искате дискусия изказвайте балансирани мнения, базирани на фактите, без да заемате страна освен ако не е доказано това за което говорите. Но щом директно вменявате вина на Стоянов, въпреки че всички доказани факти говорят точно за обратното, то смислена дискусия няма да има. Но на вас това си ви е и целта.

Фактите са - свидетели посочват че се е легитимирал, полицаите нямат право да го арестуват, а те първо го арестуват, после го бият. Има снимки доказващи раните му.
Полицаите си получават заслуженото наказание заради престъпването на закона.
Изображение
Аватар
Bobby_gBG

Покажи връзката към това мнениеот kinder » 10.12.2008г. в 10:18ч.

bobby_GBG написа:Що за нагли изказвания точно от хора като вас, за които Д.Стоянов е виновен по подразбиране, и полицаите сте напълно сигурни че не са направили нищо нередно, ами само атакистите са си виновни.

Наистина ли сте очаквали да реагирам по друг начин на подобни ваши тенденциозни изказваниая?

ПП: Ако не сте разбрали да ви обясня - ако искате нормална дискусия, заемайте нормална позиция. В момента в който изкажете мнение в едната крайност, особено когато нямате никакво основание да го правите, аз винаги ще изкажа мнение в другата крайност.
Ако искате дискусия изказвайте балансирани мнения, базирани на фактите, без да заемате страна освен ако не е доказано това за което говорите. Но щом директно вменявате вина на Стоянов, въпреки че всички доказани факти говорят точно за обратното, то смислена дискусия няма да има. Но на вас това си ви е и целта.

Фактите са - свидетели посочват че се е легитимирал, полицаите нямат право да го арестуват, а те първо го арестуват, после го бият. Има снимки доказващи раните му.
Полицаите си получават заслуженото наказание заради престъпването на закона.

АМИ И АЗ МОГА ДА КАЖА ,ЧЕ ТИ КАТО ЧЛЕН НА АТАКА СЕ ИЗКАЗВАШ ТЕНДЕНЦИОЗНО БОБИ :haha:
И всичко по горе написано така и за тебе може да се отнася нали?Питах те ти беше ли свидетел на това,но не ми отговори май? И след като не си бил никой не ти дава право да ми пишеш ,че видите ли полицаите са виновни ,а Митето не.Ако не беше член на Атака ,как щеше да ти изглежда всичко това?Дали полицаите тогава щяха да бъдат виновни? :haha: :haha: :haha:
история
Изображение
Аватар
kinder

Покажи връзката към това мнениеот Miro20 » 10.12.2008г. в 10:38ч.

не бобец, това което правиш е да "натрапиш" нормалната СПРЕД ТЕБ позиция. и естествено тази позиция е едно към едно с тази на партията ти. винаги съм казал че това е разбираемо за теб. не го казвам за обида, а с разбиране.
но има едно голямо НО - никой не може да ми казва кое е "нормална" позиция.
в случая абсолютно не си прав, тъй като пренебрегваш данните за другата страна в скандала - а именно че служителите са ограничени и не влизат във форуми и не тръбят във всички медии с показанията си или със "снимков материал" .
затова по темата като видях в един форум въпросното изказване,сметнах че в целите на обективната дискусия е да се сложи този цитат , който е очевидно на служител , обясняващ скандала от "другата" страна .
това е обективност. а твоето е пистрастност и комплекси.

наивно е да ми говориш че било едва ли не доказана вината на тези служители.
това е лъжа, че даже имаш нахалството да уголемяваш и подчертаваш такива недоказани твърдения.

както писах и на ЛС на някои хора тук, склонен съм ако не да вярвам едно към едно, то поне да се замисля над фактите, които другата страна дава.

твоята агресивната реакция не я разбирам. т.е. като партиец е разбираема, но не и като човек.
всеки нормален човек поне би се замислил, докато твоя коментар е.. "не ми се мисли въобще" ?!?!?!?
и за теб истината вече е доказана, въпреки че нито си бил там, нито нищо.
просто водиш пропаганда.
ето това не е в тон с нормалната дискусия.
точно това което ти правиш.

и както съм казвал.. със същия успех тази тема можеше да се казва .. "произвол на атака " и дори мисля ще е по-правилно такова заглавие.

пп
ще добавя и още един аспект, който ме кара да се замисля, а не както бобеца да си води пропагандата
а именно - всички досегашни митинги на атака, където винаги умишлено са провокирали служителите. както и всичката досегашна дейност на въпросния евродепутат... ме карат да се усъмня и в този "произвол" на полицаите. и да се усъмня в "качествата" на д. стоянов.
както съм давал примери, ВИНАГИ е имало подобни скандали, които ме навеждат на тези изводи, че произвола всъщност е.. на политиците от атака. а не на полицаите, които дори не могат да се защитят в медиите.
Нова парола:

Аватар
Miro20

* = д

Покажи връзката към това мнениеот Bobby_gBG » 10.12.2008г. в 12:48ч.

Не миро, ти и таня никога не водите нормална дискусия, а винаги си дърпате в своята си крайност.
Е щом вие дърпате в едната крайност, аз ще си дърпам в другата крайност в отговор.
Тъй като всички знаем че този спор го водим не за да се убедим един друг в позициите си, тъй като знаем че никой няма да си отстъпи от позицията, то спора е за зрителите. А за пред тях ако единия дърпа в едната крайност, а другия в средата, то се създава илюзията че този дето е с нормална позиция може би не е съвсем сигурен в нея, защото този дето дърпа в крайностите винаги се изказва така, сякаш е напълно сигурен и убеден в думите си, а този в средата винаги допуска шанса да не е прав.

