Турнир по Културизъм !!!

Фитнес, диети, хранителни добавки, здраве, красота.

Турнир по Културизъм !!!

Покажи връзката към това мнениеот Pioneer » 3.03.2008г. в 16:38ч.

ей Гъмза дайте да основем някакъв турнир по културизъм като за нас аматьорски.Примерно след 1 месец всеки зарибен да качи свой снимки и ще определим класациите и най-добрия :) .Може да има и подгрупи Релеф и за Огромност примерно категории някви :) днеска е 3 март примерно на 3 април да очакваме снимки тук.Ще е интересно
Аватар
Pioneer

Съобщения: 216
Години: 29
Регистриран: 13.06.2005г. в 18:10ч.

Re: Турнир по Културизъм !!!

Покажи връзката към това мнениеот cicaaa » 3.03.2008г. в 18:10ч.

Pioneer написа:ей Гъмза дайте да основем някакъв турнир по културизъм като за нас аматьорски.Примерно след 1 месец всеки зарибен да качи свой снимки и ще определим класациите и най-добрия :) .Може да има и подгрупи Релеф и за Огромност примерно категории някви :) днеска е 3 март примерно на 3 април да очакваме снимки тук.Ще е интересно

да зарибен съм ,но не точно сега . то че по яки от мене и тебе ще има е ясно ще има и мн игра на фотошоп ,но карай :> аз неска си направих 1 път в алата след 5 месеца гниене в нас и под масата , надявам се внимателното ми дигане на желязо да не води до контузии,а до мн успехи !

на 3 април може да слойим снимки , после на 3 май и така всеки месец :>

аз съм за ... сега още си наваксвам по 1 см от всяка мускулна група съм смъкнал имам стрийй нацепен съм малъйк съм :< ,но ще израса надявам се пак :lol:

Още много различни стоки ,които продавам!
http://ttt666.prodavalnik.com/
Аватар
cicaaa
Spammer
Spammer

Съобщения: 2873
Регистриран: 2.12.2005г. в 01:52ч.

Покажи връзката към това мнениеот niksan91 » 3.03.2008г. в 21:13ч.

Pioneer написа:ей Гъмза дайте да основем някакъв турнир по културизъм като за нас аматьорски.Примерно след 1 месец всеки зарибен да качи свой снимки и ще определим класациите и най-добрия :) .Може да има и подгрупи Релеф и за Огромност примерно категории някви :) днеска е 3 март примерно на 3 април да очакваме снимки тук.Ще е интересно

предсъстезателния период е 2 месеца :) аз предлагам на 3-ти маи да започне :)
Аватар
niksan91

Съобщения: 281
Години: 25
Регистриран: 11.06.2006г. в 12:16ч.

Покажи връзката към това мнениеот BRAIN_PAIN » 4.03.2008г. в 00:33ч.

АЗ предлагам 3 май догодина :haha:
I am only human..
Изображение Рецепти - Готви лесно и бързо с тези рецепти!
Настауто - тунинг части

Поздрави,
Пламен Иванов
Аватар
BRAIN_PAIN

Съобщения: 912
Години: 31
Регистриран: 17.10.2005г. в 16:28ч.
Град: End Of The Road

Покажи връзката към това мнениеот cicaaa » 4.03.2008г. в 15:20ч.

niksan91 написа:

предсъстезателния период е 2 месеца :) аз предлагам на 3-ти маи да започне :)

тогава мисля ,ще съм понадут , ся още дигам леко и плахо

Аватар
cicaaa
Spammer
Spammer

Покажи връзката към това мнениеот Pioneer » 4.03.2008г. в 15:27ч.

при мене няма резултати вече явно организма ми е привикнал към хр. добавки тряаа мина на твърдо :) СТЕРОИДИ :lol:
Аватар
Pioneer

Покажи връзката към това мнениеот peesho » 4.03.2008г. в 17:05ч.

po skoro gi spri za nqkolko meseca... posle kato gi po4ne6, pak 6e ima kik
Аватар
peesho

Съобщения: 72
Регистриран: 22.04.2006г. в 15:14ч.
Град: dRuse

Покажи връзката към това мнениеот Pioneer » 4.03.2008г. в 17:23ч.

Незнам ама продуктите на Optimum Nutrition са много добри !!! бая набъбнах :lol: звяра в мен пак се събужда хаха :) имам бая Power и скоро ще избухна от толкоз много energy
Аватар
Pioneer

Покажи връзката към това мнениеот BRAIN_PAIN » 4.03.2008г. в 23:13ч.

