Жените и оргазмите!

Всякакви деликатни и интимни обсъждания :-).

1. Правила:
    1.1 Единствено в този форум са разрешени вулгарните думи, но не прекалявайте и не се оливайте;
  • 1.2 Толерира се интелигентния начин на изказ и използването на биологичните термини;
  • 1.3 Псувни между потребители, които НЕ участват в дискусията, са за изтриване от Глобалните модератори;
  • 1.4 При нужда (чувствате се прекалено засегнат) предавайте вашите доклади чрез бутон Изображение, а след преглед от Глобалните модератори и по тяхна преценка, ще бъдат взети евентуални действия.

Re: Жените и оргазмите!

Покажи връзката към това мнениеот коце » 6.11.2008г. в 18:01ч.

Miro20 написа:тюх.. и в това лъжели жените....

Ми те във всичко си лъжат... :hmmm:
Луд съм главата не ме слуша в нас се загъвам с балатум щото няма пари за черга !
Аватар
коце

Съобщения: 127
Години: 29
Регистриран: 17.09.2006г. в 14:11ч.
Град: абе 14-тия етаж

Покажи връзката към това мнениеот Buria_v_chasha » 6.11.2008г. в 18:03ч.

Добре че вие сте перфектните :devil2:
Аз лъжа когато се наложи и в повечето случаи детето си и себе си, и никога хората на които държа!
Аватар
Buria_v_chasha

Съобщения: 280
Години: 98
Регистриран: 13.06.2005г. в 17:35ч.
Град: niakude

Покажи връзката към това мнениеот . » 6.11.2008г. в 18:35ч.

На лъжата краката са къси !
Изображение
Аватар
.

Съобщения: 7135
Регистриран: 2.04.2004г. в 20:13ч.
ТВ: Sony Bravia с CAM (Conax)

Покажи връзката към това мнениеот Bobby_gBG » 6.11.2008г. в 19:14ч.

¦•••SHERIFA•••¦ написа:На лъжата краката са къси !
Затва хората са измислили токчета :D

ПП: много се отплеснахме от темата.

Иначе сещам се аз за едни статии че жените дето ходели с токчета изпитвали повече и по-силни оргазми. Дали е истина? :blush:
Изображение
Кърджали и Разград, или новото турско робство . . . За турците и циганите в България
Alpha TV - гледай безплатно онлайн
Мюсюлманите, които искат да живеят според законите на ислямския шариат нямат място тук. НЕ ОСНОВНОТО НАСЕЛЕНИЕ, А ИМИГРАНТИТЕ СА ТЕЗИ, КОИТО ТРЯБВА ДА СЕ АДАПТИРАТ. Или го приемате, или се махате. Ние говорим БЪЛГАРСКИ, а не турски, сръбски, гръцки, руски, или който и да било друг език. Затова, ако искате да станете част от нашето общество, учете езика!
Повечето от българите са православни християни! Това не е някакъв християнски, десен политически напън, а факт! Такива сме от над 1000 години, и със сигурност е уместно да го демонстрираме по стените на нашите училища, и имаме правото да бием нашите камбани на нашите празници. Ако Бог ви обижда, тогава предлагам да обмислите някоя друга част на света за свой нов дом, защото Бог е част от нашата култура.
Аватар
Bobby_gBG

Съобщения: 8309
Години: 37
Регистриран: 1.10.2004г. в 14:29ч.
Град: Uber - Jugend Kamp.

Покажи връзката към това мнениеот hitmanub40 » 6.11.2008г. в 20:33ч.

Иначе сещам се аз за едни статии че жените дето ходели с токчета изпитвали повече и по-силни оргазми. Дали е истина? :blush:

Конкретно като си направя съпоставка и анализирам случаите на жените с които съм бил и които са изпитвали тази "аномалия" бих опровергал това твърдение. Виж, тук има само една жена, която обективно (и не до толкова обективно) следи темата и може да сподели откровения на нейни приятелки, които ходят често с токчета и такива, които са дюстабанлийки.
ASROCK Z77 EXTREME4
Intel Core I5-3350P 3.1GHz Freezer i30
Palit GeForce GTX 660 2GB
SU CM SILENT PRO M 600W
2X4G DDR3@2400 GEIL EVO CORSA
SD SX900 256GB SATA3

PlayStation 3 Phat 60GB (Upgraded to 320GB) Rogero CFW 4.30
Xbox 360 20GB Jasper iXtreme lt+ 3.0 RGH
Nintendo Wii + DC2 Pro + Homebrew Channel
PlayStation Vita 3G 16GB
Nintendo WiiU
Изображение
Аватар
hitmanub40
Елитен потребител
Елитен потребител

Съобщения: 1363
Регистриран: 18.03.2008г. в 15:09ч.

