Sonisphere Bulgaria

Информация, ревюта, радиа, дискусии на музикални теми.

Sonisphere Bulgaria

Покажи връзката към това мнениеот VirtualReality » 7.03.2010г. в 00:00ч.

е, вече е факт. договорът е сключен, Sonisphere ще има не само тази, а и в следващите две години. за по-нататък ще видим маите какво ще кажат.
има ли някой, който ще ходи? =)

Изображение
Аватар
VirtualReality

Съобщения: 712
Регистриран: 8.09.2005г. в 11:45ч.

Re: Sonisphere Bulgaria

Покажи връзката към това мнениеот Viper » 7.03.2010г. в 02:09ч.

Аз лично се сещам за един куп хора, които са се навили да ходят, ама аз мисля да пропусна, еднствената група която е създадена след 90та e Рамщайн, останалите просто вече няма с какво да ме изненадат :laugh: :unknw:
You don't burn out from going too fast. You burn out from going too slow and getting bored.
Аватар
Viper
LaMeR
LaMeR

Съобщения: 1422
Години: 28
Регистриран: 10.11.2005г. в 17:05ч.
Град: Ептен у Гъбите

Покажи връзката към това мнениеот The_Yassen » 7.03.2010г. в 12:09ч.

RAMMSTEIN :banana_rap: :banana_dance: :banana_devil: :banana_girl: :banana_party: :banana_pirate:

Ще се ходи само дето билета най-евтиния е 120 лева.
Изображение
Изображение
Аватар
The_Yassen

Съобщения: 479
Години: 30
Регистриран: 24.08.2009г. в 11:40ч.

Покажи връзката към това мнениеот VirtualReality » 7.03.2010г. в 12:12ч.

да, цената на билетите малко боли. но пък от друга страна групите са доста и си струват, така че... :meeting:
аз не съм решила още дали искам да ида. ако се паркирам там, ще е по-скоро за втория ден. ^^
Аватар
VirtualReality

Покажи връзката към това мнениеот djjimmy66 » 7.03.2010г. в 13:11ч.

Ето, че за всеки влак си има пътници - аз пък съм навит за първата вечер само, ще видим, дано догодина ако има пак, и Мейдън да се включат...
"Животът е като стълба в курник - къс и осран." - Есхил
Аватар
djjimmy66

Съобщения: 73
Регистриран: 16.02.2005г. в 00:24ч.
Град: Дружба-3
ТВ: Philips 37PFL5604H/12 с CAM (Conax)

Покажи връзката към това мнениеот root » 7.03.2010г. в 14:10ч.

VirtualReality написа:да, цената на билетите малко боли. но пък от друга страна групите са доста и си струват, така че... :meeting:
аз не съм решила още дали искам да ида. ако се паркирам там, ще е по-скоро за втория ден. ^^

Само първия ден четерите групи на ЕДНА сцена ще предизвикат катаклизъм от 10 по скалата на Рихтер.
mobilio - професионални мобилни приложения
Аватар
root
Елитен потребител
Елитен потребител

Съобщения: 2642
Регистриран: 25.07.2004г. в 23:04ч.
Град: 1d10tl@nd

Покажи връзката към това мнениеот VirtualReality » 7.03.2010г. в 14:18ч.

^
това не го отричам, дори напротив - групите, подбрани за българското издание на Sonisphere са едни от най-добрите изобщо, разгледах бандите, които ще бъдат и в другите държави. просто аз не съм фенка на Metallica и Slayer. ;)
Аватар
VirtualReality

Покажи връзката към това мнениеот the_chicken » 13.03.2010г. в 14:10ч.

за великата четворка на траша съм отпред на решетката! за втория ден може и да поседна на трибуните, защото само Rammstein ми представляват интерес ;)

ПП. не се оплаквайте за цените на билетите! под 200 лева за двудневен билет пред сцена си е направо без пари за такива групи! в белите държави само за една от тях се плаща толкова!
:dog:
Аватар
the_chicken

Съобщения: 1138
Години: 29
Регистриран: 19.12.2005г. в 17:04ч.
Град: пред компютъра

Покажи връзката към това мнениеот Grim_Mandy » 15.03.2010г. в 09:26ч.

Върчуъл, ние сме там и двата дни. Парите не са малко, ама това е събитието на годината, освен ако Любэ не решат пак да наминат. Време беше да видя на "Васил Левски" нещо по-приятно от излагациите на националния :laugh:
i'm the heat inside when rhythm and love collide:)
Аватар
Grim_Mandy

Съобщения: 1048
Регистриран: 7.11.2004г. в 10:56ч.
Град: the Neitherworld

Покажи връзката към това мнениеот VirtualReality » 15.03.2010г. в 14:43ч.

the_chicken написа:ПП. не се оплаквайте за цените на билетите! под 200 лева за двудневен билет пред сцена си е направо без пари за такива групи! в белите държави само за една от тях се плаща толкова!

не ме разбирай погрешно, аз не се оплаквам от цената на билетите. просто дадени наведнъж тия пари изглеждат много. иначе съм наясно, че групите са големи и че ако тия пари се разхвърлят между всичките стават едни никакви суми. ;)
а относно това какво е "по белите държави" може да поспорим - цените, поне за Sonisphere в Испания, са същите. там двудневният билет + къмпинг е 85 евро, а тук ако искаш къмпинг плащаш 20 лв. освен останалите 179. :)
Аватар
VirtualReality

Покажи връзката към това мнениеот The_Yassen » 15.03.2010г. в 15:04ч.

VirtualReality написа:
the_chicken написа:ПП. не се оплаквайте за цените на билетите! под 200 лева за двудневен билет пред сцена си е направо без пари за такива групи! в белите държави само за една от тях се плаща толкова!

не ме разбирай погрешно, аз не се оплаквам от цената на билетите. просто дадени наведнъж тия пари изглеждат много. иначе съм наясно, че групите са големи и че ако тия пари се разхвърлят между всичките стават едни никакви суми. ;)
а относно това какво е "по белите държави" може да поспорим - цените, поне за Sonisphere в Испания, са същите. там двудневният билет + къмпинг е 85 евро, а тук ако искаш къмпинг плащаш 20 лв. освен останалите 179. :)

Има и по евтини билети :) ако не се лъжа за 60 лева ама чак на пейките отзад ще си
Изображение
Изображение
Аватар
The_Yassen

Съобщения: 479
Години: 30
Регистриран: 24.08.2009г. в 11:40ч.

Покажи връзката към това мнениеот the_chicken » 25.03.2010г. в 20:34ч.

VirtualReality написа:
the_chicken написа:а относно това какво е "по белите държави" може да поспорим - цените, поне за Sonisphere в Испания, са същите. там двудневният билет + къмпинг е 85 евро, а тук ако искаш къмпинг плащаш 20 лв. освен останалите 179. :)

e за конкретния фест не съм сравнявал...аз помня за Металика в съседна Гърция бяха 100 евро за терен, а в България 28 евро :drunk:

а по въпроса - къмпинга е на 20 километра от стадиона, поне според сайта! за мен тфа си е жива набутвация, още повече че докато свърши концерта няма да има транспорт до там освен такси...! по-добре две нощувки в хотел Плиска или по квартири на приятели :р

ПП хвана ме яд че много хора се отказаха да ходят на AC/DC заради феста... :(
:dog:
Аватар
the_chicken

Съобщения: 1138
Регистриран: 19.12.2005г. в 17:04ч.
Град: пред компютъра

Назад към Музика

Активни потребители

Потребители разглеждащи този подфорум: 0 регистрирани и 2 госта