Янев

Всичко с политическа насоченост.

Re: Янев

Покажи връзката към това мнениеот clearly » 10.12.2009г. в 23:27ч.

Янев спечели битка за царските имотиИнтересно вожда що не е водил такава битка ?
Комисията по правни въпроси подкрепи предложението на Яне Янев (РЗС) за налагане на мораториум за разпореждане с имотите и движимите вещи, върнати на наследниците на Цар Фердинанд и Цар Борис Трети.

Членовете на комисията обаче приеха правната формулировка "спиране" вместо "налагане на мораториум", която е чужда дума.

Според приетото решение, се спира и експлоатацията и извършването на строителни дейности.

Решено беше срокът на наложените забрани да е до приемане на закон за уреждане на въпроса с тези имоти.

През това време лица, които се намират във владение на имуществото, трябва да полагат грижата на добър стопанин, е записано в приетото от правната комисия решение.
http://www.dnes.bg/politika/2009/12/10/ ... moti.82305
ИзображениеИзображение
Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово - писмено или устно, чрез звук, изображение или по друг начин. - Член 39 от Конституцията на Република България
Аватар
clearly

Съобщения: 486
Регистриран: 28.09.2009г. в 21:40ч.

Покажи връзката към това мнениеот Bobby_gBG » 11.12.2009г. в 10:15ч.

РЗС събира подписи срещу Тагарински във Враца
11.12.2009, 08:24 news.bg
Партия „Ред, законност, справедливост" започва подписка сред избирателите във Врацас искането Марио Тагарински да се оттегли напълно и да напусне парламента.

От РЗС настояват за това след като Марио Тагарински напусна парламентарната групана РЗС, която съответно престана да бъде парламентарна група, тъй като няма необходимите 10 депутати.
Заради това и вчера депутатите от РЗС бяха отстранени от ръководните постове - зам.-председател на НС и председатели на комисии.

Според РЗС с напускането на групата Марио Тагарински се подменя вота на избирателите.

Припомняме, Марио Тагарински бе избран за депутат в 41-то Народно събрание от листата на РЗС във Врачански регион.

В интервюта след напускането на групата на Яне Янев Тагарински заяви, че неговата личност е причина РЗС изобщо да имат мандат от този регион и че реално той е инвестирал в партията.
В момента Марио Тагарински, както и всички депутати от РЗС са независими депутати.
Смешен->По-смешен->Най-смешен->Янев :haha:
Ама ако конституционния съд на Агент Гоце отмени забраната депутатите да сменят парламентарните групи, и ако след това групата на Яне Димката набъбне със още десетина депутати, то веднага ще си проличи кой всъщност работи заедно с Агент Гоце.
Изображение
Кърджали и Разград, или новото турско робство . . . За турците и циганите в България
Alpha TV - гледай безплатно онлайн
Мюсюлманите, които искат да живеят според законите на ислямския шариат нямат място тук. НЕ ОСНОВНОТО НАСЕЛЕНИЕ, А ИМИГРАНТИТЕ СА ТЕЗИ, КОИТО ТРЯБВА ДА СЕ АДАПТИРАТ. Или го приемате, или се махате. Ние говорим БЪЛГАРСКИ, а не турски, сръбски, гръцки, руски, или който и да било друг език. Затова, ако искате да станете част от нашето общество, учете езика!
Повечето от българите са православни християни! Това не е някакъв християнски, десен политически напън, а факт! Такива сме от над 1000 години, и със сигурност е уместно да го демонстрираме по стените на нашите училища, и имаме правото да бием нашите камбани на нашите празници. Ако Бог ви обижда, тогава предлагам да обмислите някоя друга част на света за свой нов дом, защото Бог е част от нашата култура.
Аватар
Bobby_gBG

Съобщения: 8309
Години: 37
Регистриран: 1.10.2004г. в 14:29ч.
Град: Uber - Jugend Kamp.

Покажи връзката към това мнениеот Miro20 » 12.12.2009г. в 18:35ч.

clearly написа:Янев спечели битка за царските имотиИнтересно вожда що не е водил такава битка ?

не води, щото е маааазню.
:)
и прави това което му наредят.

да не говорим че това му е изгодно. както вече споменах в съседна тема - печеливш от премахването на ЯЯ е и вожда.
Код за потвърждение: Избери целия код
Нова парола:
Паролата трябва да бъде между 12 и 100 символа.

идиотизъм - бива ли да се ограничава паролата до 100 символа ?????
Аватар
Miro20

Съобщения: 6095
Регистриран: 8.11.2003г. в 16:28ч.
В момента: в момента е*ъ . що ?
* = д

Покажи връзката към това мнениеот clearly » 13.12.2009г. в 16:15ч.

РЗС настоява за нова българска Конституция
От РЗС отново настояват да се приеме нова българска Конституция. От партията заявяват това си искане в декларация по повод 20 години от митинга около Народно събрание на 14 декември 1989 г. срещу "член първи" от старата Конституция, "закрепващ господстващата роля на БКП".

"20 години по-късно комунизмът си отиде, но комунистите останаха. По върховете на държавата и в новото хилядолетие царстват същите комунистически фамилии, както тези от преди 1989 година", пише в декларацията.

„За пореден път ние, от РЗС, искаме промяна на "промяната" чрез ново и последно Велико народно събрание, което да приеме новата българска Конституция", заявяват още от партията.
http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=450028

Декларация на ПС на РЗС по повод 20 години от 14 декември 1989 г[quote]P.S Тази декларация трябваше да бъде прочетена от парламентарната трибуна, но ГЕРБ ни отне тази възможност и затова разчитаме тя да намери гласност, чрез демократичните български медии.
Пресцентър на РЗ
http://www.rzs.bg/index.php?t=2547
Боби абе вожда що не е внесъл предложение кат Янето за смяна на комунистическата Конституция?Само не ми излизай с номера ,че това сега е невъзможно и ред такива измислени причини .Много ми е интересно защо след като управляващите имат изисканите 2/3 от 240 нар.депутати не свикат ВНС ?Според мен една от причиниите е ,че с произвеждането на избори за Велико Народно събрание ,пълномощията на Народното събрание се прекратяват и от тук следва ,че топлите местенца трябва да се напуснат .Друга причина е ,че много голям % от депутатите са бивши комуняги и същите ще правят всичко възможно да не се промени Конситуцията.И в заключение ако Бойко не бе комунист и не бе партията му от котилото на същите ,до сега щеше да внесе както Янето предложение за смяна на комунистическата Конституция.Нито лустрация, нито свикване на Велико народно събрание, нито каквото и да е положително нещо ще се случи в нашата страна за жалост
ИзображениеИзображение
Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово - писмено или устно, чрез звук, изображение или по друг начин. - Член 39 от Конституцията на Република България
Аватар
clearly

Покажи връзката към това мнениеот Bobby_gBG » 14.12.2009г. в 00:24ч.

clearly написа:Според мен една от причиниите е ,че с произвеждането на избори за Велико Народно събрание ,пълномощията на Народното събрание се прекратяват и от тук следва ,че топлите местенца трябва да се напуснат
Ама наистина ли ве танче? Ти най-накрая осмисли това което съм написал вече няколко пъти! Браво!
Нека повторя за тези като тебе дето помнят по 5 минути - следват нови избори, следва страшно ниска избирателна активност, следва че Лидер и НДСВ влизат в парламента, следва четворна коалиция НДСВ ДПС БСП ЛИДЕР.

Така че за всички като тебе които искат отново БСП и ДПС да ни управляват - да, иска се свикване на ВНС!
Изображение
Кърджали и Разград, или новото турско робство . . . За турците и циганите в България
Мюсюлманите, които искат да живеят според законите на ислямския шариат нямат място тук. НЕ ОСНОВНОТО НАСЕЛЕНИЕ, А ИМИГРАНТИТЕ СА ТЕЗИ, КОИТО ТРЯБВА ДА СЕ АДАПТИРАТ. Или го приемате, или се махате. Ние говорим БЪЛГАРСКИ, а не турски, сръбски, гръцки, руски, или който и да било друг език. Затова, ако искате да станете част от нашето общество, учете езика!
Повечето от българите са православни християни! Това не е някакъв християнски, десен политически напън, а факт! Такива сме от над 1000 години, и със сигурност е уместно да го демонстрираме по стените на нашите училища, и имаме правото да бием нашите камбани на нашите празници. Ако Бог ви обижда, тогава предлагам да обмислите някоя друга част на света за свой нов дом, защото Бог е част от нашата култура.
Аватар
Bobby_gBG

Покажи връзката към това мнениеот clearly » 17.12.2009г. в 19:41ч.

Яне и Волен стигнаха дъното! :haha:
Дъното на политическото махленство стигнаха лидерите на РЗС и АТАКА Яне Янев и Волен Сидеров.

