10 жени, които да *укаш

Всякакви деликатни и интимни обсъждания :-).

1. Правила:
    1.1 Единствено в този форум са разрешени вулгарните думи, но не прекалявайте и не се оливайте;
  • 1.2 Толерира се интелигентния начин на изказ и използването на биологичните термини;
  • 1.3 Псувни между потребители, които НЕ участват в дискусията, са за изтриване от Глобалните модератори;
  • 1.4 При нужда (чувствате се прекалено засегнат) предавайте вашите доклади чрез бутон Изображение, а след преглед от Глобалните модератори и по тяхна преценка, ще бъдат взети евентуални действия.

Re: 10 жени, които да *укаш

Покажи връзката към това мнениеот Allwynd » 9.10.2009г. в 22:31ч.

Viper написа:чакахме го 30 години.... :clapping:

ти тогава още не си бил роден, както и аз :happy:
Аватар
Allwynd

Съобщения: 627
Регистриран: 16.02.2009г. в 00:13ч.

Покажи връзката към това мнениеот Bobby_gBG » 9.10.2009г. в 23:45ч.

Allwynd написа:
Viper написа:чакахме го 30 години.... :clapping:

ти тогава още не си бил роден, както и аз :happy:
То по него време баща му сигурно все още е ходел прав под масата ;)
Изображение
Кърджали и Разград, или новото турско робство . . . За турците и циганите в България
Alpha TV - гледай безплатно онлайн
Мюсюлманите, които искат да живеят според законите на ислямския шариат нямат място тук. НЕ ОСНОВНОТО НАСЕЛЕНИЕ, А ИМИГРАНТИТЕ СА ТЕЗИ, КОИТО ТРЯБВА ДА СЕ АДАПТИРАТ. Или го приемате, или се махате. Ние говорим БЪЛГАРСКИ, а не турски, сръбски, гръцки, руски, или който и да било друг език. Затова, ако искате да станете част от нашето общество, учете езика!
Повечето от българите са православни християни! Това не е някакъв християнски, десен политически напън, а факт! Такива сме от над 1000 години, и със сигурност е уместно да го демонстрираме по стените на нашите училища, и имаме правото да бием нашите камбани на нашите празници. Ако Бог ви обижда, тогава предлагам да обмислите някоя друга част на света за свой нов дом, защото Бог е част от нашата култура.
Аватар
Bobby_gBG

Съобщения: 8309
Години: 37
Регистриран: 1.10.2004г. в 14:29ч.
Град: Uber - Jugend Kamp.

Покажи връзката към това мнениеот KevsSs91 » 9.10.2009г. в 23:52ч.

Така говорите сякаш само отвратителните фешън мърди са красиви.
Изображение
Аватар
KevsSs91

Съобщения: 38
Регистриран: 7.09.2009г. в 23:07ч.
В момента: Занимавам се с глупости

Покажи връзката към това мнениеот Allwynd » 10.10.2009г. в 10:45ч.

KevsSs91 написа:Така говорите сякаш само отвратителните фешън мърди са красиви.

точно те са по-грозни и от грозните
Аватар
Allwynd

Покажи връзката към това мнениеот Viper » 10.10.2009г. в 10:59ч.

Говорете за себе си
You don't burn out from going too fast. You burn out from going too slow and getting bored.
Аватар
Viper
LaMeR
LaMeR

Съобщения: 1422
Години: 28
Регистриран: 10.11.2005г. в 17:05ч.
Град: Ептен у Гъбите

Покажи връзката към това мнениеот kurupta » 10.10.2009г. в 12:35ч.

Allwynd написа:

С погрешни представи за живота сте. Какво лошо има в това една жена да се поддържа и да се облича прилично? Наистина има някви малки мърди дето си правят профили насам натам с евтини дрешки и се мислят за нещо повече, но всъщност не знаят колко са ужасни. И все пак предпочитам фешънка пред металка. Въпрос на вкус може би
Аватар
kurupta

Съобщения: 101
Регистриран: 8.04.2009г. в 20:57ч.