Е тъй като досега аз съм единствения дето някога си е признавал грешките (явно вие винаги сте прави :haha: ), то по никакъв начин не очаквам от вас с танчето да отидете на средна позиция, така че винаги когато почнете нагло и арогантно да бягате в едната крайност, аз винаги ще ви отговарям в другата крайност, за да може "зрителя" след това да си изгради мнение по средата.
Изображение
Аватар
Bobby_gBG

Покажи връзката към това мнениеот Miro20 » 10.12.2008г. в 18:52ч.

всъщност - прав си за крайностите. абсолютно си прав.
както казах по-горе :
затова по темата като видях в един форум въпросното изказване,сметнах че в целите на обективната дискусия е да се сложи този цитат , който е очевидно на служител , обясняващ скандала от "другата" страна .
това е обективност. а твоето е пистрастност и комплекси.

това е моята крайност - да се съмнявам и търся обективност, слагайки появили се мнения на засегнатите страни.
твоята крайност е другата - отричане на всичко различно от твоя мироглед.
затова пак ще кажа - много си прав че сме в различни крайности. но смятам да си стоя на тези позиции - търсене на обективност.
а ти си пей партийната песен . поне това е очевидно във ВСЯКА тема в която вземаш отношение.
но освен с насмешка, не очаквай друго отношение от хората :)
може да не ти е приятно , но това не е както личностните обиди , квалификации и грубости , които си позволяваш към нас.
теб никой не ти пречи да си пишеш каквото си искаш, нито някой има претенции за съществуването на твои теми.
обратното обаче не можем да кажем - всичките ти усилия са да се заяждаш, да обиждаш, в синхрон с партийната заръка, да не се допускат неудобни мнения.

затова мисля (вече влагам личното си мнение по темата) , гледайки хронологията на всички досегашни митинги на атака, че тези скандали и уж "побой" са просто ваш , партиен сценарий за привличане на внимание.
не получих отговор на другите простички въпроси ПО ТЕМАТА - тези снимки на драскотини, леки синини (нормално за едно сдърпване) пъпчици и др подобни , които в ДОСТА ЕДЪР ПЛАН си постнал в началото на темата , според теб истински бой ли е ?????
ако трябва ще ти намеря клипчета или репортажи от истински горещи точки да се види какво означава ПОБОЙ над демонстранти.
тези снимки на синковеца според мен нищо такова НЕ ПОКАЗВАТ. колкото и да го драматизираш.
ако поне имаш маааалка обективност, сам ще си намериш клипове и репортажи на истински полицейски побой. и да съпоставиш това сдърпване със служителите.

от друга гледна точка, до сега не съм споменавал "произвол" , след като въобще не е доказано че са действали неправомерно служителите. тези свидетели , които се споменават не бих казал че биха могли да са обективни.
докато този скорошен цитат на полицейски служител, затова че д.стоянов е предизвикал скандала, и е посегнал на офицер, още повече засилва съмненията ми.
независимо дали се е легитимирал , и кога точно се е легитимирал.
за разлика от служителите, които спокойно ще ги осъдят дори за дреболия.. примерно за това че неправомерно може би са го настъпили по палеца, него никой няма да го съди за морала на неговите действия нали ???
за вас е важно че е НЕДОСЕГАЕМ евродепутат, с което случая е приключен.
а другото не е важно и са дребни подробности ????

като споменах морал... се сетих за другия уточняващ въпрос по темата - за качествата на въпросния евродепутат.
нямам никакъв спомен, с какво е уважаван или тачен и в кои среди ?
какво е постигнал , освен скандали и спорни изказвания ???? интелектуалец ли е ? не мисля . повече ми клони към побойниците....
осветелете ми тази личност, с което да си създадат някакво мнение хората до колко е морален или не е
това не е offtopic , а си е точно по темата, коментирайки засегнатите страни в скандала, които са и на снимките.
Нова парола:

Аватар
Miro20

* = д

Покажи връзката към това мнениеот Bobby_gBG » 11.12.2008г. в 11:24ч.

Ако "синковеца" ги беше предизвикал, нямаше да бъде никакъв проблем да го приберат, без да му нанасят каквито и да било физически наранявания.
Тъй както всички виждаме той не е Арнолд Шварценегер, на всички ни е ясно че като му скочат няколко яки полицая ще го приберат много лесно, без да се налага да го бият по какъвто и да било начин преди това. Даже всички знаем че той е бил прибран без бой.

И сега идва факта че са го били след ареста! Самия факт, че те знаейки че той е евродепутат, са го били след като са го прибрали, показва че това не е случайно и не е изпросено, ами е предварително запланувано!
Един нормален полицейски служител никога не би си позволил да посегне на депутат, още по-малко евродепутат, освен ако не знае че текущите управляващи не стоят зад гърба му, и ще го покрият.

В Европа шофирали пияни, заляни, били, небили всякакви хора с имунитет си заминават моментално от мястото на скандала без да бъдат арестувани, още по-малко да да бъдат бити. А тук не само че нямаме нищо подобно, ами и имаме отношение на полицията към член на върховният управляващ Европа орган като към най-долен престъпник.

Очевадно е че в този случай полицията е действала като политическа милиция с цел репресия на опозицията, и че това което се случи е било предварително планирано от МВР!
Изображение
Аватар
Bobby_gBG

Покажи връзката към това мнениеот Miro20 » 11.12.2008г. в 14:58ч.

bobby_GBG написа:В Европа шофирали пияни, заляни, били, небили всякакви хора с имунитет си заминават моментално от мястото на скандала без да бъдат арестувани, още по-малко да да бъдат бити. А тук не само че нямаме нищо подобно, ами и имаме отношение на полицията към член на върховният управляващ Европа орган като към най-долен престъпник.

