Мечтая си за?

Вицове, карикатури, смешни истории, форумни игри и с две думи - празни приказки за разпускане и наслада.

Re: Мечтая си за?

Покажи връзката към това мнениеот Buria_v_chasha » 21.07.2008г. в 17:51ч.

Мечтая да подаря толкова години от живота си на неизлечимо болни хора колкото искат да живеят.
Аватар
Buria_v_chasha

Съобщения: 280
Години: 99
Регистриран: 13.06.2005г. в 17:35ч.
Град: niakude

Покажи връзката към това мнениеот alx » 21.07.2008г. в 21:54ч.

Хм... това е доста наивно наистина... и благородно :)
" ... но във тебе като рана
ще пари мисълта, че две неща
не можеш никога да си възвърнеш:
животът да избавиш от смъртта
и времето назад да върнеш."
Аватар
alx

Съобщения: 232
Години: 32
Регистриран: 19.05.2005г. в 12:05ч.

Покажи връзката към това мнениеот Your_girl » 26.07.2008г. в 16:56ч.

мечтая за човека който ми взе сърцето преди около 4 години.
Мечтая той да се почукана вратата ми и да ми каже че му липсвам. Мечтая да най сетне да разбере че се обичаме и че имаме нужда един от друг.
Мечтая да сбъдна мечтите му за семейство и да го направя татко- най прекрасния татко!
Мечтая да има време за мен .... Мечтая да бъде по сигурен в мен и да намира време за мен. Мечтая да бъде по уверен в себе си....Мечтая да допусне и мен в живота си за да му покажа колко много го обичам и че през всичките тези години мислите ми са били насочени само към него.
мечтая да спра да го очаквам около телефона и компютъра, а да е по често в живота ми.
МЕЧТАЯ И В ДРУГИЯ ЖИВОТ ДА Е С МЕН И ЗАВИНАГИ, ЗАЕДНО С НЕЩАТА КОИТО СА НЕДЕЛИМИ ОТ НАС!

Your_girl

Съобщения: 1
Регистриран: 26.07.2008г. в 16:43ч.

Покажи връзката към това мнениеот JigSAW » 26.07.2008г. в 21:55ч.

Your_girl написа:мечтая за човека който ми взе сърцето преди около 4 години.
Мечтая той да се почукана вратата ми и да ми каже че му липсвам. Мечтая да най сетне да разбере че се обичаме и че имаме нужда един от друг.
Мечтая да сбъдна мечтите му за семейство и да го направя татко- най прекрасния татко!
Мечтая да има време за мен .... Мечтая да бъде по сигурен в мен и да намира време за мен. Мечтая да бъде по уверен в себе си....Мечтая да допусне и мен в живота си за да му покажа колко много го обичам и че през всичките тези години мислите ми са били насочени само към него.
мечтая да спра да го очаквам около телефона и компютъра, а да е по често в живота ми.
МЕЧТАЯ И В ДРУГИЯ ЖИВОТ ДА Е С МЕН И ЗАВИНАГИ, ЗАЕДНО С НЕЩАТА КОИТО СА НЕДЕЛИМИ ОТ НАС!

:blink: :P Мечтай си! Верно ли се рег-на за тоя пост??? :doh:

Аз си мечтая за сникерссссс
Изображение
The media gave him the name "The Jigsaw Killer" - or simply "Jigsaw" because of the jigsaw puzzeled-shaped piece of flesh that Kramer would cut from his dead subjects, which he explains is a representation of a "missing piece of the human puzzel - the survival instinct."
Аватар
JigSAW

Съобщения: 7
Години: 36
Регистриран: 24.07.2008г. в 11:40ч.

Покажи връзката към това мнениеот streetballer » 27.07.2008г. в 22:18ч.

БМВ 320i E46 cabrio :kupidon:
I don't front.I don't play for fame.I don't negotiate.I don't stop.I don't need approval.
I don't play games. I BALL.