Двамата си размениха обидни квалификации в кулоарите на парламента след среща на независимите депутати от политическата група на РЗС с представители на чужди посолства.

По-късно пред журналисти Волен Сидеров заяви, че Яне Янев е манипулиран от бившия агент на специалните служби Алексей Петров. Според Сидеров целта на тези хора е да разбият групата на "Атака" и да дестабилизират управлението.

На брифинг Янев заяви, че няма никаква връзка между Алексей Петров и РЗС, но допълни, че преди около десетина дни Волен Сидеров се е срещал с Петров в хотел срещу парламента.

Реакцията на Атака е по повод определението на РЗС, че идеята за провеждане на национален референдум за новините на турски език по БНТ е "малоумна".

Всички тези обвинения обаче бяха гарнирани с крайно обидни квалификации и лични нападки между двамата.

"Атаката" на Волен:

"Яне да си признае, че е хомосексуалист, за да бъде открит с избирателите и да не му дърпат конците".

Сидеров твърди, че партията му е намерила човек от Благоевград, който може да декларира, че е имал интимни отношения с Яне. Атака имала и доказателства от тайните служби, които им пускали в пощенската кутия. Той призова лидера на РЗС да каже какви са отношенията му с шофьора му и с мъжа, с когото живее. Според Сидеров хомозависимостите при Янев са довели до „скокообразни движения”, които наблюдаваме през последните дни.

Реакцията на Яне:

"Винаги съм бил хетеросексуален. Волен Сидеров, ако иска да изпрати жена си Капка и да донесе фенер. Аз съжалявам този човек за неговото безплодие - политическо и друго".

Лидерът на РЗС каза също, че преди известно време Волен Сидеров го е посетил и го е попитал дали може да напише писмо до европейските консерватори, за да приемат „Атака“ в регистрите си. Янев му отговорил, че това е абсурд и обясни, че депутатите на Сидеров в Европарламента „стоят като прокажени в един от ъглите му“, тъй като нямат ясна идейна идентификация.

Димитър Абаджиев пък от своя страна каза, че „Атака“ е ксенофобска, антидемократична партия, заради която европейските консерватори са изразили тревога, че е в непряка коалиция в управлението на България.
http://politics.actualno.com/news_276165.html

Ех вожде вожде може ли да паднеш толкова ниско и да квалифицираш кой какъв е че на всичко отгоре Янето да си признаел ,че бил хомосексуалист?По същата логика дай и Митето да си признае а?То бива бива простотия ама такава не е била нокога в парламента ни досега и то пред очите на политическите секретари на посолствата от Европейския съюз и САЩ. :clapping: Може и по CNN да ги дават :laugh: Запис от вчерашното гостуване на Яне Янев е "Шоуто на Слави"
http://www.vbox7.com/play:279e7999
Тези които не са го гледали да го изгледат, заслужава си!
Днешната "атака" срещу Яне е именно защото той вчера го изпържи на електрическият стол! :)
ИзображениеИзображение
Аватар
clearly

Покажи връзката към това мнениеот Bobby_gBG » 17.12.2009г. в 20:12ч.

Капка Сидерова:
Яне да си намери момиче и да не избива комплекси чрез личната ми трагедия
http://www.vsekiden.com/?p=62623

Г-жо Сидерова, Яне Янев ви призова да отидете в парламента, за да докаже, че е хетеросексуален. Как ще коментирате?

Аз бих го посъветвала да си намери нормална жена, за каквато не съм чувала да има до себе си. Просто да си намери момиче, да се задоми и да не си избива комплексите по такъв грозен начин, използвайки личната трагедия на някой. Това е вторият хомосексуалист, който иска да се доказва чрез мен.

Неговата лична трагедия?

Не, не. Моята лична трагедия с бебето да не я използва. За да си прави политически дивиденти. Защото това на всеки се е връщало по много жесток начин. Когато намесваш личната трагедия с аборта на някой човек, тогава просто Господ вижда и му го връща.

Съжалявам, че….

Няма защо вие да съжалявате. То, докъде можеш да паднеш, за да изречеш такова нещо?! Аз ли съм човекът, който ще докаже неговата хетеросексуалност?! На 30 и кусур години е, няма жена до себе си, никога не е имал. Да вземе да си намери приятелка, ако иска да докаже, че не е хомозависим. Защо изведнъж се е сетил за мен?!

Ами, имали са пререкания двамата с Волен и затова, предполагам. Призовал ви е да отидете в парламента.

Аз да ходя в парламента?! Въпросът е той да отиде да си намери момиче, ако изобщо има някакъв вкус към момичетата. Мен да не ме закача. Аз съм възрастна жена. Синът ми е колкото него и си има приятелка. Тъй че той да си намери и да си реши тези проблеми.

Няма да отидете в парламента заради Яне Янев?

Напишете, както го казах – не може да си доказва своите хомовлечения на мой гръб. Ще го докаже, като си намери приятелка. Аз съм жена на години, жена изградила се, раждала жена съм. При него става въпрос за такива комплекси, че няма накъде. Ще отида аз на крака, за да покаже той, че не е хомосексуалист! Как ще го покаже това? Аз съм жестоко засегната от това, че използва една лична трагедия със смъртта на едно дете, за да се прави на мъж. Това е изключително жестоко. Аз съм на 45 години, той е на 30 или 31. (б.ред.- Янев е роден през 1971 г.) На мен ще ми доказва, че не е хомосексуалист?! Той напоследък се държи жестоко в своята истерия.

Познавате ли се лично с него?

Познавам го. Смятала съм, че у него има някаква амбиция поне. Но така не се говори в белия свят! Какво ми обяснява той за европодкрепа?! Че всеки един европеец, който чуе, че той говори по тоя начин, веднага би го зачеркнал. Би зачеркнал името му от всякакви тефтери и контакти. Какво обяснява Абаджиев, че ще ходи да се среща с еврокомисар и да плюе по Бойко, и да плюе по “Атака”, като той не знае как да се държи с една жена на години, която е преживяла тежък аборт преди това?! Иска да засегне Волен?! Това ли е европейският начин ти да отговориш защо на всяка цена държиш новините на турски да останат?! Той е толкова зависим от ДПС, от БСП, от всякакви ченгесари, че в истерията си да им покаже колко е верен пада до там, че да опитва да се гаври с една жена, която може да му е майка. Аз да не съм на 15 години?!

Ще реагирате ли по някакъв начин?

Ще се замисля да го дам под съд и ще направя така, че в Европа да разберат какви ги говори. Аз смятам, че всеки един европейски политик би бил безкрайно възмутен. С лична трагедия никъде не се спекулира.

Ще го съдите, така ли?

Не знам. Ще проверя каква е възможността в България. Защото се оказва, че тук, когато те обиждат жестоко, не можеш да реагираш. Но на мой гръб да си доказва мъжествеността?! За 32 години никой никога не го е виждал с жена. Напротив, вижда ли са го с мъже, виждали са истериите му. Като си толкова голям мъж, признай си! Кметът на Париж е хомосексуален, на Рим, на Берлин. Излязоха и си признаха. Докато не си признае, ще бъде много зависим от всички. Смята, че като каже нещо зверски обидно, ще излезе от ситуация! Но той наистина трябва да покаже на обществото, че или е такъв, или не е. А как ще покаже, че не е – като си хване сериозна, стабилна приятелка. На такава възраст е. Ако е – да излезе и ясно да каже “Аз съм хомосексуален”.
Тоз боклук Янето да вземе да се гръмне.
Едно е като те нарекат хомосексуалист да приканиш опонента си да докара жена си да докажеш че не е такъв, това е нещо което обикновено всеки нормален мъж прави в такава ситуация, но да ми намесва аборта на Капка и да се гаври с нея - заслужава .... :angry:
Изображение
Аватар
Bobby_gBG

Покажи връзката към това мнениеот clearly » 17.12.2009г. в 20:44ч.

Bobby_gBG написа:
Капка Сидерова:
Яне да си намери момиче и да не избива комплекси чрез личната ми трагедия
http://www.vsekiden.com/?p=62623

Г-жо Сидерова, Яне Янев ви призова да отидете в парламента, за да докаже, че е хетеросексуален. Как ще коментирате?

Аз бих го посъветвала да си намери нормална жена, за каквато не съм чувала да има до себе си. Просто да си намери момиче, да се задоми и да не си избива комплексите по такъв грозен начин, използвайки личната трагедия на някой. Това е вторият хомосексуалист, който иска да се доказва чрез мен.

Неговата лична трагедия?

Не, не. Моята лична трагедия с бебето да не я използва. За да си прави политически дивиденти. Защото това на всеки се е връщало по много жесток начин. Когато намесваш личната трагедия с аборта на някой човек, тогава просто Господ вижда и му го връща.

Съжалявам, че….