лъжа.
никъде уважавани евродепутати НЕ си позволяват такива изцепки.
а ако се замесят в митинг - виж клипа на киндер от първата страница :
На един мирен протест срещу ислямизацията, в центъра на Брюксел , до сградите на ЕК и Европарламента полицията атакува митинга и влачи по земята един евродепутат.
Не може така има си закони и който не ги спазва няма какво да се разправят директно по бързото производство в кауша,независимо дали си депутат или обикновен гражданин! В една цивилизована държава, депутатите и евродепутатите стоят мирно на полицаите, защото те дават пример със спазването на закона!

едно разбрахме за атакистката позиция по въпроса - евродепутат означава да си правиш каквото искаш, без да носиш НИКАКВА отговорност - нито наказателна нито МОРАЛНА. :doh:
благодаря че изяснихме тази позиция (за пореден път)
да се надяваме в едни следващи избори да няма такива дискредитирани хора.
за съжаление... пак ще се намъкнат и притикат благодарение на разни общи листи ...

а за въпросите си по-горе пак неполучих отговор.. но карай.. те стнаха риторични.
(т.е. то отговора се подразбира - за морала и качествата, и за "синините и пъпчиците" . )
Нова парола:

Аватар
Miro20

* = д

Покажи връзката към това мнениеот Bobby_gBG » 11.12.2008г. в 15:26ч.

Miro20 написа:
bobby_GBG написа:В Европа шофирали пияни, заляни, били, небили всякакви хора с имунитет си заминават моментално от мястото на скандала без да бъдат арестувани, още по-малко да да бъдат бити. А тук не само че нямаме нищо подобно, ами и имаме отношение на полицията към член на върховният управляващ Европа орган като към най-долен престъпник.

лъжа.
никъде уважавани евродепутати НЕ си позволяват такива изцепки.
а ако се замесят в митинг - виж клипа на киндер от първата страница :
Всички си позволяват всякакви изцепки, и полицията никога не ги бута. Защото уважават законите.
Примерно дипломатическият имунитет никой не се и замисля да го наруши. Полицията отива, вижда проблема, прави се доклад, и се пуска провинилия се депутат/дипломат.

Но след това издънилият се дипломат набързо го принуждават да си подаде оставката от собствената му страна, и го заместват с нов.

А клипа на Таня от първата страница е още едно доказателство за полицейски произвол над мирна демонстрация. Вгледайте се в по-долното клипче, и вижте как полицията идва и арестува фламандския депутат Filip Dewinter по средата на негово интервю! Не докато прави нещо незаконно, той просто говори пред медиите!
http://www.youtube.com/watch?v=xR-J8cXYVIo

Иначе доказахте две неща - първото че явно Д.Стоянов е втория арестуван евродепутат в историята на ЕС (а не първия както си мислех), и че и двата пъти това са политически арести, целящи да заглушат неудобна политическа позиция!

Разликата е че първия път в Европа евродепутата беше ударен, защото се съпротивляваше на ареста, а втория път евродепутата Стоянов без да се съпротивлява беше арестуван, и бит чак след ареста, защото предварително определения сценарий е бил той да бъде арестуван и бит.

А за останалите ти поредни лъжи, измами, извъртане на фактите и долни манипулации, че съм искал безнаказаност за депутатите на Атака мога да ти кажа само следното - ти си абсолютен лъжец и измамник.

Закона си е закон - полицията няма право да ги арестува! Който го направи си търпи наказанието!
А след това дълга на партията (или държавата), на която е издънилия се политик, е да го принуди или да подаде оставка, и директно да го изтегли ако има такава власт.

Не е редно да го правят, но всички сгафили за не много големи неща западни политици се измъкват така с имунитета си, след което напускат властта заради издънката си.

Но в случая нямаме никаква издърка от страна на Д.Стоянов, а имаме гигантско погазване на закона, и на човешките му права от страна на мутро-полицаи, които срамят пагона с милиционерската си и политическа цензура, която налагат на опозицията, под диктата на управляващите ни сега комунисти!
Изображение
Аватар
Bobby_gBG

Покажи връзката към това мнениеот kinder » 11.12.2008г. в 16:11ч.

Aбре Боби чудя се как ти измисля умът такива глупости дето си ги написал по горе.Ти случайно да си присъствал на това дето си го изръсил?
евродепутата Стоянов без да се съпротивлява беше арестуван, и бит чак след ареста, защото предварително определения сценарий е бил той да бъде арестуван и бит.
Що си мисля ,че мамин Мити е предизвикал всичко?
Евродепутатът от "Атака" Димитър Стоянов се намесил при проверката на полицаи от служители на Пето РПУ, след като се нахвърлил върху тях с непристойни реплики, съобщиха от пресцентъра на МВР. Това накарало полицаите 5-мата младежи и Димитър Стоянов да бъдат отведени в полицейското управление. Според евродепутатът той поискал само от полицаите да се легитимират и това предизвикало отвеждането му в 5 РПУ.
Веднага след инцидента около 100-ина симпатизанти на „Атака“ потеглиха покрай Народното събрание към 5 РПУ и блокираха движението по пътя си. Пред 5 РПУ те викаха „Мафия“, „Атака“, като някои от тях се опитаха да хвърлят дръжки от знамена по полицаи. В мелето участва и лидерът на „Атака“ Волен Сидеров
http://sofia.dir.bg/2008/07/30/news3248092.html

Доказателсто за участието ,че Болен се е държал непристойно аз имам Боби .Ето го
ВОЛЕН: "...ЩЕ ВИ БИЯТ И...ТРЕПЯТ"

И ми е интересно същият ,защо не е подведен под отговорност за това си непристойно държание спрямо органите на редът?

А сега се сетих какво стана с проверката по случая с Чуколов същият дето нахрани полицаите с репликата
Ще е*а пу****а майна на МВР

Изображение
Според снетите писмени обяснения от служители на ЦСМП-Русе и персонала на заведението, Чуколов се обръщал към полицаите от Първо РПУ с думите: „Като стана министър, ще разхвърля всички служители на полицията и спешна медицинска помощ!... Куки!... Сега ще се обадя на Първанов, ще видите какво ще стане! Дай ми личната карта, ще ти *** *******, ченге!“.

