на чисто

Фитнес, диети, хранителни добавки, здраве, красота.

на чисто

Покажи връзката към това мнениеот Allwynd » 26.02.2009г. в 23:06ч.

искам да попитам, съвсем не съм вземал химия, и нямам намерение, с какво точно трябва да се храня и какви режими да спазвам за да си пазя релефа и масата и да стоя във форм като цяло, и изобщо какво трябва да правя, мерси
Аватар
Allwynd

Съобщения: 627
Регистриран: 16.02.2009г. в 00:13ч.

Re: на чисто

Покажи връзката към това мнениеот cicaaa » 27.02.2009г. в 00:57ч.

Бай Лазар-Лазера написа:искам да попитам, съвсем не съм вземал химия, и нямам намерение, с какво точно трябва да се храня и какви режими да спазвам за да си пазя релефа и масата и да стоя във форм като цяло, и изобщо какво трябва да правя, мерси

ЗА ДА НЕ СЕ ОМАЗНЯВАШ,НЕ ЯЖ МАЗНИ ХРАНИ БОГАТИ СЪЩО НА ВУГЛЕХИДРАТИ (СЛАДКО),И ХРАНИ КАТО ОРИЗ,ХЛЯБ,КАРТОФИ БОГАТИ НА ВЪГЛЕХИДРАТИ,С ЦЕЛ ДА ГОРИ КАЛРИИ ОРГАНИЗМАТИ ОТ НАТРУПАНИТЕ МАЗНИНИ ,А НЕ ВЪГЛЕХИДРАТИ! ЗА ДА СЕ ПАЗИШ ,ЧИСТ ,ПРОСТО СИ ПРАВИ ТОВА КОЕТО ТВОЯ ОРГАНИЗЪМ,Е ПРАВИЛ ДО СЕГА ЩОМ ЧИСТ,

УПРАЖНЕНИЯ ЗА РЕЛЕФ ВКЛЮЧВАТ МН СЕРИИ И ПОВТОРЕНИЯ КАРДИО ПРЕДИ И СЛЕД ТРЕНИНГ МИН МО 3 МИНУТИ!
ХРАНИ БОГАТИ НА ПРОТЕИН С МИНИМАЛНО КОЛИЧЕСТВО ВЪГЛЕХИДРАТ !

ЗА ДА СИ ЗАПАЗИШ МАСАТА,ХРАНИ БОГАТИ НА ПРОТЕИН(ВИТАМИНИ И АМИНОКИСЕЛИНИ)

СПАЗВАЙ СИ КАЛОРИЙНИЯ МИНИМУМ ДО ТАГАВА СТЕПЕН,ЧЕ ДА НЕ СЛАБЕЕШ И ДА ГОРИШ МАЗНИНИТЕ В ТЯЛОТО!

КАТО ЦЯЛО,НЕ Е СЛОЖНО ЯЖ СИ КВОТО ИМА НЕ С ЦЕЛ ДА СЕ ТЪПЧИШ ,ЗА ДА НАЕДРЕЕШ,КАТО ЯДЕШ НЕ НАБЛЯГАЙ ДА СЕ НАВЕЧЕРЯШ СЪС СЛАДКО !

КАТО ИМАШ РЕЛЕФ ,ЗНАЧИ МЕТАБОЛИЗМАТИ Е БЪРЗИЧЪК ,ЩЕ СИ СЕДИШ ТАКА ! ТРУДНО Е ДА СИ МАСИВЕН ИИ РЕЛЕФЕН,КОЕТО СТАВА С ХИМИЯ !

НАЙ -ВЕЧ ТИ КАЗВАМ ДА НЕ СЕ ПРЕСИЛВАШ И ИЗХВЪРЛЯШ ДА ДИГАШ МН ТЕЖКО С ЦЕЛ БЪРЗ РАЗТЕЖ,ЗЕМАНЕ НА ДОБАВКИ,ТЪПЧЕНЕ С ХРАНА,ЗАЩОТО НЕ ЯК АМИ БОЛЕН ЩЕ СТАНЕШ!

АЗ СЪМ ПРИМЕР ,НА ЧОВЕК НАТРУПАЛ ОПИТ ПРЕЗ ГОДИНИТЕ-НЕ МНОГО,НО СЪМ ПОСТИГНАЛ НЕЩО,НО СЕГА СЕ ИЗСИПАХ И СЪМ АУТ ОТ ТОЗИ СПОРТ!

ПАЗИ СЕ ,ЗАГРЯВАЙ ПРЕДИ ТРЕН! УСПЕХ

Още много различни стоки ,които продавам!
http://ttt666.prodavalnik.com/
Аватар
cicaaa
Spammer
Spammer

Съобщения: 2873
Регистриран: 2.12.2005г. в 01:52ч.

Назад към Фитнес

Активни потребители

Потребители разглеждащи този подфорум: 0 регистрирани и 2 госта