Покажи връзката към това мнениеот Miro20 » 6.11.2008г. в 22:26ч.

май това което съм чувал се свежда до това че токчетата са за мачкане на мъжете :)
и няма нищо общо с....
Код за потвърждение: Избери целия код
Нова парола:
Паролата трябва да бъде между 12 и 100 символа.

идиотизъм - бива ли да се ограничава паролата до 100 символа ?????
Аватар
Miro20

Съобщения: 6095
Регистриран: 8.11.2003г. в 16:28ч.
В момента: в момента е*ъ . що ?
* = д

Покажи връзката към това мнениеот Buria_v_chasha » 7.11.2008г. в 17:11ч.

hitmanub40 написа:

Конкретно като си направя съпоставка и анализирам случаите на жените с които съм бил и които са изпитвали тази "аномалия" бих опровергал това твърдение. Виж, тук има само една жена, която обективно (и не до толкова обективно) следи темата и може да сподели откровения на нейни приятелки, които ходят често с токчета и такива, които са дюстабанлийки.

Не мисля че токчетата имат някакво значение за получаването на оргазъм. Аз лично от години не нося токчета по медицински причини. Независимо че една жена изглежда страхотно на ток..... Мисля че токовете имат по скоро влияние върху мъжката фантазия и еректилните му функции. Може би и затова аз съм от жените които не карат мъжете да еректират :blush: а да бягат яко дим :cry3:
Но може би така ми е предопределено за да се подготвя за следващия живот когато ще съм мъж и ще се отнасям със сегашните си себеподобни с нужното внимание и нежност
А оргазъм се постига с много много ама много нежност. Запомнете го деца!
Аватар
Buria_v_chasha

Покажи връзката към това мнениеот Gogi4 » 2.12.2008г. в 22:11ч.

Докато жената/българката в случая/ гледа:

Дрехите

Колата

Портфейла

Професията

Мислех, че говорим за свестните жени... Иначе не съм съгласен с разни мнения които съм чувал. Мнения от вида на "жените са си виновни, че не изпитват оргазъм, щото не знаят какво искат". Според мене голям процент от мъжете не знаят как се прави секс поради простата причина, че мислят само за себе си или иначе казано - гледат да им е приятно без да се замислят дали момичето е доволно...
Аватар
Gogi4
Banned
Banned

Съобщения: 474
Години: 29
Регистриран: 6.12.2005г. в 11:39ч.

Покажи връзката към това мнениеот Buria_v_chasha » 3.12.2008г. в 06:58ч.

Жените винаги знаят какво искат, друг е въпроса дали този насреща има мозък да асимилира желанията й.
Или просто така му е удобно да казва " Аз не съм обещавал нищо, Искам приятелство и може би от време на време секс"
Е това ако не е ......
Аватар
Buria_v_chasha

Покажи връзката към това мнениеот Bobby_gBG » 3.12.2008г. в 09:56ч.

Buria_v_chasha написа:Или просто така му е удобно да казва " Аз не съм обещавал нищо, Искам приятелство и може би от време на време секс"
Е това ако не е ......
Абе не знам какво не е това, ама знам че е голямата мечта на почти всички мъже когато нямат сериозна връзка в момента (а някои и тогава) :D Иначе той мъжа как да знае какво иска жената, като редовно то си остава само в нейната глава, и очаква мъжа явно да чете мисли.
(подсказка към жените) - алоооо мъжете не четат мисли, нито разбират от намеци, за интуиция да не говорим. Ние имаме логика. И тя ни подсказва че когато жената и харесва нещо трябва да си го поиска, и да ни обясни какво да правим. Ама като я е срам да говори за тези неща, и иска всичко сам да се сетиш става...

