смешко се прави на интересен

Всичко свързано с "инфраструктурата" на форума.

смешко се прави на интересен

Покажи връзката към това мнениеот tosho_72 » 7.12.2009г. в 18:06ч.

tosho_72 написа:
Точно там е проблема че нямам на лаптопа DVI а имам VGA и такъв DVI-HDMI кабел няма да ми свърши работа.На стационарния комп имам DVI,явно само от там ще мога да му подам такъв сигнал.

PaoloGEMINIakaOZIRIS написа:'Ми то за т'ва Mac Mini на Apple ги продават с такъв преходник (т.е. DVI-VGA... той си идва със самия компютър), защото по принцип повечето монитори са с VGA-вход, а на Мак-а изхода е DVI. Тогава, защо си купувате лаптоп (пардон - щайги), щом няма да Ви върши работа? Иначе преходника струва 30лв. 'Ха честито.

tosho_72 написа:[/Трябва ми VGA-DVI а не DVI-VGA,на стационарния комп ми е DVI и с преходник към VGA си връзвам монитора.Значи пак да повторя на лаптопа ми е VGA(не е от най новите защото не съм знаел че ще ми трябва HDMI изход)
п.с.-Ти трябва да си голяма работа и сигурно всички ти се възхищават че имаш Aplle(в нета)

PaoloGEMINIakaOZIRIS написа:
[/
А ти кат си дядка, би трябвало уя да ти се мятка!

П.П. : Значи ти помагаме, а се ебаваме с хората.
Сигурно за т'ва съм модератор на раздела Mac OS X в този форум... аман от селинджъри!
В скоро време очаквате един банан от Администратора.

Това го получих днес на ЛИЧНО,такива ли хора наемате за модераториТова говори за неговата СЕЛИНДЖЪРСКА простотия,и такъв човек е модератор и ме заплашва с БАН.С какво ми е помогнал така и не разбрах,нито ме е разбрал какво питам.Та някой админ който не е толкова близък с тоя човек може да си влезе в ролята не че ви се меся в работата,просто исках да се види как се пише на яве и как на лично.
Аватар
tosho_72

Съобщения: 98
Години: 46
Регистриран: 5.01.2009г. в 18:27ч.
Град: Русе
В момента: :P

Re: смешко се прави на интересен

Покажи връзката към това мнениеот antonhack » 7.12.2009г. в 18:30ч.

:hi: A си мислех, че само аз го виждам,що за стока е.
Ако всичките модератори са с неговия ISQ :doh: :thumbsdown:
Тоя банан от Администратора, нали знаеш къде да си го навреш :tooth2:

Някой запознат, би ли ми казал, кой е собственик на форума ?
Да го попитам аз, това нормално отношение ли е ??? И аз имам подобни ЛС , от същия Г-н Модератор.
Аватар
antonhack
Елитен потребител
Елитен потребител

Съобщения: 179
Регистриран: 13.12.2008г. в 02:16ч.
Град: rm -rf /bin/laden

Покажи връзката към това мнениеот man74 » 7.12.2009г. в 19:08ч.

Напълно подкрепям колегите във форума. Аман от комплексари. Ако има ред, би трябвало този псевдомодератор да бъде изритан много здраво.
Изображение

man74

Съобщения: 311
Регистриран: 12.03.2005г. в 09:21ч.

Покажи връзката към това мнениеот MaSTeRMinD » 7.12.2009г. в 23:59ч.

Имал... вече няма.
Изображение

There's No Place Like 127.0.0.1
Аватар
MaSTeRMinD
Legacy
Legacy

Съобщения: 1390
Години: 37
Регистриран: 7.09.2003г. в 13:02ч.

Покажи връзката към това мнениеот root » 8.12.2009г. в 00:40ч.

MaSTeRMinD написа:Имал... вече няма.

"уволнихте" ли го?
mobilio - професионални мобилни приложения
Аватар
root
Елитен потребител
Елитен потребител

Съобщения: 2642
Регистриран: 25.07.2004г. в 23:04ч.
Град: 1d10tl@nd

Покажи връзката към това мнениеот MaSTeRMinD » 8.12.2009г. в 07:07ч.

lol да. Такова държание е недопустимо просто. Винаги ме е дразнело парадирането с права.
Изображение

There's No Place Like 127.0.0.1
Аватар
MaSTeRMinD
Legacy
Legacy

Съобщения: 1390
Регистриран: 7.09.2003г. в 13:02ч.

Покажи връзката към това мнениеот tosho_72 » 8.12.2009г. в 08:38ч.

Аз по принцип не съм краен и мислех с предупреждение можеше да си вземе бележка човека,който не е дете все пак е на 28г. но ако сте преценили така ... .
Аватар
tosho_72

Съобщения: 98
Години: 46
Регистриран: 5.01.2009г. в 18:27ч.
В момента: :P

Покажи връзката към това мнениеот h4xx0r » 8.12.2009г. в 11:52ч.

