Отслабване и изчистване

Фитнес, диети, хранителни добавки, здраве, красота.

Отслабване и изчистване

Покажи връзката към това мнениеот BRAIN_PAIN » 19.10.2007г. в 15:01ч.

Предлагам в тази тема да се пишат диети за отслабване, тренировъчни програми, видове хранителни добавки и начини на използване за най-добър ефект и други неща свързани с отслабването и изчитването на мазнините :) :alcoholic:
Като за начало някой може ли да ме насочи към диета или комбинация от хранителни добавки :)
I am only human..
Изображение Рецепти - Готви лесно и бързо с тези рецепти!
Настауто - тунинг части

Поздрави,
Пламен Иванов
Аватар
BRAIN_PAIN

Съобщения: 912
Години: 31
Регистриран: 17.10.2005г. в 16:28ч.
Град: End Of The Road

Re: Отслабване и изчистване

Покажи връзката към това мнениеот niksan91 » 19.10.2007г. в 19:24ч.

Surovata4en protein + l carnitine
za qdeneto izbqgvai maznini i testeni izdeliq smeni hlqba ot bql na 4eren 4erniq hlqb ne sudurja masti za trenirova4nata programa pravi ne6to za muskulna masa dokato 4isti6 da sa zapalni mqstoto s muskul .... ina4e 6e ti stane gadna kojata leko uvisnala ..... osven tfa dokato pravi6 programa za masa sled trenirovka po 30 40 min kardio
Аватар
niksan91

Съобщения: 281
Години: 25
Регистриран: 11.06.2006г. в 12:16ч.

Покажи връзката към това мнениеот peesho » 20.10.2007г. в 11:32ч.

яж само пиле (без кожата) яйчени белтъци плодове и зеленчуци, хляба може изобщо да го спреш, а ако не можеш яж черен както каза никсан или има един хляб с л-карнитин на билата го има ама сигурно ще е скъпичък, дестилираната вода не утолява жаждата и не е много полезна ама топи мазнините. Никакво сладко и никакъв алкохол. Алкохола дори в малки количества е много вреден за отслабването. Ама такива диети е хубаво лятото да се правят, сега ако питаш мен си блъскай както знаеш, хапваи си добре, а на лято с малко диета и тренировки за 3-4 месеца ще махнеш сланината и мускула дето си го натрупал зимата ще изглежда много добре
Аватар
peesho

Съобщения: 72
Регистриран: 22.04.2006г. в 15:14ч.
Град: dRuse

Покажи връзката към това мнениеот cicaaa » 20.10.2007г. в 13:31ч.

не преяждай ! и тоя хляб с Л карнитина е скъп има еиднс креатин 3 филийки хляб за 2 лв !

Още много различни стоки ,които продавам!
http://ttt666.prodavalnik.com/
Аватар
cicaaa
Spammer
Spammer

Съобщения: 2873
Регистриран: 2.12.2005г. в 01:52ч.

Покажи връзката към това мнениеот TheKeeper_ » 20.10.2007г. в 18:51ч.

Хляба е бонус. Плодове само кисели и то сутринта.

TheKeeper_

Съобщения: 550
Регистриран: 17.11.2005г. в 20:22ч.

Покажи връзката към това мнениеот niksan91 » 4.11.2007г. в 16:36ч.

vzemi klenbuterol 2 tabletki predi tren 30 min predi tren se vziat davat i mn energy
Аватар
niksan91

Съобщения: 281
Години: 25
Регистриран: 11.06.2006г. в 12:16ч.

Покажи връзката към това мнениеот masterblaster » 16.11.2007г. в 19:22ч.

вземи си треньор

masterblaster

Съобщения: 22
Регистриран: 27.08.2004г. в 08:40ч.

Покажи връзката към това мнениеот DuReX` » 16.11.2007г. в 20:59ч.

otkyde da si go vzeme?? na kooperativniq pazar ima li da utidem i nie da si "vzemem" po edin :hmmm:
Skype-->Volley_4
Аватар
DuReX`

Съобщения: 280
Регистриран: 19.06.2005г. в 22:21ч.
Град: на тавана

Покажи връзката към това мнениеот Hennes » 30.03.2008г. в 14:38ч.

mnogo hubava tema,no nikoi ne e kazal ni6to po-razli4no ot tova,koeto vseki znae,az sam probvala L carnnitin s kardio trenirovki i ima efekt,no sled hubava tren i edno hubavo potene,sled 4as dva se 4uvstvam kato trup.4uvala sam,4e ima hap4eta za iz4istvane,nqkakvi diureti4ni,no neznam kak se kazvat i kakuv to4no e efekta :hmmm:

Hennes

Съобщения: 1
Регистриран: 28.03.2008г. в 09:11ч.

