Промени по форума(дизайн, правила и задължения)

Всичко свързано с "инфраструктурата" на форума.

Re: Промени по форума(дизайн, правила и задължения)

Покажи връзката към това мнениеот Miro20 » 14.10.2012г. в 20:47ч.

Marvin написа:
Miro20 написа:марвинчо , дорогой, замисли се над простичкото нещо което казах по горе. - никой не ти е забранил да си сложиш !@@№$$%%€§%€§%€§%€§ за парола, но НЕ го прави изискване .
колко тъп трябва да е някой за да разбере тази простичка логика ?

Миро, моето искане беше премахване на задължителната смяна на паролата, както и слагане на минимум 4 знака, защото така го знам навсякъде. Не съм Администратор, не мога да го направя.

интересно ?!?! не може да бъде ?!?! , не би повярвал , но точно това е искането на ВСИЧКИ , както и масовата практика НАВСЯКЪДЕ е такава.

Сменя се най-малко на всеки 6 месеца, а за лични данни, банкирания и подобни - на 3 месеца. Всякакви други СОБСТВЕНИ съждения в собствени мнения са с никого незадължаващи никого и нищо (и запазени за себе си, естествено).

шерко , айде сега, спазвай си сосбтвените думи и се съобразявай с тях. - а именно - задръж си СОБСТВЕНИТЕ разсъждения и мнения по сигурността на профилите да НЕ СА никого незадължаващи за нищо.
ти кат искаш си слагай 100 символа пароли, сменяй си ги всеки ден, но нямаш грам право да го правиш ЗАДЪЛЖИТЕЛНО.
не бих ти обръщал реално грам внимание, /да не кажа по обидна дума/ ако не бе администратор-крадец , с параноично-комплексарски разбирания за "сигурност" , присвоил си правата тук, и от който зависи в случая това условие.
направи ми услуга, не искам да ти обръщам и в бъдеще внимание, така че махни тези простотии. ок ? и всичко ще е пийс :)
Код за потвърждение: Избери целия код
Нова парола:
Паролата трябва да бъде между 12 и 100 символа.

идиотизъм - бива ли да се ограничава паролата до 100 символа ?????
Аватар
Miro20

Съобщения: 6095
Регистриран: 8.11.2003г. в 16:28ч.
В момента: в момента е*ъ . що ?
* = д

Покажи връзката към това мнениеот Bobby_gBG » 25.10.2012г. в 21:58ч.

Marvin написа:Проблема е решен. Администратора все пак иска да има такова напомняне, защото е имало хакване на пароли в този форум преди и това се прави за ваша сигурност.
Ахам, явно пак очакваме вътрешен човек да изнесе базата данни на форума от сървъра на нетуоркс... Форума не беше хакнат, беше си съвсем официално разбит отвътре. Чрез достъп до въпросната база данни (или по-точно неин бакъп) направо на самата машина.

Тогава течаха големи политически дебати, сега тези времената са минали, на никого не му пука отново да хаква форума, няма за какво. Единственото което се постига е че много хора си забравят паролите.
А другите такива си сменят на друга парола, и пак връщат старата.

А да кажа ли на работа какъв е ефекта от тази "мярка", комбинирана с невъзможността да се ползва предишната парола за следващите 45 дена? Че на половината завод паролата е "1234567", "2345678" "qweasd" "asdasdasd" и тем подобни...
Изображение
Кърджали и Разград, или новото турско робство . . . За турците и циганите в България
Alpha TV - гледай безплатно онлайн
Мюсюлманите, които искат да живеят според законите на ислямския шариат нямат място тук. НЕ ОСНОВНОТО НАСЕЛЕНИЕ, А ИМИГРАНТИТЕ СА ТЕЗИ, КОИТО ТРЯБВА ДА СЕ АДАПТИРАТ. Или го приемате, или се махате. Ние говорим БЪЛГАРСКИ, а не турски, сръбски, гръцки, руски, или който и да било друг език. Затова, ако искате да станете част от нашето общество, учете езика!
Повечето от българите са православни християни! Това не е някакъв християнски, десен политически напън, а факт! Такива сме от над 1000 години, и със сигурност е уместно да го демонстрираме по стените на нашите училища, и имаме правото да бием нашите камбани на нашите празници. Ако Бог ви обижда, тогава предлагам да обмислите някоя друга част на света за свой нов дом, защото Бог е част от нашата култура.
Аватар
Bobby_gBG

