Странен проблем с HBO go

Всички теми, свързани пряко с интернет услугите, които предлага фирмата. Допълнителна информация на корпоративната и клиентската страница.

Странен проблем с HBO go

Покажи връзката към това мнениеот spast » 6.02.2017г. в 11:57ч.

Привет.
Опитах се да ползвам HBOgo на двата си смарт телевизора Samsung. Има го като вградено приложение. При стартиране направих неоходимите регистрации и мога да си избирам от съдържанието. При опит да възпроизведа филм приложението изписва предопреждението за авторските права и остава в това състояние докато не изляза от него.... само три пъти успя да зареди филма- това и на двата телевизора. При пускане на приложението на смартфон закачен към същия рутер всичко си работи. Странното е ,че като пуснах интернет от телефона(мтел) към телевизорите Филмите тръгват без всякакъв проблем.
Двата телевизора са с последна версия на фърмуера, а също така и приложенията са ъпдейтнати. ресттартирах, гасих от контакта.......Четох по разни форуми... сменях DNS server в настройките на 8.8.8.8 ... без абсолютно никакъв резултат .
Не ми допада идеята да закачам лаптопа с кабел към телевизора и така да гледам :-(

Ще съм благодарен ако някой има идея какво да правя.

spast

Съобщения: 4
Регистриран: 28.11.2005г. в 19:41ч.

Re: Странен проблем с HBO go

Покажи връзката към това мнениеот mgochev » 11.02.2017г. в 14:07ч.

Здравейете! Проблемът с HBO GO вече е отстранен, може отново да тествате услугата.

mgochev
Поддръжка
Поддръжка

Съобщения: 5
Регистриран: 23.03.2016г. в 14:42ч.

Покажи връзката към това мнениеот spast » 12.02.2017г. в 07:42ч.

Чудесна новина! Всичко вече работи. Благодаря.

spast

Съобщения: 4
Регистриран: 28.11.2005г. в 19:41ч.

Покажи връзката към това мнениеот dindan » 4.02.2018г. в 23:10ч.

Мога ли да гледам HBO Go на смарт телевизор Филипс с Андроид но съм абонат от мобилен оператор?
Гледах,но не намерих приложение,единствено мога да стриймвам от телефона но , предпочитам да е директно на телевизора.
Хванал се човек за патката и си помислил,че лети
Аватар
dindan

Съобщения: 287
Регистриран: 21.04.2010г. в 18:56ч.
ТВ: Philips 43PUS6401/12

Назад към Интернет

Активни потребители

Потребители разглеждащи този подфорум: 0 регистрирани и 0 госта