Подписка в Русе против новините на турски език по Канал 1

Всичко с политическа насоченост.

Подписка в Русе против новините на турски език по Канал 1

Покажи връзката към това мнениеот Bobby_gBG » 7.11.2010г. в 12:24ч.

Партия "Атака" започна подписка в Русе против новините на турски език по Канал 1
ruseinfo.net
Партия "Атака" стартира в Русе подписка против новините на турски език по Канал 1. Пунктовете за събиране на подписите против омразните на милиони българи новини на турски език ще бъдат разположение срещу Халите и в клуба на "Атака" на бул. “Скобелев” №45. Партия "Атака" призовава всички, които смятат за обидни подобни предавания в националния ефир да подкрепят родолюбивата инициатива.

За няколко часа над 150 души се подписаха срещу предоставянето на официална информация на сънародниците им от турския етнос на турски език в рамките на 10 - минутна емисия.
Изображение
Кърджали и Разград, или новото турско робство . . . За турците и циганите в България
Alpha TV - гледай безплатно онлайн
Мюсюлманите, които искат да живеят според законите на ислямския шариат нямат място тук. НЕ ОСНОВНОТО НАСЕЛЕНИЕ, А ИМИГРАНТИТЕ СА ТЕЗИ, КОИТО ТРЯБВА ДА СЕ АДАПТИРАТ. Или го приемате, или се махате. Ние говорим БЪЛГАРСКИ, а не турски, сръбски, гръцки, руски, или който и да било друг език. Затова, ако искате да станете част от нашето общество, учете езика!
Повечето от българите са православни християни! Това не е някакъв християнски, десен политически напън, а факт! Такива сме от над 1000 години, и със сигурност е уместно да го демонстрираме по стените на нашите училища, и имаме правото да бием нашите камбани на нашите празници. Ако Бог ви обижда, тогава предлагам да обмислите някоя друга част на света за свой нов дом, защото Бог е част от нашата култура.
Аватар
Bobby_gBG

Съобщения: 8309
Години: 37
Регистриран: 1.10.2004г. в 14:29ч.
Град: Uber - Jugend Kamp.

Re: Подписка в Русе против новините на турски език по Канал 1

Покажи връзката към това мнениеот root » 8.11.2010г. в 00:16ч.

Видях ви днеска... жалка картинка... можехте поне на ВМРО/СКАТ подписката да подкрепите ама айде няма нужда...
mobilio - професионални мобилни приложения
Аватар
root
Елитен потребител
Елитен потребител

Съобщения: 2642
Регистриран: 25.07.2004г. в 23:04ч.
Град: 1d10tl@nd

Покажи връзката към това мнениеот fidel_castro » 8.11.2010г. в 14:47ч.

Боби, ако пуснете подписка против турските сериали - ще я подкрепя....Съвсем сериозно говоря, не се бъзикам! Омръзнали са ми не само на мен (не че ги гледам де) ами и на мисюлманите....Имам един приятел мисюлманин, който казва следното: Махнах си сателита да не гледам турски сапунки покрай жената и си сложих Булсатком, те пък ги пуснаха по БТВ....
Аватар
fidel_castro

Съобщения: 619
Години: 44
Регистриран: 23.07.2006г. в 15:49ч.
Град: Сиера Маестра

Покажи връзката към това мнениеот Bobby_gBG » 8.11.2010г. в 17:03ч.

fidel_castro написа:Боби, ако пуснете подписка против турските сериали - ще я подкрепя....Съвсем сериозно говоря, не се бъзикам! Омръзнали са ми не само на мен (не че ги гледам де) ами и на мисюлманите....Имам един приятел мисюлманин, който казва следното: Махнах си сателита да не гледам турски сапунки покрай жената и си сложих Булсатком, те пък ги пуснаха по БТВ....
Не си единствен, аз отдавна имам нетърпимост към каквито и да било сериали, като турските са най-отгоре откъм дразнене.
Само че съгласно демокрацията не може да забраниш на един частен канал да си предава каквато и да било програма, стига да е преведена на български език, и естествено да не нарушава закона (като например да проповядва тероризъм).

Докато с държавните телевизии въпроса вече е съвсем друг, там държавата може да прави каквото си иска.

Иначе досега в Русе вече са събрани 1400 подписа.
Изображение
Кърджали и Разград, или новото турско робство . . . За турците и циганите в България
Alpha TV - гледай безплатно онлайн
Мюсюлманите, които искат да живеят според законите на ислямския шариат нямат място тук. НЕ ОСНОВНОТО НАСЕЛЕНИЕ, А ИМИГРАНТИТЕ СА ТЕЗИ, КОИТО ТРЯБВА ДА СЕ АДАПТИРАТ. Или го приемате, или се махате. Ние говорим БЪЛГАРСКИ, а не турски, сръбски, гръцки, руски, или който и да било друг език. Затова, ако искате да станете част от нашето общество, учете езика!
Повечето от българите са православни християни! Това не е някакъв християнски, десен политически напън, а факт! Такива сме от над 1000 години, и със сигурност е уместно да го демонстрираме по стените на нашите училища, и имаме правото да бием нашите камбани на нашите празници. Ако Бог ви обижда, тогава предлагам да обмислите някоя друга част на света за свой нов дом, защото Бог е част от нашата култура.
Аватар
Bobby_gBG

Съобщения: 8309
Години: 37
Регистриран: 1.10.2004г. в 14:29ч.
Град: Uber - Jugend Kamp.

Покажи връзката към това мнениеот somespirit » 4.12.2010г. в 12:28ч.

някой да отиде да се разпише от мое име, ще му дам пълномощно от нотариус, че много ме мързи и няма как да отида да се разпиша.
Аватар
somespirit

Съобщения: 634
Регистриран: 13.06.2008г. в 10:01ч.

Покажи връзката към това мнениеот Miro20 » 5.12.2010г. в 12:21ч.

somespirit написа:някой да отиде да се разпише от мое име, ще му дам пълномощно от нотариус, че много ме мързи и няма как да отида да се разпиша.

браво :) готов си да отидеш за пълномощно на нотариус и да дадеш една хууубава таксичка за което ? :doh: :clapping:
чак мен биеш по мързел :)

иначе има и още едни други подписки.. които никой не ги анонсира чак толкова... ама както и да е.... в другите теми доста съм се смял на цинизма на някои хора .
Код за потвърждение: Избери целия код
Нова парола:
Паролата трябва да бъде между 12 и 100 символа.

идиотизъм - бива ли да се ограничава паролата до 100 символа ?????
Аватар
Miro20

Съобщения: 6095
Регистриран: 8.11.2003г. в 16:28ч.
В момента: в момента е*ъ . що ?
* = д

Назад към Политика

Активни потребители

Потребители разглеждащи този подфорум: AhrefsBot и 3 госта