Съобщения: 8309
Години: 38
Регистриран: 1.10.2004г. в 14:29ч.
Град: Uber - Jugend Kamp.

Покажи връзката към това мнениеот Miro20 » 28.10.2012г. в 23:13ч.

А да кажа ли на работа какъв е ефекта от тази "мярка", комбинирана с невъзможността да се ползва предишната парола за следващите 45 дена? Че на половината завод паролата е "1234567", "2345678" "qweasd" "asdasdasd" и тем подобни...

нещо си в грешка ... не може да се сложи такава парола.
аз с удоволствое бих сложил няколко разбъркани нули :) ама не
трябва ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да са букви и цифри, и различни знаци, но не само едното от тях.
нали затова ме е смях от толкова време за тая простотия

второ - не съм чул , видял , прочел , потребител да се е оплакал.
единствените които изреваха на умряло бяха именно администраторите и модераторите, дето ви лъснаха паролките и небезизвестните скрити срамни дискусии :)
така че ... когато потребител се впише и каже че лично е потърпевш и иска ЗАДЪЛЖИТЕЛНО тези условия за пароли - тогава бих се съгласил.
но няма такъв .. защо ли ?
няма и да има.
:)

Тогава течаха големи политически дебати, сега тези времената са минали, на никого не му пука отново да хаква форума, няма за какво

нито преди нито сега е "имало за какво". нима си мислиш политическите простотии които ти самия бе изливал тук за "сериозна причина за хакване" хахаха

просто се видя кои са потърпевшите.
Форума не беше хакнат, беше си съвсем официално разбит отвътре. Чрез достъп до въпросната база данни (или по-точно неин бакъп) направо на самата машина.

именно.
тогава единствените отговорни кои са ? - тоно така - шерифчовци и сие.
нека си понесат наказанията и отговорностите си .
но няма такива. щото са мижитурки , и продължават с мизерабъла си .
ако имат достойнство , нека ме оборят.
а оборването е едно - изритване от тук и администриране от нормални отговорни хора.
Нова парола:

Аватар
Miro20

* = д

Покажи връзката към това мнениеот Marvin » 13.11.2012г. в 16:37ч.

Какво направихме досега:

* спряхме наказанието на потребители, преминахме към смаляване на шрифт, както и предупреждение
* оформяне на темите за по-голяма яснота на обявите и по-добър изглед

Работим все още по подобряването на форума, място където да преместваме обявите и те все пак да могат да се редактират, защото в "Архив" явно няма да стане ... Ако имате идеи как да подобрим престоя ви тук ни пишете, било тук или на ЛС, ще помислим по въпроса.

Marvin

Съобщения: 431
Регистриран: 10.07.2008г. в 13:10ч.

Re: Оценки на потрeбителите !

Покажи връзката към това мнениеот nebesnia » 14.11.2012г. в 08:22ч.

Предлагам да отворите подобна тема но за оценка на модераторите, там да бъдат описани всички такива и потребителите да си казват мнението и да им дават оценка за работата. Така няма да се престарават, преиграват и самозабравят с власта, която им е дадена.
Аватар
nebesnia

Съобщения: 5
Регистриран: 16.05.2012г. в 17:04ч.

Покажи връзката към това мнениеот bulgar4eto_f » 14.11.2012г. в 12:43ч.

Така няма да се престарават, преиграват и самозабравят с власта, която им е дадена.

