Промоция Broadband@home-turbo!

Всички теми, свързани пряко с интернет услугите, които предлага фирмата. Допълнителна информация на корпоративната и клиентската страница.

Промоция Broadband@home-turbo!

Покажи връзката към това мнениеот TK3C-Pyce » 1.06.2010г. в 07:43ч.

Влезте си в личната страница. Има нова изненада за деня на детето. Честито :)
Изображение

Уважаеми Потребители,
Нашите нови, по-бързи скорости изискват и нови, ПО-ДОБРИ рутери!
Networx-BG представя новата си промоция, с която ние Ви предоставяме за ползване напълно безплатно безжичен рутер TP-LINK TL-WR1043ND, който работи по новия, много по-бърз стандарт 802.11n. Той позволява на Вашата Интернет-връзка да покаже много повече възможности - с по-бърз процесор, гигабитов суич и най-важно - много по-бърза WiFi връзка, която се смущава по-трудно, заради MIMO технологията.
За да участвате в промоцията и да получите рутер, трябва да сте клиент с поне 12 редовни плащания или да предплатите 3 поредни месеца, считани от сегашния (за абонати на ТВ се прави изключение - 2 месеца). Промоцията не важи за абонати, които вече имат получен рутер, без значение от марка или модел.
Аватар
TK3C-Pyce
Администрация
Администрация

Съобщения: 1637
Регистриран: 27.12.2003г. в 01:17ч.
Град: Rousse

Re: Промоция Broadband@home-turbo!

Покажи връзката към това мнениеот Pet » 1.06.2010г. в 08:48ч.

TK3C-Pyce написа:Влезте си в личната страница. Има нова изненада за деня на детето. Честито :)
Изображение

Уважаеми Потребители,
Нашите нови, по-бързи скорости изискват и нови, ПО-ДОБРИ рутери!
Промоцията не важи за абонати, които вече имат получен рутер, без значение от марка или модел.

Старите дългогодишни и лоялни абонати, получили вече от старите рутери СА ПРЕЦАКАНИ! Те не могат да се възползват от новите по-високи скорости, независимо че заплащат за тях.
Хайде наште! Яжте люти чушки!
Стига сме си правили оглушки…
Аватар
Pet

Съобщения: 183
Регистриран: 16.12.2004г. в 17:35ч.
ТВ: Sony Bravia 40NX720 с CAM (Conax)

Покажи връзката към това мнениеот iko05 » 1.06.2010г. в 10:26ч.

[quote="TK3C-Pyce"]Влезте си в личната страница. Има нова изненада за деня на детето. Честито :)
Изображение

Ха , влязох си в личната страница и ето ми я изненадата -Вие вече имате промоционален рутер.
А да ми е ЧЕСТИТО!
Иде лято и явно дръвчето има нови клонки които се раззеленяват и за тях се търсят нови маймунки. Старите обитатели на това дръвче - МАЙНАТА ИМ! Те вече са ясни.

БЛАГОДАРЯ ВИ за изненадата1

iko05

Съобщения: 207
Регистриран: 13.03.2008г. в 14:38ч.
Град: Дружба-1
ТВ: LG DM2352 - Conax
Panasonic viera TX-L32ET5E- Grifin

Покажи връзката към това мнениеот BRAIN_PAIN » 1.06.2010г. в 12:20ч.

Благодаря ви !!!! Сега ще подам заявка, от кога ви мрънкам за руътер мерси :drunk: :drunk: :worthy: :worthy:

А след като подам заявка, кога да отида да го взема??
I am only human..
Изображение Рецепти - Готви лесно и бързо с тези рецепти!
Настауто - тунинг части

Поздрави,
Пламен Иванов
Аватар
BRAIN_PAIN

Съобщения: 912
Години: 32
Регистриран: 17.10.2005г. в 16:28ч.
Град: End Of The Road

Покажи връзката към това мнениеот . » 1.06.2010г. в 14:13ч.