И това защо е в раздел "Новини"?
Аватар
h4xx0r

Съобщения: 424
Години: 27
Регистриран: 21.02.2006г. в 19:07ч.
Град: Нейде из русе

Покажи връзката към това мнениеот KevsSs91 » 8.12.2009г. в 12:21ч.

Защото е новина ,че модератора е "уволнен" :meeting: .
Изображение
Аватар
KevsSs91

Съобщения: 38
Регистриран: 7.09.2009г. в 23:07ч.
В момента: Занимавам се с глупости

Покажи връзката към това мнениеот root » 8.12.2009г. в 13:13ч.

MaSTeRMinD написа:lol да. Такова държание е недопустимо просто. Винаги ме е дразнело парадирането с права.

А нали имаше правило комуникацията между двама на ЛС-та да не се разпространява?
Аватар
root
Елитен потребител
Елитен потребител

Покажи връзката към това мнениеот Miro20 » 8.12.2009г. в 14:43ч.

хаха :) че тва нищо не е... аз на какво съм се нагледал.. ама свикнах да се усмихвам само...
има доста примери , които са ми трили , местили, изрязвали и поствали от мое име , предупреждения съм получавал с абсурдни аргументи, бан дори имах , отново с измислени и заядливи аргументи... и т.н и т.н... а в сегашно време накои продължават да сипят спам и ОТКРОВЕННИ ОБИДИ във ВСЕКИ един пост, но са.. в "цензура" :haha:

затова от години повтарям - модерацията - единствено и само от фирмата, която и поддържа този форум.
тва е. :)

пп
root написа:А нали имаше правило комуникацията между двама на ЛС-та да не се разпространява?

отдавна правилата са единствено и само за "оправдание" на велики модераторски "решения", и то забележете - ВИНАГИ на хора които не са от фирмата.

а темата наистина не е за тука . не новини а "всичко за форума"
Код за потвърждение: Избери целия код
Нова парола:
Паролата трябва да бъде между 12 и 100 символа.

идиотизъм - бива ли да се ограничава паролата до 100 символа ?????
Аватар
Miro20

Съобщения: 6095
Регистриран: 8.11.2003г. в 16:28ч.
В момента: в момента е*ъ . що ?
* = д

Покажи връзката към това мнениеот root » 8.12.2009г. в 15:07ч.

Miro20 написа:
root написа:А нали имаше правило комуникацията между двама на ЛС-та да не се разпространява?

отдавна правилата са единствено и само за "оправдание" на велики модераторски "решения", и то забележете - ВИНАГИ на хора които не са от фирмата.

а темата наистина не е за тука . не новини а "всичко за форума"

Ами нямам време да прочета конституцията в този форум след последните добавки. Стана много сложно.

Май е време да се направи - Правилник за прилагане на форумните правила, Наказателен Кодекс за форума и др. такива.
Аватар
root
Елитен потребител
Елитен потребител

Покажи връзката към това мнениеот Miro20 » 8.12.2009г. в 15:11ч.

Май е време да се направи - Правилник за прилагане на форумните правила, Наказателен Кодекс за форума и др. такива.

то си има "кратка версия" на правилата и 'разширена" . ти не знаеш ли ? ауу...за бан си . (щото всеки потребител трябва да е запознат по дефоулт)

иначе... ами като нищо ше измислят правилник за прилагане на правилника, и заключителни разпоредби, касаещи прилагането на правилника за правилника... със влезли в сила въпросните поправки , касаещи правилника за прилагане и реда по който да се прави.

въпроса е на кое четене ще мине тва... :news: :haha:
Нова парола:

Аватар
Miro20

* = д

Покажи връзката към това мнениеот hitmanub40 » 8.12.2009г. в 15:28ч.

Миро, на теб целия свят ти е крив - знаем те. Всички предупреждения, триене на постове (лично аз никога не съм ти трил), преместване, редактиране на постове и др. са напълно основателни и са били вследствие на нарушение на правилата - основните, прикрепените към тях и неписаните морални кодекси (последното е сарказъм). Ама видяла жабата, че подковават коня и тя да не остане назад...
ASROCK Z77 EXTREME4
Intel Core I5-3350P 3.1GHz Freezer i30
Palit GeForce GTX 660 2GB
SU CM SILENT PRO M 600W
2X4G DDR3@2400 GEIL EVO CORSA
SD SX900 256GB SATA3

PlayStation 3 Phat 60GB (Upgraded to 320GB) Rogero CFW 4.30
Xbox 360 20GB Jasper iXtreme lt+ 3.0 RGH
Nintendo Wii + DC2 Pro + Homebrew Channel
PlayStation Vita 3G 16GB
Nintendo WiiU
Изображение
Аватар
hitmanub40
Елитен потребител
Елитен потребител

Съобщения: 1363
Регистриран: 18.03.2008г. в 15:09ч.