Дай да те пратим в ирак :) Новото българско оръжие Бомба самоходка :haha: Ше гувам се :rolleyes:
I am only human..
Изображение Рецепти - Готви лесно и бързо с тези рецепти!
Настауто - тунинг части

Поздрави,
Пламен Иванов
Аватар
BRAIN_PAIN

Съобщения: 912
Години: 31
Регистриран: 17.10.2005г. в 16:28ч.
Град: End Of The Road

Покажи връзката към това мнениеот Pioneer » 5.03.2008г. в 19:04ч.

Да си дойдем на думата - Кой ще учавства в турнира? тука стават записванията :) аз предлагам на датата определена за състезанието всички да се съберем в няква зала и там да се направят няколко общи снимки на съзтезателите в различни културистки пози и след като се качат снимките тука всеки да гласува :)
Аватар
Pioneer

Покажи връзката към това мнениеот cicaaa » 5.03.2008г. в 20:10ч.

Pioneer написа:Да си дойдем на думата - Кой ще учавства в турнира? тука стават записванията :) аз предлагам на датата определена за състезанието всички да се съберем в няква зала и там да се направят няколко общи снимки на съзтезателите в различни културистки пози и след като се качат снимките тука всеки да гласува :)

Ами време има ще сме тука явно аз и ти :> но , в коя зала , не ми се дават пари ,щото не съмв твоята , но не се зн може и апри да имам може и април месец да съм в славянко , нз

пиши ме вътре горе доло да се видин някъде да ни снима някой с готен апарат да си примеирм знания и маса

Аватар
cicaaa
Spammer
Spammer

Покажи връзката към това мнениеот `Silvester` » 5.03.2008г. в 21:28ч.

не мога да му схвана смисъла на тва... мерите си пишките само...
иначе и аз съм навит ... от 1 месец почнах да ходя редовно пак и мисля за още един месец да се пооправя малко
Аватар
`Silvester`

Съобщения: 255
Регистриран: 21.11.2004г. в 13:04ч.

Покажи връзката към това мнениеот cicaaa » 6.03.2008г. в 15:28ч.

`Silvester` написа:не мога да му схвана смисъла на тва... мерите си пишките само...
иначе и аз съм навит ... от 1 месец почнах да ходя редовно пак и мисля за още един месец да се пооправя малко

епа ио за хуи дигам аз

Аватар
cicaaa
Spammer
Spammer

Покажи връзката към това мнениеот Pioneer » 6.03.2008г. в 18:11ч.

Незнам ама аз сигурно ще бъда на някой от последните места щот не вземам химии пък вии ще дръпнете бая :) ама колкот толкоз ко да напраим
Аватар
Pioneer

Покажи връзката към това мнениеот cicaaa » 6.03.2008г. в 18:31ч.

Ами аз ся зимам едни лайна,но не се очаква да стана като тия по филмите , просто мисля,че ще ми помогне за болното рамо (но точно тоя лайнян зоб нема да му помогне ха щото съм бедне и нема пари за скъп ) ,просто нз иаз ко да прая прая глупости ся ме е яд ,че си дадах парите и рискувам здравето си ,но карай нема да стана як а ппо -мазен и ще съм надут с вода

Аватар
cicaaa
Spammer
Spammer

Покажи връзката към това мнениеот cicaaa » 25.04.2008г. в 12:14ч.

СКОРО СНИМКИ 20 МАЙ МИСЛЯ ДА СЛОЖА СНИМКИ ОТКРАЙНИЯ РЕЗУЛТАТ

иначе зоба до свърших 10кила маса каква е нз я вода я мазно хахаха ,но 10 ! ще сложа снимка да ме видите за 2 месца ядене и зобане кво стана на третия ще оправям ташака с прегнилаи тамоксифена и ще пия клен да поизчистя и да видим дал ще светна акто лъскава кола :>

и ест пак снимка и после след бала като се начертая и напия както едно време хахаха

Аватар
cicaaa
Spammer
Spammer

Покажи връзката към това мнениеот niksan91 » 28.04.2008г. в 11:23ч.

без зоб само с добавки
http://img371.imageshack.us/my.php?imag ... 008iz5.jpg
Аватар
niksan91

Покажи връзката към това мнениеот cicaaa » 1.05.2008г. в 18:32ч.

Аде аз предлагам да се снимаме тея дни да напишем едни маерки и нфо още и да се слагаме ! може и да се видим обща снимка да си напрайм !

Аде щото ся почвам да чистя па и след бала вече нема да личи че съм зобили помпил :>

аде мойте снимнки ще са с гсм праини немам апарат беден съм и ще е тея дни че мн пупки имам па и искамда се обрсъсна голема брада порасна деба

Аватар
cicaaa
Spammer
Spammer

Покажи връзката към това мнениеот cicaaa » 4.05.2008г. в 19:33ч.