I AM WHAT I AM
Аватар
streetballer

Съобщения: 868
Регистриран: 6.05.2006г. в 23:34ч.
Град: playground

Покажи връзката към това мнениеот hitmanub40 » 28.07.2008г. в 10:34ч.

Мечтая си за жена, която освен много да иска и да дава толкова - друго не ща!
ASROCK Z77 EXTREME4
Intel Core I5-3350P 3.1GHz Freezer i30
Palit GeForce GTX 660 2GB
SU CM SILENT PRO M 600W
2X4G DDR3@2400 GEIL EVO CORSA
SD SX900 256GB SATA3

PlayStation 3 Phat 60GB (Upgraded to 320GB) Rogero CFW 4.30
Xbox 360 20GB Jasper iXtreme lt+ 3.0 RGH
Nintendo Wii + DC2 Pro + Homebrew Channel
PlayStation Vita 3G 16GB
Nintendo WiiU
Изображение
Аватар
hitmanub40
Елитен потребител
Елитен потребител

Съобщения: 1363
Регистриран: 18.03.2008г. в 15:09ч.

Покажи връзката към това мнениеот Buria_v_chasha » 6.09.2008г. в 17:51ч.

hitmanub40 написа:Мечтая си за жена, която освен много да иска и да дава толкова - друго не ща!

Знаеш ли хората са казали, че е важно да даваш и даваш в любовта и да не искаш нищо в замяна.
Когато даваш , в замяна ти се връща 100 кратно....
Ето нещо от един известен автор:
Ако Бог забравяше за момент, че съм една парцалена кукла и ми подареше късче живот, може би нямаше да казвам всичко, което мисля. Но със сигурност щях да мисля всичко това, което казвам тук.
Бих предавал стойност на нещата не спрямо това колко струват, а спрямо това, което означават.
Щах да спя малко, да мечтая повече, защото за всяка минута, когато затваряме очите си, губим 60 секунди светлина. Бих продължил, когато другите спират, бих се събуждал, когато другите спят. Бих слушал, когато другите говорят, а колко бих се наслаждавал на един хубав шоколадов сладолед!
Ако Бог ми подареше къстче живот, бих се обличал просто, бих лежал по очи под слънцето, оставайки непокрито не само тялото си, но и душата си.
Боже, ако можех бих изписал омразата си върху леда и бих чакал да изгрее слънцето. Бих изрисувал върху звездите с вдъхновението на Ван Гог стихотворение на Бенедит. Песен на Шерат би била серенадата, която бих подарил на Луната. Бих поливал със сълзите си розите, за да почувствам болката от прегръдката им. Боже, ако имах едно късче живот. Нямаше да оставя да премине нито един ден, без да кажа на хората, че обичам, че ги обичам. Бих накарал всеки мъж и жена да повярват, че са мои любими и бих живял влюбен в любовта. На хората бих посочил колко грешат, като мислят, че спират да се влюбват, когато остареят, без да разбират, че остаряват, когато спират да се влюбват! На малкото дете бих дал крила, но бих го оставил само да се научи да лети. На възрастните бих показал, че смъртта не настъпва в резултат на преклонната възраст, а в резултат на забравата. Научих толкова неща от вас, хората.....
Научих, че всички искат да живеят на върха на планината, без да знаят, че истинското щастие е в изкачването на стръмния склон. Че когато новороденото за първи път стисне в малката си длан пръста на баща си, го пленява завинаги.
Научих, че човек бива оправдан за това, че гледа другия от високо само, когато трябва да му помогне да стане.
Винаги трябва да казваш това, което чувстваш и винаги да правиш това, което мислиш. Ако зняех, че днес би бил последния път, когато щах да те гледам как спиш, бих те прегърнал и бих се помолил на Господ да стана пазител на душата ти. Ако знаех, че това ще бъде последния път, когато ще чуя гласа ти, бих записвал всяка твоя дума, за да мога да ги слушам отново и отново. Ако знаех, че тези са последните моменти, когато те виждам, щях да ти казвам " обичам те" и нямаше глупаво да мисля, че ти вече го знеш.
Винаги има едно утре и животът ни дава и други удобни възможности, за да направим нещата така, както трябва, но в случай, че греша и ни остава само днес, бих искал да ти кажа колко те обичам и че никога няма да те забравя.
Утре-то не е гарантирано за никого- нито млад, нито стар. Днес може да е последния път, когато виждаш хората, които обичаш. Затова не чакай повече, направи го днес, защото ако утре-то никога не дойде, със сигурност ще се разкайваш за деня, когато не намери време за една усмивка, за една прегръдка, и беше много зает, за да направиш действителност последното им желание. Дръж тези, които обичаш близо до себе си, кажи им шепнешком колко много имаш нужда от тях, обичай ги и се отнасяй с тях добре, намери време да им кажеш " извинявай", "прости ми", "моля те", "благодаря" и всички думи, изразяващи любов, които знаеш.
Никой няма да се сети за скритите ти мисли. Поискай от Господ силата и мъдростта, за да ги изразиш. Покажи на приятелите си какво означават за теб.
Аватар
Buria_v_chasha

