Новия уеб сайт на "'Ruse-News''

Форум за всички свободни услуги, предлагани от фирмата (Градска свързаност, Wi-Fi, AirNetWorx, NetPoints, поща, DC-Хъб, Тракер и други) и потребителите.

Новия уеб сайт на "'Ruse-News''

Покажи връзката към това мнениеот pyrpyl » 9.09.2016г. в 09:45ч.

Отварям нова тема в която да обсъдим новата визия на "'Ruse-News'' съвместно с TVN. Наясно съм, че това едва ли ще повлияе на решението на ръководството, но каквото и да се промени по сайта, все ще е за добро(по-зле от това едва ли ще стане). С две думи - не ми харесва следното:
1. Непрекъснато изскачащия прозорец, който ни съобщава 'ВАЖНАТА ИНФОРМАЦИЯ Радваме се да Ви съобщим, че от днес сайта Ruse-News и TVN вече са едно цяло!'
2. Не работещите подменюта на главната лента.
3. Прекаленото натоварване със снимков материал, слайд-шоу и т.н., за сметка на новините. Ако новините са съпроводени от снимки, поне да са от конкретно събитие, а не от общ план на полицейска кола, ръце с белезници или разтревожена възрастна жена с телефон. Все пак посетителите на сайта могат да четат и няма нужда да се ориентират по картинки.
4. Включените по подразбиране популярни новини в страничният панел, и липсата на опции за настройка на страницата от потребителите според техните предпочитания.
5. Липсата на директни линкове към други услуги на фирмата - визирам клиентска страница, форум и т.н.

Това е от мен, всеки може да сподели какво му харесва и какво - не. Може пък някой да го прочете и да го вземе под внимание.
Лесно е да умреш, по-трудно е да живееш.....
Аватар
pyrpyl

Съобщения: 412
Регистриран: 24.02.2004г. в 23:44ч.
Град: Русе
ТВ: Samsung UE-32D5000 и NETA HD 8600

Re: Новия уеб сайт на "'Ruse-News''

Покажи връзката към това мнениеот nick » 9.09.2016г. в 19:04ч.

Определено така ми харесва по-вече,само да се сложат линкове към клиентската страница.
Аватар
nick

Съобщения: 270
Регистриран: 22.08.2004г. в 19:20ч.
Град: о.Тортуга
ТВ: Юность

Назад към Други услуги

Активни потребители

Потребители разглеждащи този подфорум: Bing [Bot] и 0 госта