Предлагам се на групи семейни

Всякакви деликатни и интимни обсъждания :-).

1. Правила:
    1.1 Единствено в този форум са разрешени вулгарните думи, но не прекалявайте и не се оливайте;
  • 1.2 Толерира се интелигентния начин на изказ и използването на биологичните термини;
  • 1.3 Псувни между потребители, които НЕ участват в дискусията, са за изтриване от Глобалните модератори;
  • 1.4 При нужда (чувствате се прекалено засегнат) предавайте вашите доклади чрез бутон Изображение, а след преглед от Глобалните модератори и по тяхна преценка, ще бъдат взети евентуални действия.

Предлагам се на групи семейни

Покажи връзката към това мнениеот razgonena_kurva » 10.05.2016г. в 10:59ч.

:laugh: :wall: Не съм прогвала платен суингър и защото съм сама и защото не съм се сещала!Практикувала съм парти оргии предимно хардкоре и буккаке ганбанг ама със семейни не съм прогвала!Суингъри биха ли приели самотна курва или да си намеря и доведа партнйорка(сами мъже да не ми се натискат особени с малки пишленца разни)Все пак обожавам летни нудистки хоус транс купони придружени със здраво надупване и на...тване-оргиите смесените са ми любими !Ако се съберем и уговорим цяла тълпа пускам се безплатно ако са 2,3 или 4 ,5 ще трябва да ми платят -искам цяла рота разгонени курварки и курвари не ви ща парите а тръпката и новите емоциииии...иииииии... :clap: :clapping: :happy2: :thumbsup: :mml: :pepsi:
харесвам гангбанг буккаке партита и оргии но за да ме оправят групово трябва да се бръкнат в джобовете без пари никой нищо не пуска
Аватар
razgonena_kurva

Съобщения: 10
Регистриран: 10.05.2016г. в 09:58ч.
ТВ: samsung

Назад към Секс, еротика, любов

Активни потребители

Потребители разглеждащи този подфорум: 0 регистрирани и 2 госта