TK3C-Pyce написа:Има нова изненада за деня на детето.

Че каква е била тогава СТАРАТА награда, щом вече има... нова :blink: ?

TK3C-Pyce написа:много по-бърз стандарт 802.11n. Той позволява на Вашата Интернет-връзка да покаже много повече възможности - с по-бърз процесор, гигабитов суич

М-м-м... интересно:

TK3C-Pyce на 26.05.2010г. в 10:23ч. написа:защото се рекламират 40Мбит, а той ползва 20 или по-малко, тъй като:
- 802.11g на практика прави само толкова транфер, заради смущения
- Дори и в идеален електромагнитен вакуум, пак няма да може да направи повече от 20Mbps, тъй като процесорът на рутера толкова може.
И сега Нетурокс са виновни, че си е избрал такъв рутер (това са почти всички 802.11g рутери на света). Така че какъвто и 802.11g рутер да му бяхме продали, пак щяхме да сме виновни, защото пускаме прекалено високи скорости или затова, че съседите му също имат рутери. Изберете си кое от двете обвинения е по-логично.
Ах, да, има и трето - че не сме го задължили и заплашили с нож да си купи 802.11n (с който щеше да прави около 5-10Mbps повече)

20 Mbit/s ( които дори може ида са били "и по-малко" ) + 5-10 повече = 25-30 Mbit/s. Това ли е "много по-бързият, с много повече възможности"... стандарт ? Или за router-а се отнася ? Или за нещо друго ? Нека се изчистят понятията и стане ЯСНО. Защото до момента има само едно заблуждение. До преди дни едно изказване, сега изведнъж - ново, тотално различно, и то от един и същи човек :huh:.

Иначе ми е все тая колко е бърз или бавен процесорът на... router-а, XAx. Това не знам защо изобщо се казва.

TK3C-Pyce написа:Промоцията не важи за абонати, които вече имат получен рутер, без значение от марка или модел.

Сега какво ? Потребителят да почне да прави плакати с оная мадама и надпис "ПРЕЦАКАЙ АБОНАТА - всеки, който от 2007г. насам е вземал от NetWorx безплатен router, да се чувства прецакан. Не печелите нито 2 левчета, нито 3 левчета, нито безплатен нов "с 5-10 Mbit/s" по-бърз router. ?
Изображение
Аватар
.

Съобщения: 7135
Регистриран: 2.04.2004г. в 20:13ч.
ТВ: Sony Bravia с CAM (Conax)

Покажи връзката към това мнениеот gogyto » 1.06.2010г. в 14:19ч.

Аз честно казано предпочитам да си купя рутер отколкото да ми е на промоция...
Изображение
Аватар
gogyto
Елитен потребител
Елитен потребител

Съобщения: 713
Регистриран: 10.11.2007г. в 18:56ч.
Град: Здравец-изток
ТВ: Toshiba Regza 40VL748,
LG 42LA640S

Покажи връзката към това мнениеот . » 1.06.2010г. в 14:26ч.

Иначе т'ва е добре, гледам в панела нови екстри и добавки, анекси, вече авт. се попълва името, някой си е играл в .php file-а :). Връзка до router-а - вече е ясно кой е, що е, какъв е, а не като... предните. Едни бройки такива, други бройки онакива, трети със стар firmware, четвърти с по-нов, пети с exploit-firmware и нам' какви още неща.

Остава и на: http://www.networx-bg.com/ да се обнови новината най-сетне ( Ъ-ъ-ъ... то май цялата страница трябва, визията за бъдещето и какво ли още не ? Все пак е корпоративна страница, а има текстове писани от 2006-7г., които са Out-of-Date, за някои споменах вече ), да я има промоцията И там, че това за ИнтерЛЕВ-а стои... от преди година и 2-3 месеца насам... Както и най-сетне да има звук на пусканите stream-ове от http://www.ustream.tv/ ! Четете го малко тоя feedback от потребителите ! За емнайти пореден път, звук - ЙОК. Последният път, когато е имало изобщо, и когато най-сетне имаше И картинка, И звук, И добро качество долу-горе, И без прекъсване беше... на последното House Party, за което ЕВАЛА. От 8 партите, едва на последното нещата бяха добре. Преди него, а както се вижда И след него... старата песен на нов глас ( Ъ-ъ-ъ.... без глас / звук :D ).
Изображение
Аватар
.

