mp4

Имате впечатления от някой филм или сериал? Искате да обсъдите нещо повече относно кино жанровете? Нещо интересно за споделяне? То улучили сте точното място :-).

mp4

Покажи връзката към това мнениеот reaper_msv » 22.11.2008г. в 22:26ч.

Аве хора,да ви попитам,на скоро си взех мп4, но не ми вървят филмите имам предвид тегля си ги от za-gsm.com a там са формат мп4.прбвах ко пробвах да сменям формати с един converter.Kaжете от къде си вземата филми за мп4 и какъв формат с коя програма ги праите,ше ви бъда много задължен :) :hi:

reaper_msv

Съобщения: 44
Регистриран: 5.08.2007г. в 19:39ч.

Re: mp4

Покажи връзката към това мнениеот cicaaa » 24.11.2008г. в 13:35ч.

reaper_msv написа:Аве хора,да ви попитам,на скоро си взех мп4, но не ми вървят филмите имам предвид тегля си ги от za-gsm.com a там са формат мп4.прбвах ко пробвах да сменям формати с един converter.Kaжете от къде си вземата филми за мп4 и какъв формат с коя програма ги праите,ше ви бъда много задължен :) :hi:

резолюцията може нещо да се ебе ! за гсм е 320 на 240 тоз плеар сиг е некой цицест прави ги в mpeg

Още много различни стоки ,които продавам!
http://ttt666.prodavalnik.com/
Аватар
cicaaa
Spammer
Spammer

Съобщения: 2873
Регистриран: 2.12.2005г. в 01:52ч.

Re: mp4

Покажи връзката към това мнениеот Viper » 26.11.2008г. в 01:03ч.

Аз ползвам WinAVI MP4 Converter, мога да си наглася резолюцията до пиксел, и висчко което желая
You don't burn out from going too fast. You burn out from going too slow and getting bored.
Аватар
Viper
LaMeR
LaMeR

Съобщения: 1422
Години: 27
Регистриран: 10.11.2005г. в 17:05ч.
Град: Ептен у Гъбите

Назад към Филми

Активни потребители

Потребители разглеждащи този подфорум: Bing [Bot] и 1 гост