Няма защо вие да съжалявате. То, докъде можеш да паднеш, за да изречеш такова нещо?! Аз ли съм човекът, който ще докаже неговата хетеросексуалност?! На 30 и кусур години е, няма жена до себе си, никога не е имал. Да вземе да си намери приятелка, ако иска да докаже, че не е хомозависим. Защо изведнъж се е сетил за мен?!

Ами, имали са пререкания двамата с Волен и затова, предполагам. Призовал ви е да отидете в парламента.

Аз да ходя в парламента?! Въпросът е той да отиде да си намери момиче, ако изобщо има някакъв вкус към момичетата. Мен да не ме закача. Аз съм възрастна жена. Синът ми е колкото него и си има приятелка. Тъй че той да си намери и да си реши тези проблеми.

Няма да отидете в парламента заради Яне Янев?

Напишете, както го казах – не може да си доказва своите хомовлечения на мой гръб. Ще го докаже, като си намери приятелка. Аз съм жена на години, жена изградила се, раждала жена съм. При него става въпрос за такива комплекси, че няма накъде. Ще отида аз на крака, за да покаже той, че не е хомосексуалист! Как ще го покаже това? Аз съм жестоко засегната от това, че използва една лична трагедия със смъртта на едно дете, за да се прави на мъж. Това е изключително жестоко. Аз съм на 45 години, той е на 30 или 31. (б.ред.- Янев е роден през 1971 г.) На мен ще ми доказва, че не е хомосексуалист?! Той напоследък се държи жестоко в своята истерия.

Познавате ли се лично с него?

Познавам го. Смятала съм, че у него има някаква амбиция поне. Но така не се говори в белия свят! Какво ми обяснява той за европодкрепа?! Че всеки един европеец, който чуе, че той говори по тоя начин, веднага би го зачеркнал. Би зачеркнал името му от всякакви тефтери и контакти. Какво обяснява Абаджиев, че ще ходи да се среща с еврокомисар и да плюе по Бойко, и да плюе по “Атака”, като той не знае как да се държи с една жена на години, която е преживяла тежък аборт преди това?! Иска да засегне Волен?! Това ли е европейският начин ти да отговориш защо на всяка цена държиш новините на турски да останат?! Той е толкова зависим от ДПС, от БСП, от всякакви ченгесари, че в истерията си да им покаже колко е верен пада до там, че да опитва да се гаври с една жена, която може да му е майка. Аз да не съм на 15 години?!

Ще реагирате ли по някакъв начин?

Ще се замисля да го дам под съд и ще направя така, че в Европа да разберат какви ги говори. Аз смятам, че всеки един европейски политик би бил безкрайно възмутен. С лична трагедия никъде не се спекулира.

Ще го съдите, така ли?

Не знам. Ще проверя каква е възможността в България. Защото се оказва, че тук, когато те обиждат жестоко, не можеш да реагираш. Но на мой гръб да си доказва мъжествеността?! За 32 години никой никога не го е виждал с жена. Напротив, вижда ли са го с мъже, виждали са истериите му. Като си толкова голям мъж, признай си! Кметът на Париж е хомосексуален, на Рим, на Берлин. Излязоха и си признаха. Докато не си признае, ще бъде много зависим от всички. Смята, че като каже нещо зверски обидно, ще излезе от ситуация! Но той наистина трябва да покаже на обществото, че или е такъв, или не е. А как ще покаже, че не е – като си хване сериозна, стабилна приятелка. На такава възраст е. Ако е – да излезе и ясно да каже “Аз съм хомосексуален”.
Тоз боклук Янето да вземе да се гръмне.
Едно е като те нарекат хомосексуалист да приканиш опонента си да докара жена си да докажеш че не е такъв, това е нещо което обикновено всеки нормален мъж прави в такава ситуация, но да ми намесва аборта на Капка и да се гаври с нея - заслужава .... :angry:

Аха значи вожда може да квалифицира така ли Боби?И защо не коментира моето мнение а веднага яростната защита се задейства?Относно Ибришимова -Сидерова какво е казал Янчо?Янев: Изразът, в който е употребено името на Капка Сидерова, е метафоричен,но явно тя не е интелигентна за да го разбере? :haha:
Изразът, в който е употребено името на Капка Сидерова, е метафоричен и не се влага смисълът, в който тя го възприема. Това се посочва в съобщение от лидера на РЗС Яне Янев във връзка с интервю на Капка Сидерова в столична медия, в което казва, че се чувства засегната от негово изказване.

"Надявам се, че като интелигентна жена, Капка Сидерова разбира това добре", заявява Янев.

"Г-жа Сидерова вероятно не е запозната с обстоятелството, че изказването ми е провокирано само и единствено от агресивното поведение и обиди от страна на съпруга й Волен Сидеров в Народното събрание", пише в съобщението. БТА
http://bulgaria.actualno.com/news_276228.html
ИзображениеИзображение
Аватар
clearly

Покажи връзката към това мнениеот Bobby_gBG » 17.12.2009г. в 21:00ч.

clearly написа:
Bobby_gBG написа:Тоз боклук Янето да вземе да се гръмне.
Аха значи вожда може да квалифицира така ли Боби?
Да танче може, и янето може, просто ти както винаги не мислиш е не си схванала и грам от казаното от мен.

Метафоричен бил Янето, ама друг път. Да вземе да се гръмне.
Изображение
Аватар
Bobby_gBG

Покажи връзката към това мнениеот clearly » 17.12.2009г. в 21:21ч.

Bobby_gBG написа:
clearly написа:
Bobby_gBG написа:Тоз боклук Янето да вземе да се гръмне.
Аха значи вожда може да квалифицира така ли Боби?
Да танче може, и янето може, просто ти както винаги не мислиш е не си схванала и грам от казаното от мен.

Метафоричен бил Янето, ама друг път. Да вземе да се гръмне.

Изображение
Не си мисли ,че не съм разбрала какво си написал Боби по горе .И все пак не си бил там за да чуеш точно какво е казал Янето на база предизвиканите от вожда ви квалификации.Еми вожда сам си го е търсил .Като е обвинил Янето ,че е гей естествено и аз да съм и аз ще му кажа ако съм мъж ,ами дай женка си да ти докажа :laugh: :laugh: А що се касае до тая реплика на която Сидеровица се е обидила[от линка на актуално доколко е верна не знам
Аз съжалявам този човек за неговото безплодие - политическо и друго"
.
еми то това касае само вожда ви и лъжа ли е ,че той няма плод в себе си тоест семенца ;) ;) .Така ,че вожда да не обвинява че Янето хомо, а всъщност той е такъв! За разлика от него Янев си е първокласен мъж, който си държи на думата, а не политическа проститутка като него. ;)
Ето ти и репликите Боби без цензура
Волен Сидеров: Яне да излезе и да си каже "Аз съм гей" и с това да се приключи. Но той го крие упорито, влязъл е в една зависимост, при която му дърпат конците, и оттам тези истерични фалцетни нотки в гласчето и поведението му. Съветвам го да излезе ясно, откровено да си каже, за да му олекне. Когато се крие подобно влечение, то може да се използва за дърпане на конци. Това при Яне се проявява в скокообразни движения, в които няма логика. Той казва, че ще подкрепя десноцентристко правителство, след това застава с БСП. А като казахме с Борисов идеята за референдум, той застана против: Първанов - БСП - Яне Янев.

Репортер: Откъде имате информация за сексуалната ориентация на Янев?

Сидеров: Има колеги, които могат да посочат тук негови интимни връзки в Благоевградско. Това го потвърди едно момче. Достатъчно данни има за неговата зависимост - този човек, който ще го доведем тук в Народното събрание, може да декларира, че е бил в интимни отношения с него. Имам и други данни от тайните служби. Така, както той получаваше от тайните служби, сега аз получавам от тях данни. Сред тези информации има и за Яне Янев.

Яне Янев: Съжалявам, че Волен е толкова долен. Аз винаги съм бил и ще остана хетеросексуален и той може да пробва, като доведе Капка, но да си купи фенер. И повече не ме занимавайте с щуротии, а нека наистина да видим в България как една крайно националистическа, ретроградна партия формира цялостната политика. Съжалявам този човек за неговото безплодие - политическо и друго (отговор на Янев след питане на един от репортерите, подканени да задават "крайно неудобни" въпроси след монолога на Сидеров).

Сидеров: Той се опитва, имам информация, да акумулират хора с пари - бизнесмени, банкери, търсят се средства да разбият групата на "Атака". Пари, с които да бъдат купувани наши депутати. Точно Янев и точно стоящият зад него Алексей Петров го правят това нещо в комбинация с Валери Симеонов, СКАТ. Той е получил огромни пари за изборите и след като с машинации влезе в Народното събрание, си прояви истинското лице в услуга на БСП.

Янев: Разбирам за тежката психодепресия, която е продиктувана от желанието на най-честните и най-коректните депутати от "Атака" да комуникират интензивно с РЗС, тази комуникация ще продължи.