Покажи връзката към това мнениеот BRAIN_PAIN » 1.06.2010г. в 14:40ч.

Ама като си пусна връзката през рутера и после сложа към него PC връзката нали няма да стане по-лоша? Защото ако ще е по-лоша няма смисъл, но ако ще е с приблизително еднакво качество и скорост с рутер и без рутер си заслужава :) На мен ми трябва главно заради това, че стоя повече на лаптопа :)
I am only human..
Изображение Рецепти - Готви лесно и бързо с тези рецепти!
Настауто - тунинг части

Поздрави,
Пламен Иванов
Аватар
BRAIN_PAIN

Съобщения: 912
Регистриран: 17.10.2005г. в 16:28ч.
Град: End Of The Road

Покажи връзката към това мнениеот . » 1.06.2010г. в 14:44ч.

E-e-e... щом най-много Wi-Fi, вземай :D.
Изображение
Аватар
.

Покажи връзката към това мнениеот lordchampion » 1.06.2010г. в 15:57ч.

Клиент съм на Networx-BG от приблизително 6 години и през това време нямам нито един пропуснат месец, в който да не съм си платил интернет, а и не само интернета също така плащам и за телевизия. При положение, че съм получил вече един път промоционален рутер, на който след изтичането на 2 год. договор остава за нас. След изтичането на тези 2 години имахме проблем с рутера, свързахме се с централния офис на networx и ни посъветваха да го върнем, а рутера ще бъде поправен или евентуално сменен. След няколко дни ни се обадиха, да отидем и да си го вземем, но ни казаха че нищо не може ли да направят по въпроса. Разбира се няма защо да се пази нещо което никаква работа не може да ми свърши. Посътвахани да си вземем нов рутер така и направихме и отново от networx. Но след вдигането на скоростите не виждам смисъла да плащам 25 лв. тъй рутера явно има някакво hardware-но ограничени и не можем да се възползваме пълната скорост, дори и за 20 лв. да платим отново не можем да се възползваме от скоростта, max. възможност на рутера е около 30 mbps. Просто останах напълно разочарован! Никаква грижа за лоялните клиенти!
Аватар
lordchampion

Съобщения: 5
Години: 28
Регистриран: 16.07.2007г. в 10:07ч.

Покажи връзката към това мнениеот fckntwrx » 1.06.2010г. в 16:10ч.

верно не са много любвеобилни ама пък и твоя случей си е без прецедент
15" Macbook Pro, Core2Duo, DDR3, SSD, HDD
Аватар
fckntwrx

Съобщения: 21
Регистриран: 11.03.2010г. в 11:11ч.

Покажи връзката към това мнениеот egorig » 1.06.2010г. в 16:32ч.

iko05 написа:Ха , влязох си в личната страница и ето ми я изненадата -Вие вече имате промоционален рутер.
А да ми е ЧЕСТИТО!
Иде лято и явно дръвчето има нови клонки които се раззеленяват и за тях се търсят нови маймунки. Старите обитатели на това дръвче - МАЙНАТА ИМ! Те вече са ясни.

БЛАГОДАРЯ ВИ за изненадата1

И аз влязох в потребителския панел. Отначало имаше текст, че мога да кандидатствам за промоционален рутър - кандидатствах. Сега пише : Статус: Съжаляваме, Вие вече имате промоционален рутер от Networx-BG
Това значи ли, че кандидатурата ми е одобрена ? И че само трябва да отида да си взема рутърчето ??
http://www.a-pfg.com - Всичко за "А" Професионална Футболна Група.
Новини, Класиране, Играчи, Кръгове, Сезони, Отбори, Градове, Стадиони, Мачове

egorig

Съобщения: 86
Регистриран: 1.07.2008г. в 21:56ч.
Град: Възраждане
ТВ: Samsung UE-55F6670 с CAM (Griffin)

Покажи връзката към това мнениеот plamen_15_93 » 1.06.2010г. в 18:43ч.