След отправените обиди, един от полицаите на място позвънил в дежурната част на Първо РПУ, за да бъдат записани разговора и обидите на многоканалния цифров магнетофон в дежурната част, при едно от поредните обаждания за доклад на обстановката.

Чуколов отказал да напише жалба и след отправените заплахи и обиди си тръгнал. Случаят е докладван на дежурен прокурор от Районна прокуратура Русе и са получени указания да започне полицейска проверка.

По-късно на 21 юли Пресцентърът на МВР публикува кратко съобщение за инцидента, към този момент все още жалба от евродепутата или от упълномощено от него лице не е подавана в поделенията на МВР. След като информацията се разпространява от медиите, чрез адвокат е депозирана жалба от Чуколов до началника на районното полицейско управление в Русе, в която се съдържат обвинения за неадекватни действия на полицаите.
http://www.dnes.bg/article.php?id=41070
история
Изображение
Аватар
kinder

Покажи връзката към това мнениеот Miro20 » 11.12.2008г. в 16:32ч.

А за останалите ти поредни лъжи, измами, извъртане на фактите и долни манипулации, че съм искал безнаказаност за депутатите на Атака мога да ти кажа само следното - ти си абсолютен лъжец и измамник.

ще трябва да те разочаровам , но този който винаги върти и суче без доказателства си точно ти.
забелязваш ли една маааааалка но много съществена подробност
- аз цитирам , и казвам че еди кое си твърдение е лъжа, като съответно привеждам за доказателство и цитат , потвърждаващ че това е лъжа.
не те наричам нито измамник, нито лъжец, както ти се обръщаш към мен.
правиш ли тази мааалка но много съществена разлика между това което ТИ нагрубяваш и обиждаш , и това кое АЗ наричам лъжа ?

май не. :)

независимо как ме наричаш, както и киндер ти каза - ти не си бил там , и не виждам причина да се изказваш толкова крайно и толкова яростно да защитаваш тезата на депутата ви.
вече 4 страници само това слушаме от теб, без нито грам внимание на другите доводи и наши СЪМНЕНИЯ относно истината.
нито отговаряш на въпросите ми ПО ТЕМАТА , а си пееш своята партийна песен.

А след това дълга на партията (или държавата), на която е издънилия се политик, е да го принуди или да подаде оставка, и директно да го изтегли ако има такава власт.

Не е редно да го правят, но всички сгафили за не много големи неща западни политици се измъкват така с имунитета си, след което напускат властта заради издънката си.

виж, тука си прав. и меподсети към по-горните ми въпроси да добавя и точно този - кога евродепутата ви ще понесе ако не наказателна, то поне морална отговорност за организираната провокация срещу полицаите ?
партия атака ще го отзове ли от поста който заема абсолютно незаслужено ?
знам че в политиката няма морал, и ти отново доказа тезата ви - че като е евродепутат може БЕЗОТГОВОРНО да си прави каквото си иска.
явно нещата, започнали от камен влахов с всеизвестната реплика на паркинга "ти знайш ли кой съм аз бе" и продължила с чуколовци и д.стояновци.. ще продължава и ще процътява.
в европа, която толкова споменаваме, депутати и политици си подават отствките за далееееч по малки съмнения и провинения.

е сори, но ако вие сте съгласни и толерирате такова поведение и морал.. - аз НЕ !
Нова парола:

Аватар
Miro20

* = д

Покажи връзката към това мнениеот Bobby_gBG » 11.12.2008г. в 16:48ч.

Димитър Стоянов няма да понесе никаква отговорност за провокацията на полицията и МВР към атака, единствените които си понесоха наказанието са милиционерите-мутри-биячи.
Изображение
Аватар
Bobby_gBG

Покажи връзката към това мнениеот kinder » 11.12.2008г. в 16:53ч.

bobby_GBG написа:Димитър Стоянов няма да понесе никаква отговорност за провокацията на полицията и МВР към атака, единствените които си понесоха наказанието са милиционерите-мутри-биячи.

Боби питах те по горе нещо ама не ми отгоеаряш?
1защо не е подведен под отговорност за това си непристойно държание спрямо органите на редът Сидеров/клипът е доказателство/?

2 какво стана с проверката по случая с Чуколов същият дето нахрани полицаите с репликата/има аудио запис с репликите му качен на сайта на МВР/?
история
Изображение
Аватар
kinder

Покажи връзката към това мнениеот Miro20 » 11.12.2008г. в 16:54ч.

милиционерите-мутри-биячи.

хм.. бих писал емайл на миков, относно тази нова длъжност в мвр, и откога е открита, (и дали са обявили конкурс както е по закон :) :) ) ама напоследък доста е зает и му пари с тези подготвяни пушещи протести .. едва ли ще ми отговори....
всъщност във полицейския форум , който с тези последни новини е доста актуален напоследък, прочетох доста интересни мнения.
и за стачките, и за това че не могат да говорят, и че винаги си избърсват ръцете с тях...
ми така ще е . затова и има такива теми, и партии спекулриащи с това положение. :)

пп
киндер, отговора на този и много други въпроси дето питаш е мноооого кратък - БЕЗОТГОВОРНОСТ
а за чуколов мисля е приключила проверката.. обаче.. чуколов е евродепутат нали :) :haha: и такъв си седи и до ден днешен :doh:
Нова парола:

Аватар
Miro20

* = д

Покажи връзката към това мнениеот Bobby_gBG » 11.12.2008г. в 18:48ч.

kinder написа:
bobby_GBG написа:Димитър Стоянов няма да понесе никаква отговорност за провокацията на полицията и МВР към атака, единствените които си понесоха наказанието са милиционерите-мутри-биячи.