Сидеров: Ходи чрез Димитър Абаджиев, понеже той не може пряко да контактува в Брюксел, да лее помия и клевети срещу България. Тези действия са стимулирани от задкулисните играчи. Алексей Петров каза скоро, че влиза в политиката и е съмишленик на Янев. Значи имаме симбиоза между хора, които искат да съборят управлението. Всичко това е подривна дейност.

Янев: Никаква връзка нямам с Петров. Връзка има обаче между Волен Сидеров и Алексей Петров и тя е документирана. Не аз, а той преди по-малко от 10 дни в отсрещния хотел е провеждал среща с въпросния господин Петров. Тъй като България 20 години се управлява от кукли на конци, е ясно, че РЗС е единствената извънсистемна партия.

( В това време Сидеров и строените около него атакисти се втурват към трибуната, където е Янев. Изглежда, ще търсят физическа разправа, но в последния момент завиват към пленарната зала, а Сидеров се провиква...)

Сидеров: Хомосексуалистите вън от парламента веднага!

Янев: Това е лицето на днешното управление. Ей така изглежда правителството на Бойко Борисов и основния му коалиционен партньор. Веднъж нахълта в парламентарната ни група, сега пак се опитва, но му казвам, че нашето търпение има граници. Тъй като не е приет никъде в Европа, неговите евродепутати стоят в ъгъла като прокажени, той няма покана в нито едно посолство и неговата ревност е безгранична. Преди по-малко от 20 дни дойде да ме пита дали мога да напиша писмо до партньорите ни - европейските консерватори, с цел приемане на "Атака". Аз му казах: абсурд. Сега той се опита да нахълта при посланиците...

Сидеров: Той сега ме напада, че действията за референдума били "малоумие". Ако допитването до народа е малоумие, значи този човек трябва да излезе и да каже: "Народовластието за мен е малоумие..."
http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2009/12/ ... z_cenzura/
ИзображениеИзображение
Аватар
clearly

Покажи връзката към това мнениеот СкручЪ » 18.12.2009г. в 00:39ч.

clearly написа:
Двамата си размениха обидни квалификации в кулоарите на парламента след среща на независимите депутати от политическата група на РЗС с представители на чужди посолства.

fail. :tooth2:
Аватар
СкручЪ

Съобщения: 1039
Години: 27
Регистриран: 2.10.2006г. в 22:07ч.
Град: below the heaven
В момента: се чуди що за тъп въпрос е това за форум?!

Покажи връзката към това мнениеот Bobby_gBG » 18.12.2009г. в 14:18ч.

clearly написа: А що се касае до тая реплика на която Сидеровица се е обидила[от линка на актуално доколко е верна не знам
Аз съжалявам този човек за неговото безплодие - политическо и друго"
.
еми то това касае само вожда ви и лъжа ли е ,че той няма плод в себе си тоест семенца ;) ;) .Така ,че вожда да не обвинява че Янето хомо, а всъщност той е такъв!
Да танче, точно за това говорим, за тази жалка долна и отвратителна намеса на "безплодие", породено от лична трагедия и аборт!

Пак казвам - съвсем правилно си е реагирал Янето да иска от Волен да докара капка да я опъне и да докаже че не е гей, с това съм съгласен, всеки мъж по принцип е в правото си да реагира така.
Но съм бесен от начина по който намесва мъртвото дете на Волен и Капка! За такива злорадства няма прошка :angry: :devil2: Особено имайки предвид факта че на тези години за Капка ще е почти или съвсем невъзможно да има повече деца!

Използването на такава лична трагедия е един страшно долен, отвратителен и гнусен начин да засегнеш опонента си, дори и да те е нарекъл гей!
Изображение
Аватар
Bobby_gBG

Покажи връзката към това мнениеот root » 18.12.2009г. в 14:47ч.

Bobby_gBG написа:Пак казвам - съвсем правилно си е реагирал Янето да иска от Волен да докара капка да я опъне и да докаже че не е гей, с това съм съгласен, всеки мъж по принцип е в правото си да реагира така.

Леле - на сл. събрание могат да те отлюспят за тези ти думи.

А скандала идва много на място м/у другото. 500 милиона дефицит. Вместо да се занимаваме с по-важни дела гледаме как някакви пудели се джавкат...

Така беше и с "импийчмънта" - голяма работа, голяма пукотевица, а се оказа че приемали бюджета...

Явно пак се мъти нещо щом пускат щурмоваците...
mobilio - професионални мобилни приложения
Аватар
root
Елитен потребител
Елитен потребител

Съобщения: 2642
Регистриран: 25.07.2004г. в 23:04ч.
Град: 1d10tl@nd

Покажи връзката към това мнениеот Miro20 » 18.12.2009г. в 15:28ч.

мдаа.. обичайното.. някои се разплакват от умиление по вожда, но все пак интересна теза от аферата :
http://www.afera.bg/index.php?option=co ... 9&Itemid=1
иначе чесно казано, приемам абсолютно на смях това за което се карат двама пееаси .
да. точно това е думата за двама махленски пееаса, които станаха за смях пред цяла БГ че и пред външните "гости" от европата.
Така беше и с "импийчмънта" - голяма работа,....

еми точно така си е. мисля тук някъде споменах за тези балони, които бързо бързо се пукат, както и с темата за турския език.
занимават ни с простотии, на фона на далеч далеч по важни неща.
Нова парола:

Аватар
Miro20

* = д

Покажи връзката към това мнениеот root » 18.12.2009г. в 16:41ч.

"Тази вечер - Волен Сидеров в Шоуто на Иван и Андрей, директен отговор на гостуването на Яне Янев при Слави"

Ооо - няма ли да се организира полит-гледане с последващо обсъждане?
Аватар
root
Елитен потребител
Елитен потребител

Покажи връзката към това мнениеот Bobby_gBG » 19.12.2009г. в 11:14ч.

Нека видим точните думи на Янето.
Припомняме, че Яне Янев свика журналисти, за да им каже, че настоява Капка Сидерова да дойде в Народното събрание, та той да докажел, че е мъж. В простащината си лидерът на РЗС стигна дотам да обяви, че той щял да разреши проблема с безплодието в семейството, а Сидеров можел да им свети с фенер.
И след това Танче ми говори дали янето е прекалил с кретенизма си или не.
Разкрития
В ексклузивно интервю за „Шоуто на Иван и Андрей“ Волен Сидеров продължи психологическата си акция над Яне Янев. Лидерът на „Атака“ продължава да твърди за опонента си, че има хомосексуални наклонности. Сидеров добави, че Янев е имал интимни отношения с личния си шофьор, който бил готов да разкаже всичко около връзката им. „Стига да не го заплашат сега и да му затворят устата по някакъв начин“, добави Сидеров. Волен изрази огорчението си от нападките на Яне към съпругата му Капка и нейната лична трагедия с аборта. Националистът заяви, че е готов да си разчисти сметките с Янев и чрез юмручен бой. Иван и Андрей предложиха това да стане на ринга им в „Сблъсък“ тази събота. „Аз съм готов. Чакам го. Само да си вземе вазелина!“, втрещи с изказването си лидерът на Атака.
В същото време по Канал 3 Яне Янев опровергаваше пред Сашо Диков клеветите по свой адрес .
И едно бързо кличпче от случката

Иначе аз днес попаднах на няколко интересни статии, включително някой който застава с името и снимката си и се представя за любовник на Янето.
Любовникът на Яне го предал срещу 20 000 лв.
Разкрития
Публикувано от Karolina на 17 декември 2009
Казахме ли ви, че Яне Янев е гей?!? Тогава никой не ни вярваше, но ето, че истината излезе наяве, макар и от устата на не толкова надеждния Волен Сидеров. Грандиозният скандал, който се разрази днес в парламента, предизвика шумни коментари в обществото. Лидерът на „Атака” избухна, заради коментара на Яне относно референдума за турските новини. Волен изкрещя, че Янев е хомосексуален и има доказателства за това в лицето (или в панталоните) на благоевградски гей, който би потвърдил.

Яне очевидно излезе от кожата си и използва добре изпитания метод „нападението е най-добрата защита”. Той скочи срещу Сидеров, тропайки с крак „Няма, пък! Не съм гей, хетеро съм” и дори се закани да му го докаже върху Капка, а пък Волен щял да стои отстрани и да им свети на хетеросексуалния акт. Така лидерът на РЗС щял да му покаже нагледно как се прави.

И докато Яне се оплакваше с нежното си повлачено гласче пред журналисти, Волен най-неглижирано мина покрай тълпата и подвикна “Хомосексуалистите вън от парламента!”. С тази реплика гей парадът в парламента бе пълен.

Но стига предистория. Новото и пикантното дойде от наши източници. Благоевградският мачо, който оправил Яне, сам го предал пред човек на „Атака”, който също изповядвал „гей религията”. Яне и „половинката” му се запознали в Благоевград по време на парламентарните избори, когато Янев беше мажоритарен кандидат на листата.