в какъв срок доло горе след подаването на заявката се взема или ще ме уведомят в потребителската ми страница :hmmm:

plamen_15_93

Съобщения: 34
Регистриран: 15.11.2009г. в 14:31ч.

Покажи връзката към това мнениеот man74 » 1.06.2010г. в 19:06ч.

Браво! Снощи кандидатствах, днес се обадиха да отида да го взема...

man74

Съобщения: 311
Регистриран: 12.03.2005г. в 09:21ч.

Покажи връзката към това мнениеот An0nYm0uS » 1.06.2010г. в 21:04ч.

Гррр и тук се бях заканил да не рисувам букви :P
miro, батка, е, не е така. Значи голяма част от българите имат два основни страха: да не настинат и да не се минат. Първото око с което се поглежда нещо е в стил "Боже, да не съм се минал, като съм си взел нещо друго!". Няма набутани в тази схема. Рутери никой не е спирал да си купуват клиентите. Но не всеки има желание да извади на куп пари за рутер. Включи в това и че не му разбира. NW предложиха иделаното решение при което няма "минати" - взема се рутера на "изплащане". Няма да навлизам в детайли, че дори и не е на изплащане. Къде е проблема? Ако някой иска бърза скорост да си купи TP-LINK TL-WR1043ND продават се свободно. Точно както ти си си купил Linksys? Защо трябва NW да се разглежда като майка, а потребителите, като разглезени деца? Изобщо не схващам идеята на оплакващите се. Пък и не е ли малко под достойнството на човек да проси... рутер, който може да бъде закупен от всеки един специализиран магазин? От постовете разбирам, че хората са доволни от качеството на услугата (получават това за което плащат), но ако може и да изтърмъчим нещо ще е супер, не че NW малко дават - то не бяха автомобили, мп3-ки, телевизори, notebook-ци, огранизират културни мероприятия... наистина... нямам думи... shame on you! (че не намирам точния превод)
miro, извинявай не визирам теб в поста си. Просто мисля че си най-разумния писал до тук.
Аватар
An0nYm0uS
Елитен потребител
Елитен потребител

Съобщения: 827
Регистриран: 22.06.2007г. в 00:27ч.

Покажи връзката към това мнениеот . » 1.06.2010г. в 21:15ч.

An0nYm0uS написа:NW предложиха иделаното решение при което няма "минати" - взема се рутера на "изплащане".

Къде е проблема?

Ако беше идеАлно решение, щяха да имат users достъп до админ панелите на routers, да си ги нагласят както искат, да слагат и бъзикат каквото искат и какво ли още не. Т.е. първоначално нагласяне от NetWorx + оставяне на свободен достъп на клиента да си прави, каквото иска. А при проблем, стане фал, NetWorx да го оправят. А НЕ без парола, без име, чрез обаждания и искане на поддръжка за... forwarding на ports, за... firewall, за... нагласяне на други специфични работа. ТОВА е проблемът. Именно и заради това се "минава". Ако пък го бяха направили на свободен така достъп, NetWorx пък щяха да бъдат "минати", тъй като щеше да се използва свободно от users техният Firmware на routers, чрез който... :innocent:
Изображение
Аватар
.

Покажи връзката към това мнениеот An0nYm0uS » 1.06.2010г. в 21:37ч.

