ИМАМ ИЗТРИТА ТЕМА ! ЗАЩО !? ПРОЧЕТИ ПРЕДИ ДА СЪЗДАДЕШ НОВА !

Какво продавате и на каква цена ?

ИМАМ ИЗТРИТА ТЕМА ! ЗАЩО !? ПРОЧЕТИ ПРЕДИ ДА СЪЗДАДЕШ НОВА !

Покажи връзката към това мнениеот . » 26.07.2009г. в 05:00ч.

ВАЖНО !!! ПРОЧЕТИ ПРЕДИ ДА СЪЗДАДЕШ НОВА ТЕМА !!!

СЛЕД ПРОЧИТАНЕТО Ѝ - ДА, ВАЖИ И ЗА ТЕБ ! ДА, ТИ СЪЩИЯТ, КОЙТО ЧЕТЕШ В МОМЕНТА ТОВА !
Изображение
Аватар
.

Съобщения: 7135
Регистриран: 2.04.2004г. в 20:13ч.
ТВ: Sony Bravia с CAM (Conax)

Re: ИМАМ ИЗТРИТА ТЕМА ! ЗАЩО !? ПРОЧЕТИ ПРЕДИ ДА СЪЗДАДЕШ НОВА !

Покажи връзката към това мнениеот . » 7.05.2012г. в 16:27ч.

Напомням за хората, правещи Multiple Threads – идея си нямам защо правилата от по-горе не са прочетени (все още или са забравени) и се следват, но темите се съединяват или трият. Не знам защо целта е възможно най-НЕграмотно да бъде съставена дадена тема (заглавие + съдържание), а не точно обратното. Това го пиша като Top Seller в целият форум от доста време насам – след като човек не може да се „учи“ от собственият си опит, то поне да се учи от чуждият.

Всичко се оформя възможно най-прилежно, внимателно и коректно в 1-вият пост, който се гледа от купувачите (и търсачките), а в останалите новопубликувани мнения – какво НОВО евентуално е добавено в 1-вият пост отново или избутване на темата (след 24-тия час).

1 x AIO (All-in-One) Topic per subforum, но не и в multiple subforums AIO threads. Както и разбира се прочитане на „БОРСА“ правилата (3.7) и важната тема, link-ната тук с често срещаните груби грешки и измишльотини.
Изображение
Аватар
.

Съобщения: 7135
Регистриран: 2.04.2004г. в 20:13ч.
ТВ: Sony Bravia с CAM (Conax)

Назад към Продавам

Активни потребители

Потребители разглеждащи този подфорум: 0 регистрирани и 1 гост