Връзката им обаче не траела дълго. Любовникът на Янев искал да му отмъсти, защото лидерът на РЗС го зарязал заради софиянец. Когато новината стигнала и до вожда на атакистите, Волен веднага му предложил оферта. Срещу 20 000 лв. бившият на Яне, чието име засега се пази в тайна, обещал да изобличи сексуалната ориентация на Янев публично.

Част от парите мистър „Х” вече получил, а останалите щели да му се преведат по сметка срещу снимков материал. Любовникът предвидливо се застраховал срещу евентуално разочарование, като наел човек, който да „документира” с фотоси любовта им.
Чудно ми е кой ли е този гей депутат на Атака, въпреки че по пътя на логиката влезлия от Благоевград е Огнян Димитров Тетимов. Иначе то едва ли има партия, организация или по-голяма фирма в която да няма гей, независимо дали скрит и открит. Въпроса е - като е гей да бъде открит, а не да се крие щото го е срам, и да бъде зависим и да може да бъде изнудван.

Иначе днес шоуто продължава, защото гея си застана с името и снимката (въпреки че все пак докато не застане на живо да го потвърди или отрече това все още може да си е просто клевета).
Мистериозният любовник на Яне проговори: Аз е**х Яне Янев!”
РазкритияПубликувано от Karolina на 19 декември 2009

Вчера (18 декември) на служебния имейл на „Разкрития” получихме писмо от човек, който твърди, че е любовникът на Яне Янев от Благоевград. Припомняме, че преди няколко дни в парламента избухна скандал на сексуална основа между лидера на „Атака” Волен Сидеров и лидера на РЗС Яне Янев. Според вожда на атакистите Янев е хомосексуалист и крие ориентацията си. С този коз, според Сидеров, Алексей Петров държи Яне Янев в ръцете си. Волен дори каза, че има сигурен човек от Благоевград, който би потвърдил за интимните си отношения с лидера на РЗС.

На тези нападки самият Яне отвърна остро, като покани съпругата на Волен, „върху” която да демонстрира сексуалната си ориентация.

Наш източник ни донесе, че в действителност Яне е имал гадже-гей от Благоевград, който е взел пари от Сидеров, за да потвърди връзката им със снимков материал. Така се появи и писмото от г-н Антон Михайлов, който се разкри пред нас като мистериозния любовник на Яне. Михайлов също настоява да публикуваме опровержение относно информацията, че е взел пари, за да предаде Яне.

Публикуваме писмото дословно, заедно със снимката, която Антон Михайлов бе така любезен да ни изпрати.

Изображение
Здравейте!
Казвам се Антон Михайлов и аз съм човекът от Благоевград, с когото Яне имаше връзка. Пиша ви, защото искам опровержение по повод материала, който сте публикували вчера (17 декември) – „Любовникът на Яне го предал срещу 20 000 лв.”. Източникът ви лъже! Вярно е, че казах на депутат от „Атака”, с когото бяхме в интимни отношения, за връзката ми с Яне, но не съм взимал пари от Волен, няма и да взема! Направих го, защото исках да си отмъстя на Яне.
Двамата се познаваме отдавна – още преди да влезе в политиката. Но Яне винаги е крил сексуалната си ориентация, срамува се, че е гей и затова връзката ни беше тайна. Криехме се и за пред хората се преструвахме, че не се познаваме. Той идваше почти всяка вечер в квартирата, която бях наел, в продължение на две години. Когато се запозна с Алексей Петров, започна малко по малко да се отдръпва, заплаши ме да не казвам на никого, защото градял кариера. Знаех, че Алексей го държи на мушка, помолих го да се откаже, за да запазим връзката си. Да каже на всички кой е! Но накрая той се изплаши и ми каза да не го търся повече.

Искам пак да повторя – не съм го издал за пари! Никога не са ме интересували парите нито на Яне, нито на друг. Но той много се промени, започна да ми праща обидни SMS-и да не го притеснявам, нарече ме „противно *****”. Защо? Той също е гей и аз го „оправях” редовно, така че да не се прави на хетеро! Моля ви да публикувате писмото ми, за да излезе истината наяве!
Съжалявам, Яне, но ти ме предизвика!

Антон Михайлов

Бележка на редактора:
Заглавието на публикацията е на редакцията на "Разкрития"
А най-веселото ще е ако наистина се появят снимки. Няма нужда да са нали точно по време на секса, примерно да ги дават леко гушнати с въпросния младеж ще е повече от достатъчно...
Изображение
Аватар
Bobby_gBG

Покажи връзката към това мнениеот clearly » 19.12.2009г. в 15:08ч.

Bobby_gBG написа:Нека видим точните думи на Янето.
Припомняме, че Яне Янев свика журналисти, за да им каже, че настоява Капка Сидерова да дойде в Народното събрание, та той да докажел, че е мъж. В простащината си лидерът на РЗС стигна дотам да обяви, че той щял да разреши проблема с безплодието в семейството, а Сидеров можел да им свети с фенер.
И след това Танче ми говори дали янето е прекалил с кретенизма си или не.
Разкрития
В ексклузивно интервю за „Шоуто на Иван и Андрей“ Волен Сидеров продължи психологическата си акция над Яне Янев. Лидерът на „Атака“ продължава да твърди за опонента си, че има хомосексуални наклонности. Сидеров добави, че Янев е имал интимни отношения с личния си шофьор, който бил готов да разкаже всичко около връзката им. „Стига да не го заплашат сега и да му затворят устата по някакъв начин“, добави Сидеров. Волен изрази огорчението си от нападките на Яне към съпругата му Капка и нейната лична трагедия с аборта. Националистът заяви, че е готов да си разчисти сметките с Янев и чрез юмручен бой. Иван и Андрей предложиха това да стане на ринга им в „Сблъсък“ тази събота. „Аз съм готов. Чакам го. Само да си вземе вазелина!“, втрещи с изказването си лидерът на Атака.
В същото време по Канал 3 Яне Янев опровергаваше пред Сашо Диков клеветите по свой адрес .
И едно бързо кличпче от случката

Иначе аз днес попаднах на няколко интересни статии, включително някой който застава с името и снимката си и се представя за любовник на Янето.
Любовникът на Яне го предал срещу 20 000 лв.
Разкрития
Публикувано от Karolina на 17 декември 2009
Казахме ли ви, че Яне Янев е гей?!? Тогава никой не ни вярваше, но ето, че истината излезе наяве, макар и от устата на не толкова надеждния Волен Сидеров. Грандиозният скандал, който се разрази днес в парламента, предизвика шумни коментари в обществото. Лидерът на „Атака” избухна, заради коментара на Яне относно референдума за турските новини. Волен изкрещя, че Янев е хомосексуален и има доказателства за това в лицето (или в панталоните) на благоевградски гей, който би потвърдил.

Яне очевидно излезе от кожата си и използва добре изпитания метод „нападението е най-добрата защита”. Той скочи срещу Сидеров, тропайки с крак „Няма, пък! Не съм гей, хетеро съм” и дори се закани да му го докаже върху Капка, а пък Волен щял да стои отстрани и да им свети на хетеросексуалния акт. Така лидерът на РЗС щял да му покаже нагледно как се прави.

И докато Яне се оплакваше с нежното си повлачено гласче пред журналисти, Волен най-неглижирано мина покрай тълпата и подвикна “Хомосексуалистите вън от парламента!”. С тази реплика гей парадът в парламента бе пълен.

Но стига предистория. Новото и пикантното дойде от наши източници. Благоевградският мачо, който оправил Яне, сам го предал пред човек на „Атака”, който също изповядвал „гей религията”. Яне и „половинката” му се запознали в Благоевград по време на парламентарните избори, когато Янев беше мажоритарен кандидат на листата.

Връзката им обаче не траела дълго. Любовникът на Янев искал да му отмъсти, защото лидерът на РЗС го зарязал заради софиянец. Когато новината стигнала и до вожда на атакистите, Волен веднага му предложил оферта. Срещу 20 000 лв. бившият на Яне, чието име засега се пази в тайна, обещал да изобличи сексуалната ориентация на Янев публично.

Част от парите мистър „Х” вече получил, а останалите щели да му се преведат по сметка срещу снимков материал. Любовникът предвидливо се застраховал срещу евентуално разочарование, като наел човек, който да „документира” с фотоси любовта им.
Чудно ми е кой ли е този гей депутат на Атака, въпреки че по пътя на логиката влезлия от Благоевград е Огнян Димитров Тетимов. Иначе то едва ли има партия, организация или по-голяма фирма в която да няма гей, независимо дали скрит и открит. Въпроса е - като е гей да бъде открит, а не да се крие щото го е срам, и да бъде зависим и да може да бъде изнудван.