Покажи връзката към това мнениеот Allwynd » 10.10.2009г. в 13:21ч.

kurupta написа:
Allwynd написа:

С погрешни представи за живота сте. Какво лошо има в това една жена да се поддържа и да се облича прилично? Наистина има някви малки мърди дето си правят профили насам натам с евтини дрешки и се мислят за нещо повече, но всъщност не знаят колко са ужасни. И все пак предпочитам фешънка пред металка. Въпрос на вкус може би

брат, има разлика между прилично и дрехи, които захвърляш след 6 месеца, понеже вече не са модрени, има такива, които се поддържат и се обличат прилично, ама тея ходещи плантации от грим не спадат към тях. а пък повечето метълки не изглеждат никък добре, изобщо много малко жени в момента изглеждат добре, едните или са прекалили, другите нищо не са направили - станали от леглото и излезли навън :pepsi:
средата винаги е била най-доброто - нито едното, нито другото, ама тея дето имат по-голям гардероб от чалгарките... те са най-зле, щото ако човек се ожени за такава, само пари трябва да дава за глупости, затова и човек изобщо не трябва да се жени, защото фактически сам си закопчава топуза около крака, може да си има връзка, сериозна, ама не и да се жени, това може да е най-голямата грешка в живота на човек, например американците, например "Двама мъже и половина" - добрия пример - героят Чарли, лошият пример - героят Алън, единия всяка вечер е с различна жена и после нищо не му е на главата (за толкова години гледане не разбрах откъде му идват парите обаче), и другия, който не може да се стои в едно помещение с жена си и и плаща месечна издръжка, това го повелява американския закон, нищо чудно и в българия да въведат подобно нещо, това ще е най-глупавото нещо на света. аз за себе си съм решил - никога няма да се оженя и това е. пък който смята, че брака е само за да заздрави връзката или нещо подобно, значи е много заблуден. баща ми може би само веднъж е минал майка ми, ама сега живее от другата страна на улицата, щото не може да я трае, и аз вече едва я трая, май ще ходи горе на борисова при баба ми :haha:
Аватар
Allwynd

Покажи връзката към това мнениеот Bobby_gBG » 10.10.2009г. в 13:25ч.

Всъщност зависи за какво става дума.
Фешънките по принцип стават за чукане, там проблема е повече в повърхностният характер отколкото във външния вид. И в това че после за поддържането на този външен вид ще трябва да плащаш ти. А дефакто дори и да са атрактивни, на мене едно негримирано (но с добра кожа) момиче винаги ми е изглеждало по-добре от тези с стабилен или огромен грим.

Всичко си зависи кой какво харесва - някой харесва повърхностни, друг - проблемни, трети - тихи, четвърти - отворените... И т.н.
Изображение
Кърджали и Разград, или новото турско робство . . . За турците и циганите в България
Мюсюлманите, които искат да живеят според законите на ислямския шариат нямат място тук. НЕ ОСНОВНОТО НАСЕЛЕНИЕ, А ИМИГРАНТИТЕ СА ТЕЗИ, КОИТО ТРЯБВА ДА СЕ АДАПТИРАТ. Или го приемате, или се махате. Ние говорим БЪЛГАРСКИ, а не турски, сръбски, гръцки, руски, или който и да било друг език. Затова, ако искате да станете част от нашето общество, учете езика!
Повечето от българите са православни християни! Това не е някакъв християнски, десен политически напън, а факт! Такива сме от над 1000 години, и със сигурност е уместно да го демонстрираме по стените на нашите училища, и имаме правото да бием нашите камбани на нашите празници. Ако Бог ви обижда, тогава предлагам да обмислите някоя друга част на света за свой нов дом, защото Бог е част от нашата култура.
Аватар
Bobby_gBG

Покажи връзката към това мнениеот Allwynd » 10.10.2009г. в 14:35ч.