Боби питах те по горе нещо ама не ми отгоеаряш?
1защо не е подведен под отговорност за това си непристойно държание спрямо органите на редът Сидеров/клипът е доказателство/?

2 какво стана с проверката по случая с Чуколов същият дето нахрани полицаите с репликата/има аудио запис с репликите му качен на сайта на МВР/?
1. Няма за какво да бъде привеждан под отговорност Сидеров, защо изразява абсолютно справедливия си гняв срещу погазването на закона от куките-мутри.
2. Случай с Чуколов нямаше, и няма как да има защото записа е фалшив (обработан) и никога не би издържал в съда.

Цялата идея на онзи запис беше да се срути вота за Атака в Русе, понеже ние винаги имаме огромен процент гласували за Атака, за съжаление успя.
Защото това беше само една от многото мерки за измамване на русенци (издигане на кандидати играещи специално против Атака, (явно за тях тройната ламя е по-приемлива), Атака беше "напусната" от всякакви несъществуващи организации, и от хора дето са изгонени от над 2 години...

Ама спокойно, следващата година покрай изборите за парламент тези същите "напуснали" организации пак ще ни напуснат, същите тези "напуснали" хора пак ще обясняват как са били членове до 2009 година, и как сега вече са видели колко е мръсна Атака... :haha:
Изображение
Аватар
Bobby_gBG

Покажи връзката към това мнениеот kinder » 11.12.2008г. в 19:34ч.

bobby_GBG написа:Защото това беше само една от многото мерки за измамване на русенци (издигане на кандидати играещи специално против Атака, (явно за тях тройната ламя е по-приемлива), Атака беше "напусната" от всякакви несъществуващи организации, и от хора дето са изгонени от над 2 години...

Ама спокойно, следващата година покрай изборите за парламент тези същите "напуснали" организации пак ще ни напуснат, същите тези "напуснали" хора пак ще обясняват как са били членове до 2009 година, и как сега вече са видели колко е мръсна Атака... :haha:

Нещо не те разбирам за напусналите членове на Атака?Защото според Отчета на партията ви пред ,,Сметната палата''-за годините които казваш,същите се водят като членове-дарители и излиза ,че не са напуснали :haha: Това мисля ,че е такова жестоко нарушение ,че се чудя как не са ви поснали една ревизия на партията. :haha: :haha: :haha: :haha:
история
Изображение
Аватар
kinder

Покажи връзката към това мнениеот Bobby_gBG » 11.12.2008г. в 20:10ч.

kinder написа:
bobby_GBG написа:Защото това беше само една от многото мерки за измамване на русенци (издигане на кандидати играещи специално против Атака, (явно за тях тройната ламя е по-приемлива), Атака беше "напусната" от всякакви несъществуващи организации, и от хора дето са изгонени от над 2 години...

Нещо не те разбирам за напусналите членове на Атака?Защото според Отчета на партията ви пред ,,Сметната палата''-за годините които казваш,същите се водят като членове-дарители и излиза ,че не са напуснали :haha: Това мисля ,че е такова жестоко нарушение ,че се чудя как не са ви поснали една ревизия на партията. :haha: :haha: :haha: :haha:
Защо лъжеш толкова нагло?
Изображение
Аватар
Bobby_gBG

Покажи връзката към това мнениеот Miro20 » 11.12.2008г. в 21:36ч.

1. Няма за какво да бъде привеждан под отговорност Сидеров, защо изразява абсолютно справедливия си гняв срещу погазването на закона от куките-мутри.

да де.. а къде остана моралния въпрос за това че депутатите , и още повече лидерите, трябва да са ПРИМЕР за уважаване на институцитие и законите ???
вожда може да се гневи и на съседа си , който му тропа над апартамента (образен пример давам) , но това не означава че е прав, и ние трябва да се водим по "гнева" на вожда ? :haha:
обикновенно за такива неща във въпросния клип, в други държави отдавна да са си подали отставките.
но не и тук.
тук трябва да се покажем колко сме арогантни, колко сме велики, колко не ни пука от полицията, щото сме "пичове и яки копелета, и не ни пука от куките" :haha: - т.е. типичен манталитет ,характерен за едни бръснати момчета в кожени якенца и с верижки и други подобни атрибути.

2. Случай с Чуколов нямаше, и няма как да има защото записа е фалшив (обработан) и никога не би издържал в съда.

хахаха :) ето това наричам лъжа.
ма разбира се.. чудя се до къде може да стигнете във едни неща и ситуации , които могат много просто и със чест да се излезе.
но не и вие.
и преди съм ти казвал - когато си във фекалии, колкото повече се въртиш, освен да се омацаш повече, друго не постигаш.

по случая и други хора са споделяли тук, че въпросната вечер , въпросния евродепутат се е държал като г*з, и дори е заслужавал доста по остра реакция . не , не от униформените, дошли после да го усмиряват , а тогава, когато е станала разправията в заведението.
:)
нямам думи.
това е съвременната БГ политика - още малко ще изкарат не само че записа е фалшив, не само че гласа е на някой друг, но и че са го докарали насила в заведението, вързали са го там и са му наливали в устата, и естествено са инсценирали всичко по сценарий за да го злепоставят него - честния високоморален депутат :) :) :)
такъв полицейски произвол над атака нситина прилича на комедиен сериал, но.. .комедия, изиграна от самите атакисти. :) на такива смешки и в детската градина се смеят :)
аплодисменти :)
на какъв съд ми пращаш тоя запис бре :) става въпрос за мн прости неща- чуколов се е изложил тотално, и сега целия свят и всички служби и мосад и цру са сработили за да го злепоставят :haha: смешници. :)

но .. наистина.. ако не ме домързи, ще поизвадя от нета случки и ситуации какво означава "произвол" и дали един истински побой над демонстранти има нещо общо със манекенската фотосесия на д.стоянов с леките му охлузвания и пъпчици :haha:
както и как действа полицията по света и с какъв респект.
Нова парола:

Аватар
Miro20

* = д

Покажи връзката към това мнениеот kinder » 11.12.2008г. в 22:01ч.

bobby_GBG написа:
kinder написа:

Защо лъжеш толкова нагло?