Иначе днес шоуто продължава, защото гея си застана с името и снимката (въпреки че все пак докато не застане на живо да го потвърди или отрече това все още може да си е просто клевета).
Мистериозният любовник на Яне проговори: Аз е**х Яне Янев!”
РазкритияПубликувано от Karolina на 19 декември 2009

Вчера (18 декември) на служебния имейл на „Разкрития” получихме писмо от човек, който твърди, че е любовникът на Яне Янев от Благоевград. Припомняме, че преди няколко дни в парламента избухна скандал на сексуална основа между лидера на „Атака” Волен Сидеров и лидера на РЗС Яне Янев. Според вожда на атакистите Янев е хомосексуалист и крие ориентацията си. С този коз, според Сидеров, Алексей Петров държи Яне Янев в ръцете си. Волен дори каза, че има сигурен човек от Благоевград, който би потвърдил за интимните си отношения с лидера на РЗС.

На тези нападки самият Яне отвърна остро, като покани съпругата на Волен, „върху” която да демонстрира сексуалната си ориентация.

Наш източник ни донесе, че в действителност Яне е имал гадже-гей от Благоевград, който е взел пари от Сидеров, за да потвърди връзката им със снимков материал. Така се появи и писмото от г-н Антон Михайлов, който се разкри пред нас като мистериозния любовник на Яне. Михайлов също настоява да публикуваме опровержение относно информацията, че е взел пари, за да предаде Яне.

Публикуваме писмото дословно, заедно със снимката, която Антон Михайлов бе така любезен да ни изпрати.

Изображение
Здравейте!
Казвам се Антон Михайлов и аз съм човекът от Благоевград, с когото Яне имаше връзка. Пиша ви, защото искам опровержение по повод материала, който сте публикували вчера (17 декември) – „Любовникът на Яне го предал срещу 20 000 лв.”. Източникът ви лъже! Вярно е, че казах на депутат от „Атака”, с когото бяхме в интимни отношения, за връзката ми с Яне, но не съм взимал пари от Волен, няма и да взема! Направих го, защото исках да си отмъстя на Яне.
Двамата се познаваме отдавна – още преди да влезе в политиката. Но Яне винаги е крил сексуалната си ориентация, срамува се, че е гей и затова връзката ни беше тайна. Криехме се и за пред хората се преструвахме, че не се познаваме. Той идваше почти всяка вечер в квартирата, която бях наел, в продължение на две години. Когато се запозна с Алексей Петров, започна малко по малко да се отдръпва, заплаши ме да не казвам на никого, защото градял кариера. Знаех, че Алексей го държи на мушка, помолих го да се откаже, за да запазим връзката си. Да каже на всички кой е! Но накрая той се изплаши и ми каза да не го търся повече.

Искам пак да повторя – не съм го издал за пари! Никога не са ме интересували парите нито на Яне, нито на друг. Но той много се промени, започна да ми праща обидни SMS-и да не го притеснявам, нарече ме „противно *****че”. Защо? Той също е гей и аз го „оправях” редовно, така че да не се прави на хетеро! Моля ви да публикувате писмото ми, за да излезе истината наяве!
Съжалявам, Яне, но ти ме предизвика!

Антон Михайлов

Бележка на редактора:
Заглавието на публикацията е на редакцията на "Разкрития"
А най-веселото ще е ако наистина се появят снимки. Няма нужда да са нали точно по време на секса, примерно да ги дават леко гушнати с въпросния младеж ще е повече от достатъчно...

Виждам ,че същият пост го има и в партийният ви форум ,така ,че от там си го видял Боби ,в темата която вожда казал така
Волен към Яне: Чакам те в „Сблъсък“! Носи си вазелин!
http://www.vestnikataka.com/forum/index ... 374.0.html
Интересно защо вожда ви и той се включи в играта за отстраняване и очерване на Янето?Кой го впримчи в това Боби?А това цигле де са му дали манги да приказва глупости, направо нямам думи !!!Как може вожда ви да падне до такова ниво ,но не се и учудвам след като за 20год.той се е доказал какво мекере и подлога е .В заключение в статията де си я постнал пише ,че има и от ващите хора атакистите гейове ?Кои ли са те би ли казал?
ИзображениеИзображение
Аватар
clearly

Покажи връзката към това мнениеот Bobby_gBG » 19.12.2009г. в 16:06ч.

clearly написа:Виждам ,че същият пост го има и в партийният ви форум ,така ,че от там си го видял Боби ,в темата която вожда казал така
Интересно защо вожда ви и той се включи в играта за отстраняване и очерване на Янето?Кой го впримчи в това Боби?А това цигле де са му дали манги да приказва глупости, направо нямам думи !!!Как може вожда ви да падне до такова ниво ,но не се и учудвам след като за 20год.той се е доказал какво мекере и подлога е .В заключение в статията де си я постнал пише ,че има и от ващите хора атакистите гейове ?Кои ли са те би ли казал?
Всъщност Танче, понеже за разлика от теб аз обичам да мисля, като видя че тук си написала абсолютно същото нещо като във форума на Атака, първо проверявам дали да не би ти да си автора и на двете места, преди да те обвиня че си го видяла и копирала от другаде...
Ама естествено от тебе такива логични неща не може да очакваме, от тебе единствено първосигналност може да се види ;)

Относно втората част - реакцията на Волен спрямо Янето е поради участието му 1 ден преди това при ибрика на Доган - Славчо, и якото плюене по референдума за новините на турски език.

Атака беше единствената парламентарна партия дето горе долу си мълчеше и не нападаше смешника Яне димката след всичката му параноя покрай разпадането на групата му, но след като иска да води война и с нас - получи си я.

И за десерт относно:
clearly написа:В заключение в статията де си я постнал пише ,че има и от ващите хора атакистите гейове ?Кои ли са те би ли казал?
Ако можеше да помнеш повече от 5 минути, или ако поне ми четеше целите мнения щеше да видиш че:
Bobby_gBG написа:Чудно ми е кой ли е този гей депутат на Атака, въпреки че по пътя на логиката влезлия от Благоевград е Огнян Димитров Тетимов.
Иначе да не би да си мислиш че някой ми дава отчет колко и кои са гейовете в Атака? :haha:
Изображение
Аватар
Bobby_gBG

Покажи връзката към това мнениеот clearly » 19.12.2009г. в 18:30ч.

Bobby_gBG написа:
clearly написа:Виждам ,че същият пост го има и в партийният ви форум ,така ,че от там си го видял Боби ,в темата която вожда казал така
Всъщност Танче, понеже за разлика от теб аз обичам да мисля, като видя че тук си написала абсолютно същото нещо като във форума на Атака, първо проверявам дали да не би ти да си автора и на двете места, преди да те обвиня че си го видяла и копирала от другаде...
Ама естествено от тебе такива логични неща не може да очакваме, от тебе единствено първосигналност може да се види ;) :

Като ме обвиняваш в нещо дай доказателство какво съм копирала от вашият партиен форум Боби.Да не стане така,че няма такова или ако има което не е в нея тема която визирах,тъй като не съм писала там ,да е мое?

Относно втората част - реакцията на Волен спрямо Янето е поради участието му 1 ден преди това при ибрика на Доган - Славчо, и якото плюене по референдума за новините на турски език.

Що ми повтаряш написаното ?Това го бях писала преди тебе ,че нападките на вожда са заради участието в шоуто на Слави и бях дала и линк от него :laugh:
Атака беше единствената парламентарна партия дето горе долу си мълчеше и не нападаше смешника Яне димката след всичката му параноя покрай разпадането на групата му,
Що се касае ,че сте си мълчели преди това ами да така е ,защото вожда ви го бе страх Янето да не му изкара кирливите ризи .
но след като иска да води война и с нас - получи си я.
Каква война бре Боби ти е в главата?На това ли му викаш война ?Вожда се вкарва в някакъв филм от който става смешен .
И за десерт относно:
clearly написа:В заключение в статията де си я постнал пише ,че има и от ващите хора атакистите гейове ?Кои ли са те би ли казал?
Ако можеше да помнеш повече от 5 минути, или ако поне ми четеше целите мнения щеше да видиш че:
Bobby_gBG написа:Чудно ми е кой ли е този гей депутат на Атака, въпреки че по пътя на логиката влезлия от Благоевград е Огнян Димитров Тетимов.
Иначе да не би да си мислиш че някой ми дава отчет колко и кои са гейовете в Атака? :haha:

Е аз не знаех кой е влязъл от него район Боби и за това и питах кой е тоя предполагаем гей?А иначе не е само той .Мога да те светна за още двама човека .
ИзображениеИзображение
Аватар
clearly

Покажи връзката към това мнениеот СкручЪ » 19.12.2009г. в 18:56ч.