Относно забранените медикаменти : Значе ИЗОБЩО СЪМ ПРОТИВ ! Лично аз не се блазня от факта ,че съм под тяхно въздействи вече редата я усещам и мога да преценя дали си струва за вбъдеще !

Как се почна 9 клас каот постъпих в ново даскало имаше як салон с 34 уреда Единия от тях ЛЕЖАНКА (средна)

така почнах през часовете не да бягам то час а да дигам и така почнахда качвам дисковете да ми казват лека по лека че съм станал як с мускули после почнах да си правя тежести в нас да дигам ходех по стадионите да бягам набирах се на площадката на лоста спрях цигарите зарибих се на хран добавки...

така година по късно тръгнах по сериозно по зали имах вече НЕТ почнах да чета за хран добавки за начини как да станем ПО ЯКИ .. събрах инфо почнах да пия по често добавки да се зарибавам яко да помпя вманиячих се и един ткаъв ден в залата един човек ми предложи да ми даде ЗОБ каза как това е чист препарат не като другите силно андрогенен нема да ми навреди и аз се зарибих сабрах 70 лв дадох му ги наще мн се ядосаха но аз си намерих мед сестра 6 седмици беше цикъла сила не видях но видях как ми са яде ебе и как качвам кила бързо почнха да виждам развитие в някой мускули видях как съм щаслив енергичен надървен и агресивен не се чуствах слаб можех да набия всеки :> постриженията в залата станах по големи беше най якия миг в живота ми ,но нали обичам да пия и да ходя по партита и беше зима зех че настинах и последните 2 седмици не можах да сложа дозите и цикала се осра след месеци смъкнах качените 2-4 кила но не съм овиснал или прецакал с хуя бех мн добре !

по късно вече не можех да мисля за чисто дигане мислих за схеми зоб добавки яки диети само така можех да стан някой ... за тва се отлагах като сабера пари тогава стана 2 месеца без дигане после дигах пак малко после се сбих и ме осакатиха мина полоивн година вече още ме боли !

не можех да ходя на зала и реших да се назобя яко яко само така можех да преодолея контузията ... е назобих се качих 10 кила станах доста здраф харесах се блката понамаля се пак слагах по 90 кила на лег и не усещах мн мн как ми пращи рамото ...

за тва се назобих отново... но тоя път вече усетих как тва нещо си игаре с мозъка ми и др неща . бях доста нервен анпрегнат вечер ми течеше кръв от носа неможех да спя бях нервен карах се с наще исках да се бия и да правя секс :>

но си имашеи добрите моменти .. сега съм в нервен щото се притеснявам да не си изгъбя качените 10 кила но нема как 10 кила не е само ММ а има вода и мазно ...

но тва е то неблагодарен спорт ! за тва знам хора без Зоб дето са доста здрави .. да добавките действат по слабо и требе по дълкго време да ги земате за да има ефект подобен на моя но е мн скъпо , сами зн че 300 лв протеин и аминки нема от къде 17 18 дете да извади камоли в БГ !!

Казвам ви или без зоб или не се занимавайте със фитнес болна работа е тва мн болна по хубави нема станете по силни хммм ако си скъсате мсукул или контузите яко или от зоба си разбиете черен дроб бъбреци и сърце нема да сте хич яки !

НЕ УПОТРЕББЯВАЙТЕ ХИМИИ !
аз се назобах ,защото изгубих всичко , бях никой отново и то по-зле просто го използвах за да ми заздравее рамото,но може да се окаже като нож с 2 остриета ...

САМО ЗДРАВЕ и УМНАТА

може и русата :wub:

Аватар
cicaaa
Spammer
Spammer

Покажи връзката към това мнениеот St Anger » 4.05.2008г. в 21:16ч.

фукльо! :haha:
25.07.2008 - София, стадион "Васил Левски"
he will never die
Аватар
St Anger

Съобщения: 102
Години: 28
Регистриран: 29.04.2008г. в 09:56ч.
Град: Русе (skype St-Anger-)

Покажи връзката към това мнениеот niksan91 » 5.05.2008г. в 12:24ч.

цицо като ги каза тез неща за здрав ли се имаш ;) ше видим след месец как ще изглеждаш тези снимки са по време на цикъла ся като изхвърлиш водата и като паднеш леко на кг ще видим как ще изглеждаш !
Аватар
niksan91

Покажи връзката към това мнениеот cicaaa » 5.05.2008г. в 19:32ч.

niksan91 написа:цицо като ги каза тез неща за здрав ли се имаш ;) ше видим след месец как ще изглеждаш тези снимки са по време на цикъла ся като изхвърлиш водата и като паднеш леко на кг ще видим как ще изглеждаш !