Модераторите са много точни момчета. Това, че искат да направят форума по-добър, да вдигнат нивото му, да дисциплинират потребителите, и да наложат високи стандарти съобразно с правилата (както е във много други квалитетни форуми) е много добра инициатива. Трябва да оцените времето и усилията , които полагат двамата Модератори в тази връзка, както и отличната им информираност, и конкретика в корекцията на всяка една тема.
Нека направим така, че с нашите грамотни обяви и спазвайки правилата на форумната част, усилията на Модераторите в това направление като обем работа да са по-малки, и с общи добри намерения да създадем стил и поведение, което ще е от полза на всички!
:)
"Добрите решения идват с опита,
а голяма част от опита идва с лоши решения" -The Mechanic 2011
Аватар
bulgar4eto_f
Елитен потребител
Елитен потребител

Съобщения: 131
Години: 44
Регистриран: 3.02.2010г. в 20:32ч.

Покажи връзката към това мнениеот damenidze-79 » 14.11.2012г. в 13:34ч.

Извинявам се предварително за offtopic,но не мога да остана безразличен!
Всеки един от нас,регистрираните потребители,на този форум,при регистрирането си сме дали своето съгласие
да спазваме правилата на форума.Което ни вменява както права,така и задължения.Когато всеки от нас,потре-
бителите,на този форум,вземем и коректо пишем по дадена тема или обява,или каквото и да било друго,може-
те всички Вие да сте сигурни,че МОДЕРАТОРИТЕ няма да хабят време и усилия да се карат с някой от нас,потре-
бителите или да попрявят обяви и теми от които струи гениалната мисъл на напорист ГЕНИЙ желаещ да намери
публика за своето ГЕНИАЛНО И НЕПРИЗНАТО ДРУГАДЕ ТВОРЧЕСТВО И МИСЪР неразбираема за МОДЕРАТОРИТЕ,
а ще се насочат време и мисъл за неща които биха били в наша полза !
Аз самият не съм безгрешен и съм търпял санкции от МОДЕРАТОРИТЕ,но няма да съм от тези които ще тръгнат срещу тях или форума!
Това беше от мен damenidze-79 (потребител) с едно предупреждение!
Да не забравя и оценката си,а тя е,голям ПЛЮС за МОДЕРАТОРИТЕ !
:hi:
Аватар
damenidze-79

Съобщения: 41
Регистриран: 3.09.2012г. в 16:04ч.
Град: НЯКЪДЕ ТАМ ПО ТРАСЕТО

Покажи връзката към това мнениеот Marvin » 14.11.2012г. в 19:10ч.

Така ... преместил съм мненията които бяха от другата тема, защото не са на правилното място.

nebesnia, не се престараваме с властта си, нито си избираме на кого да помагаме, нито други такива неща. Аз лично съм модератор от 4 години, макар и първите 1-2 да съм бил в games портала на NetWorx(Шерифе, помниш ли какво беше :crazy: ), тук дойдох, защото бях помолен от Администратора и заварих една голяма каша - всеки се кара срешу всеки, а всички вкупом плюят Администрацията. По един или друг начин това нещо се промени, променихме начина на "налагане" на правилата(много тежка дума), променихме, или по-точно премахнахме наказанията. Инициативата даде колегата Hibernate, забелязах, че не предупреждава, ами директно редактира, и реших, че така ще е по-добре, вместо да се джафкаме тука за някакви си предупреждения. И хората харесаха това, няма наказани, на всеки му се казва точно къде е сгрешил, поправя го и всичко е точно. По този начин изясняваме всичко, обявите(тъй като говорите специално за тях) са много по-прилежни от преди, цялата информация която е необходима на някого е на едно място, не се налага да се влиза в отделен сайт за снимки и системни характеристики на даден продукт. Давам за пример най-големия ни сайт за продажба на автомобили, защото там всичко е подредено. Да, не може да се сравнява такъв сайт с толкова много информация и ежедневни посещение с форум като нашия, но принципа ми е такъв. Стараем се да ви дадем това което искате, но не може да сте като у вас си ... имате си права, но си имате и задължения. Именно затова беше направена тази тема, за да чуем вашите мнения, да помислим над тях и да ги реализираме.