НЕ ИСКАМ ДА СЕ ПРЕВРЪЩАМ В НЕЧИЙ АДВОКАТ
(това ще стане след 5 години :р )
ИЛИ ДА ВЗЕМАМ НЕЧИЯ СТРАНА
, но...
Уважаеми модератори, умишлено е с главни и големи букви.

clearly написа:Като ме обвиняваш в нещо дай доказателство какво съм копирала от вашият партиен форум Боби.Да не стане така,че няма такова или ако има което не е в нея тема която визирах,тъй като не съм писала там ,да е мое?

Той не те е обвинил. Каза, че просто се е съмнявал.
clearly написа:Що ми повтаряш написаното ?Това го бях писала преди тебе ,че нападките на вожда са заради участието в шоуто на Слави и бях дала и линк от него :laugh:

Не е забелязал явно. Което не доказва, че не е прав. А и на всеки се случва. Пример:
clearly написа:Е аз не знаех кой е влязъл от него район Боби и за това и питах кой е тоя предполагаем гей?

Bobby_gBG написа:И за десерт относно:

Макар че Боба е груб, особено като се има предвид, че говори на жена (доколкото разбрах).

clearly написа:Мога да те светна за още двама човека .

Че са гейове ли? Кажи ги, обаче и с адресите, така че да можем отидем да ги линчуваме.
Аватар
СкручЪ

Покажи връзката към това мнениеот root » 19.12.2009г. в 18:59ч.

СкручЪ написа:НЕ ИСКАМ ДА СЕ ПРЕВРЪЩАМ В НЕЧИЙ АДВОКАТ
, но...

След 5-години НЯМА да станеш адвокат. Ще трябва първо да те приемат в Адвокатската Колегия ($$$).

Или май не са ви го казали в началото?
Аватар
root
Елитен потребител
Елитен потребител

Покажи връзката към това мнениеот СкручЪ » 19.12.2009г. в 19:12ч.

root написа:
, но...

След 5-години НЯМА да станеш адвокат. Ще трябва първо да те приемат в Адвокатската Колегия ($$$).

Или май не са ви го казали в началото?

Това няма нищо общо с темата, но благодаря, че ми го каза
Аватар
СкручЪ

Покажи връзката към това мнениеот clearly » 19.12.2009г. в 19:28ч.

, но...

clearly написа:Като ме обвиняваш в нещо дай доказателство какво съм копирала от вашият партиен форум Боби.Да не стане така,че няма такова или ако има което не е в нея тема която визирах,тъй като не съм писала там ,да е мое?

Той не те е обвинил. Каза, че просто се е съмнявал.
clearly написа:Що ми повтаряш написаното ?Това го бях писала преди тебе ,че нападките на вожда са заради участието в шоуто на Слави и бях дала и линк от него :laugh:

Не е забелязал явно. Което не доказва, че не е прав. А и на всеки се случва. Пример:
clearly написа:Е аз не знаех кой е влязъл от него район Боби и за това и питах кой е тоя предполагаем гей?

Bobby_gBG написа:И за десерт относно:

Макар че Боба е груб, особено като се има предвид, че говори на жена (доколкото разбрах).

clearly написа:Мога да те светна за още двама човека .

Че са гейове ли? Кажи ги, обаче и с адресите, така че да можем отидем да ги линчуваме.

СкручЪ"защо намесваш и модератора в случая?Постът ми е към Боби в отговор на негови писания към мен и не е необходимо трети човек да се включва по него.Много добре чете същият какво пиша ,но се прави на ударен като вкарва и лъжи за да ме очерни ,но няма как да стане.Що се касае кои са другите гейчета ами нека Боби да каже ,той е в кухнята.
ИзображениеИзображение
Аватар
clearly

Покажи връзката към това мнениеот СкручЪ » 20.12.2009г. в 14:31ч.

Ясно ли ти е защо споменавам модератора?
И аз реално погледнато не се намесвам в спора. Просто пояснявам неговите думи, тъй като той всичко си е написал, просто ти преиначаваш нещата или просто не го разбираш.
Нищо лично ;]

И всеки има право да има каквато си иска сексуална ориентация!!!
Аватар
СкручЪ

Покажи връзката към това мнениеот clearly » 20.12.2009г. в 15:33ч.

СкручЪ написа:
Ясно ли ти е защо споменавам модератора?
И аз реално погледнато не се намесвам в спора. Просто пояснявам неговите думи, тъй като той всичко си е написал, просто ти преиначаваш нещата или просто не го разбираш.
Нищо лично ;]

И всеки има право да има каквато си иска сексуална ориентация!!!

И какво е написал ?Една лъжа в която ме обвинява и на която аз давам отговор .А ти въпреки ,че се застраховаш ,май играеш ролята на негов адвокат СкручЪ?
ИзображениеИзображение
Аватар
clearly

Покажи връзката към това мнениеот Bobby_gBG » 20.12.2009г. в 15:49ч.

СкручЪ написа:

Не е забелязал явно. Което не доказва, че не е прав.
Еми тогава танче след като знаеш че нападките на "вожда са заради участието на Яне в шоуто на Слави, защо ме питаш???
clearly написа:Интересно защо вожда ви и той се включи в играта за отстраняване и очерване на Янето?
Що за наглости и демагогия? Хем знаеш защо се е включил в "оплюването", хем дори сама си ни показала защо се е стигнало до там, и имаш наглостта първо да ме питаш защо вожда се е включил, и след това имаш още по-голямата глупост и простащина да ме питаш защо съм бил повтарял написаното от теб?
Ти си супер жалка провокаторка...

Знаем че моите думи не ги помниш повече от 5 минути, ама ти вече започна масово да забравяш и своите простотии дето ги пишеш.
clearly написа:И какво е написал ?Една лъжа в която ме обвинява и на която аз давам отговор .А ти ролята на негов адвокат ли заемаш СкручЪ?
Къде съм написал лъжа танче? Я първо ми прочети пак мнението, после прочети и мнението на СкручЪ кадето ти е обяснил какво казвам, защото е очевадно че той е разбрал моите думи перфектно , а ти както винаги не си схванала...
Какво да се прави като не можеш да осмисляш дори очевадното, пък камо ли като се стигне до нещо важно, усукано, сложно и объркващо...

И за десерт - едно бързо доказателство за един от случаите когато съм те изловил да пишеш тук чужди думи и да ги представяш за свои (отне ми точно 30 секунди за да го намеря):
viewtopic.php?p=210003#p210003
Последна промяна Bobby_gBG на 20.12.2009г. в 15:53ч., променена общо 1 път
Изображение
Аватар
Bobby_gBG

Покажи връзката към това мнениеот Miro20 » 20.12.2009г. в 15:50ч.

Bobby_gBG написа:Атака беше единствената парламентарна партия дето горе долу си мълчеше и не нападаше смешника Яне димката след всичката му параноя покрай разпадането на групата му, но след като иска да води война и с нас - получи си я

хахаха :) до там ли паднахте че да водите гей-войни ? с елементарни, клюкарски, педеаски методи ???
аплодисменти за тази "война". :haha:
след като и на двамата пееаси им се срина рейтинга (най вече на вожда) и няма с какво да поравдаят загърбването на принципи, идеи, национализъм, време е за гей-войничка с кърпички и пляскане по дупенцата :haha:

иначе да, прав си че ибрикчията на ББ -вожда, мълчеше като г.з и се обажда само когато му наредят.
в това няма съмнение.
Нова парола:

Аватар
Miro20

* = д

Покажи връзката към това мнениеот clearly » 20.12.2009г. в 16:12ч.

Bobby_gBG написа:
СкручЪ написа:

Не е забелязал явно. Което не доказва, че не е прав.
Еми тогава танче след като знаеш че нападките на "вожда са заради участието на Яне в шоуто на Слави, защо ме питаш???
clearly написа:Интересно защо вожда ви и той се включи в играта за отстраняване и очерване на Янето?
Що за наглости и демагогия? Хем знаеш защо се е включил в "оплюването", хем дори сама си ни показала защо се е стигнало до там, и имаш наглостта първо да ме питаш защо вожда се е включил, и след това имаш още по-голямата глупост и простащина да ме питаш защо съм бил повтарял написаното от теб?
Ти си супер жалка провокаторка...

Знаем че моите думи не ги помниш повече от 5 минути, ама ти вече започна масово да забравяш и своите простотии дето ги пишеш.
clearly написа:И какво е написал ?Една лъжа в която ме обвинява и на която аз давам отговор .А ти ролята на негов адвокат ли заемаш СкручЪ?
Къде съм написал лъжа танче? Я първо ми прочети пак мнението, после прочети и мнението на СкручЪ кадето ти е обяснил какво казвам, защото е очевадно че той е разбрал моите думи перфектно , а ти както винаги не си схванала...
Какво да се прави като не можеш да осмисляш дори очевадното, пък камо ли като се стигне до нещо важно, усукано, сложно и объркващо...