Ха лъжа ?Боби аз никога не лъжа.Ето ти сайтът и провери дарителите.Дали наистина някой от тях са били членове през нея година? :haha: Боби ти с тази ниска заплата как отдели 150 лева бре?И ако си дарил дали си ги декларирал пред НАП като дарение?
:haha: http://www.bulnao.government.bg/files/_ ... 007-1.html
http://www.bulnao.government.bg/files/_ ... 2008_1.xls
история
Изображение
Аватар
kinder

Покажи връзката към това мнениеот Miro20 » 11.12.2008г. в 22:06ч.

просто защото винаги първо казва "вие сте нагли лъжци и измамници" и чак после (евентуално защото и това е спорно) мисли върху това какво е казано :) :)
а за чуколов не е offtopic както може би някой ще ревне, просто защото е част от темата за произвола на атака върху полицаите
(т.е. защото заглавието на темата е малко сбъркано, но не е единствената тема , където заглавието отразява точно обртния смисъл на темата. визирам и темата къдеето атака критикувала (хаха) правителството :) )
та.. по въпроса за случая с чуколов (който за бобеца не съществува) :

Приключи разпоредената от министър Румен Петков проверка на случая с евродепутата Десислав Чуколов
На 21 юли в 2.50 часа в дежурната част на областната дирекция в Русе е получен сигнал по телефона от гражданин, представил се с имената Десислав Чуколов, заявил, че е народен представител и че му бил нанесен побой в нощен клуб “Канела” на бул.”Придунавски”. След уточняване на имената и местоположението на инцидента, веднага са изпратени полицейски екипи от Първо РПУ. Пристигналите на място полицаи Р.К. и И.И. са посрещнати от потърпевшия, който имал видимо кръвонасядане на окото, както и от охранителя на заведението С.Н..
Служителите на реда взели обяснения за случилото се и снели самоличността на С.Н., но установяването на самоличността на подалия сигнала Д.Ч. било затруднено, тъй като първоначално той отказал да се легитимира с какъвто и да било документ и се държал грубо и агресивно към отзовалите се на повикването полицаи. Успоредно с това веднага е подаден сигнал към дежурната част на полицията и за необходимост линейка от Центъра за спешна медицинска помощ предвид видимата рана на окото на пострадалия.
Още в началото поведението на Д.Ч. било неадекватно. Той не давал смислени обяснения за случилото се, отправял обиди, ругатни и закани към полицейските служители, а по-късно и към пристигналия екип на спешна помощ, като непрекъснато повтарял, че е евродепутат. Обяснил, че към масата му в заведението се отправил мъж, който говорел най-вероятно на турски, но не могъл да го опише. Потърпевшият направил забележка на мъжа за това, че говори на турски език и твърдял, че в резултат получил удар с юмрук в лицето. Настанала суматоха и много от посетителите напуснали заведението преди пристигането на полицейските екипи.
Полицаите предприели всички допълнителни действия за изясняването на инцидента - разговори с посетители и персонал, издирвателни действия в района на заведението, но те не довели веднага до установяване на извършителя на хулиганската проява.
Първоначалните полицейски действия били забавени от потърпевшия, тъй като той възпрепятствал работата на полицаите, удрял неколкократно полицейския автомобил и отказал медицински преглед, удостоверено във фиша за спешна медицинска помощ, който прилагаме към съобщението.
Според снетите писмени обяснения от служители на ЦСМП-Русе и персонала на заведението, Д.Ч. се обръщал към полицаите от Първо РПУ с думите: ”Като стана министър, ще разхвърля всички служители на полицията и спешна медицинска помощ... Куки ... Сега ще се обадя на Първанов, ще видите какво ще стане... Дай ми личната карта, ще ти ..., ченге ...”.
След отправените обиди, един от полицаите на място позвънил в дежурната част на Първо РПУ, за да бъдат записани разговорът и обидите на многоканалния цифров магнетофон в дежурната част, при едно от поредните обаждания за доклад на обстановката /прилагаме записите/.
Д.Ч. отказал да напише жалба и след отправените заплахи и обиди си тръгнал.
Случаят е докладван на дежурен прокурор от Районна прокуратура Русе и са получени указания да започне полицейска проверка, а в първия работен ден материалите да се докладват на районен прокурор.
По-късно през деня в 15.19 часа на 21 юли, Пресцентърът на МВР публикува кратко съобщение за инцидента, към този момент все още жалба от евродепутата или от упълномощено от него лице не е подавана в поделенията на МВР. След като информацията се разпространява от медиите, в 16.10 часа, в Първо РПУ – Русе, чрез адвокат е депозирана жалба от Д.Ч. до началника на районното полицейско управление, в която се съдържат обвинения за неадекватни действия на полицейските служители. След подаването на жалбата Д.Ч. започва да коментира пред медии, че от МВР лъжат за липсата на жалба, и насрочва пресконференция за следващия ден по обяд.
В неделя /22 юли/ евродепутатът дава пресконференцията, на която обяснява за пореден път, че полицията лъже и обвинява директора на ОДП-Русе, че искал да прикрие случая, защото мъжът, който го е ударил, бил от турски произход.
След констатираните разминавания между тиражираните в публичното пространство обяснения на Д. Ч., рапортите на полицаите, свидетелските показания на разпитаните очевидци, и предвид това, че става въпрос за български евродепутат, представляващ страната ни в европейския парламент, министърът на вътрешните работи разпорежда проверка, която да се води всеобхватно, включително и с оглед данните за допуснати дисциплинарни нарушения на служители от Първо РПУ, съдържащи се в жалбата.
На 23 юли /понеделник/ всички материали, събрани от полицията до момента, са изпратени на Варненската военно-окръжна прокуратура по компетентност. Това става, след като военната прокуратура се самосезира след публикациите в медиите. До момента в ОДП – Русе не е постъпила официална информация за резултатите от проверката.

