ЕДНА ЕРА ЗАЛЕЗЕ

Фитнес, диети, хранителни добавки, здраве, красота.

ЕДНА ЕРА ЗАЛЕЗЕ

Покажи връзката към това мнениеот cicaaa » 18.01.2009г. в 17:46ч.

Искам да споделя с вас ,фенове на този хубав спорт ,следните неприяни вести свързани с мен и моята фитнес "кариера"

преди 1 година получих мн тежка травма в рамото ,от която едвам се оправих с помоща на мн мазила и апчета и киснене по кабинетите ! сега не ме боли но мога да кажа ,че пука и ако насиля тази мускулна група ще стане мн зле отново !

лявото ми коляно също има някакъв проблем ,който при натоваравен се проеява в силна болка

Но най-лошото бе когато ме заболя около слабините в дясно и посетих хирургичния кабинет и ми казаха нелепоста ,че имам ингвинална херния :cry3:

е млад съм вече минаха 2 месеца не ме боли ,но една ера залезе , не искамда се оперирам ще се пазя и надявам се се оправи тази хернийка ,която казаха ,че е малка и начален стадий ,но ако се наложи сигурно ще потърся оперативна намеса ,както ми предложиха !

та това е вечни враг на спорта ме посети в най-напрегнатия момент в моя живот , пия антидепресанти ,защото не можах да го понеса , и след всикте тези години умерено пиене строги диети стероиди и лишения от наслада , и спестяване з а храна и химия аз ситганх до скромни мерки в моя ръст и доста гадни контузии !

не ми е писано да съм як , бежна душа съм и голям инат !

яд ме е ,че 2 пъти се трових със стероиди ,яд ме е че пренебрегнах мн ценни неща пред фитнеса , яд ме е най-мн че стиганх и до тук да се налага да ме оперират !

но го приемам вече и едно,което ме научи фитнеса "това ,което не ни убива, ниправи по-силни" колкото и да не ми се вярва,но да ное така

това е цицата,вече нема да го дава агресивен озлобен фитнесдция със спортно телце голема цица и издути бицепси !

ям по 1 2 пъти на ден! имам шкембенце , пия алкохол ...

свърши се само спомена ми остава ,но ме боли душата още ...

пазете се,за да не станете като мене ,защото това е истинска любоф :cry3:

Още много различни стоки ,които продавам!
http://ttt666.prodavalnik.com/
Аватар
cicaaa
Spammer
Spammer

Съобщения: 2873
Регистриран: 2.12.2005г. в 01:52ч.

Re: ЕДНА ЕРА ЗАЛЕЗЕ

Покажи връзката към това мнениеот niksan91 » 21.01.2009г. в 22:22ч.

цицо не се безпокои нал знаеш че ще като стигна до мр олимпиа ще кажа че ти си ме запалил по тоз спорт :P
Аватар
niksan91

Съобщения: 281
Години: 25
Регистриран: 11.06.2006г. в 12:16ч.

Покажи връзката към това мнениеот cicaaa » 21.01.2009г. в 22:43ч.

niksan91 написа:цицо не се безпокои нал знаеш че ще като стигна до мр олимпиа ще кажа че ти си ме запалил по тоз спорт :P

ама искам да гледам на живо ! :drunk:

Аватар
cicaaa
Spammer
Spammer

Покажи връзката към това мнениеот fireborn » 2.02.2009г. в 14:01ч.

винаги много ме е страх от контузии особенно на рамената,че те са ми и доста слабички....абе трябва да се внимава с килцата и това е
The individual is handiccaped by coming face to face with a conspiracy so monstrous he cannot believe it exists. J.E.Hoover
Аватар
fireborn

Съобщения: 918
Години: 36
Регистриран: 16.06.2007г. в 23:28ч.

Покажи връзката към това мнениеот niksan91 » 4.02.2009г. в 15:31ч.

и аз съм под ножа с счупена ръка :angry:
Аватар
niksan91

Съобщения: 281
Години: 25
Регистриран: 11.06.2006г. в 12:16ч.

Покажи връзката към това мнениеот Pioneer » 4.02.2009г. в 18:18ч.