И за десерт - едно бързо доказателство за един от случаите когато съм те изловил да пишеш тук чужди думи и да ги представяш за свои (отне ми точно 30 секунди за да го намеря):
viewtopic.php?p=210003#p210003

На това му се казва бля бля бля от девет кладенца вода извади ,така завъртя написаното за да си ти прав.ОК няма проблем то вие сте си манипулатори така ,че написаното ти Боби не дава отговор защо вожда допусна след като се пише за политик да падне толкова ниско и обвини Янето ,че е обратен.Много е лесно да кажеш за някой, че е гей. Отвартително, по български. За теб Бобчо ако е нормално това държание на вожда ти ,за мен не е ? Дайте у нас да оплюем някого, ей там ни е силата.Къде по света сте видели такова чудо да се квалифицират на обратни в парламентите им.Ако беше нормално нима в Евро парламента нямаше да извадят кирливите ризи на Митето и да го обвинят ,че е гей?Хората това не ги интересува кой с каква ориентация е.Напротив даже в много градове има кметове такива. ;)
ИзображениеИзображение
Аватар
clearly

Покажи връзката към това мнениеот Bobby_gBG » 20.12.2009г. в 17:05ч.

clearly написа:На това му се казва бля бля бля
На това му се вика твоето мнение за всяко чуждо мнение което не съвпада с твоето.
Танче осрана си, мирише надалеч докато се въргаляш във фекалиите си (любим цитат от Мирко), излагаш се абсолютно, всяка една дума която напишеш е колосална глупост, породена от невъзможността ти да осмислиш дори очевадното.

Иначе да се върнем към темата:
Янето пренесе мъжеложството си и в 41-вия парламент
http://www.vestnikataka.com/?module=dis ... ormat=html
Защо мутантът, станал депутат с измама и закононарушения, още не е изгонен от НС?

Магдалена ТАШЕВА

В четвъртък един политически отпадък, минал през всичките БЗНС-та и СДС-та на прехода, намърдал се с измама в 41-вия парламент по настояване на израелските тайни служби МОСАД, за пореден път унижи България пред света. Янето, както цял народ свикна да нарича креатурата на бившето червено-турско управление, извикало няколко политически секретари на чужди посолства в Народното събрание, за да им се оплаква, че някой му разпаднал парламентарната група. Представете си - в сградата, която поне чуждите трябва да уважават като символ на българската независимост! И за да е по-зрелищно принизяването на народния суверенитет, искал от тях да предприемат действия срещу парламента, ако той реши да проведе референдум "за или против" новините на турски език по БНТ.
Ако това не е политическа транссексуалност - здраве му кажи! Неслучайно народът ни взе да говори за него в среден род.

Янето не за първи път се гаври с българската държавност. Преди изборите, докато обикаляше България в компанията на цяло стадо генерали на МОСАД, един вестник го запита дали това не е предателство на българските национални интереси. В отговор Янето каза, че ако трябва, цялата МОСАД щял доведе в България, защото българските генерали били корумпирани и жалки.
Не зная какво ще се случи, ако във Франция или Холандия подобен келеш унижи публично армията и генералитета им, но във всички случаи това ще бъде краят на неговата политическа кариера. Зная обаче какво би се случило оттатък Босфора, ако някой каже такива думи за турските генерали. В Турция такива ги разстрелват на улицата.
В България обаче един жалък политически сурогат може да плюе и генералитет, и парламент, и нация. Той може да обикаля чуждите кулоари като пачавра, готова да се продаде срещу капка внимание, и никой не реагира.

Защо парламентът мълчи? Една декларация с учтив, но твърд тон би показала на чуждите посланици, дипломати и прочее агенти, че България вече не желае да си затваря очите за безобразната продажност на тяхната марионетка Яне Янев. Че действията му срещу авторитета и интересите на България са минали всякакви допустими граници и подлежат на санкции. Че политическата коректност има лимити. Един такъв лимит е например недопустимото им присъствие в сградата на НС по повод оплакванията на Янев от българския парламент.
Твърде много търпяхме!

Беше време, когато Янето дублираше партиите, от които е изгонен, като си регистрираше свои партии със същите имена. Като го изгониха от БЗНС, Янето регистрира своята Б.З.Н.С. Когато го изгониха от БЗНС-НС, той си регистрира партия НС-БЗНС. Идеята е избирателите да объркат имената и вместо за същинските партии, да пуснат бюлетина за яневата. Със същата сметчица на последните избори Янето издигна за свой кандидат в Търново някой си Цветан Цветанов - не за друго, а защото кандидатът на ГЕРБ в същия избирателен район беше Цветан Цветанов, сегашния вицепремиер. (б.р. - а сега яката копира и идеите на Атака)

Никой не помни предишните Яневи "партии" да са имали дейност, освен че през 1997 г. с една такава регистрация той влезе в коалицията "Обединение за национално спасение" с лидер Ахмед Доган. Впрочем дръндарският философ си спомни за тази стара любов на пресконференцията след евроизборите на 7 юни тази година. Не без умиление Доган ни извести, че ДПС и занапред ще подкрепя търсенията на консервативна платформа вдясно, имайки предвид парадирането на Янето, че е приет от британските консерватори. Подкрепата на Доган се изрази в това, че РЗС влезе в 41-вия парламент с резултат 4.13% благодарение на фалшификациите на вота в Турция.
Една година преди изборите на 5 юли този клоун вадеше вестникарски изрезки от 2006 г. и ги представяше като свои разкрития на корупция. Такива са например случаите "Мургина" и "Ахмед Башев". И странно, ДАНС на Петко Сертов веднага хукваше да работи по "разкритията". В името на вкарването на Янето в 41-вото НС съветникът на Сертов, Алексей Петров, накара даже брат си да стане член на РЗС.

Само че откак "епохата на съветниците" свърши, няма кой да държи юздите на Янето и то пощръкля. Ако дотогава плагиатските му изпълнения са предизвиквали насмешка, вкарването му в 41-вия парламент благодарение на фалшифицираните резултати в Турция никак не е смешно. Клеветите му срещу България - също.
Освен това коментарът на силния човек в БСП, Румен Овчаров, че частната партия на Янето е плод на "политическото генно инженерство в ДАНС" е верен, но казва само половината от истината. Не казва кой е дал поръчката за този експеримент в ДАНС. Като пръв потребител на Яневите услуги към момента се очертават израелските тайни служби - онези, на които Янето възнамеряваше да повери управлението на страната след изборите (виж "Яне Янев ще се разплаща с израелските спецагенти след изборите" в Медиапул от 29 май 2009 г.) Те щели да създадат в България институт, с който да се "борят" срещу корупцията по високите етажи на властта, каза той през май. Тоест израелските тайни служби, според Янето, трябва да контролират българските правителства!

Понякога човек се чуди дали това е обикновена политическа ******, малоумие или съвсем трезв план за затриването на България. Не е случайно, че докато обикаляше България с антуража си от израелските генерали, Янето заяви: "Ще се кача на бронетранспортьор, но милост няма да има. Не съм слънце да огрея навсякъде, ако сега режем глави със скалпел, то с вашата подкрепа след изборите ще режем с резачка."
Той говори в първо лице множествено число ("ще режем глави"), защото израелският му антураж - генералите на МОСАД Дани Ятом, Узи Даян, Йорам Рудман и Дани Кричман по време на втората интифада командваха мачкането на палестинци - е, не с бронетранспортьори, но с бронирани военни багери. Двама от тях, Ятом и Даян, са професионалисти в планирането на политически убийства. Засега имат само един провал - през 1997 г. не можаха да доубият Халеед Мешал, водачът на Хамас.
Янето каза и още нещо. На тези генерали щял да плати не той, нито РЗС, а ... британската Уестминстърска фондация!

Има ли прокуратура в тази държава?! Защото член 24.8 от Закона за политическите партии забранява чужда помощ за български партии. Той гласи: "политическите партии не могат да получават средства от чужди правителства или от чуждестранни държавни предприятия, чуждестранни търговски дружества или чуждестранни организации с идеална цел."
Защо депутатите на една партия, влезли в парламента с измама и закононарушения, ощетила с цели 4 мандата други три партии, която се гаври публично с българските институции, са още в парламента? Ако и това не е достатъчно за касиране на техния избор и изгонването им от НС, и Бог вече не би могъл да опази България!
Изображение
Аватар
Bobby_gBG

Покажи връзката към това мнениеот СкручЪ » 20.12.2009г. в 18:15ч.

clearly написа:И какво е написал ?Една лъжа в която ме обвинява и на която аз давам отговор .А ти въпреки ,че се застраховаш ,май играеш ролята на негов адвокат СкручЪ?

Писна ми. Боби, утре си чакам последния хонорар. Оттеглям се поне засега от този спор.
Аватар
СкручЪ

ПредишнаСледваща

Назад към Политика

Активни потребители

Потребители разглеждащи този подфорум: AhrefsBot и 2 госта