А тези дето наистина четат женски мисли и знаят какво се иска от тях, обикновено си сменят жените като носни кърпички, защото са им безинтересни, така че си помислете много добре какъв точно тип мъж искате.
Изображение
Кърджали и Разград, или новото турско робство . . . За турците и циганите в България
Alpha TV - гледай безплатно онлайн
Мюсюлманите, които искат да живеят според законите на ислямския шариат нямат място тук. НЕ ОСНОВНОТО НАСЕЛЕНИЕ, А ИМИГРАНТИТЕ СА ТЕЗИ, КОИТО ТРЯБВА ДА СЕ АДАПТИРАТ. Или го приемате, или се махате. Ние говорим БЪЛГАРСКИ, а не турски, сръбски, гръцки, руски, или който и да било друг език. Затова, ако искате да станете част от нашето общество, учете езика!
Повечето от българите са православни християни! Това не е някакъв християнски, десен политически напън, а факт! Такива сме от над 1000 години, и със сигурност е уместно да го демонстрираме по стените на нашите училища, и имаме правото да бием нашите камбани на нашите празници. Ако Бог ви обижда, тогава предлагам да обмислите някоя друга част на света за свой нов дом, защото Бог е част от нашата култура.
Аватар
Bobby_gBG

Съобщения: 8309
Години: 37
Регистриран: 1.10.2004г. в 14:29ч.
Град: Uber - Jugend Kamp.

Покажи връзката към това мнениеот Grim_Mandy » 3.12.2008г. в 11:09ч.

ама вие, жени, балканджийки ли сте, по Странджа ли обикаляте, че ги намирате все тия мъже от породата източно-балканска свиня? същото се отнася и за мъжете, направо ви се чудя откъде бихте могли да натрупате толкова негативен опит...
i'm the heat inside when rhythm and love collide:)
Аватар
Grim_Mandy

Съобщения: 1048
Години: 28
Регистриран: 7.11.2004г. в 10:56ч.
Град: the Neitherworld

Покажи връзката към това мнениеот Viper » 3.12.2008г. в 11:34ч.

Grim_Mandy написа:ама вие, жени, балканджийки ли сте, по Странджа ли обикаляте, че ги намирате все тия мъже от породата източно-балканска свиня? същото се отнася и за мъжете, направо ви се чудя откъде бихте могли да натрупате толкова негативен опит...

От балканските жени.... ???
You don't burn out from going too fast. You burn out from going too slow and getting bored.
Аватар
Viper
LaMeR
LaMeR

Съобщения: 1422
Години: 28
Регистриран: 10.11.2005г. в 17:05ч.
Град: Ептен у Гъбите

Покажи връзката към това мнениеот cicaaa » 3.12.2008г. в 17:39ч.

НА МАНДИ ОРГАЗМИТЕ СА ОПАСНИ !

Още много различни стоки ,които продавам!
http://ttt666.prodavalnik.com/
Аватар
cicaaa
Spammer
Spammer

Съобщения: 2873
Регистриран: 2.12.2005г. в 01:52ч.

Покажи връзката към това мнениеот root » 3.12.2008г. в 18:21ч.

GumZa_ написа:НА МАНДИ ОРГАЗМИТЕ СА ОПАСНИ !

Имаш предвид Натали, Мила или 1000-ците имена както още е известна?
mobilio - професионални мобилни приложения
Аватар
root
Елитен потребител
Елитен потребител

Съобщения: 2642
Регистриран: 25.07.2004г. в 23:04ч.
Град: 1d10tl@nd

Покажи връзката към това мнениеот cicaaa » 4.12.2008г. в 14:24ч.

мила от марс белот играе

Още много различни стоки ,които продавам!
http://ttt666.prodavalnik.com/
Аватар
cicaaa
Spammer
Spammer

Съобщения: 2873
Регистриран: 2.12.2005г. в 01:52ч.

Предишна

Назад към Секс, еротика, любов

Активни потребители

Потребители разглеждащи този подфорум: 0 регистрирани и 1 гост