Marvin

Покажи връзката към това мнениеот nebesnia » 15.11.2012г. в 07:33ч.

Нищо друго не ми остана да кажа освен да поздравя модераторите за отличната им работа и да продължават все така да ни радват.
Аватар
nebesnia

Покажи връзката към това мнениеот Miro20 » 16.11.2012г. в 15:17ч.

Давам за пример най-големия ни сайт за продажба на автомобили, защото там всичко е подредено. Да, не може да се сравнява такъв сайт с толкова много информация и ежедневни посещение с форум като нашия, но принципа ми е такъв.

не, техния мижав сайт не може да се мери по сигурност с "нашия". :)
ако принципа ви е такъв, би трябвало да им набийте каските за ниското ниво на сигурност с паролите които имат. :haha:
Именно затова беше направена тази тема, за да чуем вашите мнения, да помислим над тях и да ги реализираме.

нищо не е реализирано , затова и има толкова теми. /сега някой сляп да не попита "ама кои теми" ?!?!? /
но от друга страна и "вие" сте прави - админстрацията и модерацията тук няма никакви отговорности , нито задължения, нито са част от фирмата, чийто ресурс администрират.
факт.

"nebesnia" , с този нов ник , що не се прекръстиш на друг ? - например "мазньо" ? помниш ли анимационното филмче "гумените мечета" ?
страхотно ще ти отива.. просълзих се като те чета....
Нова парола:

Аватар
Miro20

* = д

Покажи връзката към това мнениеот LiMuBai » 16.11.2012г. в 15:49ч.

Marvin написа: Давам за пример най-големия ни сайт за продажба на автомобили,

ама недей да даваш пример с него сайт, защото там идиотски изисквания като тук за задължителна смяна на пароли НЯМА
Животът е това, което се случва, докато ние си правим планове.
Аватар
LiMuBai

Съобщения: 950
Регистриран: 12.04.2004г. в 09:53ч.
Град: Русе

Покажи връзката към това мнениеот Miro20 » 16.11.2012г. в 23:22ч.

LiMuBai написа:
Marvin написа: Давам за пример най-големия ни сайт за продажба на автомобили,

ама недей да даваш пример с него сайт, защото там идиотски изисквания като тук за задължителна смяна на пароли НЯМА

абе кои са тея загубеняци , дето да се мерят с нашия форум !!?!?????
тука алкайда ни хаква , крадат ни милиони потребители , ти майтап си мислиш.... :haha:
Нова парола:

Аватар
Miro20

* = д

Покажи връзката към това мнениеот nebesnia » 17.11.2012г. в 10:18ч.

От хвалебствените слова на някои потребитили по адрес на модераторите останах с впечетление, че само аз забелязвам по строгите правила в този форум, затова иронично се помазних и аз. Но след последните мнения, които чета се вижда, че има и други будни хора тук.
Аватар
nebesnia

Покажи връзката към това мнениеот ministara » 18.11.2012г. в 09:22ч.

Е, сега. Преди 7-8 години определено беше форум. Тогава сегашният "администратор" беше с бан, присъствието му беше забранено, защото ДРАЗНЕШЕ и всичко си вървеше пичозно. Сега е нещо от рода на - дай на глупака власт и му гледай сеира. ;> Не че останаха много хора да го гледат де... :D
точка 657 алинея 554654 подалинея 435435435
АМАН ОТ КОМПЛЕКСАРЩИНА! Като имаш да кажеш нещо, кажи го, чучулиго!
с уважение, Д.
Аватар
ministara

Съобщения: 515
Регистриран: 16.07.2005г. в 15:50ч.
В момента: Чуди се за какво е тази глупава графа

Покажи връзката към това мнениеот fidel_castro » 19.11.2012г. в 11:52ч.