Покажи връзката към това мнениеот Pioneer » 31.03.2008г. в 21:56ч.

Зарежете ги тия л-карнитини истината е в DNP(Dinitrophenol) - екстремният Фет бърнър !!!!!!!!!! :) http://www.fitnes-bg.com/%D4%E8%F2%ED%E ... 070310195/

След употребата му дори и най-близките ви роднини НЯМА да ви познаят:) Но трябва да не се превишава дозата щото става опасно. Този продукт е по скоро за хора страдащи от наднормено тегло ако го взема някой лекоатлет просто ще му стопи мускулите.

Ефедринат също е добро средство което върши работа и подтиска апетита.Тази комбинация е добра ефедрин, кофеин и Т3, и Т4(Тироидни хормони) достатъчни за да ви превърнат в сушена скумрия. :LOL:

Ако все пак сте и трениращи вземайте Глицерол и Глутамин за да се предпазите от катаболни процеси (тоест да предпазите мускула от разграждане)

Общо взето за тия добавки трябва да наринете доста пари !!!
Последна промяна Pioneer на 31.03.2008г. в 22:36ч., променена общо 2 пъти
Аватар
Pioneer

Съобщения: 216
Години: 29
Регистриран: 13.06.2005г. в 18:10ч.

Покажи връзката към това мнениеот Pioneer » 31.03.2008г. в 22:25ч.

Също да отбележя че DNP-то е много скъпо и незнам един познат ми каза че струвало към 300 евро но незнам ква разфасовка.Всъщност може да се намери и ефтино то е пестицид и
хората тровят с него вредители в някои отрови за мишки също се съдържа.Сега да не вземете да се натровите :) По това може да съдите колко е полезно.Но всичко вреди всеки се трови с нещо цигари алкохол и какво ли още не .... тъй че жулете яко щом имате възможност :cool:
Аватар
Pioneer

Покажи връзката към това мнениеот peesho » 31.03.2008г. в 23:29ч.

за DNP и аз съм чувал че има невероятен ефект.. ама много често ослепявали хората от него
Аватар
peesho

Съобщения: 72
Регистриран: 22.04.2006г. в 15:14ч.
Град: dRuse

Покажи връзката към това мнениеот Pioneer » 1.04.2008г. в 19:31ч.

ем най-много да сложат очила :LOL:
Аватар
Pioneer

Покажи връзката към това мнениеот cicaaa » 1.04.2008г. в 20:00ч.

Pioneer написа:Зарежете ги тия л-карнитини истината е в DNP(Dinitrophenol) - екстремният Фет бърнър !!!!!!!!!! :) http://www.fitnes-bg.com/%D4%E8%F2%ED%E ... 070310195/

След употркопулирамта му дори и най-близките ви роднини НЯМА да ви познаят:) Но трябва да не се превишава дозата щото става опасно. Този продукт е по скоро за хора страдащи от наднормено тегло ако го взема някой лекоатлет просто ще му стопи мускулите.

Ефедринат също е добро средство което върши работа и подтиска апетита.Тази комбинация е добра ефедрин, кофеин и Т3, и Т4(Тироидни хормони) достатъчни за да ви превърнат в сушена скумрия. :LOL:

Ако все пак сте и трениращи вземайте Глицерол и Глутамин за да се предпазите от катаболни процеси (тоест да предпазите мускула от разграждане)

Общо взето за тия добавки трябва да наринете доста пари !!!

е както трудно се става арни така и трудно се слабее ! така е в живота с мн мъка ще стане ако беше лесно файдица нема неска сме арни утре сме умни па у др ден ставаме наркомани самоз а уикенда после пак сме яки . нема ве това е до живот фикс идеята е така мания цел кояот крепи живота !

ефедрина е хуабав , ако ви се друса за малко пари лично съм зимал 3 с кафето и 2 в газа ( със шприц ) беше яко доде сила доде агресия бех каот начертан :>

клен зех 1 път 8 щото не заех как се зима и за какво и щяхда припадна стана ми лошо !