В резултат на продължилите издирвателни действия, на 3 август след упорита работа на служителите на реда са установени и другите двама участници в инцидента. Противно на твърденията на евродепутата, и двамата са българи, български граждани от Русе. От снетите писмени обяснения на Ц.И. и Х.А., става ясно, че те не са провеждали разговори на турски език, не са споменавали имена на лица или политически партии и с нищо не са предизвикали агресивното поведение на Д.Ч..
Видно от събраните писмени обяснения във връзка с инцидента, скандалът е предизвикан от потърпевшия, поведението на когото възмутило много от посетителите. С агресивното си държание Д.Ч. продължил и към медиците, дошли да му окажат помощ, както и към полицейските служители, което също е документирано в писмените показания на свидетелите.
На 6 август приключилата преписка за инцидента, с данните за установените участници в инцидента, са изпратени в Русенската районна прокуратура.

Полицаите, отзовали се на сигнала, ще бъдат наградени от министъра на вътрешните работи по предложение на директора на ОДП-Русе комисар Светослав Първанов. Въпреки поведението на евродепутата Д.Ч., унижаващо ги и уронващо престижа им като служители на МВР, както и отказа за каквото и да било законово съдействие от него, полицаите не са се поддали на провокацията, натиска и заплахите, отправени към тях. Министърът на вътрешните работи ще изкаже благодарност на директора на ОДП-Русе за това, че е защитил служителите си, когато те налагат закона с цялата му сила и строгост и изпълняват професионалните си задължения, без да се съобразяват кой на какъв пост е, тъй като законите важат за всички.

Снимки / Аудиозапис 1 / Аудиозапис 2

***Пресцентърът се извинява за нецензурните изрази в приложения запис.

Източник: Дирекция "Пресцентър и връзки с обществеността" на МВР

ето и линковете на фалшивите , най нагло манипулирани записи, в първия от който чуколов ВИКА (?!??) полицайте да дойдат http://press.mvr.bg/NR/rdonlyres/72CA49 ... 003873.wav
и другия най нагло манипулиран скалъпен фалшиф запис :
http://press.mvr.bg/NR/rdonlyres/3FBC4D ... 003883.wav
както и гледах гостуването му във нова ТВ май беше, където (буквално) чупеше пръсти доста сконфузено въртеше и сучеше какво "уж" не бил казал и какво може би е "искал да каже" :haha:
примерни коментари :
http://www.forumshumen.com/forum/viewto ... 83&p=14419
http://forum.segabg.com/topic.asp?SID=2 ... 0040000102
интересно, никъде нормалните хора не говорят подобни конспирации за фалшификации и масонски заговори... :)
ако все пак е фалшив, дали нямаше да гръмнат всички медии и ревнат всички атакисти :) :)
както и да е.
проблема е че се забрави самия генезис на проблема.
че реално въобще не е необходим НИКАКЪВ запис. записа е едно следствие на това че полицията, вместо с респект да пресече подобни депутатски простотии , е принудена да се оправдава, и ето, дори изкарвайки записи, той видите ли, пак не бил виновен.
е не знам какво още трябва да се направи, за да не се употребяват куките като носни кърпи.
може би тримерен хайдефинишън видеозапис ? хех...

и още един малък аспект - как вожда рипна да го защитава, но не за това какво е казал и дали е истина, а видите ли, било незаконно да се записват така. :doh:
В отвореното писмо се пита дали служителите на МВР са спазили закона, като са направили запис на разговора, и дали за използването на специални разузнавателни средства не се изисква специално разрешение.

представяте ли си каква вълна оплаквания ще залее полицията по света където дежурните записват спешни обаждания на жертви от изнасилвания, жертви на грабежи, сигнали за убийства, и т.н. .... просто защото .. вожда се оплаква че не е законно да се записват така хората от дежурната в полицията :doh: :doh: :doh:
и че трябвало разрешение за СРС-та :doh: :doh:
Последна промяна Miro20 на 11.12.2008г. в 22:52ч., променена общо 2 пъти
Нова парола:

Аватар
Miro20

* = д

Покажи връзката към това мнениеот Bobby_gBG » 11.12.2008г. в 22:39ч.

Не танче ти си тази която за пореден път не разбира, и просто говори празни приказки.
Всъщност ти наистина не лъжеш, просто за пореден път заради невежеството си и първосигналните ти реакции разпространяваш невярна информация.

Как стигнах до този извод ли - просто ти си нямаш и елементарна представа за какво и кого говоря, но въпреки това понеже си длъжна да ми противоречиш пускаш стандартното "боби не си прав".
И още по конкретно

Защото според Отчета на партията ви пред ,,Сметната палата''-за годините които казваш,същите се водят като членове-дарители и излиза ,че не са напуснали
Би ли разяснила на публиката кого точно имаш предвид? Ти например подписа ли си декларацията за напускане на партията?

Защото тъй като друго име не е изкочило в дискусията, единствения за когото може да даваш пример си ти самата, само че аз съм доста убеден че по времето на евроизборите, че дори и на местните избори ти още си беше член на Атака, даже подозирам че все още не си напуснала, и на хартия се водиш член.

Тъй като не знаеш аз кого имах предвид, не е казано друго име в дискусията, аз продължавам да съм член, и през миналата година ти продължаваше да се водиш член на партията, е ясно че няма за кого да говориш, тоест очевадно е че лъжеш.