ministara написа:Е, сега. Преди 7-8 години определено беше форум. Тогава сегашният "администратор" беше с бан, присъствието му беше забранено, защото ДРАЗНЕШЕ и всичко си вървеше пичозно. Сега е нещо от рода на - дай на глупака власт и му гледай сеира. ;> Не че останаха много хора да го гледат де... :D

Преди 7-8 години, модератора на раздел "Политика" нямаше 18 години, но беше Модератор......
Не ви ли писна да мрънкате като вдовици за х.у.й.???? Като не ви е готино да влизате тук - не го правете, който не иска да го щипят не се хваща на хорото......
Аватар
fidel_castro

Съобщения: 619
Регистриран: 23.07.2006г. в 15:49ч.
Град: Сиера Маестра

Покажи връзката към това мнениеот popo » 19.11.2012г. в 12:49ч.

fidel_castro написа:
ministara написа:Е, сега. Преди 7-8 години определено беше форум. Тогава сегашният "администратор" беше с бан, присъствието му беше забранено, защото ДРАЗНЕШЕ и всичко си вървеше пичозно. Сега е нещо от рода на - дай на глупака власт и му гледай сеира. ;> Не че останаха много хора да го гледат де... :D

Преди 7-8 години, модератора на раздел "Политика" нямаше 18 години, но беше Модератор......
Не ви ли писна да мрънкате като вдовици за х.у.й.???? Като не ви е готино да влизате тук - не го правете, който не иска да го щипят не се хваща на хорото......

Да прав си, но те не само те щипят а и ти бъркат с пръст в г.за. На някои потребители може да ви е приятно, но на други не ни е приятно и затова си казваме мнението- Да правилата тук са по строги от други форуми и сайтова, някои от тях дори са безумни.
Аватар
popo

Съобщения: 45
Регистриран: 21.06.2007г. в 20:04ч.

Покажи връзката към това мнениеот Miro20 » 19.11.2012г. в 21:03ч.

fidel_castro написа:

ми то нормалните хора познай защо ВЕЧЕ от години , не влизат тук ?
ако влезат ще трябва да псуват, но не искат да се занимават.
особенно след като в нета бъка от други многихилядни форуми с много по добри правила и модерация, , социални мрежи и т.н..

другата категория - не им пука , щото трябва се върти далаверки , продажби , туй онуй .. :) както преди клякаха на шерифа за някое банче в гейм сървъри , така и сега клякат, щото .. псувайки , трябва да напишат "добра дума" за да върви далаверката... :)
няма лошо.

и друга категория като мен - които абсолютно не им пука. :)
защото аз искам да позлвам ресурс. !
искам като клиент да си ползвам тракеро , форумо за проблеми и дискусии, клиентска страница, общи новини и т.н.. без това да е свързано със "нерви" за неотговорни лапищаци, които нямат отношение към фирмата. аз не съм подписвал договор с тях. !
който иска да се "тества" и вилнее като администратор и дизайнер, да си прави собствен сървър, собствен форум , и да събира потребители.
такива няма обаче . що ли ?
и нямам чуства нито към модератори , нито към сървъри, нито към тракери, нито към 11.4 , 11.5 или квото и да е там.
това е АКСИОМА.

аз не се ядосвам , нито радвам на шерифофци , златки и други ДОКАЗАНИ подобни простащини, за разлика от други които се обиждат или игнорират. :)
забавлявам се с идиотщината която цари , но тя не ми пречи. /щото си спазвам аксиомата/
живуркайте си и мрете тролове, "революционери" , спамери , далавераджии и т.н... не ми пука ама хич :)
но естествено , никой , който няма отношение към фирмата, не е служител с отговорности за простотиите които прави , няма право да ми се прави на велик. щото доказва какво ? - точно така - че тъп комплексар с "права". и нищо повече.
простичко е. :)

fidel_castro написа:Преди 7-8 години, модератора на раздел "Политика" нямаше 18 години, но беше Модератор......