хахаха цицин, снимките са от вчера минаха 15 дена от цикала изпиках 5 кила сега съм 75 така изглеждам е може още да се свия но наблягамда ям пак повече пия и клен за релеф и антикатаболни действия :>

мисля да зема б 12 на хап да имам апетит и да си диган метаболизма :>

иначе 10 кила 5 си заминаха за тва съм против химията !

Аватар
cicaaa
Spammer
Spammer

Покажи връзката към това мнениеот niksan91 » 5.05.2008г. в 21:42ч.

GumZa_ написа:
niksan91 написа:цицо като ги каза тез неща за здрав ли се имаш ;) ше видим след месец как ще изглеждаш тези снимки са по време на цикъла ся като изхвърлиш водата и като паднеш леко на кг ще видим как ще изглеждаш !

хахаха цицин, снимките са от вчера минаха 15 дена от цикала изпиках 5 кила сега съм 75 така изглеждам е може още да се свия но наблягамда ям пак повече пия и клен за релеф и антикатаболни действия :>

мисля да зема б 12 на хап да имам апетит и да си диган метаболизма :>

иначе 10 кила 5 си заминаха за тва съм против химията !

ела на атилата да видим кой е по голям ;) тогаа приказваи по много ;)
Аватар
niksan91

Покажи връзката към това мнениеот Pioneer » 5.05.2008г. в 22:40ч.

Къде видя вода ве никсан имаш ли си напредстава кво се нарича воднист ? :) добре е гъмзата Чиста работа браво
Аватар
Pioneer

Покажи връзката към това мнениеот niksan91 » 6.05.2008г. в 13:39ч.

Pioneer написа:

Къде видя вода ве никсан имаш ли си напредстава кво се нарича воднист ? :) добре е гъмзата Чиста работа браво

а ти от химия представа имаш ли си водата е под мускула затфа изглежда изчистен ! ще видиш че до 2 седмици няма да е такав !
Аватар
niksan91

Покажи връзката към това мнениеот cicaaa » 9.05.2008г. в 01:56ч.

niksan91 написа:
Pioneer написа:

а ти от химия представа имаш ли си водата е под мускула затфа изглежда изчистен ! ще видиш че до 2 седмици няма да е такав !

п.п. ако напишеш още една глупост с цел да се докажеш колко си по як от мене и подбни глупости а не пишеш по темата като нормален билдер ,който споделя опита и уважава опита на другит щете пребия и ще видиш какво е спортна злоба малък боклук търпяхте доста време !

не ми с е обеснявай ами ме послушай !

не ми пиши на л.с и на ирк отказвам се да се занимавам с тебе , всичко най-лошо ще си намеришскоро майсотра така да зн !

Аватар
cicaaa
Spammer
Spammer

Покажи връзката към това мнениеот niksan91 » 9.05.2008г. в 17:38ч.

цицо ся за кфо се обиждаш нз аз сам с год и половина почти стаж а ти с 3 месеца ;) а и ги разбирам тези работи и да не казвам голяма дума ако от тез 10 кг най мн 1-2 кг мускул да си качил
Аватар
niksan91

Покажи връзката към това мнениеот St Anger » 9.05.2008г. в 17:50ч.

с колко стаж си викаш? само да ти кажа че гъмзата тренира от 7-8 клас, а сега е 12ти ;)
25.07.2008 - София, стадион "Васил Левски"
he will never die
Аватар
St Anger

Съобщения: 102
Години: 28
Регистриран: 29.04.2008г. в 09:56ч.
Град: Русе (skype St-Anger-)

Покажи връзката към това мнениеот Pioneer » 9.05.2008г. в 21:03ч.

niksan91 написа:цицо ся за кфо се обиждаш нз аз сам с год и половина почти стаж а ти с 3 месеца ;) а и ги разбирам тези работи и да не казвам голяма дума ако от тез 10 кг най мн 1-2 кг мускул да си качил

ейййй голям разбирач се извъди ти ве никсан много знайш начи ела да ми решиш задачите по математика че кипиш от знания междудругото 1-2 кила мускулна маса не е малко щото ако си 60 кг и качиш 5 кг чиста мускулна маса ще има голяма разлика ади да не са прая и аз на разбирач че аман от разбирачи :LOL:
Аватар
Pioneer

Покажи връзката към това мнениеот Pioneer » 5.01.2009г. в 13:55ч.

Животът е твърде кратък за да си малък.
Последна промяна Pioneer на 13.01.2009г. в 00:13ч., променена общо 2 пъти
Аватар
Pioneer

Следваща

Назад към Фитнес

Активни потребители

Потребители разглеждащи този подфорум: 0 регистрирани и 2 госта