Bobby_gBG написа:Всъщност зависи за какво става дума.
Фешънките по принцип стават за чукане, там проблема е повече в повърхностният характер отколкото във външния вид. И в това че после за поддържането на този външен вид ще трябва да плащаш ти. А дефакто дори и да са атрактивни, на мене едно негримирано (но с добра кожа) момиче винаги ми е изглеждало по-добре от тези с стабилен или огромен грим.

Всичко си зависи кой какво харесва - някой харесва повърхностни, друг - проблемни, трети - тихи, четвърти - отворените... И т.н.

напълно съм съгласен с мнението ти - едновременно неутрално, но пък защитава конкретен възглед (х
Аватар
Allwynd

Покажи връзката към това мнениеот Did' » 11.10.2009г. в 09:38ч.

Bobby_gBG написа:Всъщност зависи за какво става дума.

Големи простотии говориш...всяка една жена става за *****...разликата е коя след колко алкохол ще я изчукаш....ако говориш и за връзки окей съгласен съм далеч съм от истината че грима покрива нещо... аз даже се чудя защо прекаляват толкова толкова съм против понеже след 10 години ще изглеждат като майка ми която е на 40...а те ще са на 26-7.... примерно с Този грим,... ужас..
Изображение
Изображение
Аватар
Did'

Съобщения: 25
Години: 27
Регистриран: 14.04.2009г. в 11:56ч.
Град: Garaje

Покажи връзката към това мнениеот Bobby_gBG » 11.10.2009г. в 09:45ч.

То в наше време вече жените дето са на 30-32 имат по-хубава кожа от фешънките дето са на 21.

Човек като ги види без грим на какво им е заприличала кожата може само да се уплаши... Най-тъжното е че те сами си съсипват кожата. Това целодневен грим, попиващ постоянно цигари е нещо смъртоносно за кожата...
Изображение
Аватар
Bobby_gBG

Покажи връзката към това мнениеот Allwynd » 11.10.2009г. в 16:10ч.

ами цената да си фйешън е това - да си грозен като подметка на изгнил налъм
Аватар
Allwynd

Покажи връзката към това мнениеот The_Yassen » 11.10.2009г. в 16:55ч.

Нали ако миришеш трябва да се усеща, а ако косата ти трябва да е с блясък да е мазна! Няма спор искам приятелката ми да ходи с кубинки, и раница на гърба!!!!!!!!!!
А Жана е толкова Fake че чак се чудя кого мисли да заблуди!
Изображение
Изображение
Аватар
The_Yassen

Съобщения: 479
Години: 30
Регистриран: 24.08.2009г. в 11:40ч.

Покажи връзката към това мнениеот . » 11.10.2009г. в 16:59ч.

Някой май не е ходил при откриването на Multirama-та :D.
Изображение
Аватар
.

Съобщения: 7135
Регистриран: 2.04.2004г. в 20:13ч.
ТВ: Sony Bravia с CAM (Conax)

Покажи връзката към това мнениеот Bobby_gBG » 11.10.2009г. в 17:13ч.

The_Yassen написа:Нали ако миришеш трябва да се усеща, а ако косата ти трябва да е с блясък да е мазна! Няма спор искам приятелката ми да ходи с кубинки, и раница на гърба!!!!!!!!!!
Много се бъркаш мой човек, въобще не усещаш същността на написаното.
Нямаш си дори елементарна представа за какво пишем.
Това по което си падаш е хубава и напудрена опаковка, под която няма нищо хубаво. И не защото момичетата са грозни - напротив били са хубави. БИЛИ. Преди да си съсипят сами красотата с малоумен грим(защото са прости).
Изображение
Аватар
Bobby_gBG

Покажи връзката към това мнениеот The_Yassen » 11.10.2009г. в 19:05ч.

¦•••SHERIFA•••¦ написа:Някой май не е ходил при откриването на Multirama-та :D.

Не ме дразни че ме е яд още :happy: . Жана си е хубава и по телевизията и в реалност, ако искате снимки ще ви покажа нейни на морето с приятел без грим. Момичето е супер!
Изображение
Изображение
Аватар
The_Yassen

Покажи връзката към това мнениеот . » 11.10.2009г. в 19:26ч.