хаха :) не знам кого визираш, то всички бяха наивни комсомолци дето грам не разбират, но се сещам........ бяха сложили едно момиченце за модератор... а целия смях беше че горкото грам не разбира от политика, не знае кой е мин. председател , кой президент, кой от коя партия е , и просто няма как да разбере нещо дали е offtopic или не, дали е базик или не, дали е обида или не, след като хал хабер си няма кой кой е , и на кой свят живее :)
беше забвано наистина. :) и бях сложил сума ти цитати и базици в тази връзка :) :)

е нещо от рода на - дай на глупака власт и му гледай сеира. ;> Не че останаха много хора да го гледат де...

може може :)
аз нямам нищо против. гледам , забвано е :)
Нова парола:

Аватар
Miro20

* = д

Покажи връзката към това мнениеот Marvin » 19.11.2012г. в 21:32ч.

Не, мога, писна ми да ви гледам мненията в които само плюете, и нищо друго. Явно друго занимание нямате. Шерифе, махни ми правата ако обичаш.
Не искам да чета повече негативни мнения, само се натоварвам с такива неща. Спирам да влизам тук, оправяйте се. Успех на колегата Hibernate.

Marvin

Покажи връзката към това мнениеот Miro20 » 25.11.2012г. в 00:19ч.

е.. ади сега... нима чуваш нещо ново което да не си чувал до сега ?
кое те изненада в момента толкова ? - че сегашния администратор е бил нежелан тук ? - факт.
че той сам си е присвоил правата в последствие /демек - ОТКРАДНАЛ/ - факт, с който той сам се хвалеше с разни детиснки теми наречени "РЕВОЛЮЦИИ"
- факт
че този ресурс бе създаден именно за да .. НЕ влизат такива като шерифофци ?
- отново факт.
че и преди /не знам сега, не ме и интересува/ - много му се "мазнеха" колкото да им бъде премахнат някакъв 'бан" някъде ? - факт
че много хора спекулираха чисто по детински със модераторски права тук правейки се на "богове" ? - о да, факти колкото щеш... ама .. смяяях :)
.. .а за "политика" да не говорим - не ми се изрежда колко пъти са ме "цензурирали" едни небезизвестни партийни наивни комсомолци :) :) за модерирането на пубери , споменах по горе... - също ФАКТ.
ако имах грам чуства към такива идиотски процеси , бих ви дръпнал една майна , и никога не бих погледнал тук.
както разбира се направиха много други хора :)
- също факт .
нещо ново или невярно да съм казал до момента ?

аз обаче към тролове, партийни спекуланти , неизявени непризнати безотговорни /неслужители на фирмата/ админи , търгаши и идиоти , чувства - НЯМАМ :) те не заслужават такива. мога само да им се смея :)

/странно че от служители и като цяло от фирмата нямам грам оплаквания, и винаги са реагирали веднага и ОТГОВОРНО при проблем , за разлика от тукашни ситуации/

та.. по темата... казваше - шерко те е "поканил" тук , е нима си изненадан че отношението е коренно различно от съществуващите ти представи ?
изобщо .. защо си имал такива представи ?
че "шерко" те е поканил от гейм порталя тук да оправяш "хаоса" ??? - не, хаос не е имало , имаше приятна обстановка за комуникиране, без шерко :)
проблем с паролите също не е имало . изпищяха на умряло не потребителите , а модераторите, когато се получи същата ситуация , както с "революциите" на шерко.
въпрос на гледна точка нали ?
въпроса е .. защо сега някои наричат тези "революции" - "крадене" ??? и най нагло въвеждат някакви измислени правила за сложни пароли и тем подобни след като няма нито един потребител дето се е оплакал ???
/ ако има, много моля - дайте ми го да му кажа само 2 думи/

епа.. чудя се.. що не се вдигнете и да си седите в гейм порталя ?
или да си направите нов ? не под ресурса и капацитета на фирмата доставчик тук ?
с какво са ви интересни съсипания от вас форум тук , с останали под една шепа потребители ? /раздел борса въобще не е критерий - то е задължение и компромис за много хора, щот далаверата трябва да върви /
м ?
Нова парола:

Аватар
Miro20

* = д

Покажи връзката към това мнениеот Miro20 » 30.11.2012г. в 23:06ч.