Сега ако искаш може да се пробваш да ме опровергаеш.

ПП: И да, дарявал съм пари. И още по смешно е как го реши това "с тази заплата" дето си го изръсила. Имаш ли си дори елементарна представа каква е заплатата ми? Мога да ти кажа че за русенските стандарти въобще не е малка.
Изображение
Аватар
Bobby_gBG

Покажи връзката към това мнениеот kinder » 12.12.2008г. в 00:37ч.

Боби Боби колко си смешен и искаш да докажеш нещо което не е така относно изключването на членовете ви от партита.Лично чух след изборите за кмет Минев като каза ,че всеки неплатил членският си внос и не спазващ Уставът ви ще бъде автоматично изключван от партията ви,ОТ ТУК СЛЕДВА ,ЧЕ НЕ Е НЕОБХОДИМО ДА СЕ ПОДАВА МОЛБА ЗА НАПУСКАНЕ.Минев е имал в предвид Чл.24 1) Членството в партията се прекратява 3. с изключването/това е от Уставът на Атака за да не ме питаш от де е/.Второ никой не ви дава право без знанието на членовете да разхвърляте манги и с това да ги злепоставяте.Трето знеш ли ,че това е грубо нарушение от ваша страна и се води според НК фалшификация за документна измама Боби мисля ,че беше чл 212 ал 5 от НК?

Имаш ли си дори елементарна представа каква е заплатата ми? Мога да ти кажа че за русенските стандарти въобще не е малка
Естествено ,че имам на представа колко вземаш в,, Печатни платки'' Боби даже ти е много като те гледам как седиш през работно време цял ден във форумът и пишеш,ясен си ми и каква я вършиш.Ако мислиш ,че 600лв в твоите очи е висока заплата може :haha: :haha: :haha: :haha:Последно и малко се осъзнай ,що за партия сте станали.
история
Изображение
Аватар
kinder

Покажи връзката към това мнениеот Bobby_gBG » 12.12.2008г. в 08:09ч.

Айде да кажем че са маалко повечко от 600 (чисти), и че като допълнение ме осигуряват на пълни пари, и за десерт успявам хем да те затапвам във форума, хем да свърша много работа.
Изображение
Аватар
Bobby_gBG

Покажи връзката към това мнениеот kinder » 12.12.2008г. в 11:07ч.

bobby_GBG написа:Айде да кажем че са маалко повечко от 600 (чисти), и че като допълнение ме осигуряват на пълни пари, и за десерт успявам хем да те затапвам във форума, хем да свърша много работа.

И ти се гордееш с това ,че през работно време ме затапваш по твоите приказки във форума ? Ха ха ! :haha: Още едно доказателство за чертата на българина ,която показва ,че същия не работи .Боби и къде си ме затапил, след като само се излагаш и увъртаваш. Това с членството и дето отпадат същите при неплащане което писах на твоето ,,затапване''и това ли ти бе затапването ?? :haha: :haha: Нищо не казваш за нарушението по НК което вършите спрямо част от членовете?Какво ще предприемете по това?Май нищо ,защото това е станало не без знанието на вождът ви? :haha: :haha: :haha:
история
Изображение
Аватар
kinder

Покажи връзката към това мнениеот hitmanub40 » 12.12.2008г. в 13:09ч.

Понеже цял ден влязох в ролята си на пъдар да ви слагам offtopic-ите в тагове, където им е мястото и прекалихте с коментарите извън темата, всеки следващ подобен коментар ще бъде перманентно трит!
ASROCK Z77 EXTREME4
Intel Core I5-3350P 3.1GHz Freezer i30
Palit GeForce GTX 660 2GB
SU CM SILENT PRO M 600W
2X4G DDR3@2400 GEIL EVO CORSA
SD SX900 256GB SATA3

PlayStation 3 Phat 60GB (Upgraded to 320GB) Rogero CFW 4.30
Xbox 360 20GB Jasper iXtreme lt+ 3.0 RGH
Nintendo Wii + DC2 Pro + Homebrew Channel
PlayStation Vita 3G 16GB
Nintendo WiiU
Изображение
Аватар
hitmanub40
Елитен потребител
Елитен потребител

Съобщения: 1363
Регистриран: 18.03.2008г. в 15:09ч.

Покажи връзката към това мнениеот Bobby_gBG » 12.12.2008г. в 14:07ч.

kinder написа:
bobby_GBG написа:Айде да кажем че са маалко повечко от 600 (чисти), и че като допълнение ме осигуряват на пълни пари, и за десерт успявам хем да те затапвам във форума, хем да свърша много работа.
И ти се гордееш с това ,че през работно време ме затапваш по твоите приказки във форума ? Ха ха ! :haha: Още едно доказателство за чертата на българина ,която показва ,че същия не работи .Боби и къде си ме затапил, след като само се излагаш и увъртаваш. Това с членството и дето отпадат същите при неплащане което писах на твоето ,,затапване''и това ли ти бе затапването ?? :haha: :haha: Нищо не казваш за нарушението по НК което вършите спрямо част от членовете?Какво ще предприемете по това?Май нищо ,защото това е станало не без знанието на вождът ви? :haha: :haha: :haha:
Всъщност нищо не си доказала, защото като не си плащаш членския внос имат право да те гонят, даже го искат, но в повечето случай не се разрешава от централното ниво, и накрая се гонят само тези със драстични случаи. Общо взето досега почти няма изключени.
И танче аз докато съм на работа те затапвам за 30 минути общо за целия работен ден. Просто съм прекалено ефективен и в затапването, и в работата си. И тъй като съм непушач, си ползвам почивките за кафе и цигари за да те тапя редовно.
Изображение
Аватар
Bobby_gBG

ПредишнаСледваща

Назад към Политика

Активни потребители

Потребители разглеждащи този подфорум: AhrefsBot и 2 госта