Тогава:

The_Yassen написа:А Жана е толкова Fake че чак се чудя кого мисли да заблуди!

:unsure:
Изображение
Аватар
.

Съобщения: 7135
Регистриран: 2.04.2004г. в 20:13ч.
ТВ: Sony Bravia с CAM (Conax)

Покажи връзката към това мнениеот The_Yassen » 11.10.2009г. в 19:56ч.

¦•••SHERIFA•••¦ написа:Тогава:

The_Yassen написа:А Жана е толкова Fake че чак се чудя кого мисли да заблуди!

:unsure:

Ем не е Fake яд ме е че не можах да отида на Multirama

Сега ми пратиха по скайп нещо интересно:

Мамо, защо плачеш? - попитало майка си едно малко момче.*
*- Защото съм жена? - отговорила му тя.*
*- Не разбирам – казало детето.*
*Майка му го прегърнала*
*- Никога няма да разбереш.*
*Малкото момче попитало баща си:*
*- Защо мама плаче сякаш без причина?*
*- Всички жени плачат без причина – отвърнал бащата.*
*Момчето пораснало и станало мъж, но все още се чудел защо плачат жените.
Затова попитал Господ:*
*- Господи, защо жените плачат толкова лесно?*
*Господ отговорил:*
*- Когато създавах жената, я направих специална.*
*Направих раменете й достатъчно силни да поемат тежестта на целия свят и
въпреки това достатъчно нежни, за да даряват удобство.*
*Дадох й вътрешна сила да издържи раждането на дете и отхвърлянето, което
много пъти идва от децата й.*
*Дадох й твърдост, която й позволява да продължава напред, когато другите се
отказват, и да се грижи за семейството си дори при болест и изтощение, без
да се оплаква.*
*Дадох й чувствителност да обича децата си независимо от всичко и въпреки
всички обстоятелства дори когато детето й я е наранило много.*
*Дадох й сила да помогне на мъжа си да преодолее грешките си и я създадох от
неговото ребро, за да защити сърцето му.*
*Дадох й мъдрост, за да знае, че добрият съпруг никога не би наранил жена
си, но понякога изпитва нейната сила и нейното решение да бъде до него
непоколебимо.*
*И накрая й дадох сълза, под която да се приюти. Това е нейно уникално
право, за да го използва, когато има нужда.*
Изображение
Изображение
Аватар
The_Yassen

Покажи връзката към това мнениеот Allwynd » 11.10.2009г. в 20:07ч.

The_Yassen написа:Нали ако миришеш трябва да се усеща, а ако косата ти трябва да е с блясък да е мазна! Няма спор искам приятелката ми да ходи с кубинки, и раница на гърба!!!!!!!!!!

като гледам как тая жана си е извила устните като човка на патка на аватара ти, ми иде с един десен прав да й пукна черепа, ама право в мутрата .. и после в операционната - черепна реконструкция :devil2:

а това, дето са ти го пратили по скайп съм го чел и преди отпечатано и много съм се смял, който го е писал или е жена с високо мнение за себе си, или някой женкар, но това звучи толкова еднопосочно - сякъш света се върти, щото има жени, ами като е така, защо сами не се оплождат, или една друга и да си правят поколение, защо няма жени по строежите, защо няма жени монтьори, миньори, дърводелци, докери и за каквато и да е тежка работа? ЗАЩОТО не могат всичко, всъщосност могат доста по-малко неща от мъжете.. неслучайно най-добрите готвачи по света са мъже, най-добрите актьори са мъже и колкото щеш други примери. още откак първите човеци ги има жената е стояла по-долу и така докато не са почнали тея женски паради и протести за права на жените - да могат да гласуват и други глупости, дето никога не е трябвало да стават
с четири думи:

жената е ПОД мъжа
Последна промяна Allwynd на 11.10.2009г. в 20:13ч., променена общо 1 път
Аватар
Allwynd

Покажи връзката към това мнениеот The_Yassen » 11.10.2009г. в 20:09ч.