Покажи връзката към това мнениеот Miro20 » 8.12.2009г. в 18:39ч.

hitmanub40 написа:Миро, на теб целия свят ти е крив - знаем те. Всички предупреждения, триене на постове (лично аз никога не съм ти трил), преместване, редактиране на постове и др. са напълно основателни и са били вследствие на нарушение на правилата - основните, прикрепените към тях и неписаните морални кодекси (последното е сарказъм). Ама видяла жабата, че подковават коня и тя да не остане назад...

ама разбира се :)
проблема е когато това се прави избирателно , целенасочено и на съвсем друг /субективен/ принцип.

хайде ще го кажа по конкретно - примерно дава ми се предупреждение за неуточняване на "източник/линк" примерно за някаква новина - уаууу какво огромно нарушение е нали ??
докато някои други не спират с ОБИДИТЕ си , заяжданиците си , във ВСЕКИ един техен пост, но последствия - никакви.

и всъщност, не визирам теб, но е честа практика както гледам.

а конкретно за теб, май ти ми даде две предупреждния, които също бяха на подобен изцяло субективен признак, и които друг ги бе махнал като неостнователни.
та.. мен не ми е "крив целия свят" , както казах свикнах с такива простотии и ги подминавам с усмивка :)

казвал съм го мн пъти, - ако се връзвах и ми пукаше, отдавна да съм загърбил всичко, както направиха някои бивши редовни участници :)
Нова парола:

Аватар
Miro20

* = д

Покажи връзката към това мнениеот Bobby_gBG » 8.12.2009г. в 19:58ч.

Двете ти предупреждения бяха заслужени заради повтарящо се и систематично неспазване на решението на модератор, и наново пускане на нещо изтрито от него 3 пъти.
Има си ред по който се действа когато не си съгласен с решенията на модератор, и той следва да се спазва (въпреки че в крайна сметка Шерифа го наруши взимайки еднолично решение). Който не спазва правилата на форума си носи и наказанията.
Изображение
Кърджали и Разград, или новото турско робство . . . За турците и циганите в България
Alpha TV - гледай безплатно онлайн
Мюсюлманите, които искат да живеят според законите на ислямския шариат нямат място тук. НЕ ОСНОВНОТО НАСЕЛЕНИЕ, А ИМИГРАНТИТЕ СА ТЕЗИ, КОИТО ТРЯБВА ДА СЕ АДАПТИРАТ. Или го приемате, или се махате. Ние говорим БЪЛГАРСКИ, а не турски, сръбски, гръцки, руски, или който и да било друг език. Затова, ако искате да станете част от нашето общество, учете езика!
Повечето от българите са православни християни! Това не е някакъв християнски, десен политически напън, а факт! Такива сме от над 1000 години, и със сигурност е уместно да го демонстрираме по стените на нашите училища, и имаме правото да бием нашите камбани на нашите празници. Ако Бог ви обижда, тогава предлагам да обмислите някоя друга част на света за свой нов дом, защото Бог е част от нашата култура.
Аватар
Bobby_gBG

Съобщения: 8309
Регистриран: 1.10.2004г. в 14:29ч.
Град: Uber - Jugend Kamp.

Покажи връзката към това мнениеот Miro20 » 8.12.2009г. в 20:03ч.

ей го де и тоя :haha:
Който не спазва правилата на форума си носи и наказанията.

така ли бобец ? :haha: наистина звучи като виц от твоите "уста"

пп
а за триенето - ами така де. и аз точно за това говоря - за субективното отношение на някои, и то доказано субективни и едностранни, триещи неоснователно и неаргументирано постове на потребители.
пък за твоите стотици "фокуси" и манипулиране с мои постове просто да не говорим какво беше... :doh:

да , сетих се - това бе в темата за 9-ти септември с карикатурата-снимка на хитлер и ко.
на всеки е ясно какво е 9-ти септември и срещу кого са се борили антифашистите.
само заради твоята гузна съвест и политически комплекси, снимката бе изтрита, като "уж" нямала нищо общо с темата :haha:
и се получи че имаме честване на 9-ти септември, но е offtopic това СРЕЩУ кого и заради КАКВО се празнува или просто отбелязва този празник от антифашистите . :haha:
хехе :)
(все едно да празнуваш 8-ми декември , без да се споменава думата студенти :haha: )

та.. добре че ми напомни И ТОЗИ пример за субективно триене , че и съвсем умишлени нарочно направени предупреждения , като за сравнение - твои обиди , спам и заяжданици СИ СТОЯТ непипвани :)
Нова парола:

Аватар
Miro20

* = д

Назад към Всичко за форума

Активни потребители

Потребители разглеждащи този подфорум: 0 регистрирани и 1 гост