10 жени, които да *укаш

Всякакви деликатни и интимни обсъждания :-).

1. Правила:
    1.1 Единствено в този форум са разрешени вулгарните думи, но не прекалявайте и не се оливайте;
  • 1.2 Толерира се интелигентния начин на изказ и използването на биологичните термини;
  • 1.3 Псувни между потребители, които НЕ участват в дискусията, са за изтриване от Глобалните модератори;
  • 1.4 При нужда (чувствате се прекалено засегнат) предавайте вашите доклади чрез бутон Изображение, а след преглед от Глобалните модератори и по тяхна преценка, ще бъдат взети евентуални действия.

Re: 10 жени, които да *укаш

Покажи връзката към това мнениеот root » 4.02.2010г. в 14:17ч.

The_Yassen написа:Мария Игнатова и тя става за яко боцкане :mml:

Тази ли?
http://www.facebook.com/pages/Maria-Ign ... 9160813650
mobilio - професионални мобилни приложения
Аватар
root
Елитен потребител
Елитен потребител

Съобщения: 2642
Регистриран: 25.07.2004г. в 23:04ч.
Град: 1d10tl@nd

Покажи връзката към това мнениеот The_Yassen » 4.02.2010г. в 14:49ч.

мхм аз даже съм и от доста време приятел на тази страница
Изображение
Изображение
Аватар
The_Yassen

Съобщения: 479
Години: 30
Регистриран: 24.08.2009г. в 11:40ч.

Покажи връзката към това мнениеот hitmanub40 » 4.02.2010г. в 15:00ч.

The_Yassen написа:мхм аз даже съм и от доста време приятел на тази страница

Така ли, а Рачков знае ли? Ах, тиииииииии, мръсник!
ASROCK Z77 EXTREME4
Intel Core I5-3350P 3.1GHz Freezer i30
Palit GeForce GTX 660 2GB
SU CM SILENT PRO M 600W
2X4G DDR3@2400 GEIL EVO CORSA
SD SX900 256GB SATA3

PlayStation 3 Phat 60GB (Upgraded to 320GB) Rogero CFW 4.30
Xbox 360 20GB Jasper iXtreme lt+ 3.0 RGH
Nintendo Wii + DC2 Pro + Homebrew Channel
PlayStation Vita 3G 16GB
Nintendo WiiU
Изображение
Аватар
hitmanub40
Елитен потребител
Елитен потребител

Съобщения: 1363
Регистриран: 18.03.2008г. в 15:09ч.

Покажи връзката към това мнениеот . » 4.02.2010г. в 15:01ч.

А Пачков ?

Иначе за мен Алекс по отиваше ;). Страшно много мяза на Martina Stella.
Изображение
Аватар
.

Съобщения: 7135
Регистриран: 2.04.2004г. в 20:13ч.
ТВ: Sony Bravia с CAM (Conax)

Покажи връзката към това мнениеот root » 4.02.2010г. в 15:11ч.

hitmanub40 написа:
The_Yassen написа:мхм аз даже съм и от доста време приятел на тази страница

Така ли, а Рачков знае ли? Ах, тиииииииии, мръсник!

Дееей това ми напомня на един дето ходел с една, ама тя не знаела...

за Шери - от маструбиране се ослепява... после ще станеш сляп!
mobilio - професионални мобилни приложения
Аватар
root
Елитен потребител
Елитен потребител

Съобщения: 2642
Регистриран: 25.07.2004г. в 23:04ч.
Град: 1d10tl@nd

Покажи връзката към това мнениеот originalni » 12.02.2010г. в 22:14ч.

:blush: и една ни стига =)
Футболните тениски--- >www.originalni.be<--ИзображениеКакто и на www.originalni.snimka.bg
Аватар
originalni

Съобщения: 9
Регистриран: 22.08.2009г. в 01:24ч.
Град: Sofia

Покажи връзката към това мнениеот gre87 » 14.06.2011г. в 18:14ч.

Тъпото е не че се мацотат нонстоп... даже в много от случаите е полезно. Фондьотенът , предпазва лицето от прахоляк. Вместо да полепне на лицето и порите полепва на него.За това плантацията от класът ти има по малко пъпки от момиченцето дето не се е намацало. Приличат на леки щото хигиената на лицето на тъпите кифли е под всякаква критика. Сутрин като станеш не трябва да клекнеш пред огледалото и да си махнеш гримът от предния ден и веднага след това да си сложиш спиралата очната линия , фондьотенът да праснеш 1 червило и така до следващата сутрин. Най малкото което е може да си сложиш 2 резана краставица на учите че да ги успокоиш, да си натриеш лицето с лимон, да ти са очистят петната, да се намажеш с хидратиращ крем преди да легнеш, е ако не те е срам от тати или мама, че ще видят без грим- тряя малко да живне това лице и да легне чисто.Ама най важното е поне да си махнеш грима като се прибереши да си измиеш лицето. Щом искате да сте красиви трябва да робувате... не може да се гримираш и да стоиш 24 часа без да го махнеш и само да добавяш когато се прецака. Защото както целия прахоляк е по фондьотенът така кат не го махнеш започва да дразни кожата и да я изтощава.Ако излизате пак, пак се гримирайте, пак го махнете като се приберете.Цялата работа трае 15 минути...грижете се за кожата си и се ровнете малко в тоя интернет стига сте гледали само чалга и рокли.....Хигиената на българките спрямо лицето е доста ниска в сравнение на останалите жени в Европа. Просто щото не са информирани. Същото се отнася и за безопасният секс.Всяка уважаваща себе си жена трябва да има 1 презерватив поне в чантата си. Всичко се случва.
А това за грозните.... нз настрани ли им е под ъгал ли.... ама се раздават много повече от лачените и са готови на почти всичко... никога не пречи да имаш 1такава да и дзънеш, колкото и грозно да звучи си е факт. А ако е пълничка с хубаво лице и я мотивираш както трябва ще постигнеш чудеса. Не ги пренебрегвайте. Да не говорим че майсторите работят на голям тезгях. Кифлата става за едно чукане нищо повече и точно те са 1вите които влизат в Б група с ремаркето и търсят някой да им го тегли. Един авер щеше да изори като фишек от една такава... пак че му наляха акъл в главата :worthy:

всяка става за *укане малко са тези който стават за семеен живот аз съм на тоя принцип. На тъмно всички сме хубави, а ако пориш която и да е без да мине през банята най добре да се гръмнеш. Даже и жена ти тря мине от там елементарна хигиена :blink:

gre87

Съобщения: 11
Регистриран: 20.05.2009г. в 15:07ч.

Покажи връзката към това мнениеот ziezi » 29.11.2011г. в 20:49ч.

cicaaa написа:Абе каот оправиш някоя грозна,нали после ще каже на приятелките си колко си добър и после скачаш на по-якото :mml:

Ха така, ха така! Туй му се вика да набараш чалъма. Има смисъл тази тактика... :mml:
Аватар
ziezi

Съобщения: 4
Регистриран: 23.04.2011г. в 12:37ч.

Покажи връзката към това мнениеот ezotv » 5.07.2013г. в 17:20ч.

Памела Андерсън, определено
http://www.ezotv.net
Еротика и запознанства

ezotv

Съобщения: 6
Регистриран: 5.07.2013г. в 10:18ч.

Предишна

Назад към Секс, еротика, любов

Активни потребители

Потребители разглеждащи този подфорум: 0 регистрирани и 1 гост