Allwynd написа:

като гледам как тая жана си е извила устните като човка на патка на аватара ти, ми иде с един десен прав да й пукна черепа, ама право в мутрата .. и после в операционната - черепна реконструкция :devil2:

подрастващото поколение :laugh:
Изображение
Изображение
Аватар
The_Yassen

Покажи връзката към това мнениеот hitmanub40 » 11.10.2009г. в 20:30ч.

Ботокса и безграничните усилия всички да приличат на Доналд Дък не прощават!
ASROCK Z77 EXTREME4
Intel Core I5-3350P 3.1GHz Freezer i30
Palit GeForce GTX 660 2GB
SU CM SILENT PRO M 600W
2X4G DDR3@2400 GEIL EVO CORSA
SD SX900 256GB SATA3

PlayStation 3 Phat 60GB (Upgraded to 320GB) Rogero CFW 4.30
Xbox 360 20GB Jasper iXtreme lt+ 3.0 RGH
Nintendo Wii + DC2 Pro + Homebrew Channel
PlayStation Vita 3G 16GB
Nintendo WiiU
Изображение
Аватар
hitmanub40
Елитен потребител
Елитен потребител

Съобщения: 1363
Регистриран: 18.03.2008г. в 15:09ч.

Покажи връзката към това мнениеот The_Yassen » 11.10.2009г. в 20:56ч.

по-добре на доналд от колкото на прасчо :meeting:
Изображение
Изображение
Аватар
The_Yassen

Покажи връзката към това мнениеот Did' » 12.10.2009г. в 08:02ч.

The_Yassen написа:по-добре на доналд от колкото на прасчо :meeting:

Добре бате... Разбирам те найстина е красива Жана 2 мнения няма... окей... приемам го защото и аз го мисля, но въпроса не беше да си намериш жена с кобинки и мешка и вериги...замисли се за какво говорехме говорим си за простото нещо наречено сам да се състаряваш... В края на крайщата даже и мъжете го правим по малко но го правим определено...Цигари+Грим(Целодневен) = WTF ?! Аз мога да говоря за това нещо защото 1во бях в клас с 18 момичета, съм в курс с 22 момичета... бачкал съм в колектив с много жени и ви казвам виждаш 18 годишно момиче с грима с всичко изглежда страшна и се кефиш...Един ден същата за 1 път и последен идва без грим защото найстина не е имала времето да си го сложи...Помислих си че имаме нова съоченичка...Разликата беше потресаваща...
Изображение
Изображение
Аватар
Did'

Съобщения: 25
Години: 27
Регистриран: 14.04.2009г. в 11:56ч.
Град: Garaje

Покажи връзката към това мнениеот The_Yassen » 12.10.2009г. в 08:29ч.

Аз пък не мога да разбера, защо толкова много всеки се засяга какво пиша! В крайна сметка темата си е 10 жени които искаш..., а не моите 10 жени които искам да..... . Ами елементарна логика - всеки си има вкус, всеки си има тип, всеки си има стил. Просто голяма част от вас бяха възмутени от моето мнение. Ами това е аз което искам, не искам както казах по-горе жената да е немита, дебела, да се облича с мъжки дрехи и елементарно да не полага грижи за себе си. За това посочвам тези жени, мога да дам коментар за всяка една от тях, но общото което ги свързва е че и на 7-те момичета ги е грижа как изглеждат, защото красивата жена повдига мъжкото самочувствие (а не умната)!
Изображение
Изображение
Аватар
The_Yassen

Покажи връзката към това мнениеот root » 12.10.2009г. в 09:08ч.

Did' написа:
The_Yassen написа:Помислих си че имаме нова съоченичка...Разликата беше потресаваща...

А изобщо ходил ли си на Очилищи?
mobilio - професионални мобилни приложения
Аватар
root
Елитен потребител
Елитен потребител

Съобщения: 2642
Регистриран: 25.07.2004г. в 23:04ч.
Град: 1d10tl@nd

Покажи връзката към това мнениеот hitmanub40 » 12.10.2009г. в 09:23ч.

The_Yassen написа:Аз пък не мога да разбера, защо толкова много всеки се засяга какво пиша! В крайна сметка темата си е 10 жени които искаш..., а не моите 10 жени които искам да..... . Ами елементарна логика - всеки си има вкус, всеки си има тип, всеки си има стил. Просто голяма част от вас бяха възмутени от моето мнение. Ами това е аз което искам, не искам както казах по-горе жената да е немита, дебела, да се облича с мъжки дрехи и елементарно да не полага грижи за себе си. За това посочвам тези жени, мога да дам коментар за всяка една от тях, но общото което ги свързва е че и на 7-те момичета ги е грижа как изглеждат, защото красивата жена повдига мъжкото самочувствие (а не умната)!

Ясен пак не е наясно в кой свят се намира. Темата е "10 жени, които да *укаш".
ASROCK Z77 EXTREME4
Intel Core I5-3350P 3.1GHz Freezer i30
Palit GeForce GTX 660 2GB
SU CM SILENT PRO M 600W
2X4G DDR3@2400 GEIL EVO CORSA
SD SX900 256GB SATA3

PlayStation 3 Phat 60GB (Upgraded to 320GB) Rogero CFW 4.30
Xbox 360 20GB Jasper iXtreme lt+ 3.0 RGH
Nintendo Wii + DC2 Pro + Homebrew Channel
PlayStation Vita 3G 16GB
Nintendo WiiU
Изображение
Аватар
hitmanub40
Елитен потребител
Елитен потребител

Съобщения: 1363
Регистриран: 18.03.2008г. в 15:09ч.

Покажи връзката към това мнениеот The_Yassen » 12.10.2009г. в 09:27ч.

това със СъОченичката да съм го писал аз ? Иначе всеки случай не съм от твоето Очилище
Изображение
Изображение
Аватар
The_Yassen

Покажи връзката към това мнениеот Bobby_gBG » 12.10.2009г. в 13:13ч.

Изображение
В наше време страшно много от 25 годишните фешънки изглеждат в лице като нещо подобно на лелката от снимката. И най-трагичното е че те това сами си го причиняват, с целодневно носене на грим от момента в който станат на 15.
И защо - за да могат някакви тъпи разгонени пубери да им подвикват отзаде, а когато стане време да си намерят сериозен приятел се оказва че всеки видял какво се крие под маската от грим бяга...
Изображение
Аватар
Bobby_gBG

Покажи връзката към това мнениеот Allwynd » 12.10.2009г. в 19:20ч.

Bobby_gBG написа:Изображение
В наше време страшно много от 25 годишните фешънки изглеждат в лице като нещо подобно на лелката от снимката. И най-трагичното е че те това сами си го причиняват, с целодневно носене на грим от момента в който станат на 15.
И защо - за да могат някакви тъпи разгонени пубери да им подвикват отзаде, а когато стане време да си намерят сериозен приятел се оказва че всеки видял какво се крие под маската от грим бяга...

+1
тъпа работа е, че правят така, ама така е казъл саймън Изображение , ама после горчиво ще съжаляват, но донякъде се радвам, че става така - вижда се кой е достатъчно глупав да слуша саймън и кой си използва акъла по предназначение
кефите се сега, някой от вас на ходещите плантации от грим, в класа си имам такива, казват, че стават 30 мин, по-рано, за да могат за 30мин да се приготвят, което означава доста от времето в гримиране, една от тея кифли е наистина грозна в лицето ако е без грим
ама така е по-добре, тея с готин характер не се съсипват и по това се филтрира боклука от хубавото
Аватар
Allwynd

Покажи връзката към това мнениеот The_Yassen » 4.02.2010г. в 14:09ч.

Мария Игнатова и тя става за яко боцкане :mml:
Изображение
Изображение
Аватар
The_Yassen

ПредишнаСледваща

Назад към Секс, еротика, любов

Активни потребители

Потребители разглеждащи този подфорум: BLEXBot [Crawler] и 1 гост