Покажи връзката към това мнениеот cicaaa » 7.09.2008г. в 03:00ч.

меки топли средно големи цици тази нощ

Още много различни стоки ,които продавам!
http://ttt666.prodavalnik.com/
Аватар
cicaaa
Spammer
Spammer

Съобщения: 2873
Регистриран: 2.12.2005г. в 01:52ч.

Покажи връзката към това мнениеот Buria_v_chasha » 10.09.2008г. в 15:45ч.

Спокойствие, спокойствие и пак това
Мечтая феята да махне с пръчица и по бързо да свърши тоя гаден ремонт :wall:
Аватар
Buria_v_chasha

Покажи връзката към това мнениеот Buria_v_chasha » 23.09.2008г. в 20:23ч.

Мечтая да мога да изпълнявам всичко това без да се замислям:

[[b]color=#800000]Давайте на хората повече, отколкото те искат, и го правете от чисто сърце.

Научете Вашето любимо стихотворение.

Не вярвайте на всичко, което сте чули, не изразходвайте всичко, което имате, не спете, докато не се почувствате уморени.

Винаги, когато изговаряте “Обичам те” , имайте точно това предвид.

Винаги, когато казвате “Извинявай”, гледайте човека в очите.

Вярвайте в любовта от пръв поглед.

Никога не игнорирайте сънищата си.

Обичайте от душа и страстно, дори и да Ви боли, защото това е единственият начин да изживеете живота си пълно.

Разрешавайте всичките спорове с чисти средства, без да оскърбявате.

Никога не съдете за хората по техните роднини.

Приказвайте бавно, но мислете бързо.

Ако Ви зададат въпрос, на който не искате да отговорите, усмихнете се и попитайте: “Защо Ви е нужно да знаете това?”

Помнете, че и най-силната любов и най-големите достижения се съпътстват и с най-голям риск.

Позвънете на майка си. Ако не можете, поне помислете за нея.

Казвайте “Наздраве” винаги, когато някой киха.

Ако сте загубили, извлечете си поука.

Помнете 3 правила:

Уважавайте себе си.

Отнасяйте се към всички с уважение.

Бъдете отговорни за всичките си постъпки.

Не позволявайте малък спор да стане причина за прекратяване на приятелството.

Винаги, когато сгрешите, направете всичко възможно да поправите грешката.

Усмихвайте се, когато говорите по телефон, разговарящият насреща ще го усети.

Оженете се за човек, който обича и да побъбри, защото като остареете ще разберете, че умението да побъбриш ще бъде най-цененото качество, което ще намирате у хората.

Прекарвайте известно време в самота.

Приемайте промените, но не изменяйте на ценностите си.

Помнете, че понякога мълчанието е най-добрия отговор.

Четете повече книги и гледайте по-малко телевизия.

Водете добър и честен живот. Когато остареете и започнете да си спомняте миналото, ще можете да се насладите отново.

Вярвайте в Бога, но заключвайте по-добре колата си.