¦•••SHERIFA•••¦, тъй като си младо момче аз ще ти кажа идеалното възпитателно решение. Спиране на всички промоции, нетпойнтс, бонуси, привилегии и т.н. за една година. Решават се абсолютно всички проблеми. Няма кой да си къса нервите с неблагодарни потребители и т.н. Нещо повече фирмата ще е на много по-голяма печалба. След една година се сяда прави се една сметка и се казва: "Да, изнася ни без промоции" или "Не, на загуба сме. Ще си късаме нервите!". Как ти се струва? Къде ще отидат клиентите? NW са си монополист както и да го погледнеш. Както и да го погледнеш каквото и да направят се образува дълга лигава диря от хленчещи потребители чиито права се "нарушавали". Ами както е тръгнало NW да поемат и извън сервизното поддържане на автомобилете "от въздуха", че защо и да не ги изкупят и да дадат нови след 2-3 години? Понеже си грамотен човек се надявам да можеш да намериш с търсачката на форума колко хора са казали благодаря и колко са били недоволни от инициативите на NW.

BTW в поста ми има още няколко граматични грешки, но се надявам да си напънеш фантазията и да си представиш какво съм искал да напиша (as usual).
EDIT То и новите автомобили са с "запечатан двигател", но не знам някой да се е жалвал на производителя защо не са му дали гаечен ключ да си ровичка по двигателя, когато го изгони жена му от тях.
Аватар
An0nYm0uS
Елитен потребител
Елитен потребител

Покажи връзката към това мнениеот An0nYm0uS » 2.06.2010г. в 00:34ч.

е, значи проблемът е в мен. Така са ме възпитавали - да не живея на гърба на другите. Явно версията на възпитанието ми е доста out of date (каквото и да означава "out of date").
Дааа, надо подумать об обучении
в тази връзка за разведряване на обстановката едно старо клипче:
Аватар
An0nYm0uS
Елитен потребител
Елитен потребител

Покажи връзката към това мнениеот dido_rs » 2.06.2010г. в 08:20ч.

Много добра оферта и аз си поръчах. :)
Pentium(R)Dual Core E5300 2.62 Ghz/RAM 3GB DDR2/AtiRadeon HD4600 1GB/HDD 500 Sata

А тъф гейм бикоз дъ сън даунс плейс дъ фърст гейм дъ сейм стил дъ сейм менталити фор дъ уин дъ гейм“, заявява Христо Стоичков

Изображение Изображение

Дидо,skype:d3crew
Аватар
dido_rs

Съобщения: 12
Години: 30
Регистриран: 15.10.2008г. в 09:12ч.

Покажи връзката към това мнениеот ministara » 2.06.2010г. в 14:25ч.

Към Шерифа- като искаш ти да буташ настройките, вадиш 100-тина лева, и си купуваш свестен рутър, и като искаш и си акай върху него. Честно казано тази промоция на Нетуоркс, не ми допада, за това и не се възползвам. Ама за разликата от теб, не мрънкам. Ти едва ли не искаш да ти се даде ТЕХЕН рутър, и да ти се каже- на прави каквото искаш от името на фирмата. Защото част от идеята на тия рутъри е да излъчва сигнал на Нетуоркс. Допускаме, че някой като теб прави некомпетентни настройки например, и рутърът започва да се държи неадекватно. После какво става- А, Нетурокс тва, Нетуоркс онова. Има си причина да нямаш право да администрираш. Като искаш да администрираш, бръкни си в джоба, и си купи. Само това имам да кажа. :)
точка 657 алинея 554654 подалинея 435435435
АМАН ОТ КОМПЛЕКСАРЩИНА! Като имаш да кажеш нещо, кажи го, чучулиго!
с уважение, Д.
Аватар
ministara

Съобщения: 515
Регистриран: 16.07.2005г. в 15:50ч.
В момента: Чуди се за какво е тази глупава графа

Покажи връзката към това мнениеот man74 » 2.06.2010г. в 19:03ч.

Закачих се с рутера и в момента го пробвам. Интересно ми е да видя дали ще е по-бързичък при торентите...
Изображение

man74

Покажи връзката към това мнениеот . » 2.06.2010г. в 19:06ч.

...замервайки със Stopwatch.

@ministara: Други неща съм писал ;). Да не се извърта.
Изображение
Аватар
.

Покажи връзката към това мнениеот man74 » 2.06.2010г. в 19:14ч.

Не знам дали си въобразявам, но в момента страниците ми се отварят с бясна скорост. Единственият бъг, който виждам засега е с розовата страница на Нетуоркс. Опитвам да вляза през служебния акаунт на air networx pro, дава, че зарежда и не ще да влезе... :hmmm:
Изображение

man74

Покажи връзката към това мнениеот bastun4o » 2.06.2010г. в 20:18ч.

А защо не раздадат рутери при връщане на старите,направят си настройки да им върви техния wireless и не направят анекс,при който се подписваш,че ти дават на своя отговорност да си го администрираш(без да буташ тяхното покритие)и при проблем,който не можеш да решиш си викаш техници и си плащаш за поразийте!:)
Аватар
bastun4o

Съобщения: 8
Регистриран: 18.01.2008г. в 17:54ч.
Град: Unknown

Покажи връзката към това мнениеот dido_rs » 2.06.2010г. в 22:09ч.

Рутера е доста турбо!!!Но имам проблем аз съм с два компютъра.Закъчил съм си единия както трябва с кабелчето който е в комплекта всичко е 6.Утивам в хола слагам виншния Wi-fi инсталиран както трябва.Намриа ми рутера давам се свърже.Трябва да ми изпише да си въведа паролата но няма такова нещо.Излизат ми някакви Кей-ве.Някакви настройки.Един приятел ми каза който е ползвал този външен wifi,че не трябва да излиза това.Пише нещо WEP и т.н. както да е много сложно за обеснение мисля,че от самите настройки ан рутера е всичко. :S:S а мн искам интернет и в хола.
Pentium(R)Dual Core E5300 2.62 Ghz/RAM 3GB DDR2/AtiRadeon HD4600 1GB/HDD 500 Sata

А тъф гейм бикоз дъ сън даунс плейс дъ фърст гейм дъ сейм стил дъ сейм менталити фор дъ уин дъ гейм“, заявява Христо Стоичков

Изображение Изображение

Аватар
dido_rs

Покажи връзката към това мнениеот An0nYm0uS » 2.06.2010г. в 22:21ч.

dido_rs, не съм от NW, но би трябвало да ти дадат някво опътване към рутера (книжка или принтиран лист А4) точно там трябва да има записана паролата на безжичната ти мрежа. Или направо се обади на 500-460 там ще те насочат най-бързо и точно. Комуникацията през форум е значително по-бавна и объркваща.
Аватар
An0nYm0uS
Елитен потребител
Елитен потребител

Покажи връзката към това мнениеот dido_rs » 2.06.2010г. в 22:31ч.

Знам аз си знам паролите онзи ден ги правих просто е нещо друго което немгоа да разбера..не съм малоумен :)

Изображение Изображение

Аватар
dido_rs

Покажи връзката към това мнениеот vesodimov » 2.06.2010г. в 22:50ч.

Кажете дали има промяна в скоростта с новия рутер ?
Изображение

vesodimov

Съобщения: 302
Регистриран: 5.07.2006г. в 18:20ч.
Град: Дружба 3
ТВ: Sony Bravia KDL-32EX650 с CAM
SAMSUNG UE-40J5100 LED с CAM

Покажи връзката към това мнениеот man74 » 2.06.2010г. в 23:41ч.

Гарантирано - има! :)
Изображение

man74

Покажи връзката към това мнениеот Marvin » 3.06.2010г. в 00:26ч.

Въздържайте се от излишни постове, защото при следващия ще започна да трия. :)

Marvin

Съобщения: 431
Регистриран: 10.07.2008г. в 13:10ч.

Следваща

Назад към Интернет

Активни потребители

Потребители разглеждащи този подфорум: Semrush [Bot] и 0 госта