айде пак се почна с триенето .
така е , когато няма отговори .
цензура майна :) мимикрия на комплексарщината.

не аз, други хора са го казали преди повече от век :
- За мен най-лошото в България, е чудесното наслаждение, което имат тук хората да се преследват един друг и да развалят един другиму работата. - 13.12.1881
Нова парола:

Аватар
Miro20

* = д

Покажи връзката към това мнениеот bulgar4eto_f » 1.12.2012г. в 14:47ч.

Ако аз съм този , които с думите си се мазня на Модераторите , защото ги познавам лично и знам, че са добри момчета - съвестни и отговорни за работата която вършат, за която никой не им плаща, а им се "отплаща", то апелирам да се приберат всички томахавки в името на добрия тон, и нормите на поведение - съобразени с правилата.
"Добрите решения идват с опита,
а голяма част от опита идва с лоши решения" -The Mechanic 2011
Аватар
bulgar4eto_f
Елитен потребител
Елитен потребител

Съобщения: 131
Регистриран: 3.02.2010г. в 20:32ч.

Покажи връзката към това мнениеот Miro20 » 1.12.2012г. в 22:31ч.

кви томахавки :) :) хехе :)
нещо бъркаш щатите.
аз съм напълно убеден че са супер мупер момчета, и т.н. и т.н..
това обаче по никакъв начин не променя ФАКТИТЕ, изброени по горе, че и мн други споменавани в десетки теми.
въпроса е... като сте супер мупер момчета, що някои хора са БИЛИ нежелани, що някои хора пак серат л.йна , що трият нелицеприятни истини , вместо да отговорят ? що много хора псувайки изчезнаха от тук ? няма такова правило /за което някой миризливец да те банне виртуално/ в живота - да не те напсуват. дори е често срещано .
след което никой не се занимава с теб.
за разлика от тук

относно заплащането от кога повтарям - мен например не ми трябват светии , монаси , патриарси , които работят " в полза роду".
нито нивото тук е такова /даже е анатема да правя такова сравнение на фона на простащината тук/ но именно за това апелирам от години
- нека се плаща, нека който прави нещо , да е платен , но и отговорен човек, зад който стои ИМЕТО и ИМИДЖА на фирмата, чието ЛОГО се носи тук.
и който човек / хора/ да си носят отговорностите - финансови и морални. простичко е нали ?
всеизвестна е фразата - "такъв служител с ник шерифа , нито с име владко немаме тук " .
като нема такъв - беж да го нема.
всичко останало са смешки ..
Нова парола:

Аватар
Miro20

* = д

Покажи връзката към това мнениеот Miro20 » 28.01.2013г. в 15:14ч.

опитах да си сменя паролата - никой не е взел мерки против малоумните изисквания тук.
искам си старата парола, без изисквания за "специални различни символи" , "дължина" и т.н.
който иска да ме хаква.. няма проблеми :) а който малоумник се страхува и от сянката си - тва не е мой комплекс/проблем - да си слага менделеевата таблица за парола.. никой не го е спрял да си сложи, но не е приемливо да е "изискване"
не може да е изискване нещо което си е твой проблем , нали ?

все пак говорим за едно цъкване на отметка в опциите на форумо :) :)
Нова парола:

Аватар
Miro20

* = д

Покажи връзката към това мнениеот dindan » 23.01.2019г. в 23:08ч.

Този форум защо е с един час напред?
Задал съм България като часова зона.
Хванал се човек за патката и си помислил,че лети
Аватар
dindan

Съобщения: 295
Регистриран: 21.04.2010г. в 18:56ч.
ТВ: Philips 43PUS6401/12

Предишна

Назад към Всичко за форума

Активни потребители

Потребители разглеждащи този подфорум: 0 регистрирани и 3 госта