Добрата атмосфера в дома Ви е важна.

Правете всичко възможно, за да е домът Ви спокоен и хармоничен.

Ако сте се скарали с някого от близките си, опитайте да решавате с него само текущите проблеми.

Не дълбайте в миналото.

Четете между редовете.

Яжте повече ориз.

Споделяйте знанията си. Това е път към безсмъртието.

Бъдете нежни към нашата Планета…

Бъдете естествени. Слушайте зова на природата.

Занимавайте се само със своите работи.

Не се доверявайте на партньора си, ако той/тя не си затваря очите, когато се целува.

Поне веднъж годишно посещавайте място, където не сте били никога.

Ако печелите много пари, давайте за благотворителност. Това е най-голямата награда, която може да Ви предостави съдбата.

Помнете, че понякога и неуспехът е от полза.

Запомнете хубаво всички правила, за да знаете как да ги нарушавате най-добре.

Помнете, че най-добрите отношения са тези, при които любовта ви един към друг е по-важна от необходимостта да сте заедно.

Съдете за висотата на своя успех по това, от което се е наложило да се лишите, за да го достигнете.

Отнасяйте се към Любовта и нейните плодове с най-пълна решителност, но без да очаквате твърде много в замяна.
[/color][/b]
Аватар
Buria_v_chasha

Покажи връзката към това мнениеот Buria_v_chasha » 6.11.2008г. в 17:29ч.

Мечтая за бебе :blush:
Аватар
Buria_v_chasha

Покажи връзката към това мнениеот . » 6.11.2008г. в 17:42ч.

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Изображение
Аватар
.

Съобщения: 7135
Регистриран: 2.04.2004г. в 20:13ч.
ТВ: Sony Bravia с CAM (Conax)

Покажи връзката към това мнениеот Buria_v_chasha » 6.11.2008г. в 17:45ч.

Шерифе все повече си мисля че дори и за тук не ставаш. Не можеш да прецениш какво е offtopic и в коя тема :devil2:
Аватар
Buria_v_chasha

Покажи връзката към това мнениеот hitmanub40 » 6.11.2008г. в 21:17ч.

Мечтая си един ден да намеря смелост и кураж да предложа среща на жената в която съм влюбен... :giveheart:
ASROCK Z77 EXTREME4
SU CM SILENT PRO M 600W
SD SX900 256GB SATA3

PlayStation Vita 3G 16GB
Nintendo WiiU
Изображение
Аватар
hitmanub40
Елитен потребител
Елитен потребител

Покажи връзката към това мнениеот Buria_v_chasha » 6.11.2008г. в 21:22ч.

много е лесно..просто и го казваш.....може би и тя очаква същото , но като дама да не смее да поеме инициативата
Поне така съдя по себе си....независимо че се имам за еманципирана жена никога не бих поканила аз някого
Аватар
Buria_v_chasha

Покажи връзката към това мнениеот hitmanub40 » 6.11.2008г. в 21:45ч.

много е лесно..просто и го казваш.....може би и тя очаква същото , но като дама да не смее да поеме инициативата
Поне така съдя по себе си....независимо че се имам за еманципирана жена никога не бих поканила аз някого

Въпросът е в това, че аз, както е характерно за 99% от мъжете мога да поемам инициативата пръв, но в случая съм се спекъл до неузнаваемост и се държа като ударена монахиня. Кой знае, някой слънчев ден....
ASROCK Z77 EXTREME4
SU CM SILENT PRO M 600W
SD SX900 256GB SATA3

PlayStation Vita 3G 16GB
Nintendo WiiU
Изображение
Аватар
hitmanub40
Елитен потребител
Елитен потребител

Покажи връзката към това мнениеот Buria_v_chasha » 7.11.2008г. в 16:57ч.