представяте ли си да тренирате 5-6 години усърдно и вече като направите перфектно тяло да ви блъсне камион!!! и за кво е тая цялата блъскотия??? за нищо .... тренирайте да подържате някво ниво може и малко да е ама някой и толкоз нямат :) пък и момичетата гледат портфейла ако щеш и най-големите мускули да направиш нямаш ли пари си никой.Аз бях видял един урод с много яка мацка :) ама имаше кинта човека и няма грижи че бил недъгав голяма работа.Вече е много често явление да видиш противни типове с готини мацки. тъпи момичета :thumbsdown: и аз все си мисля че има свестни и сериозни ама няма всички са миндили
Аватар
Pioneer

Съобщения: 216
Години: 29
Регистриран: 13.06.2005г. в 18:10ч.

Покажи връзката към това мнениеот cicaaa » 4.02.2009г. в 18:21ч.

Pioneer написа:представяте ли си да тренирате 5-6 години усърдно и вече като направите перфектно тяло да ви блъсне камион!!! и за кво е тая цялата блъскотия??? за нищо .... тренирайте да подържате някво ниво може и малко да е ама някой и толкоз нямат :) пък и момичетата гледат портфейла ако щеш и най-големите мускули да направиш нямаш ли пари си никой.Аз бях видял един урод с много яка мацка :) ама имаше кинта човека и няма грижи че бил недъгав голяма работа.Вече е много често явление да видиш противни типове с готини мацки. тъпи момичета :thumbsdown: и аз все си мисля че има свестни и сериозни ама няма всички са миндили

те освен,че гледат парите пред тялото е така,но ако си мн як ,виакт че било ГРОЗНО ! те не знаят ко искат май ! аз не дигам за да съм красив за жените , ами да съм як да им чупя кухите глави,ама Господ ме наказа и ся си патя !

мисля да дигам за ръце 1 ден........ :drunk:

Аватар
cicaaa
Spammer
Spammer

Покажи връзката към това мнениеот cicaaa » 29.04.2009г. в 13:49ч.

smartonosen написа:Niksan91 dulgo vreme ne bqh ti chel razvitieto,no kato vidqh dokude si q dokaral ne se o4udih mnogo da ti kaja 4estno.Takiva kato teb ne se razvivat mnogo mnogo fukat se fukat se vdigat tam kila za fuknq i nakraq chupqt q ruka q krak q nz ko,ne se zaqjdam kazvam ti che za da imash razvitie trqbva da se pazish predi vsichko,a kg shte gi vdigash poleka.
Cicaaa za teb bratle mi e kofti,zashtoto naistina trenirashe s merak i ot teb se zapalih obshto vzeto.

ами аз пак си потренирвам ,я с гиричките ,я да се понабера на лост,но никога няма да е като преди, за това се пазете

вече не ми е мн мъчно,но...

Аватар
cicaaa
Spammer
Spammer

Покажи връзката към това мнениеот MICH__ » 11.05.2009г. в 21:10ч.

5 мин поне загрявам стабилно преди тренировка .... и пак не е гаранциа. Много време и пари трябват за да станеш як а ние обикновенните хора който бачкаме за 400 500 лв нямаме нито времето нито парите да го направим. Другия вариант е химиата с която ще си спестиш доста време и пари който се дават за паржоли протеинчета и тай нататък... Ма тва е бати кофи офертата защото в един момент спираш да тренираш. За няколко месеца всичко свършва и си оставаш със увредения черен дроп и много здравни проблеми..
Аватар
MICH__

Съобщения: 28
Регистриран: 13.03.2008г. в 18:49ч.

Покажи връзката към това мнениеот cicaaa » 11.05.2009г. в 23:10ч.

За това спряхд а развивам физиката си,а точно психката е най-добрата оферта да обогатим!

но фитнеса ми остава голям блеке в живота ОБИЧАМ ГО !

Аватар
cicaaa
Spammer
Spammer

Покажи връзката към това мнениеот fidel_castro » 21.05.2009г. в 14:12ч.

Споко Гъмза, когато попитали Чърчил как е доживял до такава старост, като се има впредвид че пушел, пиел и третото нещо, и то в неограничени количества, той казал - " .........и никакъв спорт"! Така че след като отказа фитнеса можеш да се съсредоточиш върху първите 3 неща......
:drunk:
Аватар
fidel_castro

Съобщения: 619
Години: 43
Регистриран: 23.07.2006г. в 15:49ч.
Град: Сиера Маестра

Покажи връзката към това мнениеот cicaaa » 21.05.2009г. в 17:16ч.

thanks

Аватар
cicaaa
Spammer
Spammer

Назад към Фитнес

Активни потребители

Потребители разглеждащи този подфорум: 0 регистрирани и 1 гост