Skype проблем - постоянна смяна на паролата.

Не можете да се оправите с дадена програма? Незнаете как работи? Искате повече информация? Споделете и ще се опитаме да ви помогнем.

Skype проблем - постоянна смяна на паролата.

Покажи връзката към това мнениеот maxx271 » 19.04.2015г. в 10:18ч.

Здравейте имам проблем съм скайпа по не ясни причини паролата ми се сменя постоянно и няма как да се възтанови.Възможно ли е да имам Шпионски софтуер на компютъра без да знам .Вече няколко пароли ми се сменят и ми излиза прозорец,че ми е сменена паролата.Пробвах всевъзможни комбинации но след няколко час пак ми излиза прозорец че ми е сменена .Използвах различни пощи но бе резултат .Пробвах да си направя нов скайп без никакви абонати с нова поща отново ми излиза че ми е сменена паролата след като съм се вписал.

maxx271

Съобщения: 2
Регистриран: 19.04.2015г. в 10:12ч.

Re: роблем съм скайпа

Покажи връзката към това мнениеот . » 19.04.2015г. в 11:24ч.

То може и да не е шпионски, а троянец. Шпионците рядко могат да правят такива големи промени. Сканирай с Avira AntiVir, както и Spybot Search & Destroy. Вкл. флашките си. Ако и след сканирането пак е така, то значи си за формат.

Относно пощите, проверявай историята им също дали някой не влиза в Inbox-ът ти без твое знание. IPs следи.

Ето и Web Skype:

https://plus.im/ / https://turbo.net/apps/skype за тестове. Напр. логване от само тук и дали пак ще я смени паролата, а регистрация ПРЕЗ САЙТА, не през Skype Client-а.

Провери си също и в Task Manager процесите чрез Process Explorer. Прегледай на ВСЕКИ процес каква му е пътеката, какво прави, какъв е, що е. Ако видиш някой съмнителен, провери го в Google за повече информация, използвай и ключови думи („scam“, „malware“, “unwanted“, „stealer“, etc. след името) и kill-вай.
Изображение
Аватар
.

Съобщения: 7135
Регистриран: 2.04.2004г. в 20:13ч.
ТВ: Sony Bravia с CAM (Conax)

Назад към Програми - проблеми и дискусии

Активни потребители

Потребители разглеждащи този подфорум: 0 регистрирани и 0 госта