Имай впредвид че ние жените някак си не ни допадат мъжете които не са инициативни и напористи. Докато се каниш да не се окаже че друг е грабнал сърцето й.
Какво толкова да и кажеш: " Искаш ли да се разходим. Свободна ли си утре?" Хайде направи това сега! Не се страхувай, моля :blush:

Ех защо не съм се родила мъж........ сигурно много неща в живота ми щяха да бъдат по друг начин :laugh:
Аватар
Buria_v_chasha

Покажи връзката към това мнениеот JpTo » 7.11.2008г. в 19:16ч.

Buria_v_chasha, много мечтаеш ти бре, вземи изпълни нещо от тея неща. Само твои постове виждам.
Аватар
JpTo
LaMeR
LaMeR

Съобщения: 568
Години: 28
Регистриран: 17.08.2005г. в 13:52ч.
Град: ore wa fukyuu ninja desu

Покажи връзката към това мнениеот Buria_v_chasha » 7.11.2008г. в 19:53ч.

Jp написа:
Buria_v_chasha, много мечтаеш ти бре, вземи изпълни нещо от тея неща. Само твои постове виждам.

:angry:
Аватар
Buria_v_chasha

Покажи връзката към това мнениеот kristal_m » 8.11.2008г. в 20:39ч.

Мечтая си за младо маце,което да ме люби яко ,а аз да си пийвам питието :happy2: Един път се живее,нали? :clapping:

kristal_m

Съобщения: 1
Регистриран: 31.10.2008г. в 20:55ч.

Покажи връзката към това мнениеот Buria_v_chasha » 9.11.2008г. в 08:26ч.

kristal_m написа:Мечтая си за младо маце,което да ме люби яко ,а аз да си пийвам питието :happy2: Един път се живее,нали? :clapping:

Мечтите се сбъдват когато го искаме силно :innocent:
Аватар
Buria_v_chasha

Покажи връзката към това мнениеот cicaaa » 10.11.2008г. в 11:51ч.

Buria_v_chasha написа:
kristal_m написа:Мечтая си за младо маце,което да ме люби яко ,а аз да си пийвам питието :happy2: Един път се живее,нали? :clapping:

и идват сбъднати когато сме осакатяли

Аватар
cicaaa
Spammer
Spammer

Покажи връзката към това мнениеот Buria_v_chasha » 10.11.2008г. в 12:11ч.

GumZa_ написа:
Buria_v_chasha написа:

Гъмза не бъди черноглед. Дори и осакатяли можем да опитаме да продължим напред. Ако човека до нас е истински стават чудеса- хора проглеждат, прохождат, обичат отново....... но е нужен човек....истински човек
Аватар
Buria_v_chasha

Покажи връзката към това мнениеот cicaaa » 13.11.2008г. в 23:23ч.

Buria_v_chasha написа:
GumZa_ написа:
Buria_v_chasha написа:

Гъмза не бъди черноглед. Дори и осакатяли можем да опитаме да продължим напред. Ако човека до нас е истински стават чудеса- хора проглеждат, прохождат, обичат отново....... но е нужен човек....истински човек

В момента мисля за мн неща но не си ги мечтая :cry3:

Аватар
cicaaa
Spammer
Spammer

Покажи връзката към това мнениеот Buria_v_chasha » 14.11.2008г. в 00:20ч.

GumZa_ написа:
В момента мисля за мн неща но не си ги мечтая :cry3:

На мен само едно ми в главата сега и си го мечтаяяяяяяяяяяяяяяя , но докато не стане няма да се похваля от суеверие.
Стискайте палци :P
Аватар
Buria_v_chasha

Покажи връзката към това мнениеот PinkLove » 17.11.2008г. в 11:23ч.

@Buria_v_chasha ти си просто грамадния оптимист... не мисля че живота е само хубаво хубаво... но все пак аз съм според думите на хора който не са ме познавали и после съм се запознал с тях "Ти изглеждаш злобен, недружелюбен, тъжен" но все пак аз също мечтая...Мечтая мечтая... и какво от всичките ми мечти съм постигнал сам някой защото бяха матерялни постигнах си от 3те ми мечти на главен план 2... и защо защото си седнах на гъза тръгнах си по тъпя към тях и си ги постигнах... но това е матерялното...А да 3тата мечта не е матерялна... но нея... немога да я постигна трудно е...бях се доближил до нея... ама имам чувството че пак пропадам надолу...
Аватар
PinkLove

Съобщения: 527
Години: 27
Регистриран: 3.11.2006г. в 21:56ч.
Град: Kalimdor

Покажи връзката към това мнениеот Buria_v_chasha » 17.11.2008г. в 16:20ч.

PinkLove написа:@Buria_v_chasha ти си просто грамадния оптимист... не мисля че живота е само хубаво хубаво... но все пак аз съм според думите на хора който не са ме познавали и после съм се запознал с тях "Ти изглеждаш злобен, недружелюбен, тъжен" но все пак аз също мечтая...Мечтая мечтая... и какво от всичките ми мечти съм постигнал сам някой защото бяха матерялни постигнах си от 3те ми мечти на главен план 2... и защо защото си седнах на ***а тръгнах си по тъпя към тях и си ги постигнах... но това е матерялното...А да 3тата мечта не е матерялна... но нея... немога да я постигна трудно е...бях се доближил до нея... ама имам чувството че пак пропадам надолу...

А ти откъде съдиш, че в моя живот всичко е хубаво?
Мисля че и за мен моите познати казват :" Изглеждаща зле, дистанцирана, тъжна и може би голям бързак"....
По повод мечтите няма нещо което съм си пожелала материално и да не съм си го сбъднала.......
Мечтата ми за бебе единствено остана, но кой знае ако не в този живот в другия ще го имам от човека който искам.
Би ли споделил каква е 3-тата ти мечта? И защо пропадаш надолу? мога да помогна със съвет..... предполагам че мога да ти бъда майка а ние все пак имаме повече опит :meeting:
Аватар
Buria_v_chasha

Покажи връзката към това мнениеот cicaaa » 17.11.2008г. в 20:33ч.

Аз мечтая да имам мн големи мускули,че чак не възможно големи , да съмс мн жени постоянно да съмс жени ид а правя секс , и да имам пари ,за да мога да оправям веки проблем и грижа с тях !

това е всичко,но не искам да кажа ,че е навъзможно , просто не се разбирам май с вселената кармата и всичк там пси неща !

за това искам да има поне приятели компания да пия мента с кондензирани млека да слушаме хубави песни и да има жени за секс :drunk:

\Kuti - Qhabibi.mp3

Аватар
cicaaa
Spammer
Spammer

Покажи връзката към това мнениеот Buria_v_chasha » 18.11.2008г. в 22:57ч.

GumZa_ написа:за това искам да има поне приятели компания да пия мента с кондензирани млека да слушаме хубави песни и да има жени за секс :drunk:

\Kuti - Qhabibi.mp3

Гъмза това не са мечти. Това са всикидневни желания които сбъдваме лесно и не е нужно да полагаме усилия.
Мечтата е усилие, понякога мъка,друг път положителни емоции.....
Мечтата е много сълзи .... смях, усмивки. Надежди за утрешния ден
Аватар
Buria_v_chasha

Покажи връзката към това мнениеот cicaaa » 19.11.2008г. в 11:00ч.

Buria_v_chasha написа:
GumZa_ написа:за това искам да има поне приятели компания да пия мента с кондензирани млека да слушаме хубави песни и да има жени за секс :drunk:

\Kuti - Qhabibi.mp3

Гъмза това не са мечти. Това са всикидневни желания които сбъдваме лесно и не е нужно да полагаме усилия.
Мечтата е усилие, понякога мъка,друг път положителни емоции.....
Мечтата е много сълзи .... смях, усмивки. Надежди за утрешния ден

не ми казвай,че си гледала "ТАЙНАТА" :drunk:

Ork. Nikeia - Bashta mi e konduktor.mp3

Аватар
cicaaa
Spammer
Spammer

ПредишнаСледваща

Назад към Смях и забавление

Активни потребители

Потребители разглеждащи този подфорум: Semrush [Bot] и 1 гост