л карнитини и бърнери не разбирам как са зиамт ,но понеже ще имам нужда ще науча и за тях

но знам че с отказ от калоричните храни и от 8 пъти ядене през дена с физически труд се смъква ако се нуждаете от 1500 калории дневно каот ядете под 1500 значи ще сваляте ако ви се яде мн ,а и от тма иди проблема яцте не толквоа мазни продукти и калорични , лично аз глемда да тъпча за да стана мн едар ,ноп виждам че събирма по 1 см мазнотия тук таме :<

за келан имам една схема

1 ден -1 хап
2 д - 1 х
3 д - 1 х
4 д 2 х
и така докаот не решите да спирате ако спирате пак минавате на 1 хап прием 3 дена и стоп
не с е пие 2 седмици чувам анаболния ефект иде след 6-тата седмица инак горенеот на мазното за 1 месец може да стане , личноа з съм решил да го пробвам, но не е за препоръчване стават кофти неща също требва да следите телеснат температура да се приема парацетамол от време на време щото в при високата продължителна темп може да се развият бактерии ид а идите в некой болница и там да отслабните още по бързо :>

за тва тоя мой пост не струва е земете прочетете нещо и питайте некой деот го е зимал какда го зимате правилно вие не се зорете с повече хапчета хората са сметнали ,че при повече ефектае същия като пи 2 или 4 хапа ,но лошотиите които стават са двойни :>

бг е тоя продукт струва по скъпите аптеки 58 стотинки легален не е нещо ,коеот хоата не требва да виждат каот например хапчета виагра :>

споко хора най добре бегайте цело ляот на стадиона по 10 обиколко , каот можете вече по 10 дигнете на 13 15 20

срете цигарите следет кво ядете проверете др алтернатива на храната ,която зимате в момента може да има нещо по-дбро и по полезно според нужите ви :>

и най вече искам да запитам според вас от алкохола дебелей ли се ? мазно е това алкохола ,но дебели алкохолици нема а аз лично мн пия и не моа да кача кила за тва ся съм го спрял ,даже като се напия мн хубаво нито ми са яде нито ми са пие само повръщам и 2 дена мога без храна , пробвайте тоя вариант ,но емн вреден за черния дроб ,но поне е донякъде приятен и ефтин ,ако ви се пие менте алкохол

Аватар
cicaaa
Spammer
Spammer

Покажи връзката към това мнениеот SteFo » 1.04.2008г. в 21:28ч.

Първо си направи НВД или Кетонна диета, а ако не постигнеш резултат чак тогава зобай. Но едва ли ще има нужда.
Аватар
SteFo

Съобщения: 201
Регистриран: 25.06.2005г. в 20:22ч.

Покажи връзката към това мнениеот cicaaa » 1.04.2008г. в 21:45ч.

SteFo написа:Първо си направи НВД или Кетонна диета, а ако не постигнеш резултат чак тогава зобай. Но едва ли ще има нужда.

то какво да зоба най добре нвд и зоб да станеш здарв и чист ,ама ние сме бедни ядем ляб

Аватар
cicaaa
Spammer
Spammer

Покажи връзката към това мнениеот Anna221 » 25.10.2013г. в 04:36ч.

Хапчета за отслабване - buythermacuts.bg Лично съм го ползвала и много ми помогна.

Anna221

Съобщения: 1
Регистриран: 25.10.2013г. в 04:35ч.

Покажи връзката към това мнениеот TheNet » 8.02.2018г. в 08:35ч.

Треньор ми направи специална програма и хранителен режим. Мисля, че така е най-лесно и най-сигурно, че ще има ефект :thumbsup:
английски език за деца,матраци парадайс,Мезотерапия,продажба на имоти
Последна промяна TheNet на 7.03.2018г. в 13:59ч., променена общо 1 път

TheNet

Съобщения: 47
Регистриран: 1.12.2017г. в 09:39ч.

Покажи връзката към това мнениеот stylish_i » 8.02.2018г. в 21:41ч.

stylish_i

Съобщения: 53
Регистриран: 1.12.2017г. в 12:05ч.

Покажи връзката към това мнениеот TheWitch » 28.03.2018г. в 16:58ч.

Може да разгледате сайта http://lechenie.bg/ в него пускат доста интересни материали по тази тема. Аз го чета редовно, защото съм решил да поотслабна малко. Има и интересни диети, една от тях тества сега мой приятел, но са минали само 6 дни и още няма как да видим ефекта.

TheWitch

Съобщения: 5
Регистриран: 17.09.2017г. в 23:49ч.

Назад към Фитнес

Активни потребители

Потребители разглеждащи този подфорум